FM modulātori

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Zinu ka daudzi lieto... Kādas ir lietotāju atsauksmes?

 
1 2 3 4
fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: principaa viedoklis ir skaidrs... Tagad naakamais jautaajums - tiem kas LIETO - kaada ir pieredze ar t.s. leetaa gala variantiem un kur labaak pirkt kaadaa ishopaa vai labaak kaadaa TC?

ar lētā gala variantiem neiesaku aizrauties,normāls verķis ls25. tikai tuvāko 100 metru rādiusā ap Tavu auto tauta varēs uztvert to ko Tu klausies

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

fokss rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: principaa viedoklis ir skaidrs... Tagad naakamais jautaajums - tiem kas LIETO - kaada ir pieredze ar t.s. leetaa gala variantiem un kur labaak pirkt kaadaa ishopaa vai labaak kaadaa TC?

ar lētā gala variantiem neiesaku aizrauties,normāls verķis ls25. tikai tuvāko 100 metru rādiusā ap Tavu auto tauta varēs uztvert to ko Tu klausies

mja, tiem kas regulaari mashiinaa noklausaas deputaatu, politikju un uznjeemeeju telefonsarunas, nevajadzeetu aizrauties ar fm modulatoriem

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Bess tev baigi tās pogas uz stūres vajag? Btw ir arī modeļi, kuriem ir pultis, kas stiprināmas uz stūres - manam 10 gadus vecajam kenwood maģim oriģinālajās ekstrās tāda ietilpst, mūsdienās, protams nedabūnama, bet es maģi varu aizsniegt

ValdisM es apbrīnoju cilvēkus kā tu, kam grūti uzcept CDDA Kā arī tās probas ar CD lēkāšanu - nopērc normālu maģi un nomaini kastei burneri Protams, labas matricas arī ir no svara, ne jau kurš katrs mēsls Bija piemērs - biju kaut kādus Philips draņķus iepircies, brīnos, napig raustās vienā gabalā etc. Sameklēju sen atpakaļ uzceptu Rammstein disku, tam skanot varēja bez jebkādas raustīšanās uz 40 pa liepājas siena tirgu pāri vilkt, tad palika skaidrs, kur proba slēpjas

Problēma jau nav tik daudz ar cd (man mājas pilna kolekcija ar tiem), tā kā ja vajag labus cd varu arī no mājas kolekcijas likt.

Problēma ir tajā, ja gada laikā nobrauc 40000km un lielu daļu no tiem pa dranķīģiem un putekļainiem ceļiem, pats vd atskaņotājs noklājas... zb es katru 2.gadu pikrt jaunu atskaņotāju. Labāk nopērku pa 10Ls modulatoru un viss.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Transmiteru galvenā problēma, ka viņi spēj pārraidīt tikai 50-15000hz.

Cilvēks nav aparāts.. Cilvēka ausij nav Hz jāmēra. To dara "eksperti" un citi speciālisti lai varētu salīdzināt kuram tad ražotājam ir labāki rādītāji tehnikai..

Patiesībā cilvēka dzirde pat grūti uztver galējās frekvences (zemās un augstās). Un patiesībā skaņu frekvenču pat dažādām rasēm un nācijām ir dažāda.....

Kāda tad ir pareizā skaņa?? Kādi Hz ir pareizie??

Patiesībā īsti iedziļibāties tehnikas raksturlielumos (Hz,W,u.t.t) pārstāju jau sen, kad sapratu ka no miskastes izvilkts aprūsējis un pirms tam 20gadus pa lauku klubu novalkāts pastirpinātājs var skanēt labāk kā jauns Denon pa 400Ls... Tad es sapratu ka ir nevis jāskatās uz Hz bet jāklausās kā skan.

FM transmiteri skan OK, ne tik labi kā CD, bet vienalga ļoti labi. Kādi Hz ir tiem, godīgi sakot pat nezinu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu nepērc sliktus maģus Kā jau teicu, lietoju desmitgadīgu kenwood maģi - neizskatās, ka taisītos atdot galus Ja atskaņošanas mehānisms atkostos, nu labi - nopirktu changeri

Tā transmiteru frekvenču josla - par to minēto frekvenču joslu vairāk vnk nevelk fm standarts Visiem krutajiem tjuneriem frekvenču josla ir apmēram tāda pati, sliktākiem ir vēl šaurāka. Un par to dzirdēšanu abos galos - ja tev ir pie kastes pieslēgta sistēma, kas līdz 20 kHz spēj pavilkt, novelc kādu progu, kas ģenerē skaņas un pārbaudi, līdz cik tu spēj sadzirdēt.

Bess es neredzu tolku katru minūti slēgāt maģi Piedevām manam šrotam ir Audi oriģinālā spooorta stūre, kuru ar kaut kādām pultīm izķēmot nevēlos

Bess Reģ.: 27.11.2007
0 0 Atbildēt

Neviens tev nespiež kaut ko slēgāt katru minūti.

Pūlts vai vadība no stūres ērtāka un nenovēršs uzmanību no

ceļa.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ne vairāk kā tās tavas stūres pogas - kaut gan pogas vairāk - stūre ta tiek grozīta, bet maģim atrašānās vieta nemainās

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ne vairāk kā tās tavas stūres pogas - kaut gan pogas vairāk - stūre ta tiek grozīta, bet maģim atrašānās vieta nemainās

Var redzēt, ka tev nekad nav bijusi stūre ar pogām, gudriniek. Es pat acis uz leju nenolaižu, lai tās izmantotu! Tu, kad štepselē robos, ar skaties uz kloķi???

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Mešalka savu vietu tunelī arī nemaina

Nav bijusi un tuvāko piecu gadu laikā arī nebūs - nav vajadzības un tā kā nav vajadzības, nav iemesla izkropļot jauku stūri

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Vot izstāsti man- kā tu atrodi piem. trešo robu?

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ne vairāk kā tās tavas stūres pogas - kaut gan pogas vairāk - stūre ta tiek grozīta, bet maģim atrašānās vieta nemainās

Stūres atrašanās vieta ar netiek mainita un pogu izvietojums ar nemainas.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Vot izstāsti man- kā tu atrodi piem. trešo robu?

Tipa baigi grūti?

Pastum mešalku uz priekšu, un būs trešais robs... nekļūdīgi!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

saf rakstīja:

krishus rakstīja: Vot izstāsti man- kā tu atrodi piem. trešo robu?

Tipa baigi grūti?

Pastum mešalku uz priekšu, un būs trešais robs... nekļūdīgi!

Yess! tieši tāpat, kā uz stūres- izstiep īkšķi un pārslēdz to radio- arīdzan nekļūdīgi Takšto runas par uzmanības novēršanu ir fufels, vai ne!

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nu nepērc sliktus maģus Kā jau teicu, lietoju desmitgadīgu kenwood maģi - neizskatās, ka taisītos atdot galus Ja atskaņošanas mehānisms atkostos, nu labi - nopirktu changeri

Tā transmiteru frekvenču josla - par to minēto frekvenču joslu vairāk vnk nevelk fm standarts Visiem krutajiem tjuneriem frekvenču josla ir apmēram tāda pati, sliktākiem ir vēl šaurāka. Un par to dzirdēšanu abos galos - ja tev ir pie kastes pieslēgta sistēma, kas līdz 20 kHz spēj pavilkt, novelc kādu progu, kas ģenerē skaņas un pārbaudi, līdz cik tu spēj sadzirdēt.

Bess es neredzu tolku katru minūti slēgāt maģi Piedevām manam šrotam ir Audi oriģinālā spooorta stūre, kuru ar kaut kādām pultīm izķēmot nevēlos

It kā jau nav mans karš, bet cienītais msh no Liepājas, kurš nesen ticis pie tiesībām un brauc ar veco, drausmīgo OOOO šrotu, vai tev nešķiet, ka tu te gudrāks par visiem izliecies? Dari kā tev patīk. Ja nav viedokļa, tad nav ko spamot savas trulības. Pats pirms desmit gadiem pirki to savu kenwood? Visticamāk viņš tajā laikā maksāja tavas ģimenes gada ienākumus. Ko tu zini par FM standartu? Kas tas tāds vispār ir? Ja tu domā, ka ar pie kastes pieslēgtām tumbām var pārbaudīt cik hercus tu dzirdi, tad aizej pie ausu ārsta uztaisi audiogrammu un pie reizes paskaties ar kādiem aprātiem to dara. Labāk ej spamo topikā par OOOO sporta stūrēm, jo tādu vismaz esi dzīvē redzējis.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

mass rakstīja:

msh rakstīja: Nu nepērc sliktus maģus Kā jau teicu, lietoju desmitgadīgu kenwood maģi - neizskatās, ka taisītos atdot galus Ja atskaņošanas mehānisms atkostos, nu labi - nopirktu changeri

Tā transmiteru frekvenču josla - par to minēto frekvenču joslu vairāk vnk nevelk fm standarts Visiem krutajiem tjuneriem frekvenču josla ir apmēram tāda pati, sliktākiem ir vēl šaurāka. Un par to dzirdēšanu abos galos - ja tev ir pie kastes pieslēgta sistēma, kas līdz 20 kHz spēj pavilkt, novelc kādu progu, kas ģenerē skaņas un pārbaudi, līdz cik tu spēj sadzirdēt.

Bess es neredzu tolku katru minūti slēgāt maģi Piedevām manam šrotam ir Audi oriģinālā spooorta stūre, kuru ar kaut kādām pultīm izķēmot nevēlos

It kā jau nav mans karš, bet cienītais msh no Liepājas, kurš nesen ticis pie tiesībām un brauc ar veco, drausmīgo OOOO šrotu, vai tev nešķiet, ka tu te gudrāks par visiem izliecies? Dari kā tev patīk. Ja nav viedokļa, tad nav ko spamot savas trulības. Pats pirms desmit gadiem pirki to savu kenwood? Visticamāk viņš tajā laikā maksāja tavas ģimenes gada ienākumus. Ko tu zini par FM standartu? Kas tas tāds vispār ir? Ja tu domā, ka ar pie kastes pieslēgtām tumbām var pārbaudīt cik hercus tu dzirdi, tad aizej pie ausu ārsta uztaisi audiogrammu un pie reizes paskaties ar kādiem aprātiem to dara. Labāk ej spamo topikā par OOOO sporta stūrēm, jo tādu vismaz esi dzīvē redzējis.

Tik nesen, ka uz jāņiem pirms braukšanas varēšu vienu aliņu ieķert Ģimenes man arī nav un šaubos, ka tāds maģis tajā laikā maksāja ar četriem cipariem P.S. Ja neesi redzējis tehniku, kas līdz 20k velk, aizej kaut vai uz latgalīti - tur droši vien viens otrs Radiotehnikas tumbas pārdod - nav jau Bose, bet tomēr kaut kas ir

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Tik nesen, ka uz jāņiem pirms braukšanas varēšu vienu aliņu ieķert Ģimenes man arī nav un šaubos, ka tāds maģis tajā laikā maksāja ar četriem cipariem P.S. Ja neesi redzējis tehniku, kas līdz 20k velk, aizej kaut vai uz latgalīti - tur droši vien viens otrs Radiotehnikas tumbas pārdod - nav jau Bose, bet tomēr kaut kas ir

Te nu draugs milais maldies RRR skandas lidz 20kHz nepavelk, max 17 kHz. No padomijas laika iekārtām augstvērtigu skanējumu varēja dabūt no SIMFONIJAS skandām, gan attieciba uz apkšgalu, gan ari uz augšam.

Tas ka Tev ir tiesibas 2 gadi nenozime ka esi baisais autospecs, kur nu vēl draiveris. Lai varētu sevi saukt par spečuku autolietās cilvēki mācās 4< gadus plus prakse.

Ja jau Tev tas vācu antikvārais brinums ar visām viņa audio iekārtām ir tik mils tad sēdi un apbrino, bet nevis gudri filozofē par lietām kurās sajēgas mazas.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Tik nesen, ka uz jāņiem pirms braukšanas varēšu vienu aliņu ieķert Ģimenes man arī nav un šaubos, ka tāds maģis tajā laikā maksāja ar četriem cipariem P.S. Ja neesi redzējis tehniku, kas līdz 20k velk, aizej kaut vai uz latgalīti - tur droši vien viens otrs Radiotehnikas tumbas pārdod - nav jau Bose, bet tomēr kaut kas ir

Te nu draugs milais maldies RRR skandas lidz 20kHz nepavelk, max 17 kHz. No padomijas laika iekārtām augstvērtigu skanējumu varēja dabūt no SIMFONIJAS skandām, gan attieciba uz apkšgalu, gan ari uz augšam.

Tas ka Tev ir tiesibas 2 gadi nenozime ka esi baisais autospecs, kur nu vēl draiveris. Lai varētu sevi saukt par spečuku autolietās cilvēki mācās 4< gadus plus prakse.

Ja jau Tev tas vācu antikvārais brinums ar visām viņa audio iekārtām ir tik mils tad sēdi un apbrino, bet nevis gudri filozofē par lietām kurās sajēgas mazas.

Kungi vek tās "tumbas" visas i 17 kHz i 20 kHz i 50 kHz i 10 Hz utt. ja Jūs gribat runāt par dinamisko diapazonu tad tā ir cita lieta.

Par to fm modulatoru nezinu man jau liekas, ka tā "misija nav iespējama" vismaz tas ko piedāvā tomtom go sērijas aparāts maigi sakot "nav forši" a tur iebūvētais fm raidītājs diez vai ir no lētā gala. Apmēram tā .

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Tas ka Tev ir tiesibas 2 gadi nenozime ka esi baisais autospecs, kur nu vēl draiveris. Lai varētu sevi saukt par spečuku autolietās cilvēki mācās 4< gadus plus prakse.

Kas ir tās tavas mistiskās "autolietas", kas 4+ gadus jāmācās?

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

CRDI rakstīja:

Tas ka Tev ir tiesibas 2 gadi nenozime ka esi baisais autospecs, kur nu vēl draiveris. Lai varētu sevi saukt par spečuku autolietās cilvēki mācās 4< gadus plus prakse.

Kas ir tās tavas mistiskās "autolietas", kas 4+ gadus jāmācās?

njuhs, chujs un ponja lai gan kaadi 4 gadi? dazjsh nobrauc visu muuzju ... i taa i zaabaks paliek

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

www.rtu.lv tur gan vairāk teorija, lai gan bez 3 lietām ņuha, čuja un poņas tapat nekas nenotiek.

Par tumbām nevel Radiotehnikas tumbas tos minētos Hz, vismaz standart izpildijumā, pārbaudits, laboratorijā RD Akustika, tur strādā tie veci kuri viņas ir radijuši. Tas ka papiros noradits, neko nenozime, ta sakot mārketinga triks.

P.S. Profesionala pieredze ar skaņu iekārtām pašam nu jau būs 10 gadi, izurbies esmu cauri visam sākot jau no pamatiem.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Vē par to frekvenču joslu 50 Hz- 15 kHz, vairāk jau ari nevajag, jo "populārā mūzika" reti kad vajag vairāk. Klasikai un "dzilaajai" elektronikai tur gan vajag. Piem. ērģeles zemāka frekvence 16 Hz, kas jau liek nevis klausitie, bet sajust muziku

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: www.rtu.lv tur gan vairāk teorija, lai gan bez 3 lietām ņuha, čuja un poņas tapat nekas nenotiek.

Par tumbām nevel Radiotehnikas tumbas tos minētos Hz, vismaz standart izpildijumā, pārbaudits, laboratorijā RD Akustika, tur strādā tie veci kuri viņas ir radijuši. Tas ka papiros noradits, neko nenozime, ta sakot mārketinga triks.

P.S. Profesionala pieredze ar skaņu iekārtām pašam nu jau būs 10 gadi, izurbies esmu cauri visam sākot jau no pamatiem.

Radiotehnika patreiz meklē labus speciālistus akustisko sistēmu konstruēšanai. Un arī izgatavošanas speciālistus. Esot nopirkuši piecus CNC darbagaldus korpusu izgatavošanai.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Tik nesen, ka uz jāņiem pirms braukšanas varēšu vienu aliņu ieķert Ģimenes man arī nav un šaubos, ka tāds maģis tajā laikā maksāja ar četriem cipariem P.S. Ja neesi redzējis tehniku, kas līdz 20k velk, aizej kaut vai uz latgalīti - tur droši vien viens otrs Radiotehnikas tumbas pārdod - nav jau Bose, bet tomēr kaut kas ir

Te nu draugs milais maldies RRR skandas lidz 20kHz nepavelk, max 17 kHz. No padomijas laika iekārtām augstvērtigu skanējumu varēja dabūt no SIMFONIJAS skandām, gan attieciba uz apkšgalu, gan ari uz augšam.

Tas ka Tev ir tiesibas 2 gadi nenozime ka esi baisais autospecs, kur nu vēl draiveris. Lai varētu sevi saukt par spečuku autolietās cilvēki mācās 4< gadus plus prakse.

Ja jau Tev tas vācu antikvārais brinums ar visām viņa audio iekārtām ir tik mils tad sēdi un apbrino, bet nevis gudri filozofē par lietām kurās sajēgas mazas.

Par msh runaajot... Z.B. man sjitais paargudrelis - laikam cjalim NAV ko dariit, ka piekjeezii praktiski VISUS topikus ar savu "KRUTO" un "paargudro" muldeesjanu... Runaa briizjiem pilniigaa bezteemaa un bezjeegaa - nesaprotot pat lietas&topika buutiibu... Paldies arii paareejiem, kas vinju meegjina pieklusinaat!!!

Par teemu runaajot - man ieintereseeja ValdaM komenti un sjinii sakaraa esmu pasuutijis M79 pa 13 Ls sjo verkjiiti un weekendaa domaaju jamo patesteet. Veeleek padaliisjos iespaidos!!!

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Man gan tuvāks ir patreizējais lauciņš- pogu pagrozišana koncertos....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja:

msh rakstīja:

CRDI rakstīja:

Tas ka Tev ir tiesibas 2 gadi nenozime ka esi baisais autospecs, kur nu vēl draiveris. Lai varētu sevi saukt par spečuku autolietās cilvēki mācās 4< gadus plus prakse.

Kas ir tās tavas mistiskās "autolietas", kas 4+ gadus jāmācās?

njuhs, chujs un ponja lai gan kaadi 4 gadi? dazjsh nobrauc visu muuzju ... i taa i zaabaks paliek

Nē nu kas tad ir tās autolietas - braukšana vai mācēšana apieties ar savu šrotu? Ja brauc, tad braukšanu iemācās gada laikā pēc pravu nolikšanas - ir jau, protams, arī tādi, kas nemāk un arī nemācēs - es par muteri labāk mācēju braukt jau tad, kad tikko iemācījos braukt - neizjūt viņa ne mašīnas gabarītus, ne motoru...

Piebaldzēn, man ļoti patīk tavi bērndārznieka līmeņa ļoti smagi sašutušie komentāri Tu varētu iesākumam tikt pie mīkstinājuma zīmēm - tas aizņem ne vairāk kā dažus klikšķus ar peli Un man ir patiess prieks, ka tu beidzot tiksi pie savas tik ļoti gribētās šņākoņas

1 2 3 4
Telegram
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti