Eļļa Hondai Civic 5d 1.8 iVtec (2007.g.)

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007

Sveiki, Bensona it kā lej Castrol 0w30.

Eļļas nomaiņa ar filtru, darbu un eļļu sanāk ap Ls 80.

Rīga ir diezgān patālu no Liepājas, tāpēc ir doma braukt mainīt motora eļļu uz Klaipēdu (pie Leišiem), vienīgais, ka viņiem ir vai nu "Honda" eļļa, vai "Mobil" :/

Es gribētu tieši Castrol. Diemžēl, šāda eļļa ir diezgan dārga un piemēram Liepāja nedabūnama Pie Leišiem 1L maksā ap 60LTL=12LVL.

Tatad jautājums, kādu eļļu vēl varētu liet šīm dzinējam? Vēlams, Castrol, bet varbūt jūs esat citās domās, par šo jautajumu, kas varētu būt labāk manam dzinējām (marku un tos skaitļus 5w30 utt.).

Domāju, kā ar laiku, pats mainīšu ēļļu nopērkot eļļās filtru un eļļu.

Paldies par uzmanību.

 
1 2 3 4
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tu gribi teikt, ka priekš kosmiskajiem civikiem nevar liepājā eļļas filtru nopirkt? Kaut kā neticu...

Un pasutit jau ari droši ka nevar....

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Man ir pļaujamšīna ar diviem cilindriem 1.4 motoru, kāda eļļa nepieciešama??? Palīdziet?

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tu gribi teikt, ka priekš kosmiskajiem civikiem nevar liepājā eļļas filtru nopirkt? Kaut kā neticu...

īštenībā, man ir vienalga, ir vai nav, var pasūtīt, vai nevār, jo man nevajag eļļas filtru, es tik gribēju uzzināt, kādu eļļu liet (bez Castrol 0w30).

Es nezinu, kā jums paskaidrot, tā lai jūs saprastu, bet es centīšõs

Filtru un eļļu es dabūšu tur kur mainīšu eļļu un to es toč nedarīšu Liepājā, jo šeit nav autorizētais Honda serviss. Tātād, esiet mazliet gudrāks, un pirms kaut ko rakstīt izlasiet tēmu. Kāda jēga, man Liepājā pirkt eļļu un filtru??! Jo eļļu tik un tā Liepājā nemainīšu...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

exif

23.01.2008 14:33

0W-30 ir skjidraaka par 0W-40? Cik saprotu, 0W noraada viskozitaates pakaapi, bet otrs cipars- noturiibu pie lielaakas slodzes (temperatuura, spiediens..) ???

==============

Pirmais skaitlis, shai gadiijumaa 0W, noraada ellas viskozitaati pie 40 graadiem Celsija, otrs skaitlis noraada ellas viskozitaati pie 100 graadiem Celsija, resp. abos gadiijumos ellas viskozitaate iekljaujas attieciigajai SAE viskozitaates klasei noteiktajaas robezhaas pie attieciigaas temperatuuras. Temperatuurai, iztvaikoshanas tendencei, spiedieniem (?) ir citi standarti un shie raadiitaaji paraadaas tikai produktu aprakstos, ne uz ellas taras! Principaa shai jomaa svariigaakais it "HTHS" (High Temperature, High Shear") , kas raksturo ellas slaanju pretestiibu savstarpeejai nobiidei pie augstas temperatuuras.

Kura tad sanaak labaaka turbo motoram?

-------------------------

Principaa turbomotoram no noraadiitajaam labaaka buutu SAE 0W-40, ja razhotaajs nav noteicis konkreetu viskozitaates klashu lietoshanu!

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

msh rakstīja: Tu gribi teikt, ka priekš kosmiskajiem civikiem nevar liepājā eļļas filtru nopirkt? Kaut kā neticu...

Un pasutit jau ari droši ka nevar....

Jautājum nav "Vai es varētu pasūtīt eļas filtru hondai uz Liepāju" - bet gan kādu eļļu labāk lietot (izņemot Castrol 0w30).

Un pat jā es pasūtītu to filtru uz Liepāju, ko es ar to iesāktu? Paņemtu līdzi uz Lietuvu un autorizētajā servisā teiktu - eu braļukas, ielieciet man šo filtru vāģī, jo baķka man teica? Es labāk pasūtu jūs, ar stulbiem ieteikumiem...

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ar hondām Liepājā braukā tikai nabagi. Tādēļ tām nav pat filtru. Varbūt tikai Tolmetā. Liepāja laikam ir vienīgā pilsēta Latvijā, kurā ir sastopami jebkura auto ražotāja ekskluzīvākie un neeiropas modeļi. Pat Rīgā tādu brīnumu nav.

Širtais, gan bij baig smieklīgs gabals - re ku tev žetons!

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Smart7 rakstīja: Man ir pļaujamšīna ar diviem cilindriem 1.4 motoru, kāda eļļa nepieciešama??? Palīdziet?

Pietiks ar to, kura ielieta no rūpnīcas. Viņa ir paredzēta visam ekspluatācijas periodam. Ja vajag pieliet, tad pajautā jebkurā servisā melno eļļu. To tev par velti atdos.

Tu esi rēlas melis!!! MELIS!!! Tu tikai tēlo maģistru, bet īstenībā esi DOKTORS!!! Bļē melis!

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Autors sāk izlikties pēc riktīga loha. Kārtējais staipītājs. Pa pēdējo naudu iepirka auto un nevar pat eļļu nomainīt. Kur tad tu, pāķi, pirki to auto? Rīgā? Ja jau varēji aizbraukt uz Rīgu pēc auto, kas traucē aizbraukt nomainīt eļļu? Izklausās, ka tu nekad ārpus Liepājas neizbrauc.

Es pikerītu, ka esu lohs un staipītais.

Nu, nopirku auto pa pēdejo naudu līze un 7 gadiem un? Tev no ta maciņš plānāks palika? vai tev kāda kaite piemetusies?

Es, pāķis to pirku bensona, ja tu biji tik "uzmanīgs" tad noteikti jau varēji to izlasīt

Aizbraukt uz rīgu nomainīt eļļu, nu tu gan neesi parāk, gudrs jo es jau rakstiju ka tur un atpakaļ uz rīgu prasa vairāk naudas un galvenais laika, neka tepat uz klaipēdu. Man nav daudz brīva laika un upurēt vienu sestdienu lai vnk nomainītu eļļu nu ir padaudz...

Jā es neko ārpus liepājas neesu redzējis, kāda tad ir tā rīga? varbut kādreiz aizvedīsi?!

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Iebāz to žetonu filtra vietā...

Tur gan nevajadzēja bazt, tag mamma uz tevi bļaus. Kāpē sõdien tik ātri no skolas?

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Vot iemetīs tev leiši mainot eļļu uzgriezni motorā. Gribu redzēt no kā piedzīsi zaudējumus.

Un kur problēma ar bensonu? Atbrauc vienu sestdienu uz Rīgu ar famīliju, atstāj auto uz eļļas maiņu, paņem maiņas auto, pavizinies pa Rīgu.

Nav ko dart, ka sestdien braukt uz rīgu - turp 2,5 stundas, atpakaļ 2,5 stundas, pa rīgu vismaz stunda - 6 stundas? darbam kuru var padarīt 30-60 min laikā? ak jā vēl 30 Ls par to pārmaksāt - a ko laba ideja, tas ir tik latviski

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Un ja kas, lox, Tagad nemaz nav obligāti mainīt eļļu pie dīlera.

Un ja auto salūzīs vedīsi ar treileri uz Lietuvu taisīt?

jā, jā, es uzmanīgi klausos... raxti vien...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Uz leišiem braucot divas stundas varbūt ietaupīsi Vairāk nē.

Btw tu taisies ar to civiku 7 gadus braukt?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Liepajniex rakstīja:

batka rakstīja:

msh rakstīja: Tu gribi teikt, ka priekš kosmiskajiem civikiem nevar liepājā eļļas filtru nopirkt? Kaut kā neticu...

Un pasutit jau ari droši ka nevar....

Jautājum nav "Vai es varētu pasūtīt eļas filtru hondai uz Liepāju" - bet gan kādu eļļu labāk lietot (izņemot Castrol 0w30).

Un pat jā es pasūtītu to filtru uz Liepāju, ko es ar to iesāktu? Paņemtu līdzi uz Lietuvu un autorizētajā servisā teiktu - eu braļukas, ielieciet man šo filtru vāģī, jo baķka man teica? Es labāk pasūtu jūs, ar stulbiem ieteikumiem...

Ja tu taisies dzit uz leišu servisu mainit eļļu napig tadus stulbus jautajumus uzdod??Kas viņi nezinas ko tavai miskastei liet iekša???šitads točna tikai ar hondu var braukt

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

a man taads jautaajums autoram... tev neviens paziistams cilveeks nebrauc kaadreiz uz to sasodiiti taalo riigu..bensons, starp citu , pa celjam sanaak, nav pat kaut kur baigi jaamuudaas.. peec kaut kaada tirlinja izklausies kaarteejaa.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

a man taads jautaajums autoram... tev neviens paziistams cilveeks nebrauc kaadreiz uz to sasodiiti taalo riigu..bensons, starp citu , pa celjam sanaak, nav pat kaut kur baigi jaamuudaas.. peec kaut kaada tirlinja izklausies kaarteejaa. pasuuti lai atved to filtru un ellju, nebuus hvz kur uz kaut kaadu lietuvu jaabrauc.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: a man taads jautaajums autoram... tev neviens paziistams cilveeks nebrauc kaadreiz uz to sasodiiti taalo riigu..bensons, starp citu , pa celjam sanaak, nav pat kaut kur baigi jaamuudaas.. peec kaut kaada tirlinja izklausies kaarteejaa. pasuuti lai atved to filtru un ellju, nebuus hvz kur uz kaut kaadu lietuvu jaabrauc.

Viņam tak vajag veikt obligātās apkopes veikt Cita lieta, ka uz lietuvu nav diez ko tolks braukt - kā jau teicu, max 2h var ietaupīt

Sch Reģ.: 19.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja plāno braukt ilgi ar konkreeto auto, tad der nomainiit biezhaak nekaa razhotaaja noteiktie km iipashi, ja paarsvaraa jaabrauc iisi gabali un pa pilseetu.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pārdomas par tēmu - eļļa un tehniskā apkope.

Kapēc 1 apkope pēc 5000 un kapēc tur ir iekšā minerāleļļa ?

Man pērkot is teica to pašu. Izmeklēju saitus visā pasaulē, nekur neviena oficiāla rekomendācija, ka to vajadzētu darīt un ka tur ir iekšā kāda minerāleļļa.

domāju, ka tas tāds labs vietējā dillera izdomājums.

Gadā Latvijā pārdod 3000 mašinas (toyotas un Lex kopā ) ja visiem apmainam 1 lieku reizi eļļu kādi 70 000 Ls liekas peļņas

Kāpēc to nedarīt ?

Cik bieži mainīt ? Kapēc biežāk kā noteiktais ?

Noies dzinējs ilgāk ? Viņš jau tā iet bez problēmām 200 000, kāda man daļa pērkot jaunu auto, ka viņs ies vēl kādus 50 000 ?

Man domāt , ka arī tas ir eļlu tirgotāju un servisu izdomājums

Kapēc nepaņemt vieglu peļņu, ja tauta tic

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Kļūda tikai toy pārdod 3500 + 700 LEx.

Kopā 4200, mainot eļļu uz katru auto nopelnam kādus 50 Ls kopā 200 000 Ls, vēl logu mazgājamo ūdeni pielejam par 5 LS arī salasās 20 000

Labi, ne

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pat oficiālajās LV mājas lapās, pie mašinu apkopes, neviena vārda par apkopi pie 5000 km

Ja kāds man atradīs oficiālu info, ka jaunā auto ir iekša minerāleļļa , Henesi no manis

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Pārdomas par tēmu - eļļa un tehniskā apkope.

Kapēc 1 apkope pēc 5000 un kapēc tur ir iekšā minerāleļļa ?

nupat saņēmām kādus 8 jaunus auto... firmas pārstāvja teiktais pie auto saņemšanas, ka būtu vēlams, pie tiem 5K nomainīt, bet nav obligāti...

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Paskatījosmājas lapu.

Peļņa ir vēl lielāka, jo tikai par darbu - 39,00 Ls materiāli vēl 74 Ls

Tā kā peļņa būs kādi 50 Ls uz katru auto, kurš noticēs, ka labāk tomēr to eļļu apmainīt biežāk

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

arba rakstīja: Pārdomas par tēmu - eļļa un tehniskā apkope.

Kapēc 1 apkope pēc 5000 un kapēc tur ir iekšā minerāleļļa ?

nupat saņēmām kādus 8 jaunus auto... firmas pārstāvja teiktais pie auto saņemšanas, ka būtu vēlams, pie tiem 5K nomainīt, bet nav obligāti...

Teorētiskais pamatojums ??????

Kas eļļai notikt var šajos 5 000 km ?????

Teorētiski varētu būt klāt kāda metāla skaida, kas aizķersies filtrā, bet kas eļllai var notikt ?????

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:...

Teorētiskais pamatojums ??????

Kas eļļai notikt var šajos 5 000 km ?????

Teorētiski varētu būt klāt kāda metāla skaida, kas aizķersies filtrā, bet kas eļllai var notikt ?????

nav bijusi vajadzība iedziļināties...

iekš Chrysler grupas autiņiem ar 2.7dzinējiem, laicīgi nemainot eļļu, fiksi varēja iedzīvoties motora kapremontā... ja dikti interesē ieej uscāru forumā...

par citiem neesmu interesējies...

zinu, ka gadus atpakaļ, CP, ar roveru bij kautkādus 50K bez maiņas novilkuši, tad tur no kartera to ievārījumu ar karstā gaisa pistoli mānīja ārā...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

arba rakstīja:...

Teorētiskais pamatojums ??????

Kas eļļai notikt var šajos 5 000 km ?????

Teorētiski varētu būt klāt kāda metāla skaida, kas aizķersies filtrā, bet kas eļllai var notikt ?????

nav bijusi vajadzība iedziļināties...

iekš Chrysler grupas autiņiem ar 2.7dzinējiem, laicīgi nemainot eļļu, fiksi varēja iedzīvoties motora kapremontā... ja dikti interesē ieej uscāru forumā...

par citiem neesmu interesējies...

zinu, ka gadus atpakaļ, CP, ar roveru bij kautkādus 50K bez maiņas novilkuši, tad tur no kartera to ievārījumu ar karstā gaisa pistoli mānīja ārā...

Tu nejauc 5tk ar 50tk tas ir pavisam kaut kas cits

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti