A6 2.5TDI SUKNA REMONTS

MEZVVALDE Reģ.: 04.11.2003

Ir nepiecieshams augstpiediena sūkņa elektronikas remonts, varbūt kādamam ir kāda pieredze kur to izdarīt nesāpīgāk finansiālajā ziņā, auto 1999 gada

 
1 2
captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

bauskas iela 13 rajonaa, tur preti ir salons Dakara. tel. diemzel nav

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 1 Atbildēt

MEZVVALDE rakstīja: Ir nepiecieshams augstpiediena sūkņa elektronikas remonts, varbūt kādamam ir kāda pieredze kur to izdarīt nesāpīgāk finansiālajā ziņā, auto 1999 gada

Varbūt izklausisies dīvaini, bet šos sūkņus kvalitatīvi remontē/maina Baldonē. (10 km no "Ķekavas apļa") 29463546 - Aigars. Bija pieredze ar viņiem 3 reizes. Esmu ļoti apmierināts. Pirmoreiz bija lielas šaubas, tipa čuhņa tāda, bet kad atbraucu - ļoti zolīds serviss. "Nērings" SIA.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

MEZVVALDE rakstīja: Ir nepiecieshams augstpiediena sūkņa elektronikas remonts, varbūt kādamam ir kāda pieredze kur to izdarīt nesāpīgāk finansiālajā ziņā, auto 1999 gada

Varbūt izklausisies dīvaini, bet šos sūkņus kvalitatīvi remontē/maina Baldonē. (10 km no "Ķekavas apļa") 29463546 - Aigars. Bija pieredze ar viņiem 3 reizes. Esmu ļoti apmierināts. Pirmoreiz bija lielas šaubas, tipa čuhņa tāda, bet kad atbraucu - ļoti zolīds serviss. "Nērings" SIA.

Tas ir pie benzīntanka?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

captain rakstīja: bauskas iela 13 rajonaa, tur preti ir salons Dakara. tel. diemzel nav

pēc šo apmeklējuma un zobsiksnas nomaiņas kaut kā pieauga dīzeļa dūmainība.... puiši izskatījas OK - bet nu fakts paliek fakts....

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

phenom rakstīja:

MEZVVALDE rakstīja: Ir nepiecieshams augstpiediena sūkņa elektronikas remonts, varbūt kādamam ir kāda pieredze kur to izdarīt nesāpīgāk finansiālajā ziņā, auto 1999 gada

Varbūt izklausisies dīvaini, bet šos sūkņus kvalitatīvi remontē/maina Baldonē. (10 km no "Ķekavas apļa") 29463546 - Aigars. Bija pieredze ar viņiem 3 reizes. Esmu ļoti apmierināts. Pirmoreiz bija lielas šaubas, tipa čuhņa tāda, bet kad atbraucu - ļoti zolīds serviss. "Nērings" SIA.

Tas ir pie benzīntanka?

Nē - tur jamauc vel 10km no tā apļa uz Skaistkalnes pusi. Viņus nav īpaši viegli atrast

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

captain rakstīja: bauskas iela 13 rajonaa, tur preti ir salons Dakara. tel. diemzel nav

pēc šo apmeklējuma un zobsiksnas nomaiņas kaut kā pieauga dīzeļa dūmainība.... puiši izskatījas OK - bet nu fakts paliek fakts....

Aizbrauc un noregulē aizdedzi un būs ok.

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Madonā, točna salabos 26541049 !

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Nortel rakstīja:

phenom rakstīja:

MEZVVALDE rakstīja: Ir nepiecieshams augstpiediena sūkņa elektronikas remonts, varbūt kādamam ir kāda pieredze kur to izdarīt nesāpīgāk finansiālajā ziņā, auto 1999 gada

Varbūt izklausisies dīvaini, bet šos sūkņus kvalitatīvi remontē/maina Baldonē. (10 km no "Ķekavas apļa") 29463546 - Aigars. Bija pieredze ar viņiem 3 reizes. Esmu ļoti apmierināts. Pirmoreiz bija lielas šaubas, tipa čuhņa tāda, bet kad atbraucu - ļoti zolīds serviss. "Nērings" SIA.

Tas ir pie benzīntanka?

Nē - tur jamauc vel 10km no tā apļa uz Skaistkalnes pusi. Viņus nav īpaši viegli atrast

viņš drošvien domāja to servisu, kas ir 10 km ao apļa un 3 km pirms Baldones, kas ir blakus benzīntankam. ja tā tad tur var braukt, ir pārbaudīts. cena, attieksme, apkalpošana diezgan iepriecinoša.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Bija pieredze ar viņiem 3 reizes.

vienam un tam pašam auto?

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

ņemot vērā faktus esmu kļudījies. phenom domāju citu servisu, bet ar to man ar bijusi darīšana un tur došos tik ļoti liela izmisuma gadījumā.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

phenom rakstīja:

Bija pieredze ar viņiem 3 reizes.

vienam un tam pašam auto?

heh. Nē taču. bmw, opel, audi. Pirmam remontēja sūkni, otram mainija, 3am reguleja aizdedzi. Viss ok!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

newman rakstīja: ņemot vērā faktus esmu kļudījies. phenom domāju citu servisu, bet ar to man ar bijusi darīšana un tur došos tik ļoti liela izmisuma gadījumā.

newman, tas sanāk ja braukt no HES apļa - uz Skaistkalnes pusi, visu laiku taisni, ir jāiebrauc Baldonē un ir jabrāuc līdz skolai, tur pa labi. Pēc visu laiku taisni.. Pēc zīmes "Apdz. vietas beigas" bus pagrieziens pa kreisi(pēc apt. 1km). Tur man liekas zīme bija ar norādijumu, ja nešaubos - kokapstrāde.

modenaR Reģ.: 16.01.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

modena rakstīja:

captain rakstīja: bauskas iela 13 rajonaa, tur preti ir salons Dakara. tel. diemzel nav

pēc šo apmeklējuma un zobsiksnas nomaiņas kaut kā pieauga dīzeļa dūmainība.... puiši izskatījas OK - bet nu fakts paliek fakts....

Aizbrauc un noregulē aizdedzi un būs ok.

njaaa.... padomdevējs.... tev neliekas ka pēc zobsiksnas nomaiņas šiem vajadzēja to saregulēt? Bija aizdoms ka šie piestrādāja.... jo pirms siksnas maiņas auto dūmoja- bet ar visu speciālo regulējumu viņš tik nedūmoja ka ar ideālo pēc nomaiņas... Problemu pavasarī atrisināju veicot sūkņa profilaktisko remontu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modenaR rakstīja:

njaaa.... padomdevējs.... tev neliekas ka pēc zobsiksnas nomaiņas šiem vajadzēja to saregulēt?

ko tieši?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

modenaR rakstīja:

phenom rakstīja:

modena rakstīja:

captain rakstīja: bauskas iela 13 rajonaa, tur preti ir salons Dakara. tel. diemzel nav

pēc šo apmeklējuma un zobsiksnas nomaiņas kaut kā pieauga dīzeļa dūmainība.... puiši izskatījas OK - bet nu fakts paliek fakts....

Aizbrauc un noregulē aizdedzi un būs ok.

njaaa.... padomdevējs.... tev neliekas ka pēc zobsiksnas nomaiņas šiem vajadzēja to saregulēt? Bija aizdoms ka šie piestrādāja.... jo pirms siksnas maiņas auto dūmoja- bet ar visu speciālo regulējumu viņš tik nedūmoja ka ar ideālo pēc nomaiņas... Problemu pavasarī atrisināju veicot sūkņa profilaktisko remontu.

Klausies gudriniek, tad ko Tu tirs uz to servisu Bauskas ielā? Lai būtu ko uzrakstīt?

Ja gribi dabūt normālas atbildes, uzdod normālus jautājumus. Ja Tu runā par nekvalitātivi padarītu darbu no viņu puses, tad kāpēc viņi nevarēja slikti to aizdedzi noregulēt? Lai veicās ar sūkni. Brīvs.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:...

Klausies gudriniek, blāblāblā Brīvs.

pamēģini vēlreiz un latviski...

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

man tie dzeki, bauskas ielaa13, reali uzcela a6 2,5tdi uz kajam (turp aizvedu ar evakuatoru, jo bija automats un nospraga derevnaja, a to isti tik talu virs 50km vilk nedriisteja....).

man ne mazako saubu par vinu darbu- bija probl. ar aizdedzi- zobsiksna bija par metusies par 2-3zobiem, jo cenotos pielaist ar starta gazi pie -20 un kirdikt vien sanaaca.... un sachiniija- apkopa sukni- nomainija sukna remkompl. un beigaas pareizi noreguleja aizdedzi- viss aizgaja kaa smeereets...

ja uztraucies par dumoshanu- tad piem., a6 2,5tdi dumoja un dumo un duumos vienmeer kaa traktors un jo ipasi, ja riktiigi ber virsuu- tada ir turbiiinas specifika, jo izspiez no auto gandriiz neiespeejamo. galvenais lai nav zili duumi siltam motoram ( tad gan ir jasaak uztraukties)

SSS777 Reģ.: 25.10.2005
0 0 Atbildēt

"Nērings" toč ir labs. Iesaku.Tik noteikti vajag no sākuma uzzvanīt, mazums nav kādas detaļas uz vietas.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

phenom rakstīja:...

Klausies gudriniek, blāblāblā Brīvs.

pamēģini vēlreiz un latviski...

Yetti, pirmkārt, es runāju ne ar Tevi, otrkārt - ja Tev kaut-kas nepatīk - ej tirst arī. Treškārt kas tur tāds nesaprotams?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

phenom rakstīja:...

Klausies gudriniek, blāblāblā Brīvs.

pamēģini vēlreiz un latviski...

Pļe, vot mani reālī besī, tadi p.odpezdiši kā Tu!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

captain rakstīja: man tie dzeki, bauskas ielaa13, reali uzcela a6 2,5tdi uz kajam (turp aizvedu ar evakuatoru, jo bija automats un nospraga derevnaja, a to isti tik talu virs 50km vilk nedriisteja....).

man ne mazako saubu par vinu darbu- bija probl. ar aizdedzi- zobsiksna bija par metusies par 2-3zobiem, jo cenotos pielaist ar starta gazi pie -20 un kirdikt vien sanaaca.... un sachiniija- apkopa sukni- nomainija sukna remkompl. un beigaas pareizi noreguleja aizdedzi- viss aizgaja kaa smeereets...

ja uztraucies par dumoshanu- tad piem., a6 2,5tdi dumoja un dumo un duumos vienmeer kaa traktors un jo ipasi, ja riktiigi ber virsuu- tada ir turbiiinas specifika, jo izspiez no auto gandriiz neiespeejamo. galvenais lai nav zili duumi siltam motoram ( tad gan ir jasaak uztraukties)

Nu nemaz ta nevajag dumot.Mazu dumiņu var izsist bet ne daudz

modenaR Reģ.: 16.01.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

modenaR rakstīja:

phenom rakstīja:

modena rakstīja:

captain rakstīja: bauskas iela 13 rajonaa, tur preti ir salons Dakara. tel. diemzel nav

pēc šo apmeklējuma un zobsiksnas nomaiņas kaut kā pieauga dīzeļa dūmainība.... puiši izskatījas OK - bet nu fakts paliek fakts....

Aizbrauc un noregulē aizdedzi un būs ok.

njaaa.... padomdevējs.... tev neliekas ka pēc zobsiksnas nomaiņas šiem vajadzēja to saregulēt? Bija aizdoms ka šie piestrādāja.... jo pirms siksnas maiņas auto dūmoja- bet ar visu speciālo regulējumu viņš tik nedūmoja ka ar ideālo pēc nomaiņas... Problemu pavasarī atrisināju veicot sūkņa profilaktisko remontu.

Klausies gudriniek, tad ko Tu tirs uz to servisu Bauskas ielā? Lai būtu ko uzrakstīt?

Ja gribi dabūt normālas atbildes, uzdod normālus jautājumus. Ja Tu runā par nekvalitātivi padarītu darbu no viņu puses, tad kāpēc viņi nevarēja slikti to aizdedzi noregulēt? Lai veicās ar sūkni. Brīvs.

Pats var būt brīvs - man nepatīk kā pēc servisa apmeklējuma problēma ir lielāka nekā bija pirms tam. Un vari iet trīs mājas tālāk - jo nākošo TA ar visu labāko regulēšanu bija reāli problematiski iziet - kaut gan iepriekšējā bez problemam auto iekļāvās normās... bet kad dūmošanas rādītājs labāka gadījumā ir 7.... nevis 2.6 -tad rodas aizdomas par to ka rīt šiem gribesies arī ēst...

Untirs tu te -es dalos savā pieredzē starp citu... ja tev ta nepatīk - ej ieskrejies sienā...

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

Ar shito probleemu vari aizbraukt uz Dizelcentrs R,

turbiinas un sukni ir vinju specialitaate.

www.dizel.lv/...

captain Reģ.: 03.11.2004
0 0 Atbildēt

405 rakstīja: Ar shito probleemu vari aizbraukt uz Dizelcentrs R,

turbiinas un sukni ir vinju specialitaate.

www.dizel.lv/...

ja, jaa... krutais dizelcentrs, kur vijibona strada dzekini un blato, telo baigos specus, ka tu tipa vinu dargo laiku aiznem- tipa neko jautat nedriikst, jaatstaj auto un viss... iedomajieties, kads sviests. Cik pazistu cilvekus, kas tur bijusi, visiem esot viena kaite- sukna remonts nepiecieshams un viss, vai turbiina arii labak jaremontee vai pat jamaina , kas ir pikiitis ne pa jokam no 800 lidz pat 1500Ls

taa tur viri reaali cerpj tos, kas izmisumaa tur brauc un meklee palidziibu.

ak, jaa, baigie speci vini, pat uz acim redzamaam (pat dzirdamaam) kaiteem vienmeer vajag diagnostiku, kas ir sakot no 50Ls un tad, ka jautaa vai ir kads briivs bridis tam remontam,tad saka- nu sakumaa diagn un tad skatiisies,man taa tur viens autins kadu nedelu nostaveja un beigas es noslapavos un aizvedu auto prom pie tiem bauskas ielas dzekiem, ko starpcitu, ieteica tads pats nelaimiigs auto- bmw 525tds- ipasnieks, kas turp bija tobriid atbraucis TIKAI lai nopirktu remkomplektu- bliives suknim un devas tieshaa celaa uz to bauskas ielu, lai sataisa...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

405 rakstīja: Ar shito probleemu vari aizbraukt uz Dizelcentrs R,

turbiinas un sukni ir vinju specialitaate.

www.dizel.lv/...

nau veerc tur braukt , tie tirseeji piedaavaaja manam GIII suukni + turbiinu mainiit - esot baisi veci ( origin 280kkm tikkai ) Baldonee pietika ar turbiinas patruboka mainju - bij taada viltiiga plaisinja , pie znjauga , uzradusies .karoch rittiigi 'razvodkas' miileetaaji

rekomendeeju Baldoni !!!!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti