Pats vainīgs - atņem tiesības

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
 
1 2 3 4 5
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sameklēju... Apcietinājums viņam redz draudot

Par t-līdz. vadīšanu, ja ir spēkā t-līdz. vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, izņemot gadījumu, kad izmantošanas aizliegums piemērots pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas ietvaros

t-līdz. vadītājam 30Ls

Ja sakrāsi 16 punktus un tad vēl brauksi, arī tevi neviens neapcietinās. Tikai cipars būs lielāks:

Par t-līdz. vadīšanu, ja:

1) nav t-līdz. vadīšanas tiesību (t-līdz. vadīšanas tiesības noteiktā kārtībā nav iegūtas vai ir atņemtas)

2) ir spēkā t-līdz. vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, kas piemērots pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas ietvaros

t-līdz. vadītājam 200-300Ls 0

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Par neadekvātām zīmēm piekrītu, par aizmirstiem 30 km/h, bet iet runa par to CIK DRAMATISKI ATŠĶIRAS Via Baltica igaunijā no tā, kas ir Latvijā.

nu tikai nevajag. aiz peernavas tas celjsh ir pretiigs. un lv posmi, kuri ir ar papildjoslaam, ir daudz labaakaa staavoklii nekaa jebkursh estinju posms uz via baltica. par atstarotaajiem gan piekriitu - tas jautaajums igaunijaa ir risinaats daudz labaak.

diez kursh savulaik izdomaaja, ka atstarotaajiem abaas pusees jaabuut baltiem? es veel atceros, kaa savulaik uz bauskas trases labajaa pusee bija sarkani, kreisajaa balti - tas arii ieveerojami atviegloja braukshanu nezinaamos posmos. peec tam jamos izraveeja un salika abaas pusees baltus. sviests.

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Sameklēju... Apcietinājums viņam redz draudot

Par t-līdz. vadīšanu, ja ir spēkā t-līdz. vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, izņemot gadījumu, kad izmantošanas aizliegums piemērots pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas ietvaros

t-līdz. vadītājam 30Ls

Ja sakrāsi 16 punktus un tad vēl brauksi, arī tevi neviens neapcietinās. Tikai cipars būs lielāks:

Par t-līdz. vadīšanu, ja:

1) nav t-līdz. vadīšanas tiesību (t-līdz. vadīšanas tiesības noteiktā kārtībā nav iegūtas vai ir atņemtas)

2) ir spēkā t-līdz. vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, kas piemērots pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas ietvaros

t-līdz. vadītājam 200-300Ls 0

Jūs kaut ko jaucat:

Manā gadijuma pirmajā reizē būs [b]149.4'6 - Sods 200 -300[/b]

Jā atkārtots 149.4'6 pārkapums gadā laikā, tad iestājas atbildība saskaņā ar LAPK [b]149.4'7 - t/l vadītājam arests 5 - 15 dienas un sods Ls 400,-[/b]

Pirms kaut ko komentējat, padomājiet, vai jūs vismaz izlasijat atbilstošus LAPK pantus...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Skatīsimies uz tavu lietu pozitīvā aspektā - trijos mēnešos par ietaupīto naudu uz beņas rēķina varēsi sev radardetektoru iegādāties

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja: Skatīsimies uz tavu lietu pozitīvā aspektā - trijos mēnešos par ietaupīto naudu uz beņas rēķina varēsi sev radardetektoru iegādāties

Dikti laba ideja... Tad paņems ciet gan par +60, gan par radardetektoru

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Par neadekvātām zīmēm piekrītu, par aizmirstiem 30 km/h, bet iet runa par to CIK DRAMATISKI ATŠĶIRAS Via Baltica igaunijā no tā, kas ir Latvijā.

nu tikai nevajag. aiz peernavas tas celjsh ir pretiigs. un lv posmi, kuri ir ar papildjoslaam, ir daudz labaakaa staavoklii nekaa jebkursh estinju posms uz via baltica. par atstarotaajiem gan piekriitu - tas jautaajums igaunijaa ir risinaats daudz labaak.

diez kursh savulaik izdomaaja, ka atstarotaajiem abaas pusees jaabuut baltiem? es veel atceros, kaa savulaik uz bauskas trases labajaa pusee bija sarkani, kreisajaa balti - tas arii ieveerojami atviegloja braukshanu nezinaamos posmos. peec tam jamos izraveeja un salika abaas pusees baltus. sviests.

Nemaz tik pretīgs tas ceļš aiz Pērnavas nav. Man bieži nācies tur braukt. Bet tas, ka uz Saulkrastu apvedceļa ir saliktas laternas nav viennozīmīgi labāk - pareizi saliktas zīmes, pareizi CHA UN atstarotāji paveiktu to pašu. Labi nebūtu gaišāks posms, bet tas būtu gan lētak ierīkojams/uzstādāms, gan arī būu mazāki ekspluatācijas izdevumi...

Bet kāpēc nav sarkano? Tipa tagad atšķiras forma, nevis krāsa (vienā pusē 2 aplīši otrā taisnstūrītis), jo tiesības iegūt var arī tie, kas ne visai atšķir krāsas...

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

mx_black rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Par neadekvātām zīmēm piekrītu, par aizmirstiem 30 km/h, bet iet runa par to CIK DRAMATISKI ATŠĶIRAS Via Baltica igaunijā no tā, kas ir Latvijā.

nu tikai nevajag. aiz peernavas tas celjsh ir pretiigs. un lv posmi, kuri ir ar papildjoslaam, ir daudz labaakaa staavoklii nekaa jebkursh estinju posms uz via baltica. par atstarotaajiem gan piekriitu - tas jautaajums igaunijaa ir risinaats daudz labaak.

diez kursh savulaik izdomaaja, ka atstarotaajiem abaas pusees jaabuut baltiem? es veel atceros, kaa savulaik uz bauskas trases labajaa pusee bija sarkani, kreisajaa balti - tas arii ieveerojami atviegloja braukshanu nezinaamos posmos. peec tam jamos izraveeja un salika abaas pusees baltus. sviests.

Nemaz tik pretīgs tas ceļš aiz Pērnavas nav. Man bieži nācies tur braukt. Bet tas, ka uz Saulkrastu apvedceļa ir saliktas laternas nav viennozīmīgi labāk - pareizi saliktas zīmes, pareizi CHA UN atstarotāji paveiktu to pašu. Labi nebūtu gaišāks posms, bet tas būtu gan lētak ierīkojams/uzstādāms, gan arī būu mazāki ekspluatācijas izdevumi...

Bet kāpēc nav sarkano? Tipa tagad atšķiras forma, nevis krāsa (vienā pusē 2 aplīši otrā taisnstūrītis), jo tiesības iegūt var arī tie, kas ne visai atšķir krāsas...

jaa, tie apliishi ir labi atshkirami no taisnstuura kilometra attaalumaa sviests kkaads.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

mx_black rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Par neadekvātām zīmēm piekrītu, par aizmirstiem 30 km/h, bet iet runa par to CIK DRAMATISKI ATŠĶIRAS Via Baltica igaunijā no tā, kas ir Latvijā.

nu tikai nevajag. aiz peernavas tas celjsh ir pretiigs. un lv posmi, kuri ir ar papildjoslaam, ir daudz labaakaa staavoklii nekaa jebkursh estinju posms uz via baltica. par atstarotaajiem gan piekriitu - tas jautaajums igaunijaa ir risinaats daudz labaak.

diez kursh savulaik izdomaaja, ka atstarotaajiem abaas pusees jaabuut baltiem? es veel atceros, kaa savulaik uz bauskas trases labajaa pusee bija sarkani, kreisajaa balti - tas arii ieveerojami atviegloja braukshanu nezinaamos posmos. peec tam jamos izraveeja un salika abaas pusees baltus. sviests.

Nemaz tik pretīgs tas ceļš aiz Pērnavas nav. Man bieži nācies tur braukt. Bet tas, ka uz Saulkrastu apvedceļa ir saliktas laternas nav viennozīmīgi labāk - pareizi saliktas zīmes, pareizi CHA UN atstarotāji paveiktu to pašu. Labi nebūtu gaišāks posms, bet tas būtu gan lētak ierīkojams/uzstādāms, gan arī būu mazāki ekspluatācijas izdevumi...

Bet kāpēc nav sarkano? Tipa tagad atšķiras forma, nevis krāsa (vienā pusē 2 aplīši otrā taisnstūrītis), jo tiesības iegūt var arī tie, kas ne visai atšķir krāsas...

jaa, tie apliishi ir labi atshkirami no taisnstuura kilometra attaalumaa sviests kkaads.

man piemēram ir po kādā krāsā tie atstarotāji ir, galvaneis KA TIE IT.

Un vēl - leišos esmu redzējis, ka tos atstarotajus un ceļazīmes uz lielajiem ceļiem brauc un tīra, kā arī tīra sniegputeņa laikā, lai tie būtu redzami, bet mums jau pat ceļa segumu notīrīt no sniega un ledus reizēm nejēdz...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Liepajniex rakstīja:

Seene rakstīja: Sameklēju... Apcietinājums viņam redz draudot

Par t-līdz. vadīšanu, ja ir spēkā t-līdz. vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, izņemot gadījumu, kad izmantošanas aizliegums piemērots pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas ietvaros

t-līdz. vadītājam 30Ls

Ja sakrāsi 16 punktus un tad vēl brauksi, arī tevi neviens neapcietinās. Tikai cipars būs lielāks:

Par t-līdz. vadīšanu, ja:

1) nav t-līdz. vadīšanas tiesību (t-līdz. vadīšanas tiesības noteiktā kārtībā nav iegūtas vai ir atņemtas)

2) ir spēkā t-līdz. vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, kas piemērots pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas ietvaros

t-līdz. vadītājam 200-300Ls 0

Jūs kaut ko jaucat:

Manā gadijuma pirmajā reizē būs [b]149.4'6 - Sods 200 -300[/b]

Jā atkārtots 149.4'6 pārkapums gadā laikā, tad iestājas atbildība saskaņā ar LAPK [b]149.4'7 - t/l vadītājam arests 5 - 15 dienas un sods Ls 400,-[/b]

Pirms kaut ko komentējat, padomājiet, vai jūs vismaz izlasijat atbilstošus LAPK pantus...

LAPK izlasiju, bet ja pareizi saprotu to, ko tu stasti, tad palasi pats velreiz. Tas sods, ko tu mini, pienakas, ja "ir spēkā t-līdz. vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums, kas piemērots pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas ietvaros". Es gan sapratu, katev ir tikai aizlegums uz 3 menesiem par konkretu parkapumu, nevis 16 punktu savaksanu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Bet kāpēc nav sarkano? Tipa tagad atšķiras forma, nevis krāsa (vienā pusē 2 aplīši otrā taisnstūrītis), jo tiesības iegūt var arī tie, kas ne visai atšķir krāsas...

Palidniex, vai tev ir kaut mazakais prieksstats par to, ko nozime neatskirt krasas tiesibu iegusanas izpratne? Tad jau tikpat labi varam ari automasinu aizmugurejos gabaritus un bremzugunis atstat baltas.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: man piemēram ir po kādā krāsā tie atstarotāji ir, galvaneis KA TIE IT.

nav gan po, braucot pa nepaziistamu celju, ir ljoti forshi, ja ir dazhaadaas kraasaas. piem, redzi taalumaa sarkanu striipu, zini, ka tas ir kreisais pagrieziens, redzi baltos - labais.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

vai tie kvadrātiņi nevarēja būt sarkani, un aplīši balti?

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Liepajniex rakstīja:

Seene rakstīja:

Liepajniex rakstīja: Saruna CP nodaļā, nonācam pie Ls 250 soda + a/v tiesbu atņemšanu uz 3.mēnešiem.

Droš vien, ka lēmumu pārsūdzēšu. Īstenībā, vai ir iespējams, ka pārsūdzot lēmumu uzliek lielāku sodu?

Kāds tad ir pamatojums pārsūdzēt? Un lielāku var dabūt.

Paskaidrojums.

Vienīgais es tur uzrakstiju ka pārkāpu, bet nevis par +60 km/h bet gan +23km/h pēc sava spidometra rādītāja. Bet vajadzēja rakstīt, ka es visu braucu pēc CSN, jo adm. tiesā tad jau 50/50 vai atrisinās manā labā, vai nē, bet ja rakstītu, ka es "ņepričom" tad 90% ka atrisinātos manā labā.

Viņi paņēma mani ar "Stalkeri", bet tur bija ari citi t/l, tā kā nevar zināt kuram viņi nomērīja ātrumu, kā arī ne deva laiku rakstīt paskaidrojumu. Stalkera numuru uzrakstija protokolā bez ierīces sērijas... Nez, es vēl domāšu, kas un kā

ja noķer ar stalkeri tad vajag defaultaa protokolaa rakstiit nepiekriitu atrums nav mans un tad poličiem nav nekādu izredžu tiesā, kā viņi pierādīs kam tas ātrums bija?

Ja ar videoradaru tad ar jaabuut taa lai nebuutu mašīnu ka biezs piemēram ja paņem uz 11 novembra krastmalas ar videoradaru tad ar varētu mēģināt apstrīdēt, ja klajā vietā ar videoradaru tad gan nekā.

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Pagājis gads kopš pārkāpuma padarīšanas. Varu secināt, ka es biju pilnīgs nejēga, jo tagad braucu daudz pratīgāk un labāk zinu savas mašīnas iespējas.

Gada laikā bija dažas reizes kad menti apstādināja, arī par ātruma pārsniegšanu tomēr palaida bez protokola, pret manu vārdu kā es nedzīšu.

Vienreiz tomēr izraxtija protokolu, kas bija leišos uz klaipedas šosejas, draudēja sods uz 300 Eur bet palaida ar minimālo sodu par it kā neislēgtam gaismam, kuru es pat samksāju (20 liti manuprāt, neatceros).

Tagad es braucu prātīgāk - saudzējiet sevi un mašīnas (kaut ari toreiz pirms gada uzreiz iegādājos "Cobru", kuru gan gandrīz ka nelietoju).

Sveicu valsts svētkos!

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

ir chali kurus ne reizi 10gados nav apturejushi CP nevienu reizi un ir chali kuri bez tiesibam brauc stingri ilgak jo tadas nekad nav bijushas...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Autoram ieteiktu neiespringt un pa trim mēnešiem iekrāt $ prieks RX65

Šādos gadījumos CP korumpēšana uz vietas ar dāsnu burinieku ir obligāta.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Autoram ieteiktu neiespringt un pa trim mēnešiem iekrāt $ prieks RX65

Šādos gadījumos CP korumpēšana uz vietas ar dāsnu burinieku ir obligāta.

ja ja ja.... pret parastiem mentiem līdz... pret gudriem.... nē.... Parādīja no līkuma un nospieda maģisko pogu.... tas sūds tikai informēja ja jāsāk savlaicīgi bremzēt...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: a no cik tad saakas tie bargie sodi par aatrumu??? pa pilseetu parasti paarvietojos liidz 85km/h...liidz!!! un reizeem!! luudzu nepataisiit mani par noziedznieku vienreiz gan apdziivotaa vietaa mani nokjeera uz 110, izdevaas vienoties, taa arii neuzzinaaju , cik buutu patiesais sods...

tiesību atņemšana +parsimt lati paveicaas....

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti