\"LDM koks\" koka logi

zoommax Reģ.: 25.12.2007

Varbūt kādam ir pieredze ar šis firmas koka logiem- kādas atsauksmes, intresē kvalitātē?

 
1 2 3 4
migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

vislabāk ir koka ar 2 vērtnēm, kaste kādi 20 cm platumā ... visi pakešnieki nobāl

vienīgais mīnuss - vietas uz palodzes mazāk, sienas aile aizņemta.

vēl variants - uz vasaru iekšējos izņem

tikai šādus neražo un ja kāds ņemās kvalitatīvi un no masīvkoka, tad paprasa 200 -300 ls par mazu, ~1.2 kv.m. logu ...

nav kas tādus vairs taisa, čīkst ka sausu koku nevar dabūt

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

migano rakstīja: vislabāk ir koka ar 2 vērtnēm, kaste kādi 20 cm platumā ... visi pakešnieki nobāl

vienīgais mīnuss - vietas uz palodzes mazāk, sienas aile aizņemta.

vēl variants - uz vasaru iekšējos izņem

tikai šādus neražo un ja kāds ņemās kvalitatīvi un no masīvkoka, tad paprasa 200 -300 ls par mazu, ~1.2 kv.m. logu ...

nav kas tādus vairs taisa, čīkst ka sausu koku nevar dabūt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: No pieredzes salīdzinājums starp plastmasas un koka logiem:

Koka logus/balkona durvis, ja vienreiz ieliki, tad tie tur vairs nav jāregulē. Savukārt plastmasnieki, ik pēc pusgada kkur nosēžas vai kas tur.. un jāregulē, lai normāli vērtos.

Koka (ja lakots ) no iekšpuses riktīgi labi izskatās!

A plastmasa ir plastmasa..

Plastmasnieks-jo lielāka veramā daļa, jo ļodzīgāks. Kociniekam ko tādu neesmu novērojis.

Ja izsista stikla pakete, tad plastmasniekam vieglāk nomainīt - klik un viss, jo kociniekam tur vēl silikons, līstes ar mazām nagliņām...

Es ar visām četrām PAR koka lpgiem!

Tas mans sub.viedoklis

Ei, regulētāj, kāpēc man pa diviem gadiem nav bijis nekas jāregulē?

Un kas tev tur ļogās? Tu gadījumā nemēdz vērtnēs karāties?

Vienīgais, kas krīt uz nerviem - šitos logus ir jāvirina - vecajiem bija dabīgā ventilācija

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Laiks rakstīja:

Magistrs rakstīja: Uzlīmē plastmasniekam koka imitācijas plēvi un miers.

Tev - dir***am tocj nav nekaadas starpiibas, vizinies ar savu francju auto un priecaajies par plastmasas esamiibu VISUR

P.S. Tas ir taa pat kaa eest pusdienas ar plastmasas dakshinju, ir situaacijas, kad tas ir OK, bet vai ikdienaa un maajaas ?!

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

migano rakstīja: vislabāk ir koka ar 2 vērtnēm, kaste kādi 20 cm platumā ... visi pakešnieki nobāl

vienīgais mīnuss - vietas uz palodzes mazāk, sienas aile aizņemta.

vēl variants - uz vasaru iekšējos izņem

tikai šādus neražo un ja kāds ņemās kvalitatīvi un no masīvkoka, tad paprasa 200 -300 ls par mazu, ~1.2 kv.m. logu ...

nav kas tādus vairs taisa, čīkst ka sausu koku nevar dabūt

Ražo arī tādus un pat kvalitatīvi. www.vau.ee/...

Pats kādreiz tajā kantorī strādāju, smuki logi. Vienā no Ausekļa ielas mājām tādi ir salikti, tikai tās mājas nummuru neatceros. Ventspilī, Pils ielā 8, arī tādi ir salikti. Izskatās smuki. Un tik kosmiska cena ar nav...

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

KLIKS es nemeloju ka meneša laika logus uztaisīja, tprotams ka ja baigi lielā daudzuma un dazādus, tad tas prasīs ilgāk , bet man 9 logi tikai uztaisīti 28 dienās, un vienai citai majai er nebija ilgāk.

www.livanu-majas.lv/...

nevajag jau meklēt tuvāk rīgai, te viss ir dārgs.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

pirdiens rakstīja: No pieredzes salīdzinājums starp plastmasas un koka logiem:

Koka logus/balkona durvis, ja vienreiz ieliki, tad tie tur vairs nav jāregulē. Savukārt plastmasnieki, ik pēc pusgada kkur nosēžas vai kas tur.. un jāregulē, lai normāli vērtos.

Koka (ja lakots ) no iekšpuses riktīgi labi izskatās!

A plastmasa ir plastmasa..

Plastmasnieks-jo lielāka veramā daļa, jo ļodzīgāks. Kociniekam ko tādu neesmu novērojis.

Ja izsista stikla pakete, tad plastmasniekam vieglāk nomainīt - klik un viss, jo kociniekam tur vēl silikons, līstes ar mazām nagliņām...

Es ar visām četrām PAR koka lpgiem!

Tas mans sub.viedoklis

Ei, regulētāj, kāpēc man pa diviem gadiem nav bijis nekas jāregulē?

Un kas tev tur ļogās? Tu gadījumā nemēdz vērtnēs karāties?

Vienīgais, kas krīt uz nerviem - šitos logus ir jāvirina - vecajiem bija dabīgā ventilācija

Es ar par to pašu,- nekas tur nav jāregulē. Un vispār, tādā gadījumā galīgi nebūtu nozīmes- tas logs no koka vai plastmasas, da kaut no tiem pīļu sū.diem; pie vainas būtu furnitūra, kas droši, ka ielikta ne tā kvalitatīvākā...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Savai 80 gadus jaunajai koka mājai ieliku plastmasniekus pirms 4 gadiem. Kāpēc plastmasas?

1) lētāki, bet loga funkciju pilda tāpat kā koka vai alumīnija izstrādājumi.

2) neprasa nekādu apkopi. Ja kāds te stāsta, ka ir periodiski jāregulē, tad vai nu pielietota sūdīga furnitūra, vai nohaltūrēts ar ielikšanu vai pati ēķa škobās un šķoba logus.

3) pēc manas pārliecības koka logiem nav derīga konstrukcija, kad logi verami uz iekšu, kad nav apakšmalā lietus aizsarglīste, un visa blīvēšana notiek tikai gumijās. Tāpēc, ka koks lai arī cik izžāvēts un kā ieeļļots vai nolakots gaisa mitruma , saules iedarbības un temperatūras maiņu ietekmē maina savu ģeometrisko izmēru jūtamāk nekā plastmasa. Ja tam klāt vēl pieskaita vēja spiedienu no ārpuses, ūdens iekļuve telpas iekšpusē gandrīz garantēta. Plastmasnieki labāk blīvē, un manā gadījumā tas bija ļoti svarīgi, jo vecā koka māja labi elpo caur sienām , nav nekādu problēmu ar gaisa mitrumu .

4) atgriežoties pie 2. punkta par apkopi- ja gribēsi ilgu mūžu koka logiem, tie periodiski jākrāso. Un kārtīgi jākrāso- ar vecā slāņa noņemšanu, gruntenes iesūcināšanu un visu pārējo. Par to pašu naudu, ko izmaksās tādi koka logi ar visu uzturēšanu 60 gados, var atļauties plastmasniekus mainīt ik pēc 20 gadiem.

p.s. logus man izgatavoja un uzstādīja Līvas. Esmu pilnīgi apmierināts ar viņu darba kvalitāti, lai gan tas nav lētākais kantoris.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

nevajag dalīt logus divās kategorijās "koka" un "plastmasas".

par koka logiem neko neteikšu, nav sava viedokļa - izskatās protams, kudi labāk par plastmasu.

par plastmasniekiem - ja kādam kaut kas karājas, ļurkājas vai vēl kā citādāk čakarējas, tad varu apsveikt ar lētā gala profilu un furnitūras iegādi. daži pazīstamie arī taisīja kur lētāk, rezultātā nebija pat pusgads jāgaida, lai viss izļurkātos un furnitūra birtu ārā. kvalitatīvākiem (un protams arī dārgākiem) eksemplāriem šādi brīnumi nav novēroti

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Siikais (bracka) otrajaa staavaa uzlika plastmasniekus

nu labi, ne mana cuuka...

nelss logi kaa izraadaas, nenodrosina aareejo apdari ar liisteem tur esot cita firma jaasauc

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: nelss logi kaa izraadaas, nenodrosina aareejo apdari ar liisteem tur esot cita firma jaasauc

šaubos, vai kāda logu firma to dara.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: nelss logi kaa izraadaas, nenodrosina aareejo apdari ar liisteem tur esot cita firma jaasauc

šaubos, vai kāda logu firma to dara.

Dara SIA "Latvijas Logs"

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Flora arī laikam par papildus samaksu tādu pakalpojumu piedāvāja.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja:

* ļoti labus logus taisot Jelgavā. Tagad nosaukumu nepateikšu.

Flora...

ir bijusi darīšana 2reiz ar plastmasniekiem. Logi kā tādi uztaisīti kvalitatīvi, no laba profila ar labu furnitūru.

Bet montāžnieki viņiem šķidri.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

firmas, kas ražo plastmasas logus - tās ražo logus.... vai kāds iedomājas cik maksā līnijas un cik logi tiek dienā saražoti????

firmeles, kas uzstāda, tās uzstāda, ja viņām kāds paprasa

tā ir savstarpējā sadarbība, ķipa apakšuzņēmēji

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: firmas, kas ražo plastmasas logus - tās ražo logus.... vai kāds iedomājas cik maksā līnijas un cik logi tiek dienā saražoti????

firmeles, kas uzstāda, tās uzstāda, ja viņām kāds paprasa

tā ir savstarpējā sadarbība, ķipa apakšuzņēmēji

Līvu uzstādītāji atbrauca ar Līvu busiņu - tātad bija savējie. Floras gadījumā tā tiešām bija apakšfirmele.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Līvu uzstādītāji atbrauca ar Līvu busiņu - .

...un specovkā ar firmas logo.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Līvu uzstādītāji atbrauca ar Līvu busiņu - .

...un specovkā ar firmas logo.

tātad Līvi logus neražo

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Līvu uzstādītāji atbrauca ar Līvu busiņu - .

...un specovkā ar firmas logo.

tātad Līvi logus neražo

uz profiliem gadījumā nebija ar flomīti uzsšņāptis "līvi xxx", kur xxx ir kautkāds viņu pasūtījuma kārtas numurs...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Līvu uzstādītāji atbrauca ar Līvu busiņu - .

...un specovkā ar firmas logo.

tātad Līvi logus neražo

Tu kārtējo reizi nezini, ko runā.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nevis Līvi, bet Līvas....pat pareizu firmas nosaukumu tu nezini.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

"Līvas" gan paši ražo, gan paši uzstāda. Ražotne viņiem ir Jaunpilī. Kvalitāte un cenas vidējā līmenī.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu labi, eksistē daži mazi ražotājiņi, kas dažus savus logus arī uzstāda

visu laiku es ņēmu logus no riom, bet šoreiz paņemu no glaskek...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Montāžnieks D arī pats uzstāda un tā nebūt nav maza firmele.

zoommax Reģ.: 25.12.2007
0 0 Atbildēt

Montažnieks neuztāda pats tikai busi ir apzīmēti ar montāžnieka logo, bet firma ir cita nenoliedzu ka cieši saistīta ar montāžnieku.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti