Kārtot: Augošā secībā
4diena 14.02.2017 14:21

arī ar Statoil 4.5 atlaidi, Neste ar savu atlaidi ir lētāk.

Neste lētākās cenas vienmēr ir Sateklas/Dzirnavu, mazliet dārgāk par šo vietu ir Dienvidu apļa DUS un Deglava iela. Iespējams vēl kur ir tās zemās cenas, nesanāk manā maršrutā. Bet uzskaitītajās DUS ir lētāk nekā citas Neste DUS.

4diena 14.02.2017 12:13

pašam smieklīgi neliekas par tiem 0,3??????

cik laboratoriskos pētījumus esi veicis, lai apgalvotu par patēriņa izmaiņām?

Fascinē visi šie gudrie, kas tirš par patēriņu un jūtamām jaudas izmaiņām. Jūs maz zinat cik tūkstoši km jānobrauc, lai būtu cik necik vērā ņemami rādītāji par patēriņu? Jūs vienmēr brauca vienādos apstākļos, vienādā ātrumā, vienādā satiksmes intensitātē?

Tas ir tik pat ticams kā ražotāja uzrādītais degvielas patēriņš!

4diena 14.02.2017 12:09

ilgi gadi tika izmantots Trest dēļ cenas. Liets tika gan dīzelis, gan bendža. Gan auto, gan mocim. Nekad nav bijušas problēmas. Auto ir bijuši no salona un veci. Tā kā ieradās Shell un visu sa..irsa, tad tagad uztaisīta Neste karte un apvienota ar Rimi karti. Degviela tā jau lētākā tirgū, iebraucot pāris sevišķajos DUS starpība ir vēl 3-4 centi, pat salīdzinot ar citiem Neste DUS, nerunājot jau par Statoil un pārējiem.

Statoil retos gadījumos tikai cigas nopirkt. Cenas, rindas.

Un nevajag tupa tirst par degvielas kvalitāti, jo LV tāpat lielāko daļu degvielas importē no vienas lielas valsts. Tas ka Neste, Statoil pieliek savas piedevas ir cits jautājums.

Bet pārmaksāt par vienādu degvielas kvalitāti netaisos.

p.s.

Darbs bija izsniedzis Statoil karti, tad nu vienu bāku mēnesi lēju tur. Braukājot vienu un to pašu maršrutu, nobrauktie km ar +/- vienādu degvielas daudzumu, nobrauktie km bija +/- vieni un tie paši.

4diena 31.07.2007 17:01

Conqueror rakstīja: ->4diena

kur ir tas Ford šrots un serviss?

braucam uz Imantu pa Slokas ielu. Pārbraucam pāri tiltam, kas pie botāniskā dārza, tad uzreiz metam paralēli tiltam itkā uz atpakaļu. tādā veidā mēs izbraucam tiltam pa apakšu otrā pusē. un tur kreisajā pusē varēs redzēt sētā servisu un daudzus Fordus ( vestie no UK detaļām). ja brauc no Imantas, tad sanāk uzreiz gar tiltu un tad sanāk labajā pusē

4diena 31.07.2007 16:58

Kas tā tāda par šprices gāzi? Kautkas līdzīgs opeļa pretrūsas špricei?

glupam putnam, glupa dziesma!!!

ja pilnīgi neko nezini, tad nevajag smieties, bet painteresēties, lai arī tavā suņubūdā saule iespīd!!

4diena 31.07.2007 10:50

Ja nezini tad nemuldi! Visādā gadījumā ievērojami lētāk par jebkuru japāni, BMW vai MB un Volvo vai Saabu. Pie noteukuma ka tam Skorpim nav Kosis vai stulbais itāļu 4 galvu dīzelis!

ja nezini, tad nemuldi! cosis kalpo lieliski arī pie 323k km nobraukuma!!!

4diena 31.07.2007 10:48

kisindzers rakstīja: Ir vēlme,uz rudens pusi, pirkt skorpi ar 2,9 motoru un automātu.Padalieties lūdzu informācijā,kādi plusi,kādi mīnusi,kā ir ar kārbu(man zināms cilvēks ar mondeo autom.kārbu mocijās),vai izturīga,vai nečakarējās,kā ar patēriņu(neesu opis,bet neskrienu arī),kā ar detaļām?Būšu pateicīgs par informāciju

neklausies ko te visādi līkroi muld!!

man bija 95 gada 2.3 scorpis univerāls ar tomatu. braucu, bēdu nezināju kamēr neuzpeldēja viena lieta ko pieriekšējais saimnieks veiksmīgi bnij noslēpis. izdevīgāk bj pāºdot, turklāt viens mūdzis ielika purnā un ramis bij mazliet aizgājis. tāpēc pārdevu un nopirku ko jaunu no alona, bet ar laiku arī tas palika par mazu un nonācu atpakaļ pie scoripo!

tagad manā īpašumā ir Scorpio Cosworth 2.9 sedans, automāts, dalīta klima, kruīze utt. pilna komplektācija. kad pirku apzinājos ka nav ideālā stāvoklī. remonti nv dārgi un detaļas ar ir pieejamas. esmu atradis vienu šrotu kur ir gana daudz detaļu tieši Fordiem. turpat arī ir servis. piemēram sanaca uzsist aizmugurējās durvis, šrota ar nomaiņu 55Ls, BalticMotors plikas durvis 599Ls...

esmu ielicis šprices gāzes iekārtu, uz ceļa jaudas zudumus varētu teikt ka pat nemana, ok uz stenda būtu starpība. toties man tagad uz 100km gāzē sanāk zem 5Ls, pieplusējot vēl 20-30l bendzīna ko nobraucu mēnesī, sanāk ap tiem pašiem 5Ls un neesmu es opis.

nopirku martā, nobraukti jau 23k km, pa šo laiku nomainīts tikai tas kas jau pie pirkšanas bij zināms ka jāmaina, nekas jauns nav klāt nācis!

šis ir atuo kurā es ar lielu prieku sēžu arī aizmugurē

4diena 14.03.2007 17:26

izskataas ka riit buus jaapiebrauc uz sho servi.

shodien shota temperatuuras raadiitaajs uzleca liidz pasahai augshai un nenolaizhaas. tagad braucu un domaaju datchika gljuks vai tieshama motors taa uzkarsis...

ceru ka liidz maajama davilks un tad jau riit no riita redzees kur taa viana. ja no riita raadiis taapat, tad skaidrs ka kautkaads gljuks, bet ar motora karshanu viss kaartiibaa. bet taapat buus jaabrauc uz servisu, lai apskataas...

4diena 11.02.2007 13:36

Master_D rakstīja: Tāds svaigs topiks! Skorpji šobrīd īpaši aktuāli

he vot gribeejaas palasiities ko par cosha motoriem. i atradu sho topicu. palasiijos un piegriezaas to 2pirkstu pieriishu teksti, kuriem eksistee tikai viena marka BMW

4diena 10.02.2007 21:35

edzulis rakstīja: *******a! Tik vien, ka piedziņa pareiza. JAudas tāpat nav tam 2.9. Vispār, nah pirkt šitās miskastes bendzīna kapsētas?

kapeikpiseejs esi tu!!! kaarteejais kempeltuuninga piekriteejs, kas samaita tik automashiinas!

2.9 cosim ir 207 lopi, V24 motors! taa ka aja nezini, tad labaak pieturi savu viepli!

pasham bija 2.3 scorpis, 95 gada ar instaleetu gaazes iekaartu. par jaudas nepietiekamiibu nesuudzeejos, i to govi mieriigi uz grunteneem vareeja ielikt palakaniski ar visu automaat kaarbu!

tagad gadu esmu nobraucis ar pilniigi jaunu Focusu, sapratu ak tas preiksh manis ir stipri par mazu...

un tagad kaareiz esmu noskatiijisv einu 2.9 cosi arii 95 gada! izveicu testa braucienu i sapratu ka jaudas shitam verkjim vairaak kaa pietiekami, lai shitaadus 2pirkstu pieriites noliktu pie vietas smejoties aciis

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti