Kārtot: Augošā secībā
1 2
msh 21.01.2022 0:52

Jā, kā parasti - tas kas tev nav vēlams ir "sagadīšanās", "neiespējami", "čoms melo" utt. Jā, bļin, placebo - kādu mēnesi atpakaļ pļāpājot pa telefonu šī piepeši neatceras 1-2 gadus senu notikumu - nu riktīgs placebo.

msh 21.01.2022 0:49

Jā. Un slepkavas un izvarotāji arī "mēs" vien esam, arī nav no citas planētas atlidojuši.

msh 21.01.2022 0:48

Nē, diemžēl dalbajobu pusē ir policija, tāpēc tos nešņorētu un nekur nevestu. Bet tas ka laiks un telpa jāfiltrē, gan taisnība -

mūsdienu totalitārisma ieviesēji atklāj pieminekli padomju disidentam. Purnagrāmatā komentāros lasīju ka Gunāra Astras brālis esot bijis ārpus nožogojuma jo nav šļura ielaista. Viennozīmīgi tajā pasācienā pietrūka vairāk svilpēju un lidojošas olas/sapuvuši tomāti.

msh 20.01.2022 19:01

Nu, zināma taisnība tev ir - ja "antivakši" būtu to pasācienu ar masu izjaukuši, būtu bijis nopietnāk.

msh 20.01.2022 17:16

Kā izskatījās salona filtrs?

msh 20.01.2022 12:44

Vai nu vēlme celt popularitāti vai vēlme veicināt saslimstību. Pie viņa čupošanās ar bilu un to cik gariem zobiem konservatīvie izstājās no ES, parādot ka viņi to dara tikai tāpēc ka vēlētāji tā vēlas, par spīti tam ka viņi paši to ļoti nevēlas, katrs viņa gājiens jāizvērtē no iespējami sliktākā scenārija viedokļa.

msh 20.01.2022 1:25

Atvainošanos pieņemu. Nē, neesmu es nekad tā teicis - lai arī tas viedoklis, pie tā ka autoskolas apmāca topošos autovadītājus nevis tā lai mācētu braukt bet lai mācētu nolikt eksāmenu [jā, mani arī tā apmācīja], ir diezgan saprotams.

Jā, ir jautājumi. Kāpēc tie, kuri izvēlas iegriezt valdības tieši uzspiesto krievu ruleti ir "gudri", "prātīgi", "apzinīgi", bet tie kuri izvēlas iegriezt tāpat, tikai netieši uzspiesto - "stulbeņi"? Kāpēc visi nav prātīgi vai visi - stulbeņi? Krievu rulete ir abos gadījumos. Un vēl vairāk - neesmu dzirdējis ka kāds censtos speciāli saķert kovidu vairāk par vienu [sekmīgu] reizi - kamēr tu to otro ruleti esi iegriezis jau trīs reizes un tālumā redzi ceturto reizi - pieņemsim ka vienreizēja izslimošana satur lielāku risku nekā viena šļuras deva - jautājums pie cik devām riski izlīdzinās...

Par to tavu piemēru - nu šausmas, ārprāts. Tikmēr manai bijušajai sievai pēc potes atmiņa palika sūdīga - gan par laimi kādu mēnesi vēlāk sāka atgriezties. Teica ka viņas kolēģi lielākoties arī neizrāda entuziasmu par trešo devu, laikam arī nav īpaši spoži gājis.

msh 19.01.2022 23:40

Autovadītāju šķirošanai ir loģisks pamatojums, atšķirībā no veikalu apmeklētāju vai strādātāju šķirošanas.

Ja neatbalsti tad kāpēc tos, kas šīs šķirošanas dēļ izvēlas apzināti saķert kovidu, sauc par stulbeņiem?

msh 19.01.2022 23:38

Interesanti palasīt platā gala iemītnieku nedēļas sākuma likstas. Manā galā vienīgais īpatnējais pirmdien bija tas ka pie 1-2 grādiem virs nulles pēcpusdienā ceļi pamanījās piesalt.

msh 19.01.2022 23:28

GB12 rakstīja: Jā, interesanti kā "cēlonis ar īsajiem matiem un apaļajām brillēm" piespieda vai pierunāja to čehieti līst pie kovidniekiem, lai apzināti inficētos? Un nez kāpēc lielākajai sabiedrības daļai, pat antivakseriem, ne prātā nenāk šādu sūdu darīt?

Bet vainīgi jau, protams, vienmēr ir visi citi. Arī tās čehietes gadījumā ģimene vaino citus, nevis pašas stulbumu.

Interesanti kā? Šķirojot cilvēkus pēc principa "ir ielaista šļura/slimojis vai nav". Bez šādas šķirošanas šādu cilvēku nebūtu. Netici? Un, iedomājies - tikai pašu labā, jopcik!

msh 19.01.2022 18:56

Kāpēc tu nosodi sekas? Nosodi cēloni - bet cēlonim ir īsi mati un apaļas brilles...

msh 19.01.2022 18:54

No krīzes zaudēja apmēram visi. Jā, bija saujiņa kas pamanījās uzvārīties - bet mums visiem kopā kā sabiedrībai tas bija ļoti smags zaudējums - simti tūkstošu emigrantu un cik tur tie miljardi ārējā parāda, galvenokārt parukša glābšanai,

msh 19.01.2022 17:52

BĻAD!!! Atslēgšana un atbloķēšana priekš motoriņa ir gandrīz vienādas darbības, viss kas atšķiras atslēdzot - vēl papildus durvju pipuks izbīdās, kas notiek praktiski bez jebkādas skaņas. Katra no abām darbībām no malas izklausās kā "čak" - attiecīgi ar secīgo atslēgšanu no visām četrām durvīm atskan pa vienam "čak" [vadītāja durvis nebloķējas un pasažieru durvis šajā variantā netiek atslēgtas] - ja atslēgtas tiktu visas, tad no pasažieru durvīm nāktu "čak čak".

Tu šobrīd māci cilvēkam kurš ir remontējis šāda veida centrālās atslēgas un/vai durvīs esošos vadus vismaz ducim dažādu mašīnu to kā, tavuprāt, tā centrālā atslēga varētu darboties... Laimīgā kārtā tie vācu inženieri savas lielās algas ir saņēmuši pamatoti - ja problēma ir ar vadiem, tad apmēram vienmēr tas rezultējas tajā ka attiecīgā durve ir "mirusi", bet problēmas ar centrālo vienmēr ir aukstās lodes vai sapuvuši celiņi slēdzenes motoriņā - kas diezgan pārdomāta dizaina dēļ nekādīgi neietekmē centrālās atslēgas spēju atslēgt durvis, bet tikai komforta bloka spēju saprast vai durvis ir aizslēgtas, sabloķētas un atvērtas.

msh 19.01.2022 17:29

Jā, elektriskā loga motoriņam arī pietiks?

Un vispār - tu mani sasmīdināji - kur tu esi redzējis centrālās atslēgas motoru kurā iekšā atrodas elektromagnēts? Es vēl nekur - visur ir mazi līdzstrāvas motoriņi - konkrētajās slēdzenēs tādi paši kādus tu vari atrast izārdot kaut kādu rotaļu mašīnīti - saki, tādam vajag baigo jaudu?

Kā jau mēs te noskaidrojām, kaut kādā bezsakarā komforta blokam ieslēgusies secīgā atslēgšana - attiecīgi tas ko viņš dzird citās durvīs ir nevis "nepilnīga atvēršanās", bet gan atbloķēšanās - komforta bloks atslēdz vadītāja durvis un atbloķē pārējās; procedūra ko tie bloki ir ieprogrammēti darīt jebkurā situācijā kur pastāv varbūtība ka cilvēks varētu rasties salonā - kaut vai tikai ar pulti atsevišķi atslēdzot grabažnieku.

msh 19.01.2022 17:24

Nu, ko es uzzinātu? Nav vairs 2017. gads, ir 2022. gads - ja gribas elektrokasti, klāsts ir ļoti plašs.

msh 19.01.2022 12:38

Nu bļa, te ir vācu mašīna nevis akmens laikmeta honda... Pirmkārt, centrālās motoriņš atrodas slēdzenēs. Otrkārt, pieņemot ka mašnā ir elektriskie logi, tos darbina "durvju vadības bloks", kurš atrodas attiecīgajā durvī loga pacēlāja motoriņā - ja kaut kas nedarbotos dēļ vadiem, tad nedarbotos viss kas attiecīgajā durvī.

Te viennozīmīgi ir darbs ar datoru - pat ja vēl kaut ko citu vajadzētu pēc tam darīt, tad diagnostika ar datoru pirms tam vajadzīga jebkurā gadījumā.

msh 19.01.2022 12:32

Rakstu līdz galam izlasīji? Izlasi pēdējo teikumu. Jā, mēs neesam indieši - mums grib ielaist kaut ko citu.

msh 19.01.2022 12:29

Man kolēģis stāsta ka Lietuvā nēsā uz kakliem un tamlīdzīgās vietās, visiem esot pohuj, cilvēki iet bez uzpurņiem un bez groziem/ratiem veikalos utt.

msh 19.01.2022 12:28

Jā, vēl ir kāds laiciņš, bet tas nebūs ilgs. Un nebaidies, tavi priekšteči septītajā gadā domāja līdzīgi.

msh 19.01.2022 12:26

Tieši tā - paklausies ekspertus. Vai gadījumā nav tā ka vienīgā masu elektrokastu marka kurai Latvijā nav pārstāvja ir tesla? Tātad - nepērciet teslas.

msh 19.01.2022 12:24

Jā, ripuļa ārāņemšanas retums bija iemesls kāpēc es to risinājumu pieļāvu pašā saknē - bet dubļu problēma man lika mainīt savas domas par to, kas svarīgāks - tīrāks supports ar cilpu trubā vai dubļiem piedzīts ar taisnu trubu.

Salieķa rumba, pirmkārt, atrodas salieķī, kuru vairs izkomplektēt nevēlos, otrkārt, tajā atrodas bremze, treškārt un galvenokārt - tā ir par īsu. Tā paša iemesla dēļ tu te nepieredzēsi nexus 8 - arī tā ir par īsu.

msh 19.01.2022 2:08

Hahaha Es savus velosipēdus būvēju pats, pamainot nianses atbilstoši tam kas nedarbojas vai ir ar trūkumiem - bet tu nopērc gatavu velosipēdu un tāpēc pat neiedziļinies kāpēc tam kaut kas ir uztaisīts tieši tā, un nevis savādāk. Man kā reiz agrāk bija tā, kā tu vēlies [nē kā tad, tavuprāt, vēl varēja to supportu pielikt], un tas tiešām bija tizli - un iemesls agrākajam novietojumam bija - jep, tieši tā - lai truba būtu uz aizmuguri Lūk šajā bildē var mēģināt saskatīt

Un tizli tas bija divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, apakšā esošs supports sapiš visu riteņa ārā ņemšanas padarīšanu, jo tas katru reizi ir jāskrūvē nost un pēc tam jāliek atpakaļ un jāregulē. Otrkārt, un galvenokārt - supports kurš atrodas uz aizmuguri un ir ar atvērto daļu uz augšu ir īsts dubļu magnēts. Dabā tas izpaužas kā - es izbraucu caur kādu nelielu peļķi, un kādus 10 metrus tālāk sākas no bremzes metāliskās strīķēšanās skaņa... Par trubas orientāciju - laikam palaidi garām manu filosofiju ka varētu tādēļ Deore XT parasto supportu uzlikt - bet nu realitātē ir tīri ok, vienīgi ja izdotos uzlikt kapara trubu, tad varētu iziet uz asākiem līkumiem.

msh 19.01.2022 1:46

www.facebook.com/gatis.greblis/posts/4903304899756336

Atgādinājums tiem kuriem caura atmiņa un kuri apgalvo "nē, nē, tā neviens pa vasaru neteica!". Man arī caura atmiņa - kuri tie bija, gābešņiks, eidis, kanibāls, vai visi trīs?

P.N. Augstāk redzamajā smadzeņu skalošanas viģikā tas pats stāsts kas tagad ar kultūras darbinieku intervēšanu televīzijā - 30 sekunžu garajā fargmentā par potēšanos pret vīrusu stāsta divi kardiologi un viens neirologs...

msh 19.01.2022 1:40

Viss kārtībā - lietosim miljons reižu lietojamos vienreizlietojamos uzpurņus. Nu kā klasika tagad, kad katram mašīnā čupiņa mētājas.

msh 18.01.2022 19:08

Protams ka sūds. Parādi man kaut vienu budžeta mašīnu kura "bomžpaket" komplektācijā nav sūds. "grabošs mk2 musars" ta vismaz paātrinās, nevis kā tas mironīgais 1.6 dīzelis... Bet par to piecīti bija labs...

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti