Autofavorīts nemāk nomainīt eļļu

foobar Reģ.: 25.04.2002

Nomainīju eļļu autofavorītā. Rezultātā eļļa tek gar filtru garām, jo nomaiņa veikta nekorekti. Pieliet eļļu un korekti nomainīt filtru atteicās. "Know How" tiem cilvēkiem nav pilnīgi nekāda. Par sava darba rezultātiem pat tik triviālā situācijā viņi arī nekādi neatbild. Rodas jautājums - kapēc tur vispār braukt? Bet nu izskatās, ka es neesmu vienīgais, kas to ir sapratis (uz normāliem servisiem ir jāpierakstās vismaz nedēlu uz priekšu - viņiem ir uz nākamo dienu puse dienas brīva) - tas priecē.

Visiem iesaku uzmanīties un nepīties ar tiem krāpniekiem!

 
1 2
edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

cenas baigi raskrukjiitas, mainiiju naktii riepas, ierubiija 32ls.

Piiiizec!!!! 32 lati???? Es saprotu par 22" diskiem ar kilogramu svina tā varētu prasīt...

Labs 00:24 riepu kantoris ir pie nestes uz pērnavenes. Nu tur netālu no brīvības

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

bet no otras puses. Naktī it kā dubultam tarifam vajadzētu būt. Vismaz normālā darba vietā... Kurš no jums gribētu naktī mainīt kaut kādam šīrim riepas No tiem 32ls jau vēl izdevumi, peļņa nekas prātīks nepaliek pāri...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Shiirs rakstīja:

cenas baigi raskrukjiitas, mainiiju naktii riepas, ierubiija 32ls.

Piiiizec!!!! 32 lati???? Es saprotu par 22" diskiem ar kilogramu svina tā varētu prasīt...

Labs 00:24 riepu kantoris ir pie nestes uz pērnavenes. Nu tur netālu no brīvības

nee parasti 16collu lietie diski. riepu mainja tur ir viena darbastunda = 30ls.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

edzulis rakstīja:

Shiirs rakstīja:

cenas baigi raskrukjiitas, mainiiju naktii riepas, ierubiija 32ls.

Piiiizec!!!! 32 lati???? Es saprotu par 22" diskiem ar kilogramu svina tā varētu prasīt...

Labs 00:24 riepu kantoris ir pie nestes uz pērnavenes. Nu tur netālu no brīvības

nee parasti 16collu lietie diski. riepu mainja tur ir viena darbastunda = 30ls.

naktij normals cipars

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Tad jau 18-19" viņi tur mainītu 2-3h, kas nozīmē gandrīz 100lvl. Sviests

kjo Reģ.: 14.12.2007
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Tad jau 18-19" viņi tur mainītu 2-3h, kas nozīmē gandrīz 100lvl. Sviests

Beidz dziit sviestu aizej nostaajies pie stanoka un pameegjini 4riepas nonjemt, tad noraut taas no diskiem, tad uzlikt jaunas riepas, tad nobalanseet un visbeidzot taas uzskruuveet atpakalj, ja tu to vari izdariit aatraak kaa stundas laikaa ej straadaat uz servisu un tev smaksaas vairaak nekaa Irija seenes lasot, varbuut pat vareesi jaunaaku BMW atljauties...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

30-40 minutes tas prasa

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Tad jau 18-19" viņi tur mainītu 2-3h, kas nozīmē gandrīz 100lvl. Sviests

nee. riepu mainja = viena darbstunda neatkariigi no izmeera. vini isteniba to var aatraak izdariit, be tapat jaamaksaa kaa par 1 stundu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kjo rakstīja:

edzulis rakstīja: Tad jau 18-19" viņi tur mainītu 2-3h, kas nozīmē gandrīz 100lvl. Sviests

Beidz dziit sviestu aizej nostaajies pie stanoka un pameegjini 4riepas nonjemt, tad noraut taas no diskiem, tad uzlikt jaunas riepas, tad nobalanseet un visbeidzot taas uzskruuveet atpakalj, ja tu to vari izdariit aatraak kaa stundas laikaa ej straadaat uz servisu un tev smaksaas vairaak nekaa Irija seenes lasot, varbuut pat vareesi jaunaaku BMW atljauties...

te tu maldies, reali riepas var nomainiit pusstundas laikaa. un ta ari maina normaalos servisos. grosauto uz durviim vajadzeetu uzlikt izkaartni "uzmaniibu - te viss ir leenaak"

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

ps.

edzuli, pridur, nonjem banu. :E

kjo Reģ.: 14.12.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

kjo rakstīja:

edzulis rakstīja: Tad jau 18-19" viņi tur mainītu 2-3h, kas nozīmē gandrīz 100lvl. Sviests

Beidz dziit sviestu aizej nostaajies pie stanoka un pameegjini 4riepas nonjemt, tad noraut taas no diskiem, tad uzlikt jaunas riepas, tad nobalanseet un visbeidzot taas uzskruuveet atpakalj, ja tu to vari izdariit aatraak kaa stundas laikaa ej straadaat uz servisu un tev smaksaas vairaak nekaa Irija seenes lasot, varbuut pat vareesi jaunaaku BMW atljauties...

Tici man netaisos aizstāvēt Grosu bet ja vari pusstundaa izdariit šīs visas piecas lietas viens pats tad 10 ballju sistēmā tev ielikšhu 11...

te tu maldies, reali riepas var nomainiit pusstundas laikaa. un ta ari maina normaalos servisos. grosauto uz durviim vajadzeetu uzlikt izkaartni "uzmaniibu - te viss ir leenaak"

kjo Reģ.: 14.12.2007
0 0 Atbildēt

Tici man netaisos aizstāvēt Grosu bet ja vari pusstundaa izdariit šīs visas piecas lietas viens pats tad 10 ballju sistēmā tev ielikšhu 11...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ps.

edzuli, pridur, nonjem banu. :E

Da tu ahu_jel! Mana sieviete padzēš tavu sū_du un tu atļaujies pateikt lai admini izēt ateju? A vertušku nevēlies?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

15, 16 baloni nav tas pats, kas 18-19 zemprofils + smalks disks kuru nevar apskrāpēt. 2x ilgāk ar tiem iet, ja nevisas 3.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: 15, 16 baloni nav tas pats, kas 18-19 zemprofils + smalks disks kuru nevar apskrāpēt. 2x ilgāk ar tiem iet, ja nevisas 3.

Ir servisi ar veciem stanokiem, kas nemaz vairak par 17 paņemt nevar.

Vēl arī par busu C indeksa riepām var vairāk paprasīt, jo smagas un grutāk montējās

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

grosauto uz durviim vajadzeetu uzlikt izkaartni "uzmaniibu - te viss ir leenaak"

piekrītu... šie vienu reizi 4 stundas mainīja Opelim pirekšejos bremžu klučus....

ja pa naktīm te darbinieki haļavu nedzītu - tad būtu normāls serviss...

par riepu maiņu un balansēšanu divus gadus atpakaļ paņēma 24 Ls.....

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Shiirs rakstīja: ps.

edzuli, pridur, nonjem banu. :E

Da tu ahu_jel! Mana sieviete padzēš tavu sū_du un tu atļaujies pateikt lai admini izēt ateju? A vertušku nevēlies?

man ir galigi pajaat kursh dzeesa postus. kontrolee tad savu sievu, jo vina dzesh postus topikaa "vieta kur izlamaaties". bet tur neviena vaarda nebija 'neparteemu" saprastu ja tas butu cits topiks. taka shoreiz tu vainu brauc auzaas vai arii esi daunis.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

[bla bla...] a es ta atbraucu mainiit trubu, nevis siksnas...

nu tavam auto tikai vadiitaaju vajag nomainiit un viss buus chiki

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

aha

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

edzulis rakstīja: tajos pāķu servisos tak tikai var golpu II uzticēt, neko jaunāku. Muahaha. Cik jābūt tupam lai dzītu uz tādiem kaktu kantoriem normālu auto... Ja nu vienīgi kādu pavisam elementāru darbu vajag svētdienas dienā, tad var dzīt uz to 00:24 grosu.

cenas baigi raskrukjiitas, mainiiju naktii riepas, ierubiija 32ls.

Slikti tev ar matemātiku...dienā ir 16 Ls,naktī x2. Par nakts darbu ir jāmaksā dubultā!!!!!!!!!!!

CyberGhost Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

elf rakstīja:

Shiirs rakstīja:

edzulis rakstīja: tajos pāķu servisos tak tikai var golpu II uzticēt, neko jaunāku. Muahaha. Cik jābūt tupam lai dzītu uz tādiem kaktu kantoriem normālu auto... Ja nu vienīgi kādu pavisam elementāru darbu vajag svētdienas dienā, tad var dzīt uz to 00:24 grosu.

cenas baigi raskrukjiitas, mainiiju naktii riepas, ierubiija 32ls.

Slikti tev ar matemātiku...dienā ir 16 Ls,naktī x2. Par nakts darbu ir jāmaksā dubultā!!!!!!!!!!!

Kurā servisā Rīgā darba cena ir 16Ls stundā?

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

4 riepu montāža ,balansēšana dienas laikā pat rajonos maksā no 12-16 Ls .Neviens nav sūdzējies ka tas būtu dārgi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

elf rakstīja: 4 riepu montāža ,balansēšana dienas laikā pat rajonos maksā no 12-16 Ls .Neviens nav sūdzējies ka tas būtu dārgi.

16ls jau riigaa prasa riepuservisaa. paakjos dzeziniekus montee pa 10ls...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti