Dakara 2008 atcelta :(

walcc Reģ.: 19.04.2004
 
1 2
Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

un galvenais ka pazinjo to peec tam, kad sportisti ieradushies, tehnika savesta, komisijas izietas un daliibas maksas samaksaatas.

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

vot vot...es varu iedomaaties kaada shkrobe ir tiem amatieriem, kas sagrabinaajushi peedeejo naudu, lai vareetu piedaliities...vispaar nezheeliigi shitaa...bet nu taa jau ir - droshiiba 1. vieta...tik nez kaa vinji spees atdot to naudu, ja gandriiz visa jau ir izteereeta organizeeshanai...

Auzinjsh Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

kaut kāds murgs toč...

www.delfi.lv/...

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Nu ko! - Skrobe baigā! - ko es tagad visu septembri darbā darīšu?

Bet nu pilnīgi francisks gājiens! ne ciku ne grabu un pirms pasha starta Chushshshsh....

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

septembrii es toch nezinu ko Tu dariisi tagad ir janvaaris btw

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

labi, viens ir amatiera izteereetie 5000EUR, otrs, sponsoru miljoni samaksaati par reklaamu utt.

Domaat ka buus baigaakie tiesu darbi naudas piedzinjai.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

b ļ āāāāā gribas lamāties. Vai ta nevarēja kādu posmu atcelt ne visu ralliju

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Vispaar jau probleema ir tajaa faktaa, ka rallija lielaakaa dalja notiek tajaa Mauritaanijaa

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

walcc rakstīja: septembrii es toch nezinu ko Tu dariisi tagad ir janvaaris btw

khe - toch janvaris ar septembri sajuka - tā ir ka darba laikaa shitadus shokejoshus faktus pagruuzh!

P.S. B...n tur kur bija jabūt septembrim biju ierakstjis janvāri

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

walcc rakstīja: septembrii es toch nezinu ko Tu dariisi tagad ir janvaaris btw

khe - toch janvaris ar septembri sajuka - tā ir ka darba laikaa shitadus shokejoshus faktus pagruuzh!

P.S. B...n tur kur bija jabūt septembrim biju ierakstjis janvāri

labi rullē gurķi darbā vai dzer ka pat nezina kurā mēnesī dzīvo

edgarsons Reģ.: 27.05.2002
0 0 Atbildēt

Lai fiksi saorganizē gonku otrā virzienā, piemēram Lisabona - Rīga. Robežas nu vaļā- tik gāz! Rozā ezera vietā goda pusaplis pa Jūrmalu un karsto smilšu vietā sniegs...

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

vēl jau ir krievija purvi...

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Apkaart Mauritaanaijai ir Mali.. Tur esot veel vairaak teroristu Vai vismaz pagaajshgad bija, kad atceela vai paarceela 2 posmus

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Neciešu divas lietas šajā pasaulē: rasistus un nēģerus. Kā vārdā tim melnajiem vajag graut savas valsts popularitāti izsakot draudus sportistiem?

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Neciešu divas lietas šajā pasaulē: rasistus un nēģerus. Kā vārdā tim melnajiem vajag graut savas valsts popularitāti izsakot draudus sportistiem?

Ja jau neciet melnos,tad pats esi rasists.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

recluse rakstīja: Neciešu divas lietas šajā pasaulē: rasistus un nēģerus. Kā vārdā tim melnajiem vajag graut savas valsts popularitāti izsakot draudus sportistiem?

Ja jau neciet melnos,tad pats esi rasists.

es ar neesmu rasists.. bet cilveekam buutu tomeer jaabuut baltam...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

pats interesantākais ir fakts, ka neviens sportists nekādus draudus nav saņēmis.... vismaz neviens no sportistiem nav teicis, ka ir saņēmis...

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

kko sajaucu laikam.

Vismaz eiropā vajadzētu būt tikai baltajiem. Savā kontinentā vºa ziepes, bļauj pēc humānās, bet kad vajag savu valsti parādīt no labās puses, sāk nodarboties ar terorismu.

gintss Reģ.: 14.09.2004
0 0 Atbildēt

Ir izskanējis viedoklis,ka apdrošinātāji atteicās apdrošināt ralliju pamatojoties uz Francijas ārlietu ministrijas izteiktajām bažām,tāpēc organizatori atcēla ralliju.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Neciešu divas lietas šajā pasaulē: rasistus un nēģerus. Kā vārdā tim melnajiem vajag graut savas valsts popularitāti izsakot draudus sportistiem?

Nu tas tikai pašiem melnajiem zināms, bet savā ziņā var viņus saprast. Tev piemēram, gribētos lai Latvija pēkšņi kļūtu populāra teiksim Krievijā. Un krievi pēkšņi sāktu te masveidā braukt un uzveidot te visādus ekšenus. Nu nevajag te viņus. Naudas rausējiem un NĪ tirgoņiem varbūt vajag, bet pārējiem ne.

Tāpat arī tur. Varbūt tādai Mauritānijas valdībai un tuvu stāvošiem vajag, bet ir arī citādi domājoši cilvēki.

Lai nu kā, bet terorisms ir ļoti efektīvs šajā jomā.

Es ar esmu škrobīgs, ka forša izrāde ies secen, bet gan jau, ka braucēji atkal atradīs veidu, kur un kā samērīties krāniņiem un sponsori un tv kur raust naudu.

TrakaisVolvists Reģ.: 31.08.2004
0 0 Atbildēt

žēl gan, gaidīt gaidīju Dakāru....

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

tirzā darbs un materiāli...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: tirzā darbs un materiāli...

tikko uzzināji?

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

tikko topiku ieraudziju, vajadzēja tak iekakāt

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti