Ko drīkst konstruēt?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Kādi ir tehniskie ierobežojumi signalizāciju un imobilaizeru konstruēšanā? Kas tos sertificē?

 
1 2
Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: kluča konstruktori ))))

nesaprotu, kas par problēmu ar to metināmo aparātu - ja pdeves mehānisms maksā Ls 100, vadi tikpat, kas traucē pašam saremontēt

Doma bija par signalizāciju, ko uzstada apts ipasnieks un kuras aprametri ir indiviualizejami, t.i. grūtāk atslēgt tādu aparātu un viss.

Raimi, kur tav brīnumu var nopirkt? Es piesakos. Man nevajag sertifikātus tikai skaidru un saprotamu uzstādīšanas instrukciju latviešu valodā konkrētiem auto modelļiem. Ko vari piedāvāt? Un tevis nokārtotas attiecības ar valsts elektro sakaru inspekciju

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

viens piedāvajums, bez problēmam ar elektrosakaru inspekciju būtu tāds

tātad, ja braucējs nev pispiedis kādu slepenu slēdzīti, tad pēc 20 mīnūtem auto sāk radīt kreiso pagriezienu

un vēl pēc 5 apstājas

uzstādišana - kreisā pagrieziena lampas izvadam viens vads caur diodi iet no turienes, no kurienes jānāk, otrs - no mazas melnas kastītes, kura vēl ir pievienota pie masas un kurai vel ir mazs slepens slēdzītis ar 2 vadiņiem un štekeri

eļementarno

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vai tas peedeejais psts buutu kaut kas jauns un taads kas netiktu izmantots, ja nu vieniigi bez tieshi kreisaa pagrieziena mirkshjinaashanas, bet IMO taadi sleedziishi ir daudzaam diezgan pavecaam mashiinaam. Tipa taadaam kam nav jeega likt virs 200 Ls sigjenes.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

problēma ar arī 200Ls siģenēm ir tas, ka ir standarts

un tas kaut kur ir atrodams

bet mazs slēdzītis, ko dizainejis īpašnieks, ir kaut kas ekstraordinārs

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Un tiek pielietots jau 20 gadus

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: viens piedāvajums, bez problēmam ar elektrosakaru inspekciju būtu tāds

tātad, ja braucējs nev pispiedis kādu slepenu slēdzīti, tad pēc 20 mīnūtem auto sāk radīt kreiso pagriezienu

un vēl pēc 5 apstājas

uzstādišana - kreisā pagrieziena lampas izvadam viens vads caur diodi iet no turienes, no kurienes jānāk, otrs - no mazas melnas kastītes, kura vēl ir pievienota pie masas un kurai vel ir mazs slepens slēdzītis ar 2 vadiņiem un štekeri

eļementarno

un super druper sia "raimondsm" piedāvā laimīgam pircējam pašam stāties dzimumattiecībās ar to izkārnījumu instalējot to savā auto. Par to kreiso pagriezienu skaidrs, bet par to apstāšanos pēc 5 gan lūdzu sīkāk

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

ko var lekties - cilvēkam pirms kāda laika Polijā nozaga mašīnu, tepat iauto bija, es te mēģinu kaut ko izdomat, nekādas saprašanas

bet ļoti vienkarsi, kaut vai pusstundu, kritiķis Raacens zīmē shēmu ;') ja prot

tapat kā pusautomāta metināmajam - arī vienkārši, kā ķieģelis

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: ko var lekties - cilvēkam pirms kāda laika Polijā nozaga mašīnu, tepat iauto bija, es te mēģinu kaut ko izdomat, nekādas saprašanas

bet ļoti vienkarsi, kaut vai pusstundu, kritiķis Raacens zīmē shēmu ;') ja prot

tapat kā pusautomāta metināmajam - arī vienkārši, kā ķieģelis

Prot, prot jefiņ par to neuztraucies . Tici man viss sarežģītākās ir tieši vienkāršās lietas. Un tehnikā tu ir 0 (nulle). Tā kā nesapņo.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nez vai, jo tad nevajadzētu savu iedomāto vērtibu mākslīgi piepacelt, citus noliekot. esmu saticies ar daudzim cilvēkiem, kuri tiešām prot lietas darīt un neviens tā neuzvedas.

Un nekā sarežgīta minētajos aparatos nav, lampu pieslēgt un trafam vijumus saskaitīt - kas var būt labāks par to.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Es tev piedavaju uztaisit man pusautomatu bet neka.Laikam tikai tirst tu maki

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Nez vai, jo tad nevajadzētu savu iedomāto vērtibu mākslīgi piepacelt, citus noliekot. esmu saticies ar daudzim cilvēkiem, kuri tiešām prot lietas darīt un neviens tā neuzvedas.

Un nekā sarežgīta minētajos aparatos nav, lampu pieslēgt un trafam vijumus saskaitīt - kas var būt labāks par to.

neviens te nevienu nenoliek.... bet tu raimi esi tikai un vienīgi caurkritis deputāts.... pat kārtīgi drist tu nemāki (moš arī māki, bet NEDARI), kur nu vēl kautko REĀLU uztaisīt

turpmāk toč vairs nerakstīšu raimja topicos līdz brīdim kamēr jams kautko reālu uztaisīs vai arī beidzot kļūs par deputātu

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Nez vai, jo tad nevajadzētu savu iedomāto vērtibu mākslīgi piepacelt, citus noliekot. esmu saticies ar daudzim cilvēkiem, kuri tiešām prot lietas darīt un neviens tā neuzvedas.

Un nekā sarežgīta minētajos aparatos nav, lampu pieslēgt un trafam vijumus saskaitīt - kas var būt labāks par to.

Oj oj oj kāds Jūs jūtīgs . Tiešām raimondsm liekas ka esat saticies ar cilvēkiem "...kuri tiešām prot lietas darīt" un no tā Jums tāda psiholoģiska trauma. Atdzīstieties tās "lietas" nav nekādā sakarā ar tehniku .

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

jā smalki ļaudis te apgrozas

es tiešām varu vēlreiz atkārtot, ka padeves mehānisma nomainīšana tomēr nav ātrumukārbas maiņa un , ka pagrieziena lampas pieslēgšana arī ne

Batka, aizej uz kantori, nopērc padeves mehānismu un pastāsti, kā gāja

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

jāskatās vai tāda veida izstrādājumi ir reglamentētajā sfērā, ja ir, tad tam vajag CE marķējumu, atrod atbilstošus standartus www.lvs.lv , paskaties kādas ir būtiskās prasības, ja redzī ka vari izpildīt, un tas joprojām ir izdevīgi - ej uz zinātņu akadēmijas sertifikācijas centru.

Ja nev reglamentētā sfēra, un gribi tirgot tikai latvijā, tad jāskatās vai ir vietējās prasības. bet kā jau te viens teica - diezvai esi izgudrojis kautko nobela prēmijas cienīgu, kam nebūtu jau standarti sagatavoti...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Ir viens lēts paņēmiens kā uztaisīt GSM signalizāciju ar vecu siemens mobilo telefonu. Doma tāda, ka brīdī, kad ar autiņu kaut kas tiek darīts atsūtās īsziņa vai pienāk zvans uz tavu mobilo. Mobilais laboratorijas apstākļos man strādā, bet neesmu vēl iemanījies to iedabūt mašīnā, vajag lādētāju. To tagad nožēloju, ka neesmu ielicis, jo kāds pa nakti pamanījās pagājušo nedēļ apskādēt sānus, vot būtu šamo pieķēris.

Info: Siemens Simpage webcenter.ru/...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: jā smalki ļaudis te apgrozas

es tiešām varu vēlreiz atkārtot, ka padeves mehānisma nomainīšana tomēr nav ātrumukārbas maiņa un , ka pagrieziena lampas pieslēgšana arī ne

Batka, aizej uz kantori, nopērc padeves mehānismu un pastāsti, kā gāja

Atradu viriņu kas bez gudras tiršanas uztaisija pa nedeļu to aparatu.Iedevu shemu no veca krievu žurnala un viss.Pats te gudri runa ka ražošana jaatista bet kad piedavaju realu variantu nopelnit tad neka no tavas varešanas.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

kāpēc tad pats neuztaisīji

nevar padeves mahānismu pusautomāta metinamajam apmainit

un nenokurini atkal, biezās trubas metinot, ieliec kādu termorezistoru pie tinumiem, vai vismaz ampermetru

bet par tam signaliziācijām - nu ja teiksim tas kreisais pagrieziens kādu nesaprašanos zagļiem ar pārejiem braucējiem izraisa, tad kā ????

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: kāpēc tad pats neuztaisīji

nevar padeves mahānismu pusautomāta metinamajam apmainit

un nenokurini atkal, biezās trubas metinot, ieliec kādu termorezistoru pie tinumiem, vai vismaz ampermetru

bet par tam signaliziācijām - nu ja teiksim tas kreisais pagrieziens kādu nesaprašanos zagļiem ar pārejiem braucējiem izraisa, tad kā ????

nav laika tadam lietam.Neko tur nenokarinas tagad var stundu no vietas varit

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Piemēram ja pirms braukšanas un/vai apstāsanas nepiespiež konkrētu šifru vai pogu, mašīna pēc regulējamām 2-20 minūtēm atslēdz aizdedzi. Un ja nu dēļ tā zaglis izraisa CSN?

kā viņš varēja paredzēt, ka vāģis stāsies?

Tas nav nekāds jaunums! Pašam šitāda šaise sanāca.

Iedeva man mašīnu.

Lai normāli brauktu,kautkad attiecīgajā laikā attiecīgajā vietā vajadzēja mašīnā kautkur pieskarties.

Nu vot, nepareizi pieskāros, un pēc 2min apstājos valmieras ielas vidū ap plkst 17. tad gan nedaudz pastresoju,kad dabūju atkal sazvanīties un piedabūt mašinu pie normālas dzīvības.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Drošākā pretaizdzīšanas ierīce ir izņemt ārā releju.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti