Honda CIVIC taisos pirkt mazlietotu

marsinsh Reģ.: 28.02.2008

taatad esmu nobriedis pirkt CIVIC 06 gada modeliiti (kosmosa kugji)

kaadas atsauksmes par sho modeli darrgs/leets pliist/nepliist u.t.t

 
1 2
krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

-virs 10l grūti izlīst - uz sosejas 90km/h kruizs 5,5l

-nepatīk tāds sīkums,kā logu tīrītājam nau intervāla tīrīšana tikai AUTO

- priekšā bieza stoika,kas pagriezienos stipri ierobežo pārredzamību

- uz aizmuguri skats ir ok - pierod - plus vel loti lieli sānu spoguli.

- nav zapaskas - tikai putas

- lampas loti labas - par mainishanu nezinu

- augstums ir ok

- vietas dafiga-man pilnigi pietiek - vel 100unviena kastite un kabatiņa

- liekas liels pagrieziena rādius

- stabils

- ātrumā liekas viss.

- Jautājums citiem. Kā ar kārbu?- diezgan bieži neiet mazākā robā un ātri štepselēt ar dažkārt sagādā problēmas!?!?!?????

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Laiks rakstīja: Sore, offtopic.

Eu, pediem un citiem aanusiem - ar citeeshanu un stubliem textiem par meitnju auto, zils zeens, cik nobraucis utt., nah*j cjakareejat normaalu topiku? nav ko teikt par konkreeto auto un taa tehniskjām iipashiibam - kluseejiet! Konkreeti zb ar sabaam verbaalajaam caurejaam.

ko cepies ? tevi kāds abižo ? varu atkārtot - civic hečbeka izpildījumā izskatās ļoti meitenīgs auto. par tehniskām niansēm lai runā zinātāji un tie kas nobrauca ar šo aparātu vismaz 30-40 000 km. pārējie var izteikt tikai savus atšķirīgus un subjektīvus viedokļus. punkts.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja: - - nav zapaskas - tikai putas

Kā nav? Ir. Pats redzēju. Pie normālā izmēra.

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

krupiss rakstīja: - - nav zapaskas - tikai putas

Kā nav? Ir. Pats redzēju. Pie normālā izmēra.

Sedanam ir normāla zapaska.

p.s. kaut gan principā sedans ir pavisam atšķirīgs auto un ražots arī Japānā

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ņem no bencona mazlietotu. Tur pāris visai tīkami mētājas.

Man gan pašam labāk tīk 4d, bet nu gaumes jautājums.

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 1 Atbildēt

Baisulis normālu jautājumu JJJ uzdeva...

Pārējos arī interesētu.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

parocies pa hondaclub.lv , tur var buut bik vairaak infas .

subjektiivi man , ~>100kg 190cm , tur viss bija eerti gana bet tas tik 'testdraivs' ,dikti patika taipers - uzsita atminjas par beerniibu 'kartingiem' , bet nu patreiz nez vai taadu njemtu jo ar to monstrinju bez 'vaakiem' paliktu ~1-2meeneshu laikaa

Citaadi -skanjas izolaacija , prieksheejo logu 'resnaas' stoikas , cietiiba utt..'sliktumi' , tresho gadu hondojot , jau ira pierasta lieta .

Kas man patiik - bensona serviss un attieksme pret klientiem . Man ir bijushi un ir joprojaam , pietiekami daudz jauni pepeloci , kuri jaakopj dazjaados diilerservisos , taadu attieksmi un 'komfortu' nesniedz neviens cic pie bensonaa kunda tiek 'izgjeerpc' ar laipnu smaidu un patiikamu attieksmi , tb. naudas nava bet nava arii 'dusmiguma' par tu

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS - LHK forumā nava ļoti daudz infas par šito, lai gan vairākiem lietotājiem ir tā bulka. bet padalīties iespaidos var, tas tiesa

offtopic: ar ko Tu pats hondo?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

gondaclubaa elvee , protams , paarsvaraa burzaas ne jau nu ar jaunaam gondam , bet nu enjiiwej patiesiibas par gondaam tur ir bik vairaak

pasham ira 2cirvji

krupiss Reģ.: 22.08.2006
1 1 Atbildēt

Iepriekš ar bij teikt,ka Z-valstīm nāks zapaskas vietā mazais cīsiņš - bet kad nopirku - tik putas. Un tajā vietā kur viņai būtu jāstāv parasto riepu sava izmēra dēļ nevar ielikt.

Tapēc diezgan pasīvi, bet tomēr meklēju,kur to zapasku 5x114,3 var iegādāt - dzirdēju bensons astranomisku pikji par to prasa,tapēc tur negriežos

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: ...

Mazais motors ir taads piesmiets civiks, bet ar 1.8 ...

Namuldies, ja , dzinēji visām Gondām ir gana labi, arī mazie.

Tas ir brauktprasmes un "kr" pagarinātāju "?" kā no luksofora miestā piestartē. Skaidrs, ka 2-litrinieki ceļas labāk, bet nevajag jau nepārtraukti kādam ko "pierādīt"

PS

Tiesa, mana pieredze ir ar klasiskāku Civic, kas tuvāks Accord, nevis šitie kosmosa kolti ... tādu es nepirktu.

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Petka rakstīja: Baisulis normālu jautājumu JJJ uzdeva...

Pārējos arī interesētu.

??? jautājumu, kurš no viņa žults bija jautājums???? Baisula tipa cilvēku domas vispār mani neinteresē, tā kā varbūt kaut ko palaidu garām, the end.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja: Iepriekš ar bij teikt,ka Z-valstīm nāks zapaskas vietā mazais cīsiņš - bet kad nopirku - tik putas. Un tajā vietā kur viņai būtu jāstāv parasto riepu sava izmēra dēļ nevar ielikt.

Tapēc diezgan pasīvi, bet tomēr meklēju,kur to zapasku 5x114,3 var iegādāt - dzirdēju bensons astranomisku pikji par to prasa,tapēc tur negriežos

dzirdeeju...plaplapla , a Tu pashaa bensoonaa pajautaa pa galvu jau nesitiis , meedz gadiities ka dzirdi baisaak neka ira iisteniibaa

riciks Reģ.: 03.06.2002
0 0 Atbildēt

Par ciisinu jautaaju es- laikam apzeltiits jo bija ap 300ls

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

riciks rakstīja: Par ciisinu jautaaju es- laikam apzeltiits jo bija ap 300ls

njaa , daaush , chista no zelta

'tirgus nava'-jaarok BeeUuuu. lai veicas

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

civiks vai nu patīk, vai nepatik, vidusceļa nav

Man nepatīk. Nepatīk izskats, nepatīk cietā gaita, benzīna motora apetīte, un dīzeļa cena.

Tiesa, esmu tikai vizinājies kolēģa mašīnā, un klausījies viņa slavas dziesmas, nu pārāk jau saldas, lai būtu taisnība

outer Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Civic TypeR '07:

Pilsētas ciklā zem 13 l uz 100 km man neizdodās dabūt (arī īpaši necenšos). Ārpus pilsētas vienmērīgi braucot ar apm. 7-8 l.

Visumā auto labs. Diezgan ciets, un diezgan neērts, ja jālaiž pasažieri aizmugurējā beņķī.

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

outer rakstīja: Civic TypeR '07:

Pilsētas ciklā zem 13 l uz 100 km man neizdodās dabūt (arī īpaši necenšos). Ārpus pilsētas vienmērīgi braucot ar apm. 7-8 l.

Visumā auto labs. Diezgan ciets, un diezgan neērts, ja jālaiž pasažieri aizmugurējā beņķī.

cik sapratu, te runa par ne-TypeR. ne-TypeR'im tak piekare kardināli savādāka. un 4 durvis - neviens aizmugurē nav speciāli jālaiž

marsinsh Reģ.: 28.02.2008
0 0 Atbildēt

njaa kaut kaa peedeejaa laikaa taa pavairaak velk uz zeeniem mosh kaac veelas pieteikties

laabi taa melnais humorinsh

tx pa atbildeem viela paardomaam ir

bensonaa tiiri tagad staav viens modeliitis pa saliidzinoshi pievilciigu cenjiku

nezinu esmu ~1,85 cik paseedeeju salonaa idealniks neizjutu mazveertiibas kompleksu (ko nevar teikt pa lancetti)

marsinsh Reģ.: 28.02.2008
0 0 Atbildēt

njaa un taip-eris ir gliits un speeciigs BET ... kaa ikdienas braucamais ... muusu "ideaalie" celji ... nezinu laikam nee

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja: Iepriekš ar bij teikt,ka Z-valstīm nāks zapaskas vietā mazais cīsiņš - bet kad nopirku - tik putas. Un tajā vietā kur viņai būtu jāstāv parasto riepu sava izmēra dēļ nevar ielikt.

Tapēc diezgan pasīvi, bet tomēr meklēju,kur to zapasku 5x114,3 var iegādāt - dzirdēju bensons astranomisku pikji par to prasa,tapēc tur negriežos

Man jaunam rav4 ari tik kompresors ar kaadu tur sskidrumu

SEMSS Reģ.: 28.05.2003
0 0 Atbildēt
1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti