Honda CIVIC taisos pirkt mazlietotu

marsinsh Reģ.: 28.02.2008

taatad esmu nobriedis pirkt CIVIC 06 gada modeliiti (kosmosa kugji)

kaadas atsauksmes par sho modeli darrgs/leets pliist/nepliist u.t.t

 
1 2
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

marsinsh rakstīja: taatad esmu nobriedis pirkt CIVIC 06 gada modeliiti (kosmosa kugji)

kaadas atsauksmes par sho modeli darrgs/leets pliist/nepliist u.t.t

normaals auto meitenei

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

sievišķiga mašina

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: sievišķiga mašina

Nu,mož puisis zils. Ko smejat?

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

- cieta piekare

- vāja skaņas izolācija (uz grantenes kā konservu bundža)

- uz stūres nonāk ceļa vibrācijas

- motors jāgriež citādi neskrien

- pārskatāmība uz aizmuguri nekāda

- zema (priekšējo daļu traumēsi uz pirmā pampaka vai apmales)

- paneļa un cita apdare no prastas plastmasas kas agri sāk izpagrabēt

- pilsētā zem 10 l/100 km nepalīdīsi

- sēdekļi un ergonomika nepatiks garajiem >190 cm

- dažas tehniski elementāras detaļu nomaiņas nav ērtas (piem.lampiņas lukturos)

rezumājums - nav nekāds cukurs un izskata dēļ uz to tik daudzi uzrāvušies

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: sievišķiga mašina

nee, nee, liidz sievishkiigai mashiinai civic (hechbeks) nedavelku... driizaak taada meiteniiga taa mashiiniite

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

batka rakstīja: sievišķiga mašina

nee, nee, liidz sievishkiigai mashiinai civic (hechbeks) nedavelku... driizaak taada meiteniiga taa mashiiniite

Nu,tātad pircējs,varbūt, nevainīgs ,zils zēns.

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: - cieta piekare

- vāja skaņas izolācija (uz grantenes kā konservu bundža)

- uz stūres nonāk ceļa vibrācijas

- motors jāgriež citādi neskrien

- pārskatāmība uz aizmuguri nekāda

- zema (priekšējo daļu traumēsi uz pirmā pampaka vai apmales)

- paneļa un cita apdare no prastas plastmasas kas agri sāk izpagrabēt

- pilsētā zem 10 l/100 km nepalīdīsi

- sēdekļi un ergonomika nepatiks garajiem >190 cm

- dažas tehniski elementāras detaļu nomaiņas nav ērtas (piem.lampiņas lukturos)

rezumājums - nav nekāds cukurs un izskata dēļ uz to tik daudzi uzrāvušies

no kurienes šāds info? pats lieto vai kolēģi pīpētavā runāja par kaimiņienes auto?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

??? domā,ciilvēkiem nav tādi auto īpašumā???

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Blj taadi tuftneshi

Sievishkjiigie auto jums ir visi kas nav gari sedani (cigaars the best )

Mazais motors ir taads piesmiets civiks, bet ar 1.8 viss ir bumbaas (ok ok, huljiganka jaudiigaaka un viirishkjiigaaka )

Sameeraa spiidzinot buus ap 10L/100. Mazo motoru griezhot liidz redlainam buus arii tuvu tam

Turaas pie celja taa ka prieks (beha tomeer bishi labaak ) un stuurei ar nav nekaada informatiivaa noziime, kaa ir ar daudziem jaunajiem mazauto. Pa to ciparu tur ir sabaazts viss kas vajadziigs un tur nav kam piesieties (ka nav piemeeram vibreejoshaa muguras masaazha) viss ir bumbaas, njem tik ciet- nenozheelosi Panelji salons utt taa ir gaumes lieta. Paarskataamiiba pa pakaljlogu tieshaam ir kaa pa shaujamluucinju, bet pie visa pierod (vai ne ikdienas servisu apmekleetaaji? )

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

labi, manas domas. Šajā cenu diapazonā bez liekas sakarīgākais piedāvājums. patestēju new lancer, skoda octavia un šo civic 5d. civic 5D - jā, diezgan pacieta - nav opel omega vai 7 bembis vai kas tamlīdzīgs. stūre jūtīga - man patka. pārskatāmība - jā, ar salona spoguli daudz neko nesaskatīsi pa aizmuguri, bet sānu spoguļi ļoti normāli (nez kā gan fūres un kablaki pa ielām pārvietojas, nemaz nerunājot par mikriņiem). zema? jā, džips nav, bet pie pampakiem par to nedomāju un neko nenoskrāpēju (varbūt tāpēc, ka pilsētā cenšos ievērot ātrumu). paneļa apdare - salīdzinoši ar citiem līdzīgiem pat ļoti ok, salīdzinot ar, manuprāt, lielākajiem konkurentiem new lancer vai skoda octavia (drausmīgi vīlos izpētot lanceru). patēriņš - man pa pilsētu kompis rādīja 8,2. ergonomika - škodai un lanceram, lai arī it kā vizuāli plašāka, tomēr civic bija krietni ergnonomiskāks (man 110kg uz 190 cm). Jā, patestēju arī ar FRV - it kā izskatijās ok, bet iesēsties normāli nevarēju - pleci daļā bija diezgan neērti, jo traucēja stoikas.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu un cik tad testējot nobrauci?

Yorg Reģ.: 03.11.2003
0 0 Atbildēt

JJJ rakstīja: ...(man 110kg uz 190 cm). Jā, patestēju arī ar FRV - it kā izskatijās ok, bet iesēsties normāli nevarēju - pleci daļā bija diezgan neērti, jo traucēja stoikas.

Man 100kg uz 193cm FRV bij nelietojams, benjkjis liidz galam bet kaajas nav kur likt, celis duraas panelii, stuure pa zemu. Civikaa bij nedaudz eertaak, bet nu manu izveeli vairaak ietekmee vieta aiz shofera. Pagaidaam apstaajies esu pie accorda.

riciks Reģ.: 03.06.2002
0 0 Atbildēt

Sveicinaati!

Pilniigi nepiekriitu superb. Var redzeet ka cilveeks nav braucis ar so auto ilgak ka max testa brauciens. Pats braucu ar exe versiju jau gadu- nobraukti 30 t km. pirku mazlietotu( ar 15t km) no bensona ar visu garantiju.

-Par skanas izolaciju- nav ta labaka bet paradien saja kategorija kaut ko labaku( kompaktklase)- pa tadu pasu cenu.

-Vibracija uz stures? Tiesam?

-Motors neiet ja negriez? Iet diezgan labi ja ari negriez. Bet ja griez tad iet pat loti labi.

-Parskatamiba slikta toties looti labi spoguli.Plus man ir atpakalskata kamera- lidz ar to po...

-zema- piekritu

-plastmasa- pie 45t km paneli vel nekas negrab

-paterins- marsruts Salaspils- sarkandaugava- vairak par 8.3l uz 100km nav bijis. Uz sosejas 6.5

-Mans augums 191cm- par ergonomiku nav nekadu sudzibu un var iesesties ari aiz mania !!!!!

-Lampinu nomaina- gruta bet kam ta nav. Paluri labak francu brinumus.

Rezumejums- pa 13k ls pilnigi apmierinats(max komplektavija plus kamera) Kurs vel to piedava? Un bensons- the best!

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Nu un cik tad testējot nobrauci?

un ko gribēji ar to pateikt??? ko pats vari pateikt vairāk kā "viens čoms stāstīja" ? es izteicu savu viedokli par konkrēto auto attiecīgi konkrētajā cenu kategorijā un arī gribu dzirdēt citu personīgās domas, jo varbūt arī to nopirksu, lai gan līdzīgi kā Yorg arī vairāk skatos uz accordu vai avensi. taču pēdējie ir citi auto gan klases, gan cenu kategorijā. piedod, no pusaudža vecuma esmu jau izaudzis un mani neinteresē izgāzt ar vecu behu, bet jaunai vēl naudas nepietiek, jo ir gana kur citur investēt. tā kā savas gudrības Baisuli vari citur mētāt. bet par civicu turpinot, tiešām pat neskatījos uz to kā potenciāli apskatāmo autiņu un bensonā iebraucu apskatīties uz frv un accordu, no kuriem frv uzreiz atmetu dēļ ergonomikas. Savukārt, civic tiešām uz mani atstāja forša autiņa iespaidu un, ja nevajadzētu izvēlēties autiņu kā vienīgo ģimenes auto, tad šis noteikti būtu tas, kuru izvēlētos kā autiņu sievai vai pa pilsētu vīlējamo.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Tā arī neko nepateici. Tu pa Bensona pagalmu pavizinājies? Vai līdz Babītei un atpakaļ? Vai ikai salonā pasēdēji pie stūres un parūci un tagad baisais viedoklis tev ir?

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

tīri vizuāli, hečbeks izskatās pēc kaut kā tikai type r versijā, es labāk sliektos uz sedan tipu.

Sch Reģ.: 19.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja patīk, pērc nost.

Vienīgi es ieteiktu nulliti, jo jauns ir jauns + garantija un cena daudz neatshkjiraas. Pasham vairaak patiik sedans, jo miikstaaka pierare, labs automaats, 1,8 motors teeree maz (5 l uz shosejas) un ir gana sprigans. Baazes versijaa ir viss, kas vajadziigs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

batka rakstīja: sievišķiga mašina

nee, nee, liidz sievishkiigai mashiinai civic (hechbeks) nedavelku... driizaak taada meiteniiga taa mashiiniite

Nu,tātad pircējs,varbūt, nevainīgs ,zils zēns.

uzprasies lai pazina?

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Tā arī neko nepateici. Tu pa Bensona pagalmu pavizinājies? Vai līdz Babītei un atpakaļ? Vai ikai salonā pasēdēji pie stūres un parūci un tagad baisais viedoklis tev ir?

Baisulim gan ir viedoklis !!!! vairāk neko par vienu teikumu izdomāt nevar! Bēdīgi (: ja jau Baisulis tik advancēts auto lietās, iesaki kaut ko civica cenu kategorijā (jaunu, kuram darbojas garantija), konkurētspējīgā apdarē, dizainā (tas gan visstrīdīgākais jautājums), tehniskajos rādītājos!!! Velkomēts, tiešām būšu priecīgs uzklausīt argumentētu viedokli nevis ūdeni. 5 gadīgus gredzenu pavēlniekus nepiedāvāt.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Vispirms atbildi ,cik nobrauci

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

superb rakstīja: - cieta piekare

- vāja skaņas izolācija (uz grantenes kā konservu bundža)

- uz stūres nonāk ceļa vibrācijas

- motors jāgriež citādi neskrien

- pārskatāmība uz aizmuguri nekāda

- zema (priekšējo daļu traumēsi uz pirmā pampaka vai apmales)

- paneļa un cita apdare no prastas plastmasas kas agri sāk izpagrabēt

- pilsētā zem 10 l/100 km nepalīdīsi

- sēdekļi un ergonomika nepatiks garajiem >190 cm

- dažas tehniski elementāras detaļu nomaiņas nav ērtas (piem.lampiņas lukturos)

rezumājums - nav nekāds cukurs un izskata dēļ uz to tik daudzi uzrāvušies

# par jutīgo (Tu nosauci par cieto), skaņas izolāciju, motora apgriezieniem - TAS IR VISĀM HONDĀM RAKSTURĪGI. tam ir gan savi plusi, gan mīnusi

# par patēriņu - ar hondas motoru ir jāmāk braukt, tad var būt arī diezgan ekonomisks... jājūt motors, jājūt, kuros apgriezienus ir grieze, kad slēgties, utml... patēriņš zem 10l pilsētā jau nu gan nav nekas nereāls...

# par pārskatāmību - tāda virsbūves īpatnība... ko var gribēt no burbuļa;

# par lampiņām - ir dzirdēts... nezinu, kas H inženieriem par domu tur bijusi...

# par augumu - varbūt k-ko jaucu, bet man šķiet, ka šitai civic'ā normāla garuma cilvēkam [līdz 1m90 ] ir gana... lai gan ko var gribēt no tādas klases/izmēra auto [hvz, kādā klasē viņa skaitās - kādreiz bij mazā/kompakt...]

# imho nav problēmas pirkt mazlietotu - tikai jāskatās, lai var vēsturi dabūt.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Sore, offtopic.

Eu, pediem un citiem aanusiem - ar citeeshanu un stubliem textiem par meitnju auto, zils zeens, cik nobraucis utt., nah*j cjakareejat normaalu topiku? nav ko teikt par konkreeto auto un taa tehniskjām iipashiibam - kluseejiet! Konkreeti zb ar sabaam verbaalajaam caurejaam.

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

nu jau gandrīz divus gadus ir sievai lietošanā civic sedans (39 t.km) nekas īpaši negrab u.t.t. Visumā normāls auto ar labu aprīkojumu.

piekrītu par neērto salonu gariem cilvēkiem. Auto derīgs arī kā ģimenes auto, ja bērni ( un paši) nav pārāk lieli.

p.s. vienīgi mazlietotu auto izvēle ir paknapa un cenas arī turas.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Laiks rakstīja: Sore, offtopic.

Eu, pediem un citiem aanusiem - ar citeeshanu un stubliem textiem par meitnju auto, zils zeens, cik nobraucis utt., nah*j cjakareejat normaalu topiku? nav ko teikt par konkreeto auto un taa tehniskjām iipashiibam - kluseejiet! Konkreeti zb ar sabaam verbaalajaam caurejaam.

Paklusē pats,atradies aizrādītājs.....PN.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Zilie zēni

Tiem, kam mūžīgi neērtie saloni - varu pastāstīt tādu sīkumu - ķebļa atzveltni palaiž slīpāk un viss Ja ķebli nevar pietiekami daudz atbīdīt, tā gan ir inženieru bēda - mani, par laimi, tāda neskar, volkswāģim un audim naudas pietiek, lai inženieriem samaksātu

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti