VEGU AUTO

Vieteejais Reģ.: 05.03.2008

Es veeleejos uzzinaat cilveeku atsauksmes par "VEGU AUTO" autoservisu. Tas man ir ljoti svariigi, jo esu lielas izveeles priekshaa, kas skar patieshaam lielus izdevumus.

 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kad puikām pieleks, ka ne tikai galvaspilsētā ar āmuru vicināt māk...

Ro, ja vajag, mūsu galā ir meisters, kurējais stiepj labāk kā robots... ar lineālu, hidrodomkratu un ķirša celmu.... protams, ja kādam tas interesē...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Es jau iepriekš teicu, ka neaizstāvu nevienu. Un braukt uz turieni neaicinu. Tik paskaidroju, kāpēc jams tik laipns dažkārt.

Par termiņiem tiešām tā ir. Divus gadus ar to ņēmos un pārliecinājos - pat viskrutākajam dīlerservisam gadās pamatīgas problēmas ar darbu izpildīšanu laikā.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Meistaru ir daudz... bet tur jau taa lieta ka kameer suudaa nav iekaapts...paljausies tak uz to ko iesaka... cerot ka nav vairs tie laiki ..kad vareeja ar klientu shmuguleet...

neesam izaugushi liidz tam liimenim...kad klients-svetoje

bet nu par celmu domkratu un paaris kjeedeem- i maniiti zeltrochi patieshaam prieks skatiities kad cilvis ar pliku roku izdara to...ko citi ar visiem robotiem un laazeriem vnk nespeej izvilkt

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: kad puikām pieleks, ka ne tikai galvaspilsētā ar āmuru vicināt māk...

Ro, ja vajag, mūsu galā ir meisters, kurējais stiepj labāk kā robots... ar lineālu, hidrodomkratu un ķirša celmu.... protams, ja kādam tas interesē...

Pagaidām ne, bet nu nekad nevar zināt (tfu tfu tfu, protams)

Namotaju na us

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti