Kārtot: Augošā secībā
1 2
msh 19.10.2021 22:55

Skumji laiki tiem kas nesajēdz ka Depo var nopirkt arī kaut ko mazāku par reģipša loksni vai cementa maisu. Pirms kovida es lielākoties Depo staigāju bez jebkāda iepirkumu turekļa - kopš kovida es dodu priekšroku groziņam, jo parasti nopērkamās lietas ir sīkumi, bet līdz trešdaļai piepildīts groziņš pie kases var arī likt atstāt, teiksim, 80 eiras. Lielākoties iepirkšanās notiek pēc tāda principa kā sieviešiem pastaigas pa lielveikalu - apstaigāju man saistošās nodaļas [pamatā instrumenti, elektrība un velosipēdi/mašīnas, reizem vēl arī stiprinājumi] un izdomāju ko man vajag. Šad un tad arī gadās situācijas kur es zinu ko man vajag panākt, bet nezinu ar ko to vajag panākt, un tad nu jāiet uz attiecīgo nodaļu un jāpēta plaukti lai saprastu ko man vajag.

msh 19.10.2021 20:32

Nav ne jausmas, es tur tāpat iekšā netieku

msh 19.10.2021 20:04

iciks rakstīja: Kad es vasarā paremontējos, arī es tērēju vairāk, bet tas nav korekts salīdzinājums.

Runa ir par ikdienu.

Es jau arī runāju par ikdienu, pilnīgi parastiem ikpiektdienas Depo apmeklējumiem...

msh 19.10.2021 20:02

Nu tad beidz nodarboties ar to labo domu domāšanu cerībā ka viss pāries pats no sevis...

msh 19.10.2021 12:57

Kā jums patīk tas ka varēs atstādināt nepotētus pašvaldību deputātus?

msh 19.10.2021 12:55

Es kaut kā pagājušoziem sāku stādīt jaunus personiskos rekordus vienā reizē iekš Depo atstātajās summās...

msh 19.10.2021 12:53

Pēdējajā teikumā "vai" vietā jābūt "un".

msh 19.10.2021 12:46

Jā, un tu esi maģisko pošu piekritējs, paņems visi sadursies un kovids pats no sevis pazudīs, lai arī šādam uzskatam zinātniska pamatojuma nav.

msh 19.10.2021 12:39

Bļa, kanibāl - kur ir tā opozīcija, KUR?! Parādi, lūdzu kaut vienu opozīcijas partiju par kuru nākamajās vēlēšanās būtu vērts balsot, a to vai nu nobalsošu par zagtskaņu [jā, esmu tik tālu nogājis ka vienīgā no redzamajām partijām par kuru vēl būtu gatavs balsot būtu tā, par kuru pirms padsmit gadiem viedoklis bija "nekad un nemūžam!"], vai neaiziešu nemaz uz vēlēšanām. Jā, tu tūlīt sāksi saukt kaut kādus šņukurus - bet opozīcija jau nav tikai indivīdi kas nav tikuši pie varas, tie ir indivīdi kas var piedāvāt kaut ko savādāku. Reku šobrīd pie varas ir zili un zaļi izzadzēji - bet opozīcijā ir vienkārši izzadzēji, vairākos atsevišķos grupējumos. Kur ir tā opozīcija, nu kur?!

msh 19.10.2021 12:33

Tas ir tikai normāli ka tu domā un raksti pilnīgu sudu. Es tevi apbēdināšu, es esmu ierakstījies tajā tavā vienā procentā.

msh 19.10.2021 12:31

Es varu pabrīnīties kā stulbs cilvēks var citus uzskatīt par tādiem. Reku bomba "Nu un pagājušo gadu diezgan iedarbīga acīmredzot bija zeķbikšu etc ierobežojumi, kurus Brady te klāja trīsstāvīgiem. " - cik stulbam vai aklam ir jābūt lai ticētu ka tas debīlisms palīdzēja epidemadafakaloģisko rādītāju uzlabošanā? Visi to debīlismu apgāja ar līkumu izņemot, kā redzams, tevi - toties to ierobežojumu ieviešana radīja lieku čupošanos pirms to stāšanās spēkā.

Abet par to ka valdībai saziņā nevajagot pielāgoties stulbākajiem - nu redzi, normālā līmenī viņi jau neko nedrīkst teikt - nu kā tas izklausīsies "mēs stumjam potes lai bīdītu savu biznesa projektu un pārbaudītu kāda līmeņa tirāniju tauta ir gatava panest"? Tāpēc stāsta visādus pekstiņus zīdaiņu līmenī - nu reku tu esi uzķēries, mērķauditorija ir sasniegta, viss kārtībā...

msh 19.10.2021 12:22

Aitas ir tās kas nezina ar kāda līmeņa cenzūru nodarbojas jūtube.

msh 19.10.2021 12:20

Vēl viens kuram draugi, kolēģi un tuvinieki melo...

msh 19.10.2021 8:02

Sandris Tocs

Vakar plkst. 07:49 ·

Lokdauns ir vajadzīgs, lai novērstu potenciālos protestus līdz 15.novembrim, kas varētu traucēt piespiest vakcinēties. Kad visi būs novakcinēti, varēs atcelt, pasakot, redziet, varējām atcelt, jo visi novakcinēti. Lokdauna laikā un par lokdaunu vainos nevakcinētos, sakot, ka tas ir, jo vispār ir nevakcinētie. Par visām Kariņa valdības problēmām vainos nevakcinētos, vai to, ka tagad jau vakcinētie tik ilgi nevakcinējās (pēc tam tos, kas kavējas saņemt 3.poti). Par Kariņa valdības rīcību būs vainīgi nevakcinētie. Tas ir Vienotības un Attīstībai/Par plāns, kā izglābt vēlēšanas - novainot nevakcinētos. Tas, protams, sakrīt ar globālo vakcinācijas plānu. Un visi nopirktie masu mediji strādās uz sabiedrības šķelšanu un nevakcinēto vainošanu. Pie visa vainīgi būs nevakcinētie un vakcinācijas kavēšanās (dezinformatoru dēļ). Kariņš/Pavļuts labs, bet viss sliktais notika tautas un “dezinformatoru” dēļ. To jūs drīz dzirdēsiet visās ziņās - un tā visu nākamo gadu. Vakcinācija - laime, visas nelaimes - no nevakcinācijas.

Tā mani šitentie personāži saista apmēram tikpat daudz cik pakariņš un papļūts, bet šis teksts mani uzrunāja - izklausās ka šis būs uzminēts.

msh 19.10.2021 1:00

Teiksim, savādāki kārbas izvēles kritēriji, savādāks kārbas/motora vadības bloka regulējums vai savādāki apkopju grafiki...

msh 19.10.2021 0:57

Nu, kā šejienes pošu faniem patīk pakāpeniski izcēlusies jezga par Mesas koncertu? Tur tak arī nepotētie vainīgi, vai ne?

msh 18.10.2021 23:52

65 kilometri uz diviem riteņiem apkārt - braucienu vienveidīguma dēļ vēl pagājušonedēļ varēja just kas ar katru braucienu uzlabojas, bet tagad tā mācīšanās līkne sāk palikt lēzenāka - pagājušo trešdien kļuvu spējīgs izvēlēties trajektoriju, bet tikai līdz brīdim kamēr man nebija bail - kad palika bail kaut kur ietriekties, tad uzreiz velosipēds sāka iet uz visām pusēm - nu jau sāk palikt vieglāk ieturēt to trajektoriju un mazāk bail. Nu jau arī lielāks ātrums sāk palikt patīkams; 25 kmph ir norma, spidometrs ir piefiksējis vmax 30, ko es neatceros kad būtu sasniedzis. Lielāku pagaidām nesanāks, tā atpakaļsaliciena laikā kad pārtaisīju pitonu par divriteni es nepievienoju atpakaļ priekšas pārslēdzēja trosi, tā nu priekšā ir mazais zobrats un ar aizmuguri uz devīto zobratu vmax normāli minoties ap 28 kmph - ir kārdinājums atlikt trosi atpakaļ un griezt augšā lielākus ātrumus bet veselais saprāts pagaidām saka nē...

Vēl, pie 1050 km noskrējiena sākuši jukt ārā vienreiz lietojamie pedāļi, nevaru izdomāt, mēģināt atrast internetā kaut ko normālu vai trešdien nopirkt kaut kādus citus lētučus kas veloveikalā atrodami...

msh 18.10.2021 23:25

Ja neskaita ticību tam ka nepotētie vainīgi, tad pilnīgi normāli - potēšanās pret ierobežojumiem ir ļoti tipiska dabas parādība kas tikai arvien vairāk plešas plašumā.

msh 18.10.2021 23:24

Par ko tu taisies ierēkt - par valsts parāda apjomu? Šobrīd notiek dažādas neatgriezeniskas izmaiņas, gan likumos, gan kārtībā, gan citur. Tas pats parāds - agrāk vai vēlāk nāksies kaut ko par to atdot.

msh 18.10.2021 18:43

Nezinu par klaudzināšanu, sūkņsprauslnieks ar nodilušu sadaleni sāk īpatnēji bubināt. Ja mašīnas vēsture nav zināma, tad sadalenei uzmest aci tāpat būtu vēlams

msh 18.10.2021 18:41

Es tavā vietā uzmetinātu no kvadrātcaurulēm nojumi, stāvošu uz zemes, un, ja atbrauc kāda inspekcija, tad demonstratīvi to nojumi aizvilkt prom - es ļoti šaubos ka tāda konstrukcija klasificētos par ēku

msh 18.10.2021 18:32

Mazāk vajag murgot - es tikai uzrakstu ko man stāstīja. Protams, es saprotu ka tu kā likumpaklausīgs pilsonis savā galvā cenzē visu nevēlamo - es tā nedaru.

msh 18.10.2021 12:36

Kolēģim, pusmūža vecumā esošam, ir apmēram tāda paša vecuma draudzene kas ir Liepājas reģionālās slimnīcas medmāsa - potēties viņa netaisās, un šobrīd viņu nodaļā ir jautra situācija - četras nepotētās dabū rauties kā zombiji, jo visas pārējās, potētās, guļ mājās ar kovidu. Vēl viņai vienai kolēģei nomiris vīrs ar plaušu vēzi - gala rezultātā nāves iemesls papīros esot radies kovids...

msh 16.10.2021 22:01

eidis rakstīja: Tu domā man ar lietussargu šamai vajadzēja klāt stāvēt?

Nojumi neļauj būvvalde likt, garāžu man nevajag, atliek zem klajas debess.

Tev tur daudzdzīvokļu māja ka tev rūp ka būvvalde neļauj likt nojumi?

msh 16.10.2021 21:53

Priekš tā apraksta tas kadets ir baigi švaks - nezinu kādus audī šis var noslepkavot, ja tiem ar ko šis tur skrienas šis pakāš - astoņdesmito gadu audī ar tādu jaudu startē nevis ar gurdeniem divu riteņu kaucieniem bet četriem kūpošiem riteņiem - ja pareizi saprotu tos dragreisa laikus [neesmu tajos iedziļinājies, neinteresē], tad paziņa ar savu 500 zs mucmobīli viģikā redzamās mašīnas noskrietu.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti