Kā var zināt ir/nav siltie krēsli?

undars Reģ.: 24.03.2006

Man riktīgi neizpratne. Kaut kādos aprakstos manīju, ka ir iespējams, ka ir manam autiņam apsildāmie krēsli. Kaut kādi vadi uz krēsliem iet, bet salonā nekur neesmu atradis slēdžus vai slēdzi, kas varētu būt saistīts ar siltkrēsliem.

Tā kā savā mūžā līdz šai mašīnai biju sēdējis visādos iespējamos vecos auto, tad man nav ne jausmas kā tā siltokrēslu sistēma strādā.

Kā īsti ir, tie beņķi sildās kaut kā automātiski? Vai vispār no tā ir kāda jēga (neesmu jutis, ka pēcpusei silti paliek)? Vai kaut kādi slēdži? Nu jatavam auto ir apsildāmie beņķi, kā tas tavam auto notiekās???

 
1 2 3
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

parasti ir tā, ka vienu reizi nopirdies - ieslēdzas. divreiz - izslēdzas.

ja manuālī nav rakstīts savādāk.

undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: parasti ir tā, ka vienu reizi nopirdies - ieslēdzas. divreiz - izslēdzas.

ja manuālī nav rakstīts savādāk.

Nu tas tavam autiņam tā, manam tā nestrādā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

undars rakstīja:

anonimikis rakstīja: parasti ir tā, ka vienu reizi nopirdies - ieslēdzas. divreiz - izslēdzas.

ja manuālī nav rakstīts savādāk.

Nu tas tavam autiņam tā, manam tā nestrādā

nu tas nozīmē, ka tavam autiņam NAV silto krēslu

marinero Reģ.: 05.05.2007
0 0 Atbildēt

Apsilde ir laba lieta,bet ilgstoši to nevar turēt ieslēgtu,jo genofondiem tas nepatiks!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uzēd zirņus kārtīgi un mēģini vēlreiz.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

undars rakstīja: Man riktīgi neizpratne. Kaut kādos aprakstos manīju, ka ir iespējams, ka ir manam autiņam apsildāmie krēsli. Kaut kādi vadi uz krēsliem iet, bet salonā nekur neesmu atradis slēdžus vai slēdzi, kas varētu būt saistīts ar siltkrēsliem.

Tā kā savā mūžā līdz šai mašīnai biju sēdējis visādos iespējamos vecos auto, tad man nav ne jausmas kā tā siltokrēslu sistēma strādā.

Kā īsti ir, tie beņķi sildās kaut kā automātiski? Vai vispār no tā ir kāda jēga (neesmu jutis, ka pēcpusei silti paliek)? Vai kaut kādi slēdži? Nu jatavam auto ir apsildāmie beņķi, kā tas tavam auto notiekās???

Es bez iekšām ej atspārdies!!!

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Izklausās jau pēc Slumpīša radinieka...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Kads auto?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Uj zirgi

da labi , tie vadi visdriizaak iet uz droshiibas jostaam -piikstekljiem , waj 'dupsha' devaisi - gaisa spilveniem

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Uj zirgi

da labi , tie vadi visdriizaak iet uz droshiibas jostaam -piikstekljiem , waj 'dupsha' devaisi - gaisa spilveniem

Vēl jau jāņem vērā, ka bieži bundžā tiek ievilkta pilna vadu kolekcija un tad tikai atkarībā no komplektācijas pieslēgtas vai nepieslēgtas ekstras.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Uj zirgi

da labi , tie vadi visdriizaak iet uz droshiibas jostaam -piikstekljiem , waj 'dupsha' devaisi - gaisa spilveniem

Vēl jau jāņem vērā, ka bieži bundžā tiek ievilkta pilna vadu kolekcija un tad tikai atkarībā no komplektācijas pieslēgtas vai nepieslēgtas ekstras.

shajaa zinjaa japonji ir uubertaupiigi !!! ne maarrutka tur nava lieku vadu , savulaik golpam liku origin.tempomaatu ( ls85,-) un migliniekus - vot tur gan vissi vadi bija

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Aber jautājums par tēmu - saabiem, kuriem ir tie propelleri beņķos, tie mēdz būt bez sēdekļu apsildes? (Man paziņa mēģina iestāstīt, ka viņam tieši tā ir)

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nu pēc mana spieredzes sēdekļu apsilde ir tiem auto, kuriem ir atbilstoši slēdzīši panelī ar krēslam līdzīgu ikoniņu.. Ja to slēdzīšu vietā ir nekustīgas plastmasiņas, tad droši vien to ekstru var iekombinēt

Kamazs Reģ.: 11.01.2004
0 0 Atbildēt

Vispirms -- kas tev par auto, kāda gada, tilpuma, ja iespējams, kāds papildus kods (GT, CL etc.).

Pēc tam Wikipedia.org vai cits resurss, kurā ātri un ērti pārlūkot info par automašīnu. Atbilstoši modelim, gadam, tilpumam var diezgan viegli izskaitļot vai tava auto saimei tāds prikols vispār paredzēts. Un, ja paredzēts, var on-line manuāļos (Google) atrast informāciju, kā ieslēgt apsildi. Ja tev rīks(poga?), ar ko ieslēgt apsildi nav, tad značit tādas ekstras nav. I sjo.

Vispār maz ticams, ka tāda fīča tev ir -- apsilde tomēr ir fīča, ko vajag varēt ātri un ērti ieslēgt. Pogai ir jābūt atrodamai, tā nevar būt noslēpta bardačokā aiz otrā paneļa pa kreisi.

undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

Kamazs rakstīja:

Redz, nets ir daudz izmeklēts, un nekā prātīga tur neatradu. Mašiņš tomēr nav uberpopulārs, kā piemēram Lexus.

PS: paldies par sakarīgo atbildi.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

undars rakstīja:

anonimikis rakstīja: parasti ir tā, ka vienu reizi nopirdies - ieslēdzas. divreiz - izslēdzas.

ja manuālī nav rakstīts savādāk.

Nu tas tavam autiņam tā, manam tā nestrādā

pAMēģINI OTRāDI.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Kads auto?

ZAZ969

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

to ANONIMNIEKS - ar to piršanu aktivizē tikai "CHECK PANTS" uz spidometra - izgaismojas kā apakšbikses

Bet ja nopietni tad parasti beņku silditajiem ir podzinjas ar ko vinjus ieslēgt un atslēgt, ja tev nav tadu podzinju tad priecājies - viena fignja mazāk kam salūzt Ja nu ljoti pakalja salst tad uzmet frotē dvieliti uz benkja

undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

Pēc KAMAZS ieteikuma ... beidzot atradu kaut kādu lapeli, kurā uzskaitīts standart aprīkojums tam autiņam. Beņķu apsilde ierakstīta, kā standarta fīča. A poga salonā nav.

Tā tak var būt, ka klimatkontroles panelī kaut kur kaut kas apslēpts, ne??? Jā jā jautājumi stulbi, bet mani tas nekad tā īsti nav interesējis, vnk sieva prasīja, kā ieslēgt siltos beņķus. Es tak nezin, un tāpēc jautāju.

Man vairāk interesētu ko pie velna iesākt, lai logi autiņam nesvīst ciet, kad ilgāku laiku tas stāv ārā.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

nav gadījumā durvīs tie apsildes slēdži? 2007 subaru imprezai vismaz tā ir... vismaz cik spriežu pēc tava paraksta par Subaru

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Logi svīst ja mitrums salonā! - PABRAUKĀ AR IESLĒGTU KONDIŠKU UN IZŽŪS

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

esmu no autoelektriķiem dzirdējis, ka esot kaut kādi labāk aprīkoti pirmās paaudzes ford mondeo , kuri komplektēti ar priekšējo krēslu elektrovadību. Tie krēsli tad arī papildus esot aprīkoti ar kaut kādu automatisku apsildes sistēmu, kuras darbība nav vienmēr izprotama. Dažiem esot atsevišķa apsildes poga, bet citiem pogas neesot, bet krēsli silda. Tad nu elektriķiem esot ko noņemties.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Vai nevar būt, ka krēslu apsilde ieslēdzas automātiski tāpat kā spoguļu apsilde, kad ieslēdz aizmugurējā stikla apsildi?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

undars rakstīja: Pēc KAMAZS ieteikuma ... beidzot atradu kaut kādu lapeli, kurā uzskaitīts standart aprīkojums tam autiņam. Beņķu apsilde ierakstīta, kā standarta fīča. A poga salonā nav.

Pameklē bagāžniekā.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: to ANONIMNIEKS - ar to piršanu aktivizē tikai "CHECK PANTS" uz spidometra - izgaismojas kā apakšbikses

pljaaa....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti