Kauņas auto tirgus

vilkss Reģ.: 09.10.2006

Kā lai atrod Kauņas autotirgu, esot samērā liela izmēra, tirdzniecība no treileriem?

Līdz šim esmu braucis uz Marijampoles auto bazāru, pirms Kauņas pagriežoties pa labi uz apvedceļu un apbraucot to pa labo pusi. Pieļauju, ka šamējais pilsētas centrā gluži neatrodas.

 
1 2 3
janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Ja tu gribi nokļūt līdz Kauņas tirgum, tad tev jābrauc pa kreisu tanī vietā kur tu nogriezies pa labi uz Marjiampoli. Tev jābrau takā uz Viļņu un tad jāskatās labā pusē lielas trubas, tipa TEC. Tur blakus tām trubām ir.

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

tencinu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Laiks pievērsties jaunu auto lietotāju pulkam nevis regulāri iepirkties leišos

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

Vilnas virzienaa laikam aiz tresaa Lukoila pa labi un tad veel peec 1km pa lani un tur jau redzeesi..

jaa, galvenais orientieris trubas, kaa Simpsonos, kur Homeers straadaa

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Laiks pievērsties jaunu auto lietotāju pulkam nevis regulāri iepirkties leišos

Labāk lietots auto nekā jauns mopēds,kā tev.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

nomiks rakstīja: Laiks pievērsties jaunu auto lietotāju pulkam nevis regulāri iepirkties leišos

Labāk lietots auto nekā jauns mopēds,kā tev.

Un pie tām - jau gads ka viņš arī nav jauns.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Baisulis rakstīja:

nomiks rakstīja: Laiks pievērsties jaunu auto lietotāju pulkam nevis regulāri iepirkties leišos

Labāk lietots auto nekā jauns mopēds,kā tev.

Un pie tām - jau gads ka viņš arī nav jauns.

Kaut kad esot bijis raidījums par šitiem nomikiem-jaunu auto pircējiem Baigais auto, 1,4 sitroens......

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Un galvenais pirms pērc, pārbaudi vai nav šasijas numurs mainīts u.t.t. Jo tagad pēc šengena pilns CSDD ar izbrīnītiem cilvēkiem ar zagtām mašīnām!!! Ir arī ļoti daudz Francījas līzinga mašīnas, kas tiek atvestas uz Latviju, un kā mēģini piereģistrēt tātev pasaka ka šī mašīna nozagta no līzinga. Tad tev konfiscē to autiņu un tu paliec bez naudas un mašīnas.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

janitis9 rakstīja: Un galvenais pirms pērc, pārbaudi vai nav šasijas numurs mainīts u.t.t. Jo tagad pēc šengena pilns CSDD ar izbrīnītiem cilvēkiem ar zagtām mašīnām!!! Ir arī ļoti daudz Francījas līzinga mašīnas, kas tiek atvestas uz Latviju, un kā mēģini piereģistrēt tātev pasaka ka šī mašīna nozagta no līzinga. Tad tev konfiscē to autiņu un tu paliec bez naudas un mašīnas.

Jānītis jau savos 9 gados meiģina gudri runāt. Klau, umņik, pastāsti man tagad - ka Tu to vari pārbaudīt uz sitiena???

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

kā zināt no maniem iepriekšējiem tekstiem - tiks lūkots pēc ģimenes 2-ā spēkrata, budžetā līdz 6000EUR. pamatauto ir jauns, bet otru jaunu neredzu jēgā pirkt.

līdz šim LT esmu iepircis kādus 8 auto (5gadu laikā un daļa ņemta tālākai pārdošanai) un probzas nav bijušas - ja pats skaties , ko Tev piedāvā un neļauj iekrist uz "vilinošajiem" piedāvājumiem, tad ir OK.

arī tur katrā tirgū ir t.s. "nolaizīto" auto sadaļa, kā mūsu Rumbulā, kur visiem auto uzpucēti saloni un leitis motoru ar zobubirsti noberzis, protams tie eksemplāri netiek aplūkoti principā, jo tiem auto 110% kaut kas ir darīts.

visus auto esmu ņēmis "no treilera" ar kādu redzamu virsbūves defektu - švīkas, buktes un protams ar nemazgātu motoru, jo tad tu vari redzēt - vai tek, kur tek, kas tek

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Kaut kad esot bijis raidījums par šitiem nomikiem-jaunu auto pircējiem Baigais auto, 1,4 sitroens......

1.4. l Citroens nav aktuāls jau gandrīz divus gadus. Jau 8 mēnešus braucu ar 1.8 l Honda FR-V.

Kaut kā slikti seko līdzi jaunumiem!

Par to raidījumu (tautas balss) vispār brīnos, tjipa baigā sensācija - salons sola, ka maksās 100 Ls mēnesī, bet izrādās, ka sanāk 300 Ls.

Vai ta salonam jābrīdina, ka mašīnā jālej degviela, jāapdrošina, jāpērk riepas, utt.???

Ikviens saprātīgs indivīds pats spēj saprast, ka nopirkt mašīnu (vienalga jaunu vai vecu) nenozīmē tikai vienreiz par to samaksāt, bet gan regulāri ieguldīt tajā arī naudu, protasm, ja auto nestāv sētā un netiek kustināts vispār.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: kā zināt no maniem iepriekšējiem tekstiem - tiks lūkots pēc ģimenes 2-ā spēkrata, budžetā līdz 6000EUR. pamatauto ir jauns, bet otru jaunu neredzu jēgā pirkt.

līdz šim LT esmu iepircis kādus 8 auto (5gadu laikā un daļa ņemta tālākai pārdošanai) un probzas nav bijušas - ja pats skaties , ko Tev piedāvā un neļauj iekrist uz "vilinošajiem" piedāvājumiem, tad ir OK.

arī tur katrā tirgū ir t.s. "nolaizīto" auto sadaļa, kā mūsu Rumbulā, kur visiem auto uzpucēti saloni un leitis motoru ar zobubirsti noberzis, protams tie eksemplāri netiek aplūkoti principā, jo tiem auto 110% kaut kas ir darīts.

visus auto esmu ņēmis "no treilera" ar kādu redzamu virsbūves defektu - švīkas, buktes un protams ar nemazgātu motoru, jo tad tu vari redzēt - vai tek, kur tek, kas tek

Tu man liekas no Jūlija vel plano iepirkt auto

Ir Tavos vārdos taisnība, bet neviens nav pasargāts. Viņi jau iemācijušies auto nodzīt un atkal uzdzīt uz treiļera Koroče ir rūpīgi jaskatās.

Kad brauksi pa šoseju - turies kreisas puses it-kā brauc uz Viļņu - jo zīme Kauņa aizies pa labi. Brauc vēl kādus 3 km un aiz Lukoila (tur viņi vairāki) pa labi. Pēc tam uz luksofora pa kreisi. Uz pirmā apļa taisni, uz otra apļa ja nemaldos 3šā izeja - orientieris tas trubas. Lai veicās.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Kaut kad esot bijis raidījums par šitiem nomikiem-jaunu auto pircējiem Baigais auto, 1,4 sitroens......

1.4. l Citroens nav aktuāls jau gandrīz divus gadus. Jau 8 mēnešus braucu ar 1.8 l Honda FR-V.

Kaut kā slikti seko līdzi jaunumiem!

man tak pajāt uz taviem jaunumiem. Pats esi uzrakstījis parakstā,es tak nezvanu tev un neinteresējos par taviem mopēdiem.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Pats esi uzrakstījis parakstā,es tak nezvanu tev un neinteresējos par taviem mopēdiem.

Parakstā ir ierakstīts, jo it kā ir mans, bet tajā pašā laikā nav - tjipa īpašnieks esmu es, bet jau divus gadus brauc mana muterīte! Tā lūk.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

==1.4. l Citroens nav aktuāls jau gandrīz divus gadus. Jau 8 mēnešus braucu ar 1.8 l Honda FR-V. ==

Ta nu gan kruti vāģi!! Es labāk braucu 10 gadīgā, vai pat vecākā, bet sakarīgā auto, nekā pērku jaunu mopēdu, kuram beidzoties garantijai ir jāmeklē Vtorčermets, jo laimīgo pircēju tādiem mēsliem neatrast!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: , jo laimīgo pircēju tādiem mēsliem neatrast!

Nu,nomiks atdod mammai

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

Tā ir, ka no pag.vasaras cierēju uz jaunu papildauto, precīzāk - sāku vākt info par interesējošiem modeļiem, bet nu - Feb beigas ir tāds kā deadlines, lai gan īpaši "nedeg".

Līdz ar jaunā iepirkšanu tiks izlikts pārdošanā patreizējais 2nd car - Toyota Corolla 1.3, 3-durvis, 1996.g. Dažas švīkas pa kuzovu, tehniski - pilnībā kārtībā. L-jā 2,5gadi, pa šejieni nobraucis kādus 11 tkm, uz ODO 145'tkm.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Ta nu gan kruti vāģi!! Es labāk braucu 10 gadīgā, vai pat vecākā, bet sakarīgā auto, nekā pērku jaunu mopēdu, kuram beidzoties garantijai ir jāmeklē Vtorčermets, jo laimīgo pircēju tādiem mēsliem neatrast!

Nu, ja nemaldos, tad tas tavs 10 gadus vai pat vecāks "sirdsāķītis" ir Ford Scorpio

Jau reiz forumā citas diskusijas ietvaros teicu, ka uz manu FR-V jau ir 3 gribētāji, kas ir gatavi pārņemt manu līzingu jebkurā brīdī!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Ta nu gan kruti vāģi!! Es labāk braucu 10 gadīgā, vai pat vecākā, bet sakarīgā auto, nekā pērku jaunu mopēdu, kuram beidzoties garantijai ir jāmeklē Vtorčermets, jo laimīgo pircēju tādiem mēsliem neatrast!

Nu, ja nemaldos, tad tas tavs 10 gadus vai pat vecāks "sirdsāķītis" ir Ford Scorpio

Jau reiz forumā citas diskusijas ietvaros teicu, ka uz manu FR-V jau ir 3 gribētāji, kas ir gatavi pārņemt manu līzingu jebkurā brīdī!

????? un tas ir kāds tagad baigais rādītājs-nopirkt jaunu auto?? It sevišķi,ja runa ir par kaut kādiem mopēdiem. Nav runa par Audi A5 vai tamlīdzīgiem auto...kas maksā. Ne jau nopirkt līzē kaut kādu mēslu un ar to lepoties. Kas tad ir,ja cilvēks brauc ar Scorpio,tad viņš ir mazvērtīgāks??? Nomik,tu nu esi pakaļa....

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Tad panem no manis navigatoru ar pedejo Austrumeiropas un Rietumeiropas karti, latviesu valodaa un tad nebus jataisa topiks kaa atrast Kaunas tirgu!

Ieliec adresi un mauc!

Cena 160lvl

Ja kas 29129197 vai PM

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Maqnam Skorpim līdz tolmetam ir stipri patālu, jo rociņas man nav no pakaļas izaugušas - citiem par lielu brīnumu rūsas nav pat punktiņa!

Bet es nekādi nevaru un negribu saprast tos kas nopērk Gets tipa mēslu - toties jaunu un deguns gaisā... Tikai liela daļa ar to "jauno" pat līdz mājas durvīm nevar atbraukt... noplīst pa ceļam. Es ar savējo vēl ne reizes neesmu uz ceļa stāvējis pa visiem 9 gadiem un 190 000 km ko es ar viņu braucu. Laikam jau tāpēc ka absolūti visus remontus veicu pats... ieskaitot augspiediena sūkņa remontu.

Par jaunajiem es esmu dzirdējis tikai sliktas atsauksmes jau sākot no 2. ekspluatācijas gada. Tehnikā zinoši cilvēki kuri ir līdz Tolmetam nodzinuši ne vienu vien auto nez kāpēc visai bieži izsakās ka labprāt samainītu atpakaļ savu veco labo autiņu pret šo "jauno" pat neprasot piemaksu!!! Šie vārdi izsaka ļoti daudz ne par labu jaunajiem. Pie kam šie vārdi tika adresēti arī MB!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Man ir pilnīgi po, vai i_edgars brauc ar 10-gadīgu Scorpio vai pilnīgi jaunu Audi A6.

Man riebj, ka cilvēks, kuram, jauns auto nekad nav bijis, par vienīgo pareizo izvēli uzskata vecu auto. Šāda vienīgā un pareizā izvēle ir tikai tiem, kas nevar atļauties jaunu auto.

OK. Saprotu, ka vēl emociju vadīts var par mēslu nosaukt C3, bet, ja miskastes īpašnieks par mēslu nosauc jaunu Honda FR-V, tad skaidrs, ka cilvēks ir vai nu pilnīgs lohs autojomā (cik zinu, i_edgars tāds nav, jo visu remontē pats), vai arī pārliecināts miskastauto mīlis.

Punkc.

šajā diskusijā vairs nepiedalos, jo savu viedokli esmu pateicis.

Lai vilksam veicas neiegrābties leišu s.ūdā un brauc pa LV tālēm laimīgs!

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Laiks pievērsties jaunu auto lietotāju pulkam nevis regulāri iepirkties leišos

Tu gribēji teikt - laiks pievienoties parādu verdzībā slīkstošo skaitam, citiem vārdiem sakot, atbalstīt 21. gs. verdzību Ejiet ka bekot, līzingotāji!

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja: Tad panem no manis navigatoru ar pedejo Austrumeiropas un Rietumeiropas karti, latviesu valodaa un tad nebus jataisa topiks kaa atrast Kaunas tirgu!

Ieliec adresi un mauc!

Cena 160lvl

Ja kas 29129197 vai PM

da iemetiet kāds tai vietai gps koordinātes un viss. Un JS Baltija jau sen kā brīvi var dabūt plusplusā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Par jaunajiem es esmu dzirdējis tikai sliktas atsauksmes jau sākot no 2. ekspluatācijas gada. Tehnikā zinoši cilvēki kuri ir līdz Tolmetam nodzinuši ne vienu vien auto nez kāpēc visai bieži izsakās ka labprāt samainītu atpakaļ savu veco labo autiņu pret šo "jauno" pat neprasot piemaksu!!! Šie vārdi izsaka ļoti daudz ne par labu jaunajiem. Pie kam šie vārdi tika adresēti arī MB!

Un ko taisies darīt pēc 10 gadiem? Turpināsi čubināt savu skorpīti vai ņemsi kādu no šobrīd jaunajiem (tad jau būs Tavā gaumē - veci) ar sliktajām atsauksmēm?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti