Kārtot: Augošā secībā
1 2
koleegjis 28.09.2008 19:18

OK, pārfrāzēsim: turpini braukt ar to pašu veco Audi, un visi lauku TĒVIŅI būs tavi!

koleegjis 25.01.2008 14:35

Forši jūs kārtējo reizi oftopikā aizgājāt. Jāatzīst, ka parasti iauto lasu tieši šādu brīnumdarbu dēļ Keep it up!

koleegjis 21.01.2008 17:48

Dorisa rakstīja: Mans kaimiņš pensionārs, kamēr bija dzīvs, brauca 600km gadā.

A cik ta' šis tagad nobrauc gadā? 1000?

koleegjis 06.01.2008 20:58

Atver vai aizver acis, bet bendine jūtami lētāka vairs nekad nekļūs, gluži tāpat kā maize un aliņš veikalā. Jēgu iespringt neredzu: vari atļauties-brauc, nevari-min divriteni vai špago kājām.

White_Trash -varens sociālists esi, ko neteiksi! Tie melnie čibriki diži mellāki par tevi pašu nebūs, Saūda Arābija, kā nekā. Un ASV pēdējo 25 gadu laikā bendžas nāsīs ieraušanas labad ir pacentusies "demokratizēt" itin daudzus, pēdējie pagaidām ir irākieši, kas noteikti par jeņķu sniegto "gara gaismu" ir bezgala pateicīgi.

koleegjis 25.11.2007 19:30

nakujators rakstīja: Parādi kaut vienu uzņēmumu, kur krāvējam maksā tik, lai viņam banka vispār kredītu Lexus`am iedotu...

Tak pietiek visādu "draudzīgo" Inservisu, GE Money, ZemeAuto, kuri dod braši, bet vēl brašāk noplēš procentus un iekasē piķi par citiem "papildpakalpojumiem"..

koleegjis 22.11.2007 20:52

nafigators rakstīja:

koleegjis rakstīja: Nafigator, tu esi visforšākais, k.rāns tev arī ir visgarākais, ceru, ka tu būsi mūsu nākamais premjerministrs, lai sabiedrība vairs nesmok ignorances dūmos.

Un, protams, nav nekādas jēgas un vajadzības tev stāstīt par jaunu luksus klases vieglo auto un džipu izdarībām Rīgas centrā (jā, Rīgas centrs bez džipa ir pilnīgi neizbraucams), jo acis tev arīdzan ir visredzīgākās...

Kāda tev daļa gar manu krānu pediņ? Parūpējies labāk par savējo!

Šādas replikas tikai ierindo tevi sarakstā "latvietisparastaistirseejs". Bet firmas boss un naudasmaiss tu noteikti esi grandiozs, ja darba laikā tupi šeitan ar apskaužamu biežumu, nevis ie3,14is lielo rubuli

koleegjis 22.11.2007 18:29

Nafigator, tu esi visforšākais, k.rāns tev arī ir visgarākais, ceru, ka tu būsi mūsu nākamais premjerministrs, lai sabiedrība vairs nesmok ignorances dūmos.

Un, protams, nav nekādas jēgas un vajadzības tev stāstīt par jaunu luksus klases vieglo auto un džipu izdarībām Rīgas centrā (jā, Rīgas centrs bez džipa ir pilnīgi neizbraucams), jo acis tev arīdzan ir visredzīgākās...

koleegjis 18.10.2007 9:18

Dexter, tu ānusā esi ezi ievadījis vai ierastā pirkstu nesaturēšanas kaite, raz už spamo te? Milzonīgs paldies par TG/AM, tāpat arī par vērtīgo empīrisko pieredzi matraču sakarā, vari tagad PN

Ir dzirdēts par kokosa šķiedras matračiem, esot diktam labi un mugurai veselīgi, bet laikam jau drausmīgi mēsli, jo neražo Latvijā, deksteram nepatīk un vispār - kādēļ neražo no krūkļa mizas?

koleegjis 13.10.2007 12:25

Šafka nostučīta, ka jau vaukšķ?

Ak tad baisulis ir ex-dexters. That explains a lot of unneeded spam here.

koleegjis 07.10.2007 11:18

Gygy - visvairāk ieper iespēja izvēlēties sektoru un sienu tajā PasaulesMuļķības lapā. Iekliko kkur 8. sektorā un priecājies par uzrakstu "Uz šīs sienas pagaidām nav reģistrēts neviens vārds..."

Nafig mums kaut kādu sienu 8. pasaules brīnuma veidā - letiņi tak kā tauta vien ir 8. un pat 9. pasaules brīnums!

koleegjis 04.10.2007 15:23

DM - komplimenti par salīdzinājumu!

Nav jau gluži tā, ka neviens neatraujas pa muti, reizēm jau gadās, ka sadod viens otram pa tauri. Tiesa, tos ar BMW X5 vai Brabusiem reti kāds no auto rauj laukā liek pa ļockām. Nez, kādēļ?

koleegjis 03.10.2007 23:33

Modena, chill out! Tik tiešām nav ne īstais laiks, ne vieta ekskursiem vēsturē! Peace!

koleegjis 03.10.2007 23:22

Tā, te prasās teksts no sērijas: Fa$izm ņepraidjot!

vai arī

OPEL nav mašīna, BMW POWER!

Jap, oftopiks ģenerēc!

koleegjis 03.10.2007 23:14

Modena, btw mēs jau labu laiku aizejam oftopikā

Un to padziļinot, varu tikai piebilst, ka daudzas utopiskas idejas teorijā izskatās cēli un forši (lai tā būtu komunisma ideja vai TVnet pārkāpēju publiskošanas akcija), taču realitātē mēs paši pamanāmies tās attīstīt līdz ļauna murga/absurda stadijai.

koleegjis 03.10.2007 23:02

Pri čom tut tūkstoši, pilsoni.

Pie tam kur tu rāvi, ka man patīk uz ceļa notiekošie artilērijas manevri? Atceros vēl no autoskolas laikiem, kā, stāvot korķī, manai mācību mašīnai pa trotuāru vēsi aizlaida 7. bumseris, nenotriecot gājējus tikai tādēļ, ka tie mērkaķa ātrumā samuka vārtrūmēs. Ne tikai es, bet arī instruktors palikām uz fermātas.

Runa vēl arvien ir par to, cik liela jēga, ka feģa vai ilžuks pusanonīmi iekakā tvnetā, ka viņiem kaut kas kaut kur kaut kā nav paticis, pierādījumus tam nesniedzot, toties izlamājoties uz visiem un visām pēc pilnas programmas.

koleegjis 03.10.2007 22:58

Baisuli - Tambovas vilks tev kolēģis!

Modena, kā liecina prakse - lai cik skaļi nebļaustītos mēdiji, par kāpu izbraukāšanu (un arī apbūvēšanu) daudzos gadījumos vēl arvien nav nekas vairāk par "fui, slikti, tā darīt NEDRĪKST", uz ko klients atbild (ja atbild) - a man pied***zt!

koleegjis 03.10.2007 22:47

Nevarētu teikt, ka tu vai tavs vērtējums mani satrauktu vai uzbudinātu, baisuli. Mūsu nevajadzīgā saziņa tik tiešām īsi raksturojama phenoma citētajiem tautas vārdiem par "latvieti-latvieša ēdienkartes gardumu".

koleegjis 03.10.2007 22:31

Baisuli, vērīgāk palasot manu spamu, tu būtu sapratis arī tā nozīmi, nevis pats izfantazējis tā nozīmes daudzdimensionalitāti. Iespējams, ka lasīt tu lāgā neproti, tādēļ latviski un šoreiz tiešā tekstā izskaidrošu sava posta nozīmi _ekskluzīvi tev_ : es nenovēlu meitenei neko ļaunu ne tagad, ne nākotnē, tikai ironizēju (ir tāds vārda "jokot" sinonīms) par viņas bravūrīgo attieksmi pret ceļu satiksmi un dominējošo stāvokli tajā. Tas arī viss. Ceru, ka šoreiz saprati! Un paldies par manu psiholoģisko profilu, bet šādas replikas vari veltīt savam spoguļattēlam, ja no tā uzlabojas zarnu trakta darbība.

koleegjis 03.10.2007 22:23

Phenom, nav gluži tā, ka nevienā gadījumā agresīvie braucēji netraucē - diemžēl šo ātrvilcēju panāktais efekts, tāpat kā bremzējošo miegamiču gadījumā, ir kavēta satiksmes plūsma=lielāks korķis.

Jā, tvnet veikums nez vai diez ko uzlabo satiksmes organizēšanā, taču neba visi, kas tur kko iepostē, ir ņerkstuļi vai sūdzambībeles - atceries, piemēram, Gulbja laboratorijas Šūmaheru, kura varoņdarbi šeit ir aprakstīti, pie tam bezmaz seriāla veidā - tagad tauta vismaz uzmanās no sportiski agresīviem Getziem ar iespiestu jumtu!

koleegjis 03.10.2007 22:12

Eu, bet mūzikas terapija tiešām ir ideja, kā ārstēt krāniņa (vai klitora) staipītājus - klausies kādu relaksējošu Vivaldi skaņdarbu un lēnā garā stumies kopējā satiksmes plūsmā.

Modena - kas tev nav skaidrs par Jlo? 3L motors nelielā BMW taču ir vitāli nepieciešams atribūts, lai "dinamiski pārvietotos", parādītu visādiem lūzeriem ar 1.4 nemotoru viņu īsto vietu, kā arī veicinātu DUS ienākumu pieaugumu! Gan jau vecumdienās, ja meitietis tādas piedzīvos, viņai būs sportisks ratiņkrēsls ar zirgspēkainu elektromotoru un BOSE dzirdes aparātu!

koleegjis 03.10.2007 21:36

Btw, tas BMW profesors pēc pāris dienām slimnīcā nomira, iespējams, tādēļ, ka menti savlaicīgi nesniedza neatliekamo medicīnisko palīdzību, bet ielika čokā kā alkānu. Atvainoties? Come on - tie taču ir mūsu VP ērgļi! Sabiedrības zieds!

Jlo, phenom u.tml. - jūsu doma par satiksmes apdraudētāju/traucētāju - stūrējošu fotogrāfu, protams, ir pareiza, gluži tāpat kā iebilde, ka policijai profesionāli un atbildīgi jāveic savi pienākumi, taču...

Teorētiski ceļu satiksmei nav jābūt vietai, kur jūs izrādāt savas ūberbraukšanas prasmes, Matrix garā lokāt CSN, slalomojat pa joslām, iniciējot avārijas, bet paši līksmi aizraujot tālēs zilajās (ar 65 km/h? yeah, right!), jo TEORĒTISKI mēs esam civilizētas sabiedrības locekļi.

Kamēr šāda teorija nekļūs par praksi, būs lidotāji, taurētāji un priekšā līdēji, bet būs arī tādi, kuri, godīgi dirnējuši korķī, šos lidotājus nelaidīs sev priekšā un nereaģes uz "paļci vejerom, hvost plstoļetom" gājieniem. Every action meets a reaction.

Un kas tā par Grūtupa vai Jaundžeikara valodiņu: "Stučītāji, nodevēji, blablabla..."? Vai jūsu vērtību sistēmā bez CSN sistemātiskas pārkāpšanas ietilpst arī "pozitīvisma kampaņu", varas vertikāles korumpētības un "draudzīgas sarunāšanas" glorifikācija? Tā jau sanāk - nafig ievērot tos stulbos noteikumus alias likumus? Labāk darīt pa savam - nevienam tak (pašuprāt) netraucējam!

koleegjis 28.09.2007 15:35

shearer rakstīja:

aha kaa taad. tie audi-style pridurki pilnigi visu izdzes kas neatiecas uz audi. nu sludinajumus vismaz tocna. aaksti vini ir.

Kas tad nu, šīri? Neļāva tev superīgo Subāru notirgot? Tiešām neloģiski - audi lapā neļaut tirgot citu marku auto!

koleegjis 27.09.2007 10:24

Errors, pilsoņi, errors! Mani līkie pirxti pievīla atkal - domāts bija Raiņa bulvāris un Barona iela.

koleegjis 26.09.2007 16:40

Hmm, nu nez kā ir ar to Einšteina uzstādījumu par profesionālu aizlīšanu citam priekšā.

Šodien pat Aspazijas un Raiņa krustā viens talants, kurš savam A3 tālredzīgi uzlīmējis M zīmītes, pofigā aizlīda no 2. joslas uz pirmo, nogriežot ceļu satiksmes autobusam, kā arī nostājoties ceļā gājējiem, kuri šķērso ielu. Viss tas - cēla mērķa labad - nogriezties pa labi uz Barona ielu. Autobusa šoferis, kuram nācās strauji nobremzēt, līdz ar to apdraudot savus pasažierus, až kāpa ārā uz pārrunām, bet "autopilots" tikai sēž, smaida, gan jau beigās vēl Lagzdiņa žestu parādīja un aizpsa tālēs zilajās.

Kā jau esmu bildis, agresija nav risinājums, tomēr dažreiz patīkami atcerēties, kā mans autoskolas instruktors deva pa tāsi tādiem ielas dižvaroņiem.

koleegjis 26.09.2007 1:15

Edzuli, nu kā viņš var kļūt par bemp1stu? Lētākais e46 varētu būt nošķilts e46, ok! Bet šīrim tak mašīnas ekspluatācijas plānos (cik var noprast no Subaru situācijas attīstības) ietilpst mašīnu pataisīt īsāku vai šaurāku pašam! Kaut kā neiet kopā! Vai arī lauku zēns tomēr second-handists?

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti