Eļļa Hondai Civic 5d 1.8 iVtec (2007.g.)

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007

Sveiki, Bensona it kā lej Castrol 0w30.

Eļļas nomaiņa ar filtru, darbu un eļļu sanāk ap Ls 80.

Rīga ir diezgān patālu no Liepājas, tāpēc ir doma braukt mainīt motora eļļu uz Klaipēdu (pie Leišiem), vienīgais, ka viņiem ir vai nu "Honda" eļļa, vai "Mobil" :/

Es gribētu tieši Castrol. Diemžēl, šāda eļļa ir diezgan dārga un piemēram Liepāja nedabūnama Pie Leišiem 1L maksā ap 60LTL=12LVL.

Tatad jautājums, kādu eļļu vēl varētu liet šīm dzinējam? Vēlams, Castrol, bet varbūt jūs esat citās domās, par šo jautajumu, kas varētu būt labāk manam dzinējām (marku un tos skaitļus 5w30 utt.).

Domāju, kā ar laiku, pats mainīšu ēļļu nopērkot eļļās filtru un eļļu.

Paldies par uzmanību.

 
1 2 3 4
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Pļe ar kādu šrotu tu brauc, ka vajag eļļu pieliet? Mana 21 gadu vecā šrota nokautajam 1.8 motoriņam eļļa nav klāt jālej

nu i pi ss vien ar savu pilngadiigo schrottu pameegjini ieliet vinjam 15W40 vietaa 0W30 un tad redzeesi kaa vinjam ellju nevajaga pieleit

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Man tur tagad vispār ir minerāleļļa [toreiz iesipu saņķiku ], bet mainīšu to kopā ar bīdeli

Ja jau tev reiz tas bīdelis ir caurs, nelej tik krutu eļļu iekšā

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Man tur tagad vispār ir minerāleļļa [toreiz iesipu saņķiku ], bet mainīšu to kopā ar bīdeli

Ja jau tev reiz tas bīdelis ir caurs, nelej tik krutu eļļu iekšā

peec pieredzes , krutaas elljas pazuud nezinaamaa virzienaa kameer ''parastaa' knapi biku man ,diemzjeel ,razjotaajs ir paredzeejis ''kruto'' taxshto ''variantoff njet'' , pa 20kkm litrucis pachab , itiipashi piestraades laikaa -liidz ~40kkm nobraukumam

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

40 000 piestrādes laiks !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: 40 000 piestrādes laiks !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

waj nau wareni

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

AutoNets rakstīja:

Es nonjemu cepuri Tava prieksha aiz cinjas, ka Tu neremonte pie Vasjas un rupejies par mūsu valsts labklajibu (!!!) Super

Nu poličiem kukuļus no manis arī neredzēt!

Tikai, diemžēl, valstīj uz Tevis pie**rst

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: 40 000 piestrādes laiks !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pļe kas tā par nežēlīgi garu obkatku?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs

01.02.2008 09:38

Normāla obkatka.

---------------------------------

Nu vispaar jau 40 000, ja runaajam par vieglo auto vai taada izmeera, ir daudz par daudz Autorazhotaaji lielaakoties iesaka "negriidot" gaazpedaali pirmos 10 000, peec tam var maukt. Savukaart par vislabaako dzineeja kondiicijas laiku uzskata intervaalu starp 20 000 un ~120 000 km...

Skānijai eļļa jāmaina ik pa 70 000. Domājiet, ka tur tā eļļa daudz atšķirās no vieglo eļļas?

---------------------------

Prichom te Scania un kaadeelj tik mazs intervaals? Ir auto, kam ellas mainja paredzeeta ik pa >100 000 km, protams, ja lieto UHPD ellas. Vecs Scania modelis?

Domājiet, ka tur tā eļļa daudz atšķirās no vieglo eļļas?

----------------------------

Atshkjiriiba ir kapitaala un totaala! Ar vieglajiem auto paredzeetu motorellu tu visdriizaak kompleksi atkausi to HGV dzineeju )) vari meegjinaat padomaat, kaadi parametri iisti atshkjiras vieglo un smago diizelju elljaam ))

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, ļoti normāla obkatka. Tad jau labāk manam šrotam ar četriem riņķiem uztaisīt kapitalku [nekā pirkt kaut kādu jaunu brīnumu] - vismaz garantija, ka pēc 10k km varēšu griezt pilnā ručkā

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs

01.02.2008 12:15

Un kur tad problēma - iegāz vieglajam smagā eļļu un brauc 100 000 bēdu nezinādams.

---------------------------

Njaa, ir redzeets viens otrs vieglaa dzineejs peec smago diizelju ellas lietoshanas ))) tas, kas no vinja palicis, pareizaak !

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti