Kauņas auto tirgus

vilkss Reģ.: 09.10.2006

Kā lai atrod Kauņas autotirgu, esot samērā liela izmēra, tirdzniecība no treileriem?

Līdz šim esmu braucis uz Marijampoles auto bazāru, pirms Kauņas pagriežoties pa labi uz apvedceļu un apbraucot to pa labo pusi. Pieļauju, ka šamējais pilsētas centrā gluži neatrodas.

 
1 2 3
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kauņas autotirgus vienkāršam pircējam (tipa, priekš sevis) ir tāaaada loterija Neiesaku, pilnīgi noteikti.

Pirkt mašīnu no traļa, iedodot rokas naudu PIRMS to nodzen nost?... A, kā naudiņa aizlidoja

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Galvenais rakstīja:

nomiks rakstīja: Laiks pievērsties jaunu auto lietotāju pulkam nevis regulāri iepirkties leišos

Tu gribēji teikt - laiks pievienoties parādu verdzībā slīkstošo skaitam, citiem vārdiem sakot, atbalstīt 21. gs. verdzību Ejiet ka bekot, līzingotāji!

labi pateikts.

Jasis Reģ.: 05.06.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Kauņas autotirgus vienkāršam pircējam (tipa, priekš sevis) ir tāaaada loterija Neiesaku, pilnīgi noteikti.

Pirkt mašīnu no traļa, iedodot rokas naudu PIRMS to nodzen nost?... A, kā naudiņa aizlidoja

vot par toloteriju taisniibaesmu tur bijis vairaakas reizes brt prieksh sevis taa arii iisti neko neesmu atradis - tikai na prodazhu

Kamazs Reģ.: 11.01.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Kauņas autotirgus vienkāršam pircējam (tipa, priekš sevis) ir tāaaada loterija Neiesaku, pilnīgi noteikti.

Pirkt mašīnu no traļa, iedodot rokas naudu PIRMS to nodzen nost?... A, kā naudiņa aizlidoja

A tu pats esi pircis tur?

Jau 5 autiņi no Lietuvas (un 3 no Kauņas) iegādāti. Arī turpmāk droši vien būs jāņem tur, jo tur var atrast lielisku auto labaa staavoklii par labu cenu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Man ir citur "gali". Cik ir būts Kauņas tirgū, tik garām.

Par to, ka lēti un lieliski Lietuvā nav iespējams, varu apgalvot pat 200% Kvalitatīvi būs Vācijā no Autohaus, bet tas daudz dārgāk nekā Latvijas vidējā cena

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Man ir citur "gali". Cik ir būts Kauņas tirgū, tik garām.

Par to, ka lēti un lieliski Lietuvā nav iespējams, varu apgalvot pat 200%

Tev citur gali un nevar nopirkt. Muldoņa. Ja,lēti un labi nemēdz būt, bet Lietuvā VAR nopirkt labi un padārgi. Tur tiešām ir vajadzīgi 'gali'. Jo leiši pērk Eiropā lielos daudzumos un līdz ar to izpērk arī labās mašīnas.

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Vēl lielākos vairumos kā leiši Vācijā mašīnas izpērk arābi. Ar kuģiem ved projām.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Baisul, mājās Netirs, ja nezini ko runā.

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

janitis9 rakstīja: Un galvenais pirms pērc, pārbaudi vai nav šasijas numurs mainīts u.t.t. Jo tagad pēc šengena pilns CSDD ar izbrīnītiem cilvēkiem ar zagtām mašīnām!!! Ir arī ļoti daudz Francījas līzinga mašīnas, kas tiek atvestas uz Latviju, un kā mēģini piereģistrēt tātev pasaka ka šī mašīna nozagta no līzinga. Tad tev konfiscē to autiņu un tu paliec bez naudas un mašīnas.

Jānītis jau savos 9 gados meiģina gudri runāt. Klau, umņik, pastāsti man tagad - ka Tu to vari pārbaudīt uz sitiena???

Klau umņik ja tev na sakari ar dažām kompānījām kas to var pārbaudīt tad nedi.... samaksā un pārliecinies pats www.ar-control.net

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Klau Kasinsh79 pastāsti man ar ko Latvijā vai Vācijā drošāka ir lietotu auto iegāde? Esmu jau vairākus auto leišos iepircis un neredzu pamatu, lai to nedarītu arī turpmāk.

Katrā gadienā, salīdzinot ar Latvijas lietoto auto tirgu, tur ir daudz lielāka izvēle un zemākas cenas. Turklāt pats zinu vairākus vietējos autotirgoņus, kuri pērk mašīnas Lietuvā un tirgo Latvijā, bet jau dārgāk kā saproti.

Lietuvā, protams, var nopirkt sūdu, kā jebkur citur, taču neiegrābties nav nemaz tik sarežģīti, ja mazliet spēj apvaldīt emocijas, sakarīgi domāt un nekrist kārdinājumā. Atzīšu ir nācies vienreiz arī iegrābties, tak paši bijām vainīgi, nu ļoti jau gribējās to auto, ka uz acīmredzamām problēmām acis pievērām. Bet tas var notikt arī Latvijā un Vācijā.

par francijas auto - nezinu niansēs, taču pats pēdējo auto no Lietuvas atdzinu, kurš bija ar franču dokumentiem un mūsu CSDD tiešām kaut ko tur gāja pētīt un skaidrot. Dzirdēju šos sarunājamies, ka franču autiņiem esot jāpievērš pastiprināta uzmanība - kāpēc gan nezinu.

k72 Reģ.: 17.07.2005
0 0 Atbildēt

vilkss rakstīja: Kā lai atrod Kauņas autotirgu, esot samērā liela izmēra, tirdzniecība no treileriem?

Līdz šim esmu braucis uz Marijampoles auto bazāru, pirms Kauņas pagriežoties pa labi uz apvedceļu un apbraucot to pa labo pusi. Pieļauju, ka šamējais pilsētas centrā gluži neatrodas.

www.kaunoturgus.lt/...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

janitis9 rakstīja:

phenom rakstīja:

janitis9 rakstīja: Un galvenais pirms pērc, pārbaudi vai nav šasijas numurs mainīts u.t.t. Jo tagad pēc šengena pilns CSDD ar izbrīnītiem cilvēkiem ar zagtām mašīnām!!! Ir arī ļoti daudz Francījas līzinga mašīnas, kas tiek atvestas uz Latviju, un kā mēģini piereģistrēt tātev pasaka ka šī mašīna nozagta no līzinga. Tad tev konfiscē to autiņu un tu paliec bez naudas un mašīnas.

Jānītis jau savos 9 gados meiģina gudri runāt. Klau, umņik, pastāsti man tagad - ka Tu to vari pārbaudīt uz sitiena???

Klau umņik ja tev na sakari ar dažām kompānījām kas to var pārbaudīt tad nedi.... samaksā un pārliecinies pats www.ar-control.net

oj pipec, baigos sakarus atradis kuiņa Tā ir. Ka tie Tavi "sakari" parbaudīs(pēc tas shēmas ko tu passtastīji) ja ar to auto uz pārdošanas brīdī viss ir kārtībā? Tev pat to auto te piereģistrēs Latvijā... Bet kad tur(Francijā??) izbeigs maksāt līzingu, tikai tad tas auto skaitisies zagts, un tikai tad saksies kuiņa. Panacejas nav... vispār ir - pirkt jauno auto. Viss. Brīvs.

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

k72 rakstīja:

vilkss rakstīja: Kā lai atrod Kauņas autotirgu, esot samērā liela izmēra, tirdzniecība no treileriem?

Līdz šim esmu braucis uz Marijampoles auto bazāru, pirms Kauņas pagriežoties pa labi uz apvedceļu un apbraucot to pa labo pusi. Pieļauju, ka šamējais pilsētas centrā gluži neatrodas.

www.kaunoturgus.lt/...

muchos gracias!

tuvāko 2 ned. laikā turp došos, iepostēšu arī kā veicās.

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Ko te pierādīt? Ja ir saujiņa lētticīgo, kas brauc uz Lietuvu pēc tiem lūžniem, tad lai. Vismaz servisu apgrozījumu palielinās

Man pietika ar vienu reizi redzēt tos auto lai saprastu, ka neesmu tik bagāts lai atļautos pirkt tos mēslus ko lietuvieši tirgo. Viens piemērs: glīts audi tt... bet ar metinātu (!!!) aizmugurējā tilta siju... tās ko ir tas kvalitatīvais auto, kas iepirkts lielos daudzumos par labu cenu? Sviests tas viss, tas tirgus ir priekš krievijas, baltkrievijas utt.

Aizbrauciet uz to pašu Vāciju, un tad pārliecinieties - brīnumu nav. Labs, nenobraukts auto maksā attiecīgi savia kvalitātei.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Baisul, mājās Netirs, ja nezini ko runā.

Pietiekami labi zinu,ko runāju, puisēn.

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

jautaajums tiem, kas ir pirkusi Kaunaa autinus:

vai juus nr saliidzinaasanu veicaat tur vai nee??? vai tik paarakstiijaat papiirus uz sevi un uz LV CSDD..???

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sheps rakstīja: jautaajums tiem, kas ir pirkusi Kaunaa autinus:

vai juus nr saliidzinaasanu veicaat tur vai nee??? vai tik paarakstiijaat papiirus uz sevi un uz LV CSDD..???

Tak paņem un salīdzini,kas traucē?? Es Vācijā ar nopirku mašīnu ar pārsistiem numuriem,nepamanīju. Bijusi zagta, tad atdota ,kaut kas tāds. Nu,gadās jebkas.

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

man domāt, ka cenu kategorijā līdz kādiem 8000 EUR numuru pārsišanas nav īpaši aktuālas, jo gemorojs neattaisno ieguvumu, savukārt cenas slieksnis 8000 un uz augšu jau ir pamats tam, lai dotos pēc auto uz Vāciju, Šveici, utt.

kā jau te tika minēts, protams, ja placī tirgo nolaizītu auto par kādiem 30..40% lētāk nekā vidējā cena LT, garantija, ka tas ir muhļjožs, nu kot teikt, ja siekala tek un širmis aiziet ciet tādu "super piedāvājumu" ieraugot, tad jāpērk tik nost un jāmeklē metinājuma vietas

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

janitis9 rakstīja:

phenom rakstīja:

janitis9 rakstīja: Un galvenais pirms pērc, pārbaudi vai nav šasijas numurs mainīts u.t.t. Jo tagad pēc šengena pilns CSDD ar izbrīnītiem cilvēkiem ar zagtām mašīnām!!! Ir arī ļoti daudz Francījas līzinga mašīnas, kas tiek atvestas uz Latviju, un kā mēģini piereģistrēt tātev pasaka ka šī mašīna nozagta no līzinga. Tad tev konfiscē to autiņu un tu paliec bez naudas un mašīnas.

Jānītis jau savos 9 gados meiģina gudri runāt. Klau, umņik, pastāsti man tagad - ka Tu to vari pārbaudīt uz sitiena???

Klau umņik ja tev na sakari ar dažām kompānījām kas to var pārbaudīt tad nedi.... samaksā un pārliecinies pats www.ar-control.net

oj pipec, baigos sakarus atradis kuiņa Tā ir. Ka tie Tavi "sakari" parbaudīs(pēc tas shēmas ko tu passtastīji) ja ar to auto uz pārdošanas brīdī viss ir kārtībā? Tev pat to auto te piereģistrēs Latvijā... Bet kad tur(Francijā??) izbeigs maksāt līzingu, tikai tad tas auto skaitisies zagts, un tikai tad saksies kuiņa. Panacejas nav... vispār ir - pirkt jauno auto. Viss. Brīvs.

Tur petiņ var uzzināt kas ir bījis pēdējais īpašnieks!!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Jā es vēl joprojām čubinu savu Skorpi, jo vienkāši neredzu citu auto ar ko viņu aizvietot. Ar Skorpja hronisko kaiti - rūsu es esmu ticis galā un vēl joprojām tieku, pārējais neprasa lielu naudu tā uzturēšanai. Vēl jo vairāk ka motoram nesen veicu kapitālo remontu. Tad kad viņš galīgi un neatgriezeniski nobirs, tad arī būšu spiests meklēt ko citu. Taču atkārtoju vēl reiz neredzu alternatīvu!! Ja cilvēkiem jāmokās ar MB un Volvo jau 2. vai 3. gadā, tad pārējie pat nav izskatīšanas vērti!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

janitis9 rakstīja:

phenom rakstīja:

janitis9 rakstīja:

phenom rakstīja:

janitis9 rakstīja: Un galvenais pirms pērc, pārbaudi vai nav šasijas numurs mainīts u.t.t. Jo tagad pēc šengena pilns CSDD ar izbrīnītiem cilvēkiem ar zagtām mašīnām!!! Ir arī ļoti daudz Francījas līzinga mašīnas, kas tiek atvestas uz Latviju, un kā mēģini piereģistrēt tātev pasaka ka šī mašīna nozagta no līzinga. Tad tev konfiscē to autiņu un tu paliec bez naudas un mašīnas.

Jānītis jau savos 9 gados meiģina gudri runāt. Klau, umņik, pastāsti man tagad - ka Tu to vari pārbaudīt uz sitiena???

Klau umņik ja tev na sakari ar dažām kompānījām kas to var pārbaudīt tad nedi.... samaksā un pārliecinies pats www.ar-control.net

oj pipec, baigos sakarus atradis kuiņa Tā ir. Ka tie Tavi "sakari" parbaudīs(pēc tas shēmas ko tu passtastīji) ja ar to auto uz pārdošanas brīdī viss ir kārtībā? Tev pat to auto te piereģistrēs Latvijā... Bet kad tur(Francijā??) izbeigs maksāt līzingu, tikai tad tas auto skaitisies zagts, un tikai tad saksies kuiņa. Panacejas nav... vispār ir - pirkt jauno auto. Viss. Brīvs.

Tur petiņ var uzzināt kas ir bījis pēdējais īpašnieks!!!

Līzings

Koroče - pn.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu tiem, kas tik ļoti slavina Kauņas tirgu, varu novēlēt reiz tik sirsnīgi iepirkties, ka maz neliksies Tas ir tā, kad par baigi labo naudu pirktajam autiņam TA pateiks, ka šādam liekam 3-nieku. Un ar evakuatoru uz šrotu.

Viens jau minēja piemēru par tilta metinājumu, tas pats attiecināms uz lanžeroniem utt. Ir nācies redzēt garās sejas, kad TA nevar iziet pat par īpašu samaksu Un tad ir ž.o.p.a

Galvenais ir laba cena. Protams

Atcerieties, viss maksā atbilstoši kvalitātei un stāvoklim.

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Nu tiem, kas tik ļoti slavina Kauņas tirgu, varu novēlēt reiz tik sirsnīgi iepirkties, ka maz neliksies Tas ir tā, kad par baigi labo naudu pirktajam autiņam TA pateiks, ka šādam liekam 3-nieku. Un ar evakuatoru uz šrotu.

Viens jau minēja piemēru par tilta metinājumu, tas pats attiecināms uz lanžeroniem utt. Ir nācies redzēt garās sejas, kad TA nevar iziet pat par īpašu samaksu Un tad ir ž.o.p.a

Galvenais ir laba cena. Protams

Atcerieties, viss maksā atbilstoši kvalitātei un stāvoklim.

Piekrītu, žēl tikai ka pie mums cilvēki tic lietuvas laimei. Kādas viņu tirgotās mašīnas tāda visa tā valsts.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Skatos, kasiņš ir tāds idiots,ka tikai lūžņus māk nopirkt . Un A6 tāds pat.

Ja var pateikt,ka visa Lietuva ir šrots...nu zini, normāls tu neesi

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja: Viens piemērs: glīts audi tt... bet ar metinātu (!!!) aizmugurējā tilta siju...

Tā auto pircējs pats bija no vājredzīgo biedrības?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti