Kā var zināt ir/nav siltie krēsli?

undars Reģ.: 24.03.2006

Man riktīgi neizpratne. Kaut kādos aprakstos manīju, ka ir iespējams, ka ir manam autiņam apsildāmie krēsli. Kaut kādi vadi uz krēsliem iet, bet salonā nekur neesmu atradis slēdžus vai slēdzi, kas varētu būt saistīts ar siltkrēsliem.

Tā kā savā mūžā līdz šai mašīnai biju sēdējis visādos iespējamos vecos auto, tad man nav ne jausmas kā tā siltokrēslu sistēma strādā.

Kā īsti ir, tie beņķi sildās kaut kā automātiski? Vai vispār no tā ir kāda jēga (neesmu jutis, ka pēcpusei silti paliek)? Vai kaut kādi slēdži? Nu jatavam auto ir apsildāmie beņķi, kā tas tavam auto notiekās???

 
1 2 3
saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Priekšā zem beņķa pameklē, man liekas fiestām bija tur tas slēdzis.

petrans Reģ.: 05.03.2004
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: esmu no autoelektriķiem dzirdējis, ka esot kaut kādi labāk aprīkoti pirmās paaudzes ford mondeo , kuri komplektēti ar priekšējo krēslu elektrovadību. Tie krēsli tad arī papildus esot aprīkoti ar kaut kādu automatisku apsildes sistēmu, kuras darbība nav vienmēr izprotama. Dažiem esot atsevišķa apsildes poga, bet citiem pogas neesot, bet krēsli silda. Tad nu elektriķiem esot ko noņemties.

Man ir Mondeo 2 Chia un arī vadi ir zem benķiem. Par vadītāja benķi būtu skaidrs, jo ir elektroniskā augstuma regulēšana, savukārt blakussēdētājam it kā nekas , bet vadi ir. Šim modelim ir iespējama apsilde, bet tieši manam auto pogas īstajās vietās nav. Dad sanāk, ka teorētiski var ielikt slēdžus un būs apsildāmie sēdekļi? Vai tie jau ir apsildāmi, vienīgi ir skaļi jāsaka "ieslēdzies benķi" un viss notiek

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

ŠOFERA SēDEKļA KREISAJā PUSē IR JāBūT SLēDZIM-LABAJAM SēDEKLIM LABAJā PUSē.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

undars rakstīja: ... beidzot atradu kaut kādu lapeli, kurā uzskaitīts standart aprīkojums tam autiņam. .....

Reizēm standarta aprikojumu limeni dažādās valstis ir dažādi.... kas vienā valsti ir standarts cita papildaprikojums

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

petrans rakstīja:

Man ir Mondeo 2 Chia un arī vadi ir zem benķiem. Par vadītāja benķi būtu skaidrs, jo ir elektroniskā augstuma regulēšana, savukārt blakussēdētājam it kā nekas , bet vadi ir. Šim modelim ir iespējama apsilde, bet tieši manam auto pogas īstajās vietās nav. Dad sanāk, ka teorētiski var ielikt slēdžus un būs apsildāmie sēdekļi? Vai tie jau ir apsildāmi, vienīgi ir skaļi jāsaka "ieslēdzies benķi" un viss notiek

Nav gadījumā sānu gaisa spilveni beņķos? Tas izskaidrotu vadus.

petrans Reģ.: 05.03.2004
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

petrans rakstīja:

Man ir Mondeo 2 Chia un arī vadi ir zem benķiem. Par vadītāja benķi būtu skaidrs, jo ir elektroniskā augstuma regulēšana, savukārt blakussēdētājam it kā nekas , bet vadi ir. Šim modelim ir iespējama apsilde, bet tieši manam auto pogas īstajās vietās nav. Dad sanāk, ka teorētiski var ielikt slēdžus un būs apsildāmie sēdekļi? Vai tie jau ir apsildāmi, vienīgi ir skaļi jāsaka "ieslēdzies benķi" un viss notiek

Nav gadījumā sānu gaisa spilveni beņķos? Tas izskaidrotu vadus.

man jau liekas, ka šis auto nav "izaudzis" līdz sānu gaisa spilveniem sānos... kaut gan kā servisā teica, šis modelis ir mēģinājums uztaisīt mersedesu, bet sanāca atkal fords

tā ka var jau būt...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

petrans rakstīja: man jau liekas, ka šis auto nav "izaudzis" līdz sānu gaisa spilveniem sānos... kaut gan kā servisā teica, šis modelis ir mēģinājums uztaisīt mersedesu, bet sanāca atkal fords

tā ka var jau būt...

Ideāli, ja var pēc VIN atšifrēt komplektāciju - tā es arī uzzināju, ka manam vecajam Passat'am tie spilveni ir priekšējos beņķos. Pirms tam nebiju pievērsis uzmanību...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Vai nevar būt, ka krēslu apsilde ieslēdzas automātiski tāpat kā spoguļu apsilde, kad ieslēdz aizmugurējā stikla apsildi?

Automtiska pakaļas sildīšana

Kamazs Reģ.: 11.01.2004
0 0 Atbildēt

Pieņemu, ka tas ir Subaru Legacy, par ko ir runa.

Ja tā, tad rekur var novilkt Service Manual par brīvu:

pdftown.com/...

Pirmajā daļā ir sadaļa par krēsliem un tur ir parādīts kā izskatās seat heater kabelīši...pogu diemžēl nekur neatradu. Savukārt šajā linkā ir kaut kas par izjaukšanu, kā arī tas ir subaru legacy lietotāju forums, kur var meklēt vai uzjautāt par šo lietu:

legacygt.com/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nu tas vads var būt gan no kontakta, kas signalizē ka pasažieris nav piespradzējies, gan varbūt kaut kādai drošibas siksnas piropatronai...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: nu tas vads var būt gan no kontakta, kas signalizē ka pasažieris nav piespradzējies, gan varbūt kaut kādai drošibas siksnas piropatronai...

tieshi taa. un tik pat labi tas var buut vads srs jeb air bag datchikiem vai sensoriem, gadaas arii taa. un 99% ka tiem vadiem par ko autors te shuumeejas nav nekaada sakara ar apsildi

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Nu tak ko ņemās!!! Apsēdies benķī un uzmanigi nopēti paneli, tad visu sev apkārt, un velreiz uzmanīgak! Gan jau tās pogas atradīsi!!! Neviens tak neslēps, tieši otrādi- parasti noliek razotājprāt ērtākajā vietā!!!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Labs topiks. Vienkārši ekselents.

undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

Nē nu ir te cilvēki ar problēmām.

Ne es to mašīnu esmu ražojis ne projektējis. Kā es pie velna varu zināt kā strādā beņķu apsilde??? Citam moš ir kaut kādas pogas, citam varbūt ir vesels panelis ar hvz kādām ekstra pogām un manipulācijas slēdžiem, citam, varbūt, tā beņķu apsilde notiek automātiski tikko kā ieslēdz klimatkontroli uz kaut kādiem grādiem. Bez tam neesmu auto servisa speciālists kam tas viss būtu jāzin.

Kāds no tiem lecējiem pajautās boot forumā kaut ko tik pat triviālu (manā uztverē) par db izstrādi , būs man visas tiesības nolikt to lempi. Bet to nedarīšu, jo neesmu tāda tipa cilvēks.

Piedodiet atvainojiet - katram savs krusts nesams.

Bez tam konkrētais Subaru modelis nav gluži VW Golf 2 par kuru manuāļus var atrast jebkurā grāmatnīcā.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

undars rakstīja:

Kāds no tiem lecējiem pajautās boot forumā kaut ko tik pat triviālu (manā uztverē) par db izstrādi , būs man visas tiesības nolikt to lempi.

Bez tam konkrētais Subaru modelis nav gluži VW Golf 2 par kuru manuāļus var atrast jebkurā grāmatnīcā.

Kas tev traucē aizbūtēt meilu ražotājam? Sak - baigi exkluzīvais kārs, vadi ir bet neesat ielikuši slēdžus.

Un literatūru nevar nopirkt, jo tas nav golfs.

Un forumā mani apceļ un nesaka, kur un kāpēc tie slēdži noslēpti.

paraudi kā nākas, japāņi ir līdzjūtīga tauta, gan atsūtīs tev īsto atbildi.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu,ja pogu nav, tātad nesilst, kas tur neskaidrs. Dīvainis autors. Neviens tās pogas neslēps bagažniekā zem rezerves riteņa. Ja minūtes laikā neieraugi,tātad nav. Samierinies un brauc ar aukstu pakaļu.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Nu,ja pogu nav, tātad nesilst, kas tur neskaidrs. Dīvainis autors. Neviens tās pogas neslēps bagažniekā zem rezerves riteņa. Ja minūtes laikā neieraugi,tātad nav. Samierinies un brauc ar aukstu pakaļu.

nu, vieniigaa autora ceriiba, ka pogas pasleeptas degvielas tvertnee.... veel var gadities, ka sleedzhus savaaca ieprieksheejais auto iipashnieks, jo par sho ekstru pirceejs negribeejis piemaksaat

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

156 alfai apsildes pogas ir ZEM beņķa

www.cuoresportivo.ch/...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pārbrauks Šīris no laukiem mājās, pateiks kur subāram tās pogas palikušas.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: 156 alfai apsildes pogas ir ZEM beņķa

www.cuoresportivo.ch/...

Te par mašīnām runa bij ne par kartingiem.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Nu,ja pogu nav, tātad nesilst, kas tur neskaidrs. Dīvainis autors. Neviens tās pogas neslēps bagažniekā zem rezerves riteņa. Ja minūtes laikā neieraugi,tātad nav. Samierinies un brauc ar aukstu pakaļu.

Ja dikti vajag var izlīdzēties ar termoforu.

djgaca Reģ.: 06.03.2005
0 0 Atbildēt

Te buus subaara salona bilde, bildee star kreesliem uz rokas tureetaaja, blakus rocenej var redzeet 2 pogas ar kuraam iesleedz kreeslu apsildi, jaa pogu tur nav tad kreeslu apsildes nav

i.ss.lv/...

undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

Atradu gramatiņu. Tik tiešām, kā minēts iepriekšējā atbildē tur ir jābūt 2 pogām - ir tikai pogu vietas. Tātad benķiem siltumiņš nav slēgājams.

VIss ... apldies par labajām atbildēm, kuras tādas bija.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

nākamreiz tik nenāc un neprasi,kur meitenei TĀ vieta atrodama Ja nav,značit nav.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

meitenei būs otrādi...- ja caurums ir, tad TĀ vieta arī

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti