FM modulātori

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Zinu ka daudzi lieto... Kādas ir lietotāju atsauksmes?

 
1 2 3 4
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas ir "FM modulātors"? Tas mēsls, ko piesprauž pie kaut kāda "īpoda" un to kakuci ar radio noķer? Nu ja tu tādu taisies lietot, apsveicu, tu esi kapeikžmiedzējs

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Skaņas kvalitāte švaka.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
1 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kas ir "FM modulātors"? Tas mēsls, ko piesprauž pie kaut kāda "īpoda" un to kakuci ar radio noķer? Nu ja tu tādu taisies lietot, apsveicu, tu esi kapeikžmiedzējs

Nevis kapeikžmiedzējs, bet gan ērtību labad... Ko tad mainot auto man jaamaina rii audiokomplektaacija??? Kaada maarutka pec...

MANI interesee tiesjaam LIETOTAAJU, nevis spamotaaju (smilsjkastu kjeeziitaaju) viedoklis...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

msh rakstīja: Kas ir "FM modulātors"? Tas mēsls, ko piesprauž pie kaut kāda "īpoda" un to kakuci ar radio noķer? Nu ja tu tādu taisies lietot, apsveicu, tu esi kapeikžmiedzējs

Nevis kapeikžmiedzējs, bet gan ērtību labad... Ko tad mainot auto man jaamaina rii audiokomplektaacija??? Kaada maarutka pec...

MANI interesee tiesjaam LIETOTAAJU, nevis spamotaaju (smilsjkastu kjeeziitaaju) viedoklis...

natirs-ja

bija- lietoju un kaa reiz shaadam noluukam jamo sheit miitoshss personaazjss iemainiija jamo pret labu ninni

pilseetaa- kuinja... aarpusee- der

btw- praktiski jebkuram autosam ir panjemamas paarejas, konektori un hvz kas tur veel ne...lai vareetu nebojaajot skatu piesleegt arii ipodveidiigos uc mp3 atskanjotaajus

kaaroch- TG/AM

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Ir tāds vienā no darba bulkvāģiem iesprausts. Skaņas kvalitāte tiešām pašavaka, bet ja neesi baigais melomāns un audioiekārta nav BOSE vai taml., kam tāds gadgets būtu pilnīgs apkaunojums, lietot var. Tb viss skan, nu ir mazliet trokšņu fons utt, un prasto stock audioiekārtu viņš darbina ok.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

msh rakstīja: Kas ir "FM modulātors"? Tas mēsls, ko piesprauž pie kaut kāda "īpoda" un to kakuci ar radio noķer? Nu ja tu tādu taisies lietot, apsveicu, tu esi kapeikžmiedzējs

Nevis kapeikžmiedzējs, bet gan ērtību labad... Ko tad mainot auto man jaamaina rii audiokomplektaacija??? Kaada maarutka pec...

MANI interesee tiesjaam LIETOTAAJU, nevis spamotaaju (smilsjkastu kjeeziitaaju) viedoklis...

Pa smilšukasti ar saviem pārnēsajamajiem mēsliem ķēzies vienīgi tu Tu esi līkrocis jeb vai tu piederi pie tiem, kam patīk reizi mēnesī nomainīt savu šrotu? Man jau krīt uz nerviem ka reizēm kaut kāds mobis jālādē, bet tu gribi, lai visu laiku kaut kāds mēsls maisās

P.S. Eksistē arī visādas pārejas, lai varētu pie standarta maģa štekera piespraust kaut kādu "akujeķ kruto aftermārketa ķīnas pijoinieri ar empētrīs atskaņošanas fīču" Jeb vai tavu roku leņķis nepieļauj, ka ar tām varētu tikt izrauts maģis?

P.P.S. mp3 ir priekš slimniekiem - CDDA rullz

Megaboriss Reģ.: 30.06.2004
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Skaņas kvalitāte švaka.

Skaņas kvalitāte jau ir atkarīga arī no tā, cik traki tev ir apgraizīts(saspiests) tas mp3 kuru tu klausies. Galvenais šo modulatoru pluss ir tas ka ir ērti, iespraud USB atmiņu un klausies. Noperc USB uz kādiem 8Gb un vari datus pārnēsāt, un mp3 klausīties. A ko vairāk vajag?

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

msh rakstīja: Kas ir "FM modulātors"? Tas mēsls, ko piesprauž pie kaut kāda "īpoda" un to kakuci ar radio noķer? Nu ja tu tādu taisies lietot, apsveicu, tu esi kapeikžmiedzējs

Nevis kapeikžmiedzējs, bet gan ērtību labad... Ko tad mainot auto man jaamaina rii audiokomplektaacija??? Kaada maarutka pec...

MANI interesee tiesjaam LIETOTAAJU, nevis spamotaaju (smilsjkastu kjeeziitaaju) viedoklis...

Pa smilšukasti ar saviem pārnēsajamajiem mēsliem ķēzies vienīgi tu Tu esi līkrocis jeb vai tu piederi pie tiem, kam patīk reizi mēnesī nomainīt savu šrotu? Man jau krīt uz nerviem ka reizēm kaut kāds mobis jālādē, bet tu gribi, lai visu laiku kaut kāds mēsls maisās

P.S. Eksistē arī visādas pārejas, lai varētu pie standarta maģa štekera piespraust kaut kādu "akujeķ kruto aftermārketa ķīnas pijoinieri ar empētrīs atskaņošanas fīču" Jeb vai tavu roku leņķis nepieļauj, ka ar tām varētu tikt izrauts maģis?

P.P.S. mp3 ir priekš slimniekiem - CDDA rullz

Sjitaadas valodas peerles... WOW... Tas laikam tagad skaitaas tas KRUTAIS LIIMENIS...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Megaboriss rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Skaņas kvalitāte švaka.

Skaņas kvalitāte jau ir atkarīga arī no tā, cik traki tev ir apgraizīts(saspiests) tas mp3 kuru tu klausies. Galvenais šo modulatoru pluss ir tas ka ir ērti, iespraud USB atmiņu un klausies. Noperc USB uz kādiem 8Gb un vari datus pārnēsāt, un mp3 klausīties. A ko vairāk vajag?

Nu TIESJI to man arii VAJAG!!! Var jau savaa 10 gadiigajaa huljigankaa ielikt super truper MEGA kruto audio, bet KAM TAS IR VAJADZIIGS???

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

biju ar taadu kuinu nopircis nu slikti loooti slikti skan sliktaak kaa parastais FM radio.

Pa to naudu labaak nopirkt CD rakstiitaaju un rakstiit CD.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

msh rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

msh rakstīja: Kas ir "FM modulātors"? Tas mēsls, ko piesprauž pie kaut kāda "īpoda" un to kakuci ar radio noķer? Nu ja tu tādu taisies lietot, apsveicu, tu esi kapeikžmiedzējs

Nevis kapeikžmiedzējs, bet gan ērtību labad... Ko tad mainot auto man jaamaina rii audiokomplektaacija??? Kaada maarutka pec...

MANI interesee tiesjaam LIETOTAAJU, nevis spamotaaju (smilsjkastu kjeeziitaaju) viedoklis...

Pa smilšukasti ar saviem pārnēsajamajiem mēsliem ķēzies vienīgi tu Tu esi līkrocis jeb vai tu piederi pie tiem, kam patīk reizi mēnesī nomainīt savu šrotu? Man jau krīt uz nerviem ka reizēm kaut kāds mobis jālādē, bet tu gribi, lai visu laiku kaut kāds mēsls maisās

P.S. Eksistē arī visādas pārejas, lai varētu pie standarta maģa štekera piespraust kaut kādu "akujeķ kruto aftermārketa ķīnas pijoinieri ar empētrīs atskaņošanas fīču" Jeb vai tavu roku leņķis nepieļauj, ka ar tām varētu tikt izrauts maģis?

P.P.S. mp3 ir priekš slimniekiem - CDDA rullz

Sjitaadas valodas peerles... WOW... Tas laikam tagad skaitaas tas KRUTAIS LIIMENIS...

Protams, saucas "iauto skola" Bet es vismaz translitu izmantoju tikai priekš IRC

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: biju ar taadu kuinu nopircis nu slikti loooti slikti skan sliktaak kaa parastais FM radio.

Pa to naudu labaak nopirkt CD rakstiitaaju un rakstiit CD.

Neko daudz sliktāk par radio man liekas nava. Maksā viņš ls 15-20, līdz ar ko rakstītāj diez vai sanāks, un teiksim, darba Berlingo, kam ir tikai pliks radio bez Cd un divas nekādas tumbas priekšējā panelī tas ir pilnīgi ideals risinājums, bet ja runa iet par privāto daudzmaz normālu auto, var jau atļauties investēt kaut kādus 50-100Ls iekš maģa ielikšanas/nomaiņas.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

tika testēts tāds mēlsts. pa piečuku no ebaya pirkts.

Tapa atzīts par kaku un nolikts plauktā.

voice Reģ.: 10.05.2006
0 0 Atbildēt

lietoju Griffin

pilsētā tiešām draņķīgi, pat, ja nostājies blakus trolejbusam vai tramvajam. uz trases par kvalitāti īpaši nesūdzos - ne sliktāk, ne labāk kā fm rādžiņiem. tāpat jau muzons autiņā parasti skan fonā. un, ja nu gadījumā braucu viens un gribas paklausīties skaļi un kvalitatīvāk, nekas jau netraucē ielikt cd.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Nezinu, manis aprakstītam ķīniešu no-name traucējumi no tramvajiem nav novēroti. Vot ja mobīlais zvana, gan trobelis ne pa jokam.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: Nezinu, manis aprakstītam ķīniešu no-name traucējumi no tramvajiem nav novēroti. Vot ja mobīlais zvana, gan trobelis ne pa jokam.

Tak tie trauceejumi rodaas jebkuram skaljrunim, kas ir ar barosjanu... Pieliec mobilo pie pasja radio... Mainoties BS, trobelee vienaa laidaa - iipasji jau pilseetaa...

Bet par teemu runaajot - atradu TVNETaa rakstu par sjo pasju teemu... sapratu vienu - viedoklji ir LJOTI dazjaadi un buus jaanoziedo padsmit Ls un jaameegjina...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

msh rakstīja: Kas ir "FM modulātors"? Tas mēsls, ko piesprauž pie kaut kāda "īpoda" un to kakuci ar radio noķer? Nu ja tu tādu taisies lietot, apsveicu, tu esi kapeikžmiedzējs

Nevis kapeikžmiedzējs, bet gan ērtību labad... Ko tad mainot auto man jaamaina rii audiokomplektaacija??? Kaada maarutka pec...

MANI interesee tiesjaam LIETOTAAJU, nevis spamotaaju (smilsjkastu kjeeziitaaju) viedoklis...

natirs-ja

bija- lietoju un kaa reiz shaadam noluukam jamo sheit miitoshss personaazjss iemainiija jamo pret labu ninni

pilseetaa- kuinja... aarpusee- der

btw- praktiski jebkuram autosam ir panjemamas paarejas, konektori un hvz kas tur veel ne...lai vareetu nebojaajot skatu piesleegt arii ipodveidiigos uc mp3 atskanjotaajus

kaaroch- TG/AM

jaa, esmu no viena ieksh i-auto miitoshiem personaazhiem iemainijis shaadu divajsu pret garshiigu mantu

nesuudzos.

pilseetaa tarkshkis pilniigs, nelietoju.

bet uz shtraases ja nu baigi gribas kaut ko no je-poda paklausiities - ir Ok.

iegaadaajos taadu, jo magis ir shtatnijs kopaa ar visu paneli un negribeejaas nodarboties ar gemoroju, aardot visu paneli un izvarojot visu sisteemu.... taa kaa shaadiem risinaajumiem ir normaals tas divajs

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

principaa viedoklis ir skaidrs... Tagad naakamais jautaajums - tiem kas LIETO - kaada ir pieredze ar t.s. leetaa gala variantiem un kur labaak pirkt kaadaa ishopaa vai labaak kaadaa TC?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nu vo... a tas auns Piebaldzeens apsaukaajas ...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: nu vo... a tas auns Piebaldzeens apsaukaajas ...

nee, Piebaldzeens ir laps apsaukaajas auns pinguins msh

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: principaa viedoklis ir skaidrs... Tagad naakamais jautaajums - tiem kas LIETO - kaada ir pieredze ar t.s. leetaa gala variantiem un kur labaak pirkt kaadaa ishopaa vai labaak kaadaa TC?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: principaa viedoklis ir skaidrs... Tagad naakamais jautaajums - tiem kas LIETO - kaada ir pieredze ar t.s. leetaa gala variantiem un kur labaak pirkt kaadaa ishopaa vai labaak kaadaa TC?

oj, rokas liikas... taa ir ka sajauc 4-dienu ar 5-dienu un saak... jau 4-dien...

attieciibaa uz pirkshanu - vislabaak to dariit pie Kindzulja, iemainot pret kaut ko garshiigu

Taada ir mana pieredze

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

dulls vai? es tak iru nelietderiiga texta iemiesojums kas nekad nekaa... iznjemot izcelties ar kaarteejo ieliishanu vai hvz ko ple

utt...

bet ja par teemu- interesanti... ar kaadaam skanjaam Piebaldzeens taisaas novaakt sunja smacinjas no netiiriitaa seedeklja

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

kaaaroch....

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: dulls vai? es tak iru nelietderiiga texta iemiesojums kas nekad nekaa... iznjemot izcelties ar kaarteejo ieliishanu vai hvz ko ple

utt...

bet ja par teemu- interesanti... ar kaadaam skanjaam Piebaldzeens taisaas novaakt sunja smacinjas no netiiriitaa seedeklja

a, piebaldzeens bija tas kam suns mashiinu piekeezija ???

nu tad FM modulators buus tieshi laikaa

a par to lietderiigumu - var pastriideeties.... katrs muusu virtuaalais iekakaajiens uztur visaadus dranjkja sssuuuda topikus pie dziiviibas

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti