Automaatserviss

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

cauruli pajem

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

RAAP?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: cauruli pajem

dariic danke milziigs

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: RAAP?

POP!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Ir dzirdētas labas atsauksmes par to pašu RAAP.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: Ir dzirdētas labas atsauksmes par to pašu RAAP.

un ir arii pagalam beediigas tjip ka braucot uz pliku nosaukumu... a darbinji iepaliek...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tas ka tur uzrakstīta vesela kaudze mašīnu, kurām šito lika, nenozīmē, ka tās kārbas ir identiskas - identiski ir mehānismi, bet aršķiras korpusi un reduktori - savādāk tak nevarētu vienu to pašu kārbas modeli ielikt modelim ar bīdeli garenvirzienā vai šķērsvirzienā Nopērc kādu no tam kārbām, un, ja neder, laimīgu konstruēšanu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Msh pat laikam neuzspieda uz linka...

Tur kaa reiz sadaliits peec motora(shkjeersaam,gareniski) un piedzinjas (rwd,fwd un awd)

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es uzspiedu, tāpēc arī tā saku

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pļe, es nebiju pamanījis, ka to tomātu izmanto C4q Bet nu tur tas pats variants - vēl klāt torsens piekabināts

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Tad varbuut jautaajiens ar ko atshkjiras kaarba kas tiek likta citronam no kaarbas kas tiek likta saab 9k ja kodi ir identiski? Mosh kaadam ir pieejama taada infa

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Tad varbuut jautaajiens ar ko atshkjiras kaarba kas tiek likta citronam no kaarbas kas tiek likta saab 9k ja kodi ir identiski? Mosh kaadam ir pieejama taada infa

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Tad varbuut jautaajiens ar ko atshkjiras kaarba kas tiek likta citronam no kaarbas kas tiek likta saab 9k ja kodi ir identiski? Mosh kaadam ir pieejama taada infa

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Tad varbuut jautaajiens ar ko atshkjiras kaarba kas tiek likta citronam no kaarbas kas tiek likta saab 9k ja kodi ir identiski? Mosh kaadam ir pieejama taada infa

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Zb shitie gljuki

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

A tu izņem no sava citrona to kārbu un pabraukā pa rīgas šrotiem ar to kārbu grabažniekā "man vajag tāda un tāda gada, tādu un tādu ražotāju tādu un tādu modeļu tomātus", ja kāds ir - salīdzini

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Zolitūdē ir vīriņš, kas perfekti cērt šitās ZF kārbas, iedo kādu savu emīlu vai nr aizsūtīšu telefona nr.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Gugi rakstīja: Zolitūdē ir vīriņš, kas perfekti cērt šitās ZF kārbas, iedo kādu savu emīlu vai nr aizsūtīšu telefona nr.

irmais@gmail.com" target="_new">sirmais@gmail.com

p.s.ja viirinjam vaardaa Ivans tad jau ir jamajam 1ns miinuss:aatraakais 4dien

paldies jebkuraa gadiijumaa

Gugi Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Gugi rakstīja: Zolitūdē ir vīriņš, kas perfekti cērt šitās ZF kārbas, iedo kādu savu emīlu vai nr aizsūtīšu telefona nr.

irmais@gmail.com" target="_new">sirmais@gmail.com

p.s.ja viirinjam vaardaa Ivans tad jau ir jamajam 1ns miinuss:aatraakais 4dien

paldies jebkuraa gadiijumaa

jep, tas pats

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: A tu izņem no sava citrona to kārbu un pabraukā pa rīgas šrotiem ar to kārbu grabažniekā "man vajag tāda un tāda gada, tādu un tādu ražotāju tādu un tādu modeļu tomātus", ja kāds ir - salīdzini

jau noskaidrots... atshkjiriibas korpusos... bet buutiskaas detaljas- taas pashas ... tas noziimee to-ka taam kaarbaam daargaakais ir diski un gumijas (bliives saljjiki itp)

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

ROCK

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gugi rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Gugi rakstīja: Zolitūdē ir vīriņš, kas perfekti cērt šitās ZF kārbas, iedo kādu savu emīlu vai nr aizsūtīšu telefona nr.

irmais@gmail.com" target="_new">sirmais@gmail.com

p.s.ja viirinjam vaardaa Ivans tad jau ir jamajam 1ns miinuss:aatraakais 4dien

paldies jebkuraa gadiijumaa

jep, tas pats

no Nezinītes man tā adrese...

Emma Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: tjaks Ar lielu...es pat teiktu milzu steigu veeleetos dzirdeet par sakariigiem servisiem kas njemaas ar automaatiskajaam paarnesumkaarbaam (spamotaajiem un vnk nesaprotoshajiem-automaats)

paviideeja variants Alte auto Staarkju ielaa... bet sen tur nav buuts un nez jaa kamie tagadinjaas darbojaas...

i otrs variants- Kr.Barona 100 esot nu BAIIIIGI LABS specis

OO, mana mīļākā tēma

aaa... autoss- Citroen XM diesel turbo D12 (mosh kaadam kaada laba kaaba aizkjeerusies... gjeld 1:1 Peugeot6052.1td un peec koodiem itkaa sapas ar veselu kaudzi citaam kaarbaam...tai skaitaa SAAB en.wikipedia.org/... a praktiski-hvz)

meerens spams-pat wellcomeets

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

DD

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

atlikt!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti