Velo 100km/h un vairāk !!!

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

Šodien Discovery rādīja, kā taisa 25 kg velosipēdus, ar kuriem var sasniegt 120km/h. Braucējs pusguļus, velo apkārt korpuss, kas samazina gaisa pretestibu, 4 vai 5 ātrumi.

 
Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

Sildāmā krāsniņa arī nāk līdzi? Ja nē, tad līdz pavasarim šos joks nav aktuāls. Ziemas riepas arī tad vajag, jo ne jau tikai auto mēdz izslīdēt. =)

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Da nuu kas tur pa brīnumu. Vēl viņiem vajadzētu ieģērbt velosipēdistus skafandrā, un ielikt tunelī no kura izsūknēts gaiss. Vēl visus 300 izspiestu, tikai ar reālo pielietošanu tam visam nav nekāda sakara. Cita starpā ātruma rekords ar velosipēdu pa horizontālu virsmu ir kaut kas ap 215km/h Turklāt tas velo izskatījās kā parasts velo, tikai ar milzīgu zobratu starp pedāļiem. Tikai tas ir braucot aiz speciāli sagatavota auto, kuram piestiprināts "vēja aizkars".

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja: Sildāmā krāsniņa arī nāk līdzi? Ja nē, tad līdz pavasarim šos joks nav aktuāls. Ziemas riepas arī tad vajag, jo ne jau tikai auto mēdz izslīdēt. =)

Kārtējais nūbs, kas velosipēdus redz tikai pa televizoru Redzi, starpība starp velosipēdu un mašīnu ir tāda, ka mašīnai ir jāmin trīs pedāļi, bet no tā silts nepaliek, izņēmot kaut kādus ekstrēmus momentus, velosipēdam ir tikai divi, bet ar tiem pietiek

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: mašīnai ir jāmin trīs pedāļi, bet no tā silts nepaliek,

laps

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Šodien Discovery rādīja, kā taisa 25 kg velosipēdus, ar kuriem var sasniegt 120km/h. Braucējs pusguļus, velo apkārt korpuss, kas samazina gaisa pretestibu, 4 vai 5 ātrumi.

Kapec tik smags???Domaju ka 9 kg jau sen ka nekas ipašs neskaitas

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

raimondsm rakstīja: Šodien Discovery rādīja, kā taisa 25 kg velosipēdus, ar kuriem var sasniegt 120km/h. Braucējs pusguļus, velo apkārt korpuss, kas samazina gaisa pretestibu, 4 vai 5 ātrumi.

Kapec tik smags???Domaju ka 9 kg jau sen ka nekas ipašs neskaitas

Taapeec ka notiekti daudz lielaaka virsma un daudz vairaak materialai aiziet nekaa tradiacionalaas konstrukcijas veljukiem !

Pats arii shtatos no kalniem lejaa esmu maucis ar 95km/h ...

It ka ajau to atrumu nejuuti jo pierod diezgan aatri, bet ja iedomajas ka tadaa atrumaa kaut kas notiek un jaakriit tad nu diezien vai savus kaulinjus salasiisi peec tam ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vis jau taa kaa baigi forshi, tikai kaada H peec tam aerodinamiskajam meeslam jaasver 25 kg ?!?!? Parastie veljuki sver kaa jau te rakstiija ~ 9 kg, kameer ultra vieglie jau ir pat laikam zem 4 kg. Un 120 km/h, man liekas ka taadu aatrumu ar shosejniekiem meedz sasniegt trekaa. Kameer aerodinamiskajiem veljukiem rekords laikam bija ~130 km/h.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Vis jau taa kaa baigi forshi, tikai kaada H peec tam aerodinamiskajam meeslam jaasver 25 kg ?!?!? Parastie veljuki sver kaa jau te rakstiija ~ 9 kg, kameer ultra vieglie jau ir pat laikam zem 4 kg. Un 120 km/h, man liekas ka taadu aatrumu ar shosejniekiem meedz sasniegt trekaa. Kameer aerodinamiskajiem veljukiem rekords laikam bija ~130 km/h.

Man liekas ka treka ir kaut kur pie 80 km/h

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Trekā sasniedz 70-75km/h

Vispār liekas dīvaini, jo sprinteri vieglatlētikā sasniedz ~35km/h

Ar velli tikai 2x ātrāk.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

100 m 10s - 10x 3600sekundes= 36km/h

bet no lidojošā stata momentānais ap 40km/h

be tie minēji tur nebija velosportisti un bija pat lidojoss ultraviegls brīnums ar propelleeri, tiešam!!!!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

pajem normaalu shosejas vello , da kau made in ussr 'ctapt coce ' , ieseedies starppilseetu busam astee un vaalee . buus teu i simc i vairaak dejvuu !!! mstr elektrograamatuvelopulcinj.

P.S. raimi tu neesi no Gintermuizjas ?

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Skatos,ka man tuva tēma aizskarta!

Tad nu lai būtu skaidrība par velosipēdiem.

9,5 -10 kg mtb tipa velosipēdi kurus izmanto sacensībās ari paši lielākie profi

7 - 9 kg ir šosejas profu velosipēdi

Pats esmu braucis izmantojot automašinas aizvēju, uz 100km/h. Ir darīts tas gan ar 14kg velo, gan ar 9kg velo....starpiibu gan nekaadu lielo neizjutu.

Nju ar labu šosejas velo un attieciigajiem zobratiem vareetu aizveejaa arii 120km/h izspiest. Tik šeit laikam tos smagos velosipēdus ir domaats buuveet pašu braukšanai (bez aizvēja) un tur jau gan buutu maximaali jaapiestraadaa pie aeirodinamikas!

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Skatos,ka man tuva tēma aizskarta!

Tad nu lai būtu skaidrība par velosipēdiem.

9,5 -10 kg mtb tipa velosipēdi kurus izmanto sacensībās ari paši lielākie profi

7 - 9 kg ir šosejas profu velosipēdi

Pats esmu braucis izmantojot automašinas aizvēju, uz 100km/h. Ir darīts tas gan ar 14kg velo, gan ar 9kg velo....starpiibu gan nekaadu lielo neizjutu.

Nju ar labu šosejas velo un attieciigajiem zobratiem vareetu aizveejaa arii 120km/h izspiest. Tik šeit laikam tos smagos velosipēdus ir domaats buuveet pašu braukšanai (bez aizvēja) un tur jau gan buutu maximaali jaapiestraadaa pie aeirodinamikas!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

ibio rakstīja:

msh rakstīja:

Archijs2 rakstīja: Sildāmā krāsniņa arī nāk līdzi? Ja nē, tad līdz pavasarim šos joks nav aktuāls. Ziemas riepas arī tad vajag, jo ne jau tikai auto mēdz izslīdēt. =)

Kārtējais nūbs, kas velosipēdus redz tikai pa televizoru Redzi, starpība starp velosipēdu un mašīnu ir tāda, ka mašīnai ir jāmin trīs pedāļi, bet no tā silts nepaliek, izņēmot kaut kādus ekstrēmus momentus, velosipēdam ir tikai divi, bet ar tiem pietiek

msh

ir arī auto, kuriem jāmin tikai 2 pedāļi...

Tās nav mašīnas, tās ir mašīnu parodijas

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

ibio rakstīja:

msh rakstīja:

Archijs2 rakstīja: Sildāmā krāsniņa arī nāk līdzi? Ja nē, tad līdz pavasarim šos joks nav aktuāls. Ziemas riepas arī tad vajag, jo ne jau tikai auto mēdz izslīdēt. =)

Kārtējais nūbs, kas velosipēdus redz tikai pa televizoru Redzi, starpība starp velosipēdu un mašīnu ir tāda, ka mašīnai ir jāmin trīs pedāļi, bet no tā silts nepaliek, izņēmot kaut kādus ekstrēmus momentus, velosipēdam ir tikai divi, bet ar tiem pietiek

msh

ir arī auto, kuriem jāmin tikai 2 pedāļi...

Tās nav mašīnas, tās ir mašīnu parodijas

taapat kaa linux ir viena liela parodija...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Protams Sevišķi antivīrusu izstrādātājiem

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

ibio rakstīja:

msh

ir arī auto, kuriem jāmin tikai 2 pedāļi...

Tās nav mašīnas, tās ir mašīnu parodijas

7 gadus atpakaļ man tā bija, tagad ir 4 auto, kuriem kopā ir 8 pedāļi, jauki, bet tev vienkārši mazdūšība, vai pagaidām nav iespēju dabūt vēlamo ar auto, bat tas nebūs ilgi

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

tagad Discovery rāda!!!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti