Lukturu regulēšana un daži sīkumi

Edmunds Reģ.: 13.07.2001

Labdien!

Mēģināju iziet TA ar pirmo reizi - par 80% tas izdevās, bet "piekasījās" pie priekšējiem lukturiem.

Tos it kā akcijas laikā pie LAMB veči man noregulēja. TA saka, ka nav viss - esot par augstu. Par parasto spuldzīšu regulešanu man tā kā būtu skaidrība, bet lieta tāda, ka auto aprīkots ar ksenona lampām.

Gribējās uzzināt, kur varētu veikt lukturu gaismas regulēšanu, lai ar otro piegājienu TA varētu iziet.

Un par tiem sīkumiem - tā kā auto aprīkots ar āķi (pats to neesmu lietojis) tad TA pārbauda arī kontaktligzdu, kas pievada gaismas piekabei. Vizuāli apskatot ligzdas kontakti ir "kirdik". Vienkāršākais veids nomainīt to ligzdu. Vai kāds zin, kur tādas ligzdas meklējamas?

Un vēl gribētos sameklēt to plastmasas "lietinju", kas satur degvielas bākas plastmasas vāku.

paldies!

 
1 2
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tās LAMB gaismu akcijas ir fufelis. Ja nestāvēsi blakus un nerādīsi kuru skrūvi un kā jāregulē, tad saregulēs hvz ko. Džekam tuvo gaismu stari krustojās, LAMB "eksperts" teica ir ok, nevajag regulēt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

LAMB akcijas ir lai CSDD pelnītu. Uz atkārtoto skati par gaismās laiks tērējas minimāli un peļņa ta kāda. AUTeko vārās. Tā kā brauciet biežāk pie LAMB akcijspečukiem un neaismirstiet patekt lai parāda staru, bet neaiztiek skrūves ar saviem līkajiem skrūvgriežiem.

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Vajadzēja ar regulatoru pastrādāt, pirms pārbauda lukturus, savukārt, kad grasās kāpt iekšā, ieslēdz atpakaļ. Esmu tā darījis, jo lukturiem aplauzti regulējamie zobratiņi un baigi jāčakarējas, lai pareizi noregulētu, līdz ar to uz skati šādi ir daudz vieglāk!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Edmunds rakstīja:

1.Gribējās uzzināt, kur varētu veikt lukturu gaismas regulēšanu,

2. Vai kāds zin, kur tādas ligzdas meklējamas?

3.Un vēl gribētos sameklēt to plastmasas \"lietinju\", kas satur degvielas bākas plastmasas vāku.

1. Praktiski jebkurā daudzmaz normālā servisā

2. Jebkurā autoveikalā (plastmasas vai alu) cena no 1.5.- līdz 10.-Ls. (skaties kāds standarts, EU ir 2 veidu, mainās kontaktvietu skaits un resnums)

www.motolietas.lv/...

www.motolietas.lv/...

3. Pie dotās automarkas tirgoņa (dīlera)

Edmunds Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Vienreiz man jau palamējas pie TA apskates, ka nelielas gaismas novirzes no normas pats TA pieņēmējs pieregulēja.

Paldies Yetti par izsmeļošiem komentāriem, dosimies lietu meklējumos.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pie āķa ligzdu skatās? man to nekad nav neviens lūrējis !!! pēdējos 6 gadus visiem auto ir bijis āķis.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Pirmo reizi dzirdu,ka pārbauda piekabes vadu ligzdu.

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: pie āķa ligzdu skatās? man to nekad nav neviens lūrējis !!! pēdējos 6 gadus visiem auto ir bijis āķis.

Itka ir viņiem jaskatas,un velviņi skatoties vai aķim tas abolis nav sadilis.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

tāda figņa varētu būt Ventiņos... Iespējams, ka vēl kādā mazpilsētā...

Dex, ir bijusi situācija, kad piefisas par to, ka beņķis slikti turp-atpakaļ slīd...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

vectra2001 rakstīja:

anonimikis rakstīja: pie āķa ligzdu skatās? man to nekad nav neviens lūrējis !!! pēdējos 6 gadus visiem auto ir bijis āķis.

Itka ir viņiem jaskatas,un velviņi skatoties vai aķim tas abolis nav sadilis.

kā tas tiek darīts? virsū sēžas?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man tas āķis vispār diezgan pabukņīts un līks, es šamo kā parking sensoru lietoju

Edmunds Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Pats biju izbrīnīts, kad pēc gaismu pārbaudes lika vēlreiz pagriezienus ieslēgt un bremzes spiest. Iepriekšējam auto arī bija āķis, bet tas bija noņemamais, tāpēc tad kontaktligzdu nebaudija.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

vectra2001 rakstīja:

anonimikis rakstīja: pie āķa ligzdu skatās? man to nekad nav neviens lūrējis !!! pēdējos 6 gadus visiem auto ir bijis āķis.

Itka ir viņiem jaskatas,un velviņi skatoties vai aķim tas abolis nav sadilis.

kā tas tiek darīts? virsū sēžas?

Droši vien,kāds ar kalibrētu tirsu.

Edmunds Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: tāda figņa varētu būt Ventiņos... Iespējams, ka vēl kādā mazpilsētā...

Dex, ir bijusi situācija, kad piefisas par to, ka beņķis slikti turp-atpakaļ slīd...

Nu gluži mazpilsēta nav, netālu no Rīgas. Bet pēcāk no zinātājiem dzirdēju, ka tas TA pieņēmējs tāds diezgan piekasīgs.

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

vectra2001 rakstīja:

anonimikis rakstīja: pie āķa ligzdu skatās? man to nekad nav neviens lūrējis !!! pēdējos 6 gadus visiem auto ir bijis āķis.

Itka ir viņiem jaskatas,un velviņi skatoties vai aķim tas abolis nav sadilis.

kā tas tiek darīts? virsū sēžas?

Acim redzot.

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Yetti rakstīja:

vectra2001 rakstīja:

anonimikis rakstīja: pie āķa ligzdu skatās? man to nekad nav neviens lūrējis !!! pēdējos 6 gadus visiem auto ir bijis āķis.

Itka ir viņiem jaskatas,un velviņi skatoties vai aķim tas abolis nav sadilis.

kā tas tiek darīts? virsū sēžas?

Droši vien,kāds ar kalibrētu tirsu.

Drīzak kads viens no viņiem stav ka šblons.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Edmunds rakstīja:

Nu gluži mazpilsēta nav, netālu no Rīgas. Bet pēcāk no zinātājiem dzirdēju, ka tas TA pieņēmējs tāds diezgan piekasīgs.

khm... LV pilsētu lielumi pēc tur dzīvojošiem luņiem (kuj viņ zin kura gada dati) lv.wikipedia.org/...

Rīga

Daugavpils

Liepāja

Jelgava

Jūrmala

Ventspils

tad tie foršie baudītāji mīt Jūrmalā vai Jelgavā...

Edmunds Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

To vārdu foršie labāk likt pēdiņās, bet kau jau iepriekšējos komentāros saciju, ka ne jau visi darbinieki ir tādi. Vienreiz ejot uz TA , darbinieks pārbaudot gaismas pats pieregulēja, jo cik nu tur tā darba, ja protams pats lukturis nav ar bojājumiem. Jādomā vien par to, ka iestājoties siltākam un sausākam laikam palīst zem auto un to āķi noskrūvēt!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Edmunds rakstīja:...Jādomā vien par to, ka iestājoties siltākam un sausākam laikam palīst zem auto un to āķi noskrūvēt!

ja tu esi pārliecināts, ka nekad nevajadzēs vilkt piekabi, tad... neņem nost (par to var iznākt maksāt), piedāvā tās pašas markas īpašniekiem iegādāties... ar pašnoņemšanu, teiksim, samaksājot tev 10.- Ls... caurmērā sakabe (bez uzstādīšanas) ap 45.-Ls maksā...

neaizmirsti - žadnostj fraijera pogubila...

Edmunds Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Edmunds rakstīja:...Jādomā vien par to, ka iestājoties siltākam un sausākam laikam palīst zem auto un to āķi noskrūvēt!

ja tu esi pārliecināts, ka nekad nevajadzēs vilkt piekabi, tad... neņem nost (par to var iznākt maksāt), piedāvā tās pašas markas īpašniekiem iegādāties... ar pašnoņemšanu, teiksim, samaksājot tev 10.- Ls... caurmērā sakabe (bez uzstādīšanas) ap 45.-Ls maksā...

neaizmirsti - žadnostj fraijera pogubila...

Spried jau pareizi - bet nu lielāku lietu pārvešanai ir pieejams lielāks transporta līdzeklis. Ja palasa citu komentārus, ja vēl ar laiku sāks pie pašas piekabes āķa kvalitātes piesieties. Pēc visa spriežot ākis likts tepat Latvijā - sākotnējā apskate liecina, ka apkšā ir skrūves kuras atskrīvējot āķi var noņemt. Iepriekšējam auto bija orģinālais (pieņemu) , jo pata pamatne pie auto piemontēta, bet pašu āķi ar veiklām rokas kustībām var noņemt.

Un vēl jau āķa "+" kā viens rakstīja - pilda parkošanās sensora f-jas, arī vieglas sadursmes gadījumā kalpos kā drošības elements.

Ja izdosies sadabūt ligzdu, bijau iebraucis tajā veikalā (bija tikai 13 spraudņu ligzda, solijš pasūt'ti), tad nomainīšu un domāju, ka līdz nākamai TA problēma aizmirsīsies.

Zoga Reģ.: 01.11.2002
0 0 Atbildēt

Saulkalnes ielā ( nākošā uz Ulmaņa gatves pusi ) ir kravinieku autoveikals,tirgo lukturus utt. Redzēju gan 7 kontaktu,gan 13 piekam nevis sūda plastmasas,bet alumīnija un maksāja zem 3Ls

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Pirmo reizi dzirdu,ka pārbauda piekabes vadu ligzdu.

Pārbauda.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

Baisulis rakstīja: Pirmo reizi dzirdu,ka pārbauda piekabes vadu ligzdu.

Pārbauda.

Neesmu to piedzīvojis. Tas,laikam, no sejas atkarīgs

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis ...

Neesmu to piedzīvojis. Tas,laikam, no sejas atkarīgs

nē...

no "bumbuļa" izmēra...

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Iesaku pirkt alumīnija. VNK pieredze rāda, ka dažiem suņiem (manam kaimiņam) vācu aitas sugas puika "nahrenizēja" plastmasnieku. Labi, ka manam nav tādi niķi, jo iepriekšējam auto ligzda bija no plastmasas.

Spriežot pēc TA piekasīšanās, tad tas var būt vai nu Jūrmalā, vai Siguldā.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti