Kārtot: Augošā secībā
1 2
msh 20.09.2019 12:44

Tā otrā paaudze - tie ir inženieru un ārstu dēli, vai tomēr kaut kādu, visdrīzāk nelegālo imigrantu, dēli?

msh 20.09.2019 0:27

"tu zini ka šī problēma ir saistīta tiešā veidā ar to kā mēs attiecamies pret citu ādas krāsu? " - hahaha... Tev ASV demokrāti tiešām ir smadzenes paskalojuši - visu laiku tev rasisms rēgojas visās malās. Un nē - tā problēma ir tiešā veidā saistīta ar attiecīgā rajona iemītnieku intelekta līmeni. Cik bieži tu esi dzirdējis par bandītiem ar augstāko izglītību? Un, paskatoties tepat pašu valstī - tad jau noteikti mums te arī ir īpašas, krievu rases, cilvēki, citādākas rases nekā latvieši, ja jau reiz mums te dažā labā pilsētā ir urāli, kas no tām pašām ASV bandām galvenokārt atšķiras ar nopietnu ieroču trūkumu - urāli noteikti arī ir radušies latviešu rasisma dēļ pret krievu rases pārstāvjiem?

Kādus risinājumus tu imigrantu problēmai piedāvā? Demokrātiskos, KKK un tamlīdzīgus? Būs grūti, kreisie plašsaziņas līdzekļi šausmīgi izbazūnēs... Ko vēl?

msh 20.09.2019 0:20

Sazvērestības teorijas, vai tomēr kaut ko, kas nav tikai ziņas no liberāliem avotiem?

msh 19.09.2019 19:26

WALA rakstīja: Par PSRS - pārdots man nav nekas, bet arī tajā laikā dzīvoju bēdu nezinādams, bet jā zinu kā citiem takā greizajā valstī gāja arī sūdīgi. Tam laikam mums bija lieli "blati" praktiski visur, izņemot varbūt pie auto iegādes ne, ar ģimeni tirgojām dārzeņus, ar neretiem braucieniem uz Ļeningradas tirgu ar pilnu "fūri" un ne to pašu tukšāko pagrabu. Jā bija arī sīkajiem pa reizie ko pastrādāt. Man personīgi nav nevienas sliktas atmiņas. Nē to valsti man atpakaļ nahren nevajag, tā ir iekārta kas pati sevi sagrauj izņemot varbūt gadījumus,

kad diktators a la Staļins visus īsā pavada tur, citādi tā sistēma pie mums strādāt nevar.

Ja jau tu saki ka to iekārtu mums nevajag, tad kāpēc pats fano par demokrātiem? Tā saucamie liberāļi, pie kuriem pieder arī demokrāti, no komunistiem atšķiras tikai ar to kā tikt pie varas - komunisti vispirms ar brutālu spēku sagrāba varu un tad izveica darbības lai nodrošinātu varas palikšanu savās rokās - liberāļi darbojas demokrātiskas sistēmas ietvaros, veicot vajadzīgās sabiedrības izmaiņas lai ievēlēti tiktu viņi - māca pareizo vēsturi un pareizo domāšanas veidu skolās un universitātēs, ar kaut kā atmešanu uzpērk kaut kādus vēlētāju slāņus, ielaiž visādus imigrantus, kuri pēc tam lielākoties kļūst par viņu vēlētājiem, panāk lielāku vai mazāku cenzūru, un tā varētu turpināt.

Par universitāšu kvotām tu kaut ko neesi sapratis. Es par to dabas parādību, par kuru ir dzirdēts šur tur rietumos - iestāties universitātē dabū tikai tie, kam augstākās atzīmes - bet paņem uzliek ka, teiksim, kursā 20 purniem jābūt melniem, tb garantē tās vietas cilvēkiem ar melnu ādas krāsu, neatkarīgi no tā, kā viņu atzīmes attiecas pret pārējajiem - no kā pēc tam attiecīgi cieš mācības...

Par imigrāciju - pirmā doma izlasot to tavu tekstu - bļin, tu spēj domāt arī par kaut ko citu kā tikai naudu?! Palasot šajā forumā tādu kā tu, tekstus, es tiešām nebrīnos kāpēc eiropas politiķi ir tikuši tik tālu un valstis un tautas tik tālu nodzīvojušās - ja tā vietā lai uztrauktos par savu tautu un savas tautas demogrāfisko stāvokli, uztraucas par ekonomiju... Tas tā, subjektīvais moments. Objektīvais moments - jeņķu situācija - imigrantu nācija, kura teorētiski un idejiski spēj asimilēt visus tos imigrantu barus. BET ir viens maziņš sīkumiņš - valstij vajag noteiktu veidu imigrantus, un visas normālas valstis savas robežas kontrolē. Un ASV dod gadā 1 miljonu imigrantu vīzu, cilvēkiem, kuri tiek uzskatīti par derīgiem. Tad kāpēc tev šķiet pieļaujami pieļaut nelegālo imigrāciju? Kam vajag nelegālos imigrantus? Pats gribētu dzīvot kādu bandu pārņemtā rajonā?

Tas par ASV. Eiropā ir bēdīgāk - eiropā ir normālas nacionālās valstis, nevis kaut kādas imigrantu jaukteņvalstis - te nemaz nav diskusijas, kāpēc imigrācija ir slikta, sevišķi pie tā ka pamatā imigranti ir musulmaņi.

msh 18.09.2019 12:57

Vienā viģikā es dzirdēju citātu no kāda lielā valstsvīra, neatceros, vai tas bija čērčils vai kāds cits - tam bija kāds pārmetis ka viņa politika svārstās, uz ko šis bija atbildējis ka no malas skatoties uz viņu vienu pašu tā varētu izskatīties, jo viņš rīkojas kā kuģa stūrmanis, kurš groza stūri pa kreisi un pa labi lai saglabātu taisnu kursu.

Trumpis ir padarījis melnos un meksikāņus par visu problēmu cēloni? Diez vai - bet pie tā ka demokrāti vēlas nekontrolētu nelegālu imigrāciju, un tāpēc ir kategoriski pret žogu, tad viņu pretestībai ir jāliek pretī attiecīgs pretspēks. Dižmuldonis trumpis ir tāds dižmuldonis dēļ tiem sūdiem, kurus visādi politiķi, galvenokārt, protams, demokrāti, ir savārījuši pirms viņa, un dēļ savas opozīcijas - nu tu jau pats zini kādi tukši taurētāji un bļāvēji ir tev tuvie demokrāti - ko kluss un mierīgs trumpis pret tiem izdarītu?

Attiecībā par tavām pastaigām par sietlu - cūcene, nekas vairāk. Es savulaik anglijā dzīvoju Peterborough, uz Gladstona ielas - mazajā pakistānā - un tur mierīgi, bez problēmām staigāju apkārt, tāpat kā tu tur amūrikā. Bet mans istabas biedrs savulaik normāli iekodies, 20 metrus no mājas bez iemesla dabūja pa muti - vienkārši ejot garām kebabnīcai, no tās izskrēja daži čaļi un šim ierāva pa muti, un viss. Jā, melnie nav jānoraksta, bet tev mīļie demokrāti to ir sekmīgi izdarījuši, un tas ir viņu interesēs, tāpēc arī tas notiek. Vēsturi mēs jau zinām - bet kā tagad demokrāti palīdz melnajiem uzlabot savu stāvokli? Aicinot buntoties? Garantējot viņiem vietas universitātēs, neatkarīgi no sekmēm, kas ne pie kā laba nenoved? Dodot visādus pabalstus, motivējot nekā nedarīt? Jā, tā ir liela palīdzība - palīdzība viņiem palikt tur, kur ir - ne par velti tas runātājs demokrātu partiju nosauca par "virves partiju".

P.N. Tu saki ka tev neviens nav "pārdevis nevienu ideju", tad jāprasa - padomju vara latvijai un latviešiem bija laba, un tu nožēlo ka PSRS sabruka? Ja nenožēlo, tad kāpēc tev patīk līdzīga ideoloģija otrpus okeāna - vai tik nebūs kaut kas tev pārdots?

msh 18.09.2019 12:45

Nu re, labi ka tu precizēji kam ir labi beidzies, Mums kā valstij un tautai krīze ir beigusies drausmīgi - ļoti stipri pieaudzis ārējais parāds, un, vēl svarīgāk - daudzkāršojusies emigrācija. 10 gadus atpakaļ es nepazinu nevienu kurš ir izbraucis, un tagad es zinu daudz tādus, kas dzīvo un strādā apvienotajā karalistē, un bariņu kas regulāri kursē uz zviedriju vai norvēģiju. Un zinu ne jau tikai tāpēc ka pats esmu pusotru gadu pavadījis apvienotajā karalistē - teiksim, no visiem cilvēkiem, ar kuriem es esmu mācījies kopā, pa pamateni un videni sanāk kādi 30 cilvēki, kādi 6 atrodas ārzemēs... Vēl vienu šitādu krīzi un latviju varēs slēgt tāpat kā tagad slēdz skolas laukos...

msh 18.09.2019 12:37

Nu tad sameklē kādu kantori kas piedāvā smilšošanu un pulverkrāsošanu un uz priekšu.

msh 18.09.2019 1:44

Kas ir diezgan labi beidzies - valsts ārējais parāds?

msh 18.09.2019 1:42

"sliktie demokrāti iestājas pret rasismu" - vai tiešām viņi iestājas pret rasismu? Jeb vai tomēr - viņi padara citu ādas krāsu cilvēkus par upuriem, jo tad viņus var izmantot lai uzbruktu konservatīvajiem kā rasistiem? Un par kādu rasismu tu vispār runā? Kad tu te piesauci rasismu, man kaut kā automātiski ienāca prātā šitas viģiks, te gan eiropas piegarša - ASV pagaidām saistošāk ir demokrātu sačakarēto iekšpilsētu melno iedzīvotāju kriminalitāte un nelegālo imigrantu noziedzība - bet princips tas pats

"Pret šādiem demagogiem ir grūti likt ko pretī, jo pret katru reālu piemēru kad republikāņi Trampa ietekmē taisa nereālu lažu, šis kadrs teiks - reku te pirms 100 gadiem kā Demokrāti visu salaida dēlī. " - diez vai. Paskatoties viņa viģikus, pat nav šaubu - ja tu atrastos kādā viņa runā un uzdotu kādu šādu jautājumu, viņš tev paskaidrotu ko tu esi pārķēris un kāpēc tev normāla lieta liekas kā laža, vai arī paskaidrotu, kāda iemesla dēļ laža sanāca - noskatoties divas viņa uzstāšanās viģikus + kaut kādus izgrieztus YAM publicētus fragmentus, šādu situāciju esmu vismaz pusduci reižu redzējis

Kā vēsturiski divas partijas, kurām visu laiku ir +/- vienāds kurss, var te būt un te nebūt sūdabrāļi?

msh 17.09.2019 23:27

Bet kur ir tukša diršana? Jo republikāņi tobrīd bija jauna partija? Nu un? Ja jau reiz viņi spēja 1860-tajā gadā izcelt prezidenta vēlēšanas, tātad tā, kaut jauna, bija jau ietekmīga partija, un to neizveidoja kaut kāds bariņš nabagu kas nevarēja atļauties vergus nopirkt, bet gan ietekmīgi cilvēki, cilvēki, kādiem bieži vien tajā laikā mēdza piederēt lielāki īpašumi, tajā skaitā desmiti un simti vergu. Bet nebija.

Noskaties arī šito viģiku, ir foršs; smalki apraksta visādus demokrātu partijas sastrādātos sūdus. Pēc tā noskatīšanās man ir jautājums tev - ja republikāņi ir sūdabrāļi, tad kas ir demokrāti?

msh 17.09.2019 17:32

Nu re - tātad republikāņu partiju 10 gadus pirms verdzības aizliegšanas izveidoja verdzības pretinieki - uz tā arī balstās apgalvojums ka vergu republikāņiem nebija...

msh 17.09.2019 12:31

Kā tas ir - republikāņu nebija vispār - kurai partijai tad linkolns bija piederīgs?

msh 17.09.2019 1:37

WALA rakstīja: Ko tu tur jāj prātu - varētu domēt ka tā valsts nav uzbūvēta uz indiāņu zelta un melnādainu vergu pleciem. Manā skatījumā Republikāņi kā bija sūdabrāļi tā ir turpina būt ar atsevišķiem izņēmumiem. Bet jebkurai partijai ir vajadzīgs normāls pretspēks, tadēļ tāpat uzskatu to sistēmu par ļoti labu.

.

Skatoties šito viģiku atcerējos ka republikāņi esot sūdabrāļi... Var arī noskatīties visu viģiku. Bet nu doma tāda ka vajag skatīties fragmentu no 40.30

msh 16.09.2019 23:13

Cik mašīnām no tām septiņām nebija zemprofila riepas?

msh 16.09.2019 22:48

...bet tāpat tautas aizņemtā teritorija demogrāfisku iemeslu dēļ ir samazinājusies, tātad arī teritorija, kur attiecīgi politiskie procesi var notikt...

msh 16.09.2019 22:27

Nu? Un kā tas apstrīd to ka politiku bīda demogrāfija? Ja kataloņi būtu nodarbojušies ar mūsdienu [nevairošanās] dzīvesveidu kādus trīs gadsimtus, bet pārējie spāņi ne, šodien nebūtu jārunā par katalonijas neatkarību, jo kataloņi savā pleķītī būtu 10-20 procenti, ne vairāk. Ar skotiju tas pats - ja nebūtu skotu, nebūtu vēlmes atdalīties no anglijas. Un tā tālāk, un tā joprojām.

msh 16.09.2019 17:30

Kādi vēl sakari, laiks un vieta? Parādi man, lūdzu, kādu valsti, kas ir izveidojusies, atdaloties no lielākas valsts, starp kurā dzīvojošajiem cilvēkiem NAV vairākumā viena unikāla cilvēku grupa. Pakistānu nerādi - pakistāna tika definēta kā musulmaņu valsts - un no tās tāpat atdalījās bangladeša, jo tur kaut kādi 90% bija bengāļi.

msh 16.09.2019 12:58

1) Mēs neko neiekarojām - ko vācieši nenolaupīja, to pārņēma komunisti, un savulaik deviņdesmitajos kaut ko no pāri palikušā atdeva kaut kam atpakaļ - šobrīd notiekošie procesi ir vienkārši kārtējā valsts izlaupīšanas shēma, cik lasīts, lai izručītu kaut kādu banku, kura ir iepriekš pietiekami daudzus sakukuļojusi lai spētu kaut ko sabīdīt.

2) Demogrāfija bīda politiku - tu šo lietu noliedzi, bet reku pats tam esi atradis piemēru Ja 1990. gadā LPSR būtu 30% latviešu, kā tev šķiet - vai šodien būtu latvija iekš ES, vai tomēr latvija iekš NVS?

msh 16.09.2019 1:39

WALA rakstīja: Un kur palika tas ka amerikāņi visi kā viens ir iebraucēji, ja vēl latviešiem var atrast kaut kādu saikni ar ciltīm kas te kādreiz medīja zvērus, tad ASV "jaunieceļotājiem" neko tālāk 17. gs. sākumu tur atrast nevarēs principā. Tad kuri ir tie "vērtīgākie" apdzīvotāji ??? Tas būtu līdzvērtīgi kā piem 2.pasaules kara laikā vācieši ( no vai pofig - krievi) sadzītu visus "iezemiešus" Rīgas zoodārza teritorijā un uzceltu apkārt žogu, lai jaunajai "latviešu tautai" netraucē plaukt uz zelt.

Tad par latviešiem, un kura ir tā vērtību kopa, un tā kultūra - vai tā ir kad latvieši dejo un dzied dziesmu un deju svētkos (kas man nav sveši), vai Mežaparkā kad aizbraucot visiem autobusiem pēc tiem paliek kaudze ar plastmasas, stikla mēsliem un benčikiem biezā slānī ?!?!? Ne tā ka es nīstu latviešus , vai pats domātu ka tiem nepiederu, bet mani vienkārši kaitina (patiesībā ienīstu to) tautiešu divkosība - krievam var "skabargu acī" sameklēs, kaut pašiem "steriem baļķu" var sameklēt. Jā man zināma sabiedrības daļa kļūst labāka( nu labi sauksim to par man pieņemamāka), un tomēr varam labāk. Bet kretīni un cūkas (latvieši) - da kaut viņi visi nosprāgtu un viņu vietā nāktu normāli krievi, vai ķīnieši vai whatever. Jā urlas un pļēgurus man toč te nevajag.

Nejauši noskatījos šito viģiku un man ienāca prātā šitā tava diskusija...

msh 16.09.2019 0:47

Nē, tikai braucot pa grants ceļu, nejauši un precīzi trāpīju uz palielāka akmentiņa.

Spiediens tur noteikti bija, un vairāk nekā ražotāja norādītie 2 bāri. Ak jā, riepa arī izdzīvoja.

msh 16.09.2019 0:40

msh 15.09.2019 22:00

Jā jā... Es arī agrāk filosofēju ka varētu pankūku grabažniekā aizvietot ar kastīti ar kokskrūvēm, skrūvgriezni un pumpi; tie izveiktu to pašu, ko tas tavs baloniņš - līdz šopavasar nejauši sanāca bik nolohoties un izdarīt šitā - un te nu nekādas kokskrūves vai baloniņš nelīdzētu...

msh 14.09.2019 11:41

Vispār jau nē... Redzi, ir divas lietas - dzelžu spējas, un programmatūras spējas. MS1 un MS2 ir tikai 2 aizdedzes un 2 sprauslu izejas - tas ir knapi pietiekami četriem katliem, un par maz lai normāli darbinātu ko vairāk - jā, var, protams, bet es zinu no personīgās pieredzes ka bik ir starpība tajā, kurā brīdī sprauslas tiek atvērtas - var, protams, izmantot kaut kādas papildus plates, bet tās var nākt ar saviem gļukiem - piemēram, ir lasīts gadījums, kādus 10 gadus atpakaļ, par gļukainām platēm, kas tika lietotas lai MS2 savienotu ar audī 20v turbiķiem, kam vajadzēja darbināt piecas spoles, un kuras varēja pūtiena apogejā sākt mētāt momentu...

Par programmatūru - es nezinu kā ir tagad, dažus gadus atpakaļ man Gints salīdzināja VEMS ar MS - VEMSim nepieciešamās funkcijas lēni, bet tomēr pakāpeniski tiek pieliktas, pieprasītākās vispirms - tikmēr MS, vismaz tolaik, viņa vārdiem, programmatūru kodēja trīs cilvēki, bez motorsporta pieredzes, un, kā šis izteicās, inženieri ar šādu pieredzi izbanoja no foruma par pārāk stipru kritiku... Nosauca arī konkrētu kāsi - brīvgaitas regulācija, kur algoritms pēc bremzēšanas ar motoru brīvgaitas apgriezienos nākamajā reizē var izraisīt motora noģībšanu. Gan jau šāda veida problēmu dēļ viņam savulaik stiliņā no paraksta pazuda uzraksts MegaSquirt, tb viņš tos ir pārstājis likt un regulēt - kāpēc čakarēties ar bloku, kuram paliks kaut kādi kāši?

Savādāk pēdējajai rindai varētu piekrist.

msh 12.09.2019 22:57

VEMS - MS ir šāviens kājā aiz vēlmes ieseksot dažas kapeikas - MS1 un MS2 ir veci un pliki sūdi, MS3 pie vienādas cenas ir plikāks par VEMSi; kad to nokomplektē kā VEMSi, tas maksā vairāk + tas sastāv no trīs platēm. Jautājums arī kā MS programmatūra ir progresējusi šo gadu laikā - kad 5 gadus atpakaļ mūsu pašu Gintam Kalniņam paprasīju kāda starpība starp abiem blokiem, šis diezgan slikti izteicās par programmatūras spējām.

msh 12.09.2019 12:39

Jā, un varētu padomāt ka apkārt maz tādu cilvēku kas bārdu dzen reizi pa dažām dienām... Nevajag bez īpašas vajadzības krist galējībās

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti