Mazcenas auto.

curmis Reģ.: 29.03.2004

Vai kāds nepiedāvā savu veco mīļo golf2, kurš visu laiku ir uzturēts ļoti labā stāvoklī, taču ar jaunas mīlas parādīšanos tiek pamests novārtā? Meklēju mazcenas auto, golfriņu vai ko nebūt līdzīgu. Atrodos madonā. gaariks@inbox.lv

 
1 2 3
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tjip-nopeerc pa latu un vecais saimnieks visu paareejo apmaksaa?

pilna reklaama ar mazcenaam...

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Reklāma ta pilna, bet kolīdz ieraugi konkrētu autiņu tā nepatikā novērsies.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Ir 2 golps- 1.8 sprice, automāts, 4 durvis, pirms 3 nedēļām jaunā apskate izieta...

Cik dosi?

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Automāts nee.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Un kapēc tautai tādi aizspriedumu pret tomātiem...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Un kapēc tautai tādi aizspriedumu pret tomātiem...

nav nekaadi, ja vien tas nav razhots 80 gadu viduu, ar trim aatrumiem, taatad raustiigs, skaljsh un rijiigs.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

es teiksim E46 vai E39 labaak njemu ar automaatu, jo braukshana ir daudz patikamaka. a tos visus vecos meeslus mierigi var noraut klozetee.

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

krishus rakstīja: Un kapēc tautai tādi aizspriedumu pret tomātiem...

nav nekaadi, ja vien tas nav razhots 80 gadu viduu, ar trim aatrumiem, taatad raustiigs, skaljsh un rijiigs.

Nju, beidz, veci, es tevi varētu izvizināt ar to 3robu tomātgolpu, un tu redzētu, ka tik traki nemaz nav...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Un kapēc tautai tādi aizspriedumu pret tomātiem...

ar tas iisti nav skaidrs...

tomaats rulez nemanjaa...iipashi ja ir pa centru liidz maajaam jaatiek...

vieniigais kad bik traucee-trase...i ja veel rocene uz prieksheejiem ratiem

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

shearer rakstīja:

krishus rakstīja: Un kapēc tautai tādi aizspriedumu pret tomātiem...

nav nekaadi, ja vien tas nav razhots 80 gadu viduu, ar trim aatrumiem, taatad raustiigs, skaljsh un rijiigs.

Nju, beidz, veci, es tevi varētu izvizināt ar to 3robu tomātgolpu, un tu redzētu, ka tik traki nemaz nav...

nunu, man ir bijushas vismaz kadas 3 mashiinas pasham ar automaatiem + ar neksaitaamaam visaadaam esmu izbraucis. pedejais ko es izveletos butu tada 80to gadu 3 aatrumu parodija par komfortablu braukshanu!!!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

krishus rakstīja:

shearer rakstīja:

krishus rakstīja: Un kapēc tautai tādi aizspriedumu pret tomātiem...

nav nekaadi, ja vien tas nav razhots 80 gadu viduu, ar trim aatrumiem, taatad raustiigs, skaljsh un rijiigs.

Nju, beidz, veci, es tevi varētu izvizināt ar to 3robu tomātgolpu, un tu redzētu, ka tik traki nemaz nav...

nunu, man ir bijushas vismaz kadas 3 mashiinas pasham ar automaatiem + ar neksaitaamaam visaadaam esmu izbraucis. pedejais ko es izveletos butu tada 80to gadu 3 aatrumu parodija par komfortablu braukshanu!!!

vot pastāsti man, kādam jābūt cilvēkam, lai iekš otrā golpa meklētu komfortablu braukšanu

Bet ja iet runa par automātu, tad švaka pieredze tev šaj jomā, jo pat 18 gadīgam golpam, automāts slēdzas nevainojami un diendienā tiek braukts pa Rīgas centru...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nu ja 2 golfs jau vispariigi njemot ir nevainojama mashiina, ka gan tadam automats nevareetu buut nevainojams

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

golpam ir tikai viens pluss... prastums...kuram autosam veel var uz ielas nomainiit zobeni.. i tas izmaksaas 8ls... pie nosaciijuma - ir shtrumi liidzi...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: golpam ir tikai viens pluss... prastums...kuram autosam veel var uz ielas nomainiit zobeni.. i tas izmaksaas 8ls... pie nosaciijuma - ir shtrumi liidzi...

Tas gan

Div gad atpakaļ Somijas ziemeļos plīsa 2 dīzeļgolpam zobsiksna, bet neko- turpatās uz ceļa pārmetām galvu, izbraucām Zviedriju, i vēl atpakaļ atvilkām...

2 golps rullē...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: golpam ir tikai viens pluss... prastums...kuram autosam veel var uz ielas nomainiit zobeni.. i tas izmaksaas 8ls... pie nosaciijuma - ir shtrumi liidzi...

tu i jociigs. liikos vaarstus ar uz ielas pie reizes mainiisi? D

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Kindzulis rakstīja: golpam ir tikai viens pluss... prastums...kuram autosam veel var uz ielas nomainiit zobeni.. i tas izmaksaas 8ls... pie nosaciijuma - ir shtrumi liidzi...

tu i jociigs. liikos vaarstus ar uz ielas pie reizes mainiisi? D

1.8 toch jamie nesalociijaas... sinhrai tak trasee dunduks sniega valnii iepleesa...

1.3 taapat...

par 1.4 nez...

1.6 ar nevajadzeetu...

diizelim tb 1.6 kaa jau te mineeja- galva mainaama...

lai kaa- elementaara shtelle... bet lai es no laba praata ar to plosiitos- nu nee pietiekami ir pa sho laiku dariits... ja nu vieniigi izklaidei

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nu jaa... galva kvarts... bliive...siksna.. taapat uz ielas tas daraams... ja arii taa nu un 2 stundas laiks

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Kindzulis rakstīja: golpam ir tikai viens pluss... prastums...kuram autosam veel var uz ielas nomainiit zobeni.. i tas izmaksaas 8ls... pie nosaciijuma - ir shtrumi liidzi...

tu i jociigs. liikos vaarstus ar uz ielas pie reizes mainiisi? D

pļē, man liekas, ka tu pats i jocīgs- 2golpu salīdzināt ar E46/E39, nu tur vaig daudz izdzert

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

itka vecs onkuls tu esi, bet galva tev vairaak skaidas nekaa zilupes gateriii...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

tas bija kindzulim

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: itka vecs onkuls tu esi, bet galva tev vairaak skaidas nekaa zilupes gateriii...

bet tev kaa raadaas pat to pakausii naf ...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

shearer rakstīja:

Kindzulis rakstīja: golpam ir tikai viens pluss... prastums...kuram autosam veel var uz ielas nomainiit zobeni.. i tas izmaksaas 8ls... pie nosaciijuma - ir shtrumi liidzi...

tu i jociigs. liikos vaarstus ar uz ielas pie reizes mainiisi? D

pļē, man liekas, ka tu pats i jocīgs- 2golpu salīdzināt ar E46/E39, nu tur vaig daudz izdzert

es nesaliidzinu tur neko. vienkarshi tu saki ka 2 golfs ar automaaatu ir baigi labs vaagjis. nu nav tur nekaa laba. tie vecie automaati konkreeti suu.kaa dibenu. vairak es neko neteikshu. ja tev liekas ka raustishanaas 3 aatrumos un zagjeshana ar nepiemerotiem apgriezieniem ir forshi tad ok. man liekas ka pirkt 2 golfu ar automatisko karbu ir pats stulbakais ko homo sapiens budams skaidraa varetu izdomaat

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

shiiri- nedzer vairaak...taapat jau auzaas brauc

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

krishus rakstīja:

shearer rakstīja:

Kindzulis rakstīja: golpam ir tikai viens pluss... prastums...kuram autosam veel var uz ielas nomainiit zobeni.. i tas izmaksaas 8ls... pie nosaciijuma - ir shtrumi liidzi...

tu i jociigs. liikos vaarstus ar uz ielas pie reizes mainiisi? D

pļē, man liekas, ka tu pats i jocīgs- 2golpu salīdzināt ar E46/E39, nu tur vaig daudz izdzert

es nesaliidzinu tur neko. vienkarshi tu saki ka 2 golfs ar automaaatu ir baigi labs vaagjis. nu nav tur nekaa laba. tie vecie automaati konkreeti suu.kaa dibenu. vairak es neko neteikshu. ja tev liekas ka raustishanaas 3 aatrumos un zagjeshana ar nepiemerotiem apgriezieniem ir forshi tad ok. man liekas ka pirkt 2 golfu ar automatisko karbu ir pats stulbakais ko homo sapiens budams skaidraa varetu izdomaat

mans otrais golps ir daudz vairak vērts par tavu sinchro passātu...:0

Vot un tagad pastāsti tautai par homo sapienu

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: shiiri- nedzer vairaak...taapat jau auzaas brauc

kadas auzaas? ja tu doma ka tev piemeram EV motoram partruks zobene un nesalieksies vaarsti ta tu esi mulkjiitis pukjiitis. ir ljoti maz tadu dzineju kuriem vini fiziski nespej salociities. fordam ir vairaaki taadi dzineeji. vw parasti locaas vaarsti kaa skaabenes veejaa

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti