Es kā bukse tu kā ričags...

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Karoč problēma sekojoša. Oriģinālā bukse nav iepresejama ričagā, jo caurums 0.5 mm par lielu.

Ričags oriģināls, vecā bukse tur kopš dzimšanas... šobrīd kaut kā iestūma atpakaļ to veco.

Vobšem bukses izmērs 74mm, caurums ričagā 75.

Ir kādas idejas kā to atrisināt bez visa ričaga maiņas? A to par abiem 300 lati pa dir$u.

Plīz help

Auto accords 2003 gada.

 
1 2 3
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Pie matemātikas lūdzu nepiepi$ties

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Rūjienas ielas 24H servisaa prata sipties ar visaadiem uuberdaargiem richagiem , caall vinjiem un nojautaa

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

epoksiidi...

kauchkas liidziigs shaaleem

hvz... liime shtolji

bukses lielaakas izvirpot?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Nepresē, ieliec tāpat, ja jau caurums par lielu. Var mēģināt kautkādu distanceri (čaulu) ielikt, bet 0.5mm uz pusi ir diezgan šaubīgi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu ta meklee buksi uz 76 un deldee nost....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ooPIS rakstīja: epoksiidi...

kauchkas liidziigs shaaleem

hvz... liime shtolji

bukses lielaakas izvirpot?

sasipiis ri4agu....

taapeec jau tur ir gumijas....

ar vieninieku šmucpapiiru var nosliipeet...

veel jau variants, ka buksi ieliek saldeetavaa....bet tad stipri sist nedriikst...ar skruuvspiili jaaiespiezh

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

ooPIS rakstīja: epoksiidi...

kauchkas liidziigs shaaleem

hvz... liime shtolji

bukses lielaakas izvirpot?

sasipiis ri4agu....

taapeec jau tur ir gumijas....

ar vieninieku šmucpapiiru var nosliipeet...

veel jau variants, ka buksi ieliek saldeetavaa....bet tad stipri sist nedriikst...ar skruuvspiili jaaiespiezh

Ko tu gribi saldēt, ja spēle starp buksi un ričaga caurumu ir 1mm? Tur var tikai karsēt, lai bukse izplešas.

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

nez nez... skaties pa reklaamaam vai pazinjaam kur bukses virpo un uz priekshu...

Ozz- a ko tur veel sasipt? ja orgjinaalaa bukse i richagu pa 1mm noeedusi? vai arii lumiinija ujnjas taas i...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Var mēģināt kautkādu distanceri (čaulu) ielikt, bet 0.5mm uz pusi ir diezgan šaubīgi.

Kāpēc šaubīgi?

Tikai tā, cita varianta nav.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Autoram žetons par topika nosaukumu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Tu esi buksi ričagaa preseejis

es-jaa....

taa bukse dabaa ir kaadi 2-3 mm resnaaka par caurumu jau origjinaali...uz taa pamata ka gumija ir elastiiga vinja arii tur turaas....

irvairaaki varianti-

vai nu mo4iit ar aamuru, pirms tam iezapteejot, vai arii izmantojot ne-viltiigus pricendaaljus ar skruuvspiili iepreseet...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu tad no saakuma jaatiek skaidriibaa, vai taa bukse ir prasta gumija, vai prasta gumija ar aareejo čaulu no metaala...

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

ar aamuru vismaz kaukaadaam golpam mk1 bukseem vidu izsipaam tad atcereejaamies ka shkjuuniituu skruuvspiiles un solidols i...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tām buksēm, kuras es esmu presējis, parasti ir divas metāla čaulas ar gumijas kārtu pa vidu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Tu esi buksi ričagaa preseejis

es-jaa....

taa bukse dabaa ir kaadi 2-3 mm resnaaka par caurumu jau origjinaali...uz taa pamata ka gumija ir elastiiga vinja arii tur turaas....

irvairaaki varianti-

vai nu mo4iit ar aamuru, pirms tam iezapteejot, vai arii izmantojot ne-viltiigus pricendaaljus ar skruuvspiili iepreseet...

Beidz našķēties ar konfektēm un izlasi kārtīgi - viņam bukse ir tievāka par caurumu!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: Tu esi buksi ričagaa preseejis

es-jaa....

taa bukse dabaa ir kaadi 2-3 mm resnaaka par caurumu jau origjinaali...uz taa pamata ka gumija ir elastiiga vinja arii tur turaas....

irvairaaki varianti-

vai nu mo4iit ar aamuru, pirms tam iezapteejot, vai arii izmantojot ne-viltiigus pricendaaljus ar skruuvspiili iepreseet...

Beidz našķēties ar konfektēm un izlasi kārtīgi - viņam bukse ir tievāka par caurumu!

Palasi veelraiz...

es saku ka jaanjem resnaaka bukse un no taa nav jaabaidaas....

vismaz uz 76 mm un tad vai nu jaanodeldee, vai varbuut var iesist taapat...

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

bukses presē ar urbmašīnu trieciena režīmā. pat autorizētā servī esmu redzējis

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Hmm...

bet tad ir specene jaanjem....

biezi vien (vismaz vecajaam masiinaam) diesel versijaam piekare bija pastiprinaataaka kaa benziinversijaam....

varbuut var njemt buksi no diizelja

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Buksei apkārt 1-2mm metāla čaula.

To veco iepresējuši atpakaļ :caur metālu: lai ko tas arī nozīmētu. Pasākums nedaudz sācis ir grabēt kopš tā brīža

Ričags no čuguna, lielāku bukšu bensonā nav, veči rausta plecus. Ravukārt neorģinālās tie paši 74mm.

Vecā bukse bijusi mazliet ierūsējusi, bet nedomāju, ka tur no ričaga norūsējis 1mm... Nedomāju arī, ka viņa uz rūsas turējusies...

Moš tiešām ar k-kādu epoxīdu ielīmēta... remontgrāmatā gan aprakstīta tikai ričaga noņemšana sborom.

Aizšaus uz to Rūjienas ielu, lai paskatās. Viņi gan man ir restaurējuši tikai šaras.

metāla čaulā vēl vienā iepresēt? Bet vai turēs? un vei nedeformēs to buksi....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Tām buksēm, kuras es esmu presējis, parasti ir divas metāla čaulas ar gumijas kārtu pa vidu.

sailentbloks plauktam visticamaak....

a te- ričags...bikuc cita štelle...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Hmm...

bet tad ir specene jaanjem....

biezi vien (vismaz vecajaam masiinaam) diesel versijaam piekare bija pastiprinaataaka kaa benziinversijaam....

varbuut var njemt buksi no diizelja

sedanam un vagonam atšķiras gumijas niknums. Izmēri esot vienādi.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Nortel rakstīja: Tām buksēm, kuras es esmu presējis, parasti ir divas metāla čaulas ar gumijas kārtu pa vidu.

sailentbloks plauktam visticamaak....

a te- ričags...bikuc cita štelle...

Biš par terminoloģiju...

Ričags un plaiukts nav viens un tas pats?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

migano rakstīja: bukses presē ar urbmašīnu trieciena režīmā. pat autorizētā servī esmu redzējis

Kur? Urālu sādžā?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

migano rakstīja: bukses presē ar urbmašīnu trieciena režīmā. pat autorizētā servī esmu redzējis

Kur? Urālu sādžā?

To visu dara ja nav hidrauliskās preses. Decina ar lodlampu ārā vecās, kuvaldo iekšā jaunās un ar drāti pietin visu kas karājas. Vai Makgaivera(tm) leikoplastu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nezinu... neizklausaas perspektiivi... ja taa ligzda ir safista, tad labaak jau buutu mainiit (ja pasam jaabrauc) Pie Sviestca nav

A ja uz paardosanu tad ir visas iespeejas- saakot ar makgaivereni (pa leeto!)

un beidzot ar bronzas/misinja aareejo čaulu(riktiig daargais)

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti