Pārdod - VW Passat 1.9 TDi, 2003.g

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3
LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Piebildīšu - svaigākas bildes tiks sarūpētas tuvākajā laikā, bet iepriekšējās ir redzams autiņs tai skatā, kāds tas tika pirms gada iepirkts uz pasūtījuma no Autowelta (A2) uz Krastenes.. Tā kaut kā.

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Garlaiciibas kalngals tas pasaats

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Elementārs Pasāts ar patīkamu krāsas toni. Vismaz nav šitādu pilna LV. Aprīkojums? Nekas unikāls, bet nu par pliku arī nenosauksi, jo silta pakaļa, klimats un kruīzs ir patīkama lietiņa. Bet nu tas katram pēc gaumes.

Velns666 Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

vai tad to jau nepārdeva ????

Vai mēģinājums iesmērēt tālāk

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Elementārs Pasāts ar patīkamu krāsas toni. .

to nu Tu veltiigi pateici

bet nu lai veicas

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Laikam jau izlasīt ievadu ir pagrūti, tad nu kaut ko murgo pēc savas izpratnes....

Konkrēti pieminētais manējais auto jau sen ir pārdots, un auto iet bez problēmām. Izskatījās tas šitāds - bp2.blogger.com/...

A par krāsu - vecīt, tad, kad esi pārskatījies ielās visus tos nemetālikas zaļos un zilos eksemplārus, tad šitais tiešām liekas glīts. Vēl tik lietos prasītos klāt...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kuru virzuli shim mainiija?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Es jau par ironiju teicu... Uzkāst.

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Ar kaadu auto tagad pats brauc?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

asf rakstīja: Ar kaadu auto tagad pats brauc?

Es braucu ar BMW 320 Touring. Feins autiņš, nav nekāds ekonomiskais, bet braukt patīkami..

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

asf rakstīja: Ar kaadu auto tagad pats brauc?

Es braucu ar BMW 320 Touring. Feins autiņš, nav nekāds ekonomiskais, bet braukt patīkami..

pacs jau ar tādu sūdu nebrauks

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

ss.ss.lv/...

Kura no cenām runājama?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja: ss.ss.lv/...

Kura no cenām runājama?

Pārdošanas menedžeris pieskaitījis maksu par savu ieguldījumu.

sviestdienis Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

sukulji calim visi ienjeemumu norausiet

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja: ss.ss.lv/...

Kura no cenām runājama?

Man ir 2x lētāks auto, tāpēc par braukšanu ar šo auto vispār nav teksta.

Man liekas, ka gana skaidri uzrakstīts - komunicējiet ar auto īpašnieku par cenu, man no tā nekāds labums netiek.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

jobanaa duralumiinija piekare sux

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Mgm, teica golfa/vento īpašnieks...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ne ja al piekare saals,bet seezjaas aboliem,jeb pasjiem pirkstiem !

AAKSTI ! arii behai ir al sviras,nu un????

un sen arii VW grupai tie nerada probleemas.

ZZXX Reģ.: 14.03.2006
0 0 Atbildēt

Negribu neko ļaunu,bet vai Tu pats tici šim nobraukumam?? Gada laikā Vācijā ar dīzeli ir braukts mazāk par 30tkm...Esmu saskāries ar diviem tieši šī gada Pasātiem,vienu atstāju sencim,reālais noskrējiens tādiem ir aptuveni 230-260tkm,bet nu Tu jau zelta kalnu par viņu neprasi. P.s.un iztiksim tikai tagad bez ļečīšanas,ka ir servisa grāmata,viens saimnieks -pensionārs,garāžas turēšana....

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Reāli ZB šitie zinātāji... Protams, ka netrūkst šāda gada autiņu, kuriem tiešām ir Tevis minētie cipari - piekrītu. Bet ir dofiga to stūrētāju iekš to fāterland, kas gadā nobrauc tikai 25 000 km ar šitādu dīzeli!! Un tad nu parēķini pats...

Šaubu nav - pilns SS.lv ir ar "toļko što iz Germaņiji (aļa Lietuva)" Pasātiem, kam nobraukumi ir vienkārši neticami, turklāt nav zināma NEKĀDA ticama vēsture - tad nu arī vari sākt braukt virsū. Šajā gadījumā visa vēsture ir oficiāli pieejama un, nez, VAG gadījumā (tā kā Volvo, ja nemaldos) ir pieejama datu bāze ar vēsturi? Man liekas, ka A2 kaut ko tādu piekopj... Tad nu eju un paprasi. Umņiks, ibio...

Un kurā brīdī ir kaut kas teikts par garāžas turēšanu un vienu īpašnieku (lai gan servisa grāmata toč ir). Par to, cik patiesus autiņus tirgo A2 - to lai stāsta cilvēki ar pieredzi...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

izklausās, ka neesi vairs tik pārliecināts ...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kā būtu ar kasinsh79 piemēru ar A4 no A2 autowelt?

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

asf rakstīja: Ar kaadu auto tagad pats brauc?

Es braucu ar BMW 320 Touring. Feins autiņš, nav nekāds ekonomiskais, bet braukt patīkami..

benziins vai diizelis?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

asf rakstīja:

LyNx8 rakstīja:

asf rakstīja: Ar kaadu auto tagad pats brauc?

Es braucu ar BMW 320 Touring. Feins autiņš, nav nekāds ekonomiskais, bet braukt patīkami..

benziins vai diizelis?

A kāpēc tāda interese? Tagad benzīns - mani tas Pasāta gadījums bik iebiedēja (vnk nepaveicās pa smago), tāpēc pārgāju uz manāmi vienkāršāku auto - bet joprojām esmu apmierināts (silta pakaļa un klimats ir).

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

A kāpēc tāda interese? Tagad benzīns - mani tas Pasāta gadījums bik iebiedēja (vnk nepaveicās pa smago), tāpēc pārgāju uz manāmi vienkāršāku auto - bet joprojām esmu apmierināts (silta pakaļa un klimats ir).

nu tikai tik daudz, ka mazliet skatiijos uz 320 diizeli, a tu saki, ka nav ekonomisks, liidz ar to radaas ineterese... a ja benziins tad jau skaidrs....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti