kādu 4x4 vaagji njemt

lotomoto Reģ.: 06.08.2004

vai JEEP GRAND CHEROKEE 3.1TDI 2000-2001.g. ir veerts ņemt par kautkaadi ~12000eur? vai par sho naudu sanāk kas labāks?

 
1 2 3 4
Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: ja chrysler LHS ar 3.5 dzinēju, uzstādītu gāzes iešprici "'ēd" ~15l gāzes uz 100km, cik ēdīs 4x4 ar 4.7 un ķieģeļa pludlīniju?

Jā, par gāzi, man bija Chevy Trailblazer 4.2 benzīns. Uzliku šim virsū BRC 6stobru gāzi (investīcija ap 900 Ls). Protams, izmaksa uz 1 km manāmi saruka, bet nāca klāt visādi gļuki, jo a'm kompis nevēlējās sadzīvot ar gāzes iekārtu.

Otra lieta, cik lielu balonu varēsi ierūmēt zapaskas vietā. man iegāja 53 litri, un ar to varēju nobraukt ap 250 km, tātad dabūju tankoties katru 2o vai 3o dienu. Pirms katra tālāka brauciena rēķināju kur tankoties etc. man tas tā pieriebās

Bez tam, katru mēnesi vienalga jāizbrauc vienā bāka bendžas, a to motors uz auksto sāk klepot.

Iesaku 2x padomāt pirms ņemt bendžu un investēt gāzē.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vispār jau tiešām autors nav nodefinājis, cik liels tas bezceļš būs, varbūt pie tiek ar kādu XC70 vai OOOO quatro? www.ss.lv/...

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Yetti rakstīja: ja chrysler LHS ar 3.5 dzinēju, uzstādītu gāzes iešprici "'ēd" ~15l gāzes uz 100km, cik ēdīs 4x4 ar 4.7 un ķieģeļa pludlīniju?

Jā, par gāzi, man bija Chevy Trailblazer 4.2 benzīns. Uzliku šim virsū BRC 6stobru gāzi (investīcija ap 900 Ls). Protams, izmaksa uz 1 km manāmi saruka, bet nāca klāt visādi gļuki, jo a'm kompis nevēlējās sadzīvot ar gāzes iekārtu.

Otra lieta, cik lielu balonu varēsi ierūmēt zapaskas vietā. man iegāja 53 litri, un ar to varēju nobraukt ap 250 km, tātad dabūju tankoties katru 2o vai 3o dienu. Pirms katra tālāka brauciena rēķināju kur tankoties etc. man tas tā pieriebās

Bez tam, katru mēnesi vienalga jāizbrauc vienā bāka bendžas, a to motors uz auksto sāk klepot.

Iesaku 2x padomāt pirms ņemt bendžu un investēt gāzē.

tekstā domātais ir nevis 20 vai 30 dienu, bet otro vai trešo

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Ja bezceļam un nedārgu gan degvielas ziņā gan remontos, man ir bijis Nissan Terrano. Caurgājamība ļoti pat OK.

Nav sporta auto, uz šosejas neko baigi neskrien, bet ja vajag pa pļavām un mežiem braukt,ļoti pat OK aparāts.

lotomoto Reģ.: 06.08.2004
0 0 Atbildēt

buut vajadziiba braukt pa slapjiem, pielijushiem (ziemaa arii piesnigushiem) zemes, pljavu un mezha celjiem....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

Yetti rakstīja: ja chrysler LHS ar 3.5 dzinēju, uzstādītu gāzes iešprici "'ēd" ~15l gāzes uz 100km, cik ēdīs 4x4 ar 4.7 un ķieģeļa pludlīniju?

Jā, par gāzi, man bija Chevy Trailblazer 4.2 benzīns. Uzliku šim virsū BRC 6stobru gāzi (investīcija ap 900 Ls). Protams, izmaksa uz 1 km manāmi saruka, bet nāca klāt visādi gļuki, jo a'm kompis nevēlējās sadzīvot ar gāzes iekārtu.

Otra lieta, cik lielu balonu varēsi ierūmēt zapaskas vietā. man iegāja 53 litri, un ar to varēju nobraukt ap 250 km, tātad dabūju tankoties katru 2o vai 3o dienu. Pirms katra tālāka brauciena rēķināju kur tankoties etc. man tas tā pieriebās

Bez tam, katru mēnesi vienalga jāizbrauc vienā bāka bendžas, a to motors uz auksto sāk klepot.

Iesaku 2x padomāt pirms ņemt bendžu un investēt gāzē.

ne tik traģiski, bet arī bija problēmas... tagad ir novērstas... meisteri, ta nau... ir tikai prātvēderi...

a par biežo tankošanos - tas nu nebūtu tas dižākais mīnuss...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Ņem kantaino Čeroku 4.0, gāze viņam liekas gana vienkārši, caurgajamība teicama un krustojumā ari kadu huļiganku varēsi izkost. tavā budžetā ietilpst mierīgi ar visdārgāko gāzi un vēl "atklāsanas" banketam atliks. tik jēdzīgu eksemplaru grūti atrast.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

lotomoto rakstīja: buut vajadziiba braukt pa slapjiem, pielijushiem (ziemaa arii piesnigushiem) zemes, pljavu un mezha celjiem....

Mans rada gabals paņēma garo 3.0D Patroli kā saimniecības auto. Braukā pa mežiem ka prieks. Sakarinājis virsū režģus, pannas, vinčas. Normālus ceļus tas auto vispār neredz. Nekāds caurgājamības etalons jau nav, bet mežniekam pietiek. Pāris reizes ir nācies iet pēc traktora. Nekas īpaši neplīst.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

lotomoto rakstīja: buut vajadziiba braukt pa slapjiem, pielijushiem (ziemaa arii piesnigushiem) zemes, pljavu un mezha celjiem....

Mans rada gabals paņēma garo 3.0D Patroli ............................. Nekāds caurgājamības etalons jau nav,

Nu ti ļapnul...mož tam radiniekam līkas rokas?

lotomoto Reģ.: 06.08.2004
0 0 Atbildēt

hmm...

vispaar kaa shitiem JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 ir ar remontiem, vai ir daargi un biezhi luust?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Nortel rakstīja:

lotomoto rakstīja: buut vajadziiba braukt pa slapjiem, pielijushiem (ziemaa arii piesnigushiem) zemes, pljavu un mezha celjiem....

Mans rada gabals paņēma garo 3.0D Patroli ............................. Nekāds caurgājamības etalons jau nav,

Nu ti ļapnul...mož tam radiniekam līkas rokas?

arī par to iedomājos...

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

lotomoto rakstīja: hmm...

vispaar kaa shitiem JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 ir ar remontiem, vai ir daargi un biezhi luust?

ja tiek pie pietiekosi labi kopta aparāta, nekas tur nelūzt. Dārgi var būt gaudojošie tilti un automāta remonts. konstruktīvi viņš ir salīdzinoši vienkaršs un izturīgs, ka man teica paziņa - kakta servisa īpašnieks - "pēdējais kvalitatīvi salikts Chryslera modelis"

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

lotomoto rakstīja: hmm...

vispaar kaa shitiem JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 ir ar remontiem, vai ir daargi un biezhi luust?

Nav vēl nekas tāds izgudrots, ko cilvēks nevar vienā setā nokaut A ja vispārīgi, protams, gan Jeeps gan jebkurš džips būs dārgāks uzturēšanā. Bet ja pieņemsi, ka džips, ar kuru Tu brauc, nav samosvals, kuram visām bedrēm jāiet cauri bez jautājumiem, kalpos normāli. Viss atkarīgs no tā, kā kopsi savu autiņu. Ko tur vēl teikt?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Nortel rakstīja:

lotomoto rakstīja: buut vajadziiba braukt pa slapjiem, pielijushiem (ziemaa arii piesnigushiem) zemes, pljavu un mezha celjiem....

Mans rada gabals paņēma garo 3.0D Patroli ............................. Nekāds caurgājamības etalons jau nav,

Nu ti ļapnul...mož tam radiniekam līkas rokas?

Pret armijas H1 poligonā zudēja. Domāju, ka mazākiem un vieglākiem džipiem arī zaudētu.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Nortel rakstīja:

lotomoto rakstīja: buut vajadziiba braukt pa slapjiem, pielijushiem (ziemaa arii piesnigushiem) zemes, pljavu un mezha celjiem....

Mans rada gabals paņēma garo 3.0D Patroli ............................. Nekāds caurgājamības etalons jau nav,

Nu ti ļapnul...mož tam radiniekam līkas rokas?

Pret armijas H1 poligonā zudēja. Domāju, ka mazākiem un vieglākiem džipiem arī zaudētu.

Var jau pagaidīt, dzirdēju, nākošgad būšot H2 un H3 ar dīzeli

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

lotomoto rakstīja: hmm...

vispaar kaa shitiem JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 ir ar remontiem, vai ir daargi un biezhi luust?

A ja vispārīgi, protams, gan Jeeps gan jebkurš džips būs dārgāks uzturēšanā.

Ar ko salīdzina. bremžu kluči Jeepam būs lētāki, nekā jaunam Civikam vai tā paša gadsimta sākuma kādam MB lielam sedanam.

lotomoto Reģ.: 06.08.2004
0 0 Atbildēt

un cik maksaa bremžu kluči Jeepam un to nomaiņa?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Pret armijas H1 poligonā zudēja. Domāju, ka mazākiem un vieglākiem džipiem arī zaudētu.

vēl jau varēji salīdzināt ar GAZ 66 vai kādu forvarderu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja: ...

Var jau pagaidīt, dzirdēju, nākošgad būšot H2 un H3 ar dīzeli

pagaidām runa ir bijusi tikai par H3 ar 2.0 dīzeli... ebajā redzēju H2 ar Chevrolet 6.5 Td, 1 eksemplārā taisīts... tas nozīmē to, ka iekš LV kaut kādas diagnostikas, remonta iespējas ir zero...

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Pašam ģimenē ir Patrolis 2001. gada ar 3.0D un manuālo kārbu. Pa šoseju un pilsētu braukt ir godīgi sakot pretīgi. Gaita tāda gaļīgi šļuraina un nekāds cēliens zem 2700rpm nesanāk. Toties sniegoti un smilšaini lauku ceļi ir šim kā radīti. Diemžēl neesmu ielīdis nekādos īpašos mēslos lai nobaudītu caurgājamību jo nav attiecīgas riepas virsū (ir M+S). Dīzeli rij šitais aparāts ap 10l ārpus pilsētas (pēc maniem aprēķiniem) braucot līdz 110km/h. Pilsētā - nezinu. Domāju ka visi 14l sanāks.

Mani secinājumi pēc lielās govs lietošanas jau kādu laiku:

* tādam aparātam automāts ir must have

* pilsētas satiksmei nederīgs dēļ izmēriem, cēliena, vadāmības un patēriņa

* ārpus pilsētas jāņem vērā, ka Patrolim max ātrums ir 130km/h, bet jau ap 120 dzinējs rīs kā traks

* reāls respekts no apkārtējiem un pat bumerists palaidīs sev priekšā

Tavā vietā es neņemtu tik lielu autiņu. Pačolē labāk uz x-trailu vai kaut ko līdzīgu. Laikam gan x-traili ir padārgi maitas un blakus Patrolim vai LC izskatās tādi ... sīciņi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja:.... Laikam gan x-traili ir padārgi maitas un blakus Patrolim vai LC izskatās tādi ... sīciņi.

zināji, ka kaškai ir identiska piekare ar xtrail? atšķiras variatora regulējums un vēl kaut kāda nianse...

un, ka kašķim ģeometrija ir stipri tuvāka izpratnei par neceļu braucēju, kā xtreilam?

media.club4x4.ru/...

vinstrol Reģ.: 31.05.2006
0 0 Atbildēt

Pagriezienos labi uzvedas overland versija(no 2002.g). pārējiem jāpiestrādā pie piekares(var uzlikt viscietākās overland versijas atsperes, amort. un stabilizat.).Bet ja pa asfaltu brauc mierīgi var palikt tāpat. Paradoksāli,bet aļnu testos uz asfalta rāda labus rezultātus, starp 2001.g suviem, paaižot priekšā tikai veco x5--www.5koleso.ru/...

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

Santa fe ar 2,4 l R4 un manuaalo kaarbu.....

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

njem X5, nejeegaa populaars.....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

vinstrol rakstīja: Pagriezienos labi uzvedas overland versija(no 2002.g). pārējiem jāpiestrādā pie piekares(var uzlikt viscietākās overland versijas atsperes, amort. un stabilizat.).Bet ja pa asfaltu brauc mierīgi var palikt tāpat. Paradoksāli,bet aļnu testos uz asfalta rāda labus rezultātus, starp 2001.g suviem, paaižot priekšā tikai veco x5--www.5koleso.ru/...

nekādu dižu starpību nejutu...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti