Atlas Motors-mūsu \"laime\" un nedienas.

Gregers Reģ.: 26.02.2008

Ļaudis!

Ja kāds ir saskāries ar šo servisu uzrakstiet lūdzu atsauksmes!

Neļausim negodprātīgiem indivīdiem bojāt mums dzīvi un mūsu auto!!!

Pasargāsim citus jaunos uscar lietotājus no nedienām un tādejādi

vairosim mūsu pūlkus!

Ar patiesu cieņu Greger.

 
1 2 3
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja: Vai Centis zin kā maina eļļu automātiem ????

Es domāju ka Atlasā to mainija tāpat kā Centis visudaris - nolej tik cik līst un ielej tik cik izlija - tas ir apmēram 1/3 no kopejā eļļas daudzuma , automātiem to lietu tomer dara sarežģītāk !!!

Vari droši man ticēt - ja būtu vajadzība, es to atrisinātu.

Man kaimiņos dzīvo Arvīds, kurš strādā uz asenizācijas mašīnas. Sarunātu lai piebrauc pie garāžas atsūknēt.

elementāri.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja: Apdrošināšanas speciālistam gribētu ieteikt nomierināties zīmēties ar to ka pat sievu izmīlē speciālists - jo viņš to prot labāk

labs

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

UncleSEM rakstīja: Vai Centis zin kā maina eļļu automātiem ????

Es domāju ka Atlasā to mainija tāpat kā Centis visudaris - nolej tik cik līst un ielej tik cik izlija - tas ir apmēram 1/3 no kopejā eļļas daudzuma , automātiem to lietu tomer dara sarežģītāk !!!

Vari droši man ticēt - ja būtu vajadzība, es to atrisinātu.

Man kaimiņos dzīvo Arvīds, kurš strādā uz asenizācijas mašīnas. Sarunātu lai piebrauc pie garāžas atsūknēt.

elementāri.

mjaaaa Centis toč atbilst savam vārdam !!!

ja pareizi sapratu ,tad pareizi eļļu maina to apmainot ar svaigu - tas ir atvieno cauruli un vienā virzienā pumpē eļļu iekšā ,pa otru galu tek ārā un tā lidz nāk ārā svaigā eļļa

nu tas tā dikti primitīvi attēlojot šo operāciju !!!

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

UncleSEM rakstīja: Vai Centis zin kā maina eļļu automātiem ????

Es domāju ka Atlasā to mainija tāpat kā Centis visudaris - nolej tik cik līst un ielej tik cik izlija - tas ir apmēram 1/3 no kopejā eļļas daudzuma , automātiem to lietu tomer dara sarežģītāk !!!

Vari droši man ticēt - ja būtu vajadzība, es to atrisinātu.

Man kaimiņos dzīvo Arvīds, kurš strādā uz asenizācijas mašīnas. Sarunātu lai piebrauc pie garāžas atsūknēt.

elementāri.

mjaaaa Centis toč atbilst savam vārdam !!!

ja pareizi sapratu ,tad pareizi eļļu maina to apmainot ar svaigu - tas ir atvieno cauruli un vienā virzienā pumpē eļļu iekšā ,pa otru galu tek ārā un tā lidz nāk ārā svaigā eļļa

nu tas tā dikti primitīvi attēlojot šo operāciju !!!

Kam tu šitā maini eļļu?

Ja sajūgam, vai bremzēm, tad piekrītu. A par p/k nu hvz...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja:

mjaaaa Centis toč atbilst savam vārdam !!!

nekad neesmu par to šaubījies.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Nesaprotu šī topika jēgu un saturu ar n-tajām lpp.

Ja nepatīk Atlas - kvalitāte, cenas, cilveki utt.. varbut vajag pakusteties un sameklet kaut ko labaku. Kas izmainijas no ta, ka sheit kolektivi vaimana un velak viss teksts pariet slimigos uzbraucienos.

Vakardien Bikjernieku 61 ABS AUTO redzeju, ka pagalma stav vairaki Pacific, GMC u.c. USA briinumi. Parunajos ar puishiem un shie atzinas, ka vinji suta 1 nedeljais laika detaljas no USA un cenu zinja "palien" gan zem Atlas, gan AmAuto. Varbut painteresejieties tur kas un ka?

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Nesaprotu šī topika jēgu un saturu ar n-tajām lpp.

Ja nepatīk Atlas - kvalitāte, cenas, cilveki utt.. varbut vajag pakusteties un sameklet kaut ko labaku. Kas izmainijas no ta, ka sheit kolektivi vaimana un velak viss teksts pariet slimigos uzbraucienos.

Vakardien Bikjernieku 61 ABS AUTO redzeju, ka pagalma stav vairaki Pacific, GMC u.c. USA briinumi. Parunajos ar puishiem un shie atzinas, ka vinji suta 1 nedeljais laika detaljas no USA un cenu zinja "palien" gan zem Atlas, gan AmAuto. Varbut painteresejieties tur kas un ka?

jēgas no topikien sen jau nav - te informāciju atrast varēja pirmo gadu ,nu vairs tikai uzbraucienus ka aizņem n-tās lapas bez satura ))

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

UncleSEM rakstīja:

AutoNets rakstīja: Nesaprotu šī topika jēgu un saturu ar n-tajām lpp.

Ja nepatīk Atlas - kvalitāte, cenas, cilveki utt.. varbut vajag pakusteties un sameklet kaut ko labaku. Kas izmainijas no ta, ka sheit kolektivi vaimana un velak viss teksts pariet slimigos uzbraucienos.

Vakardien Bikjernieku 61 ABS AUTO redzeju, ka pagalma stav vairaki Pacific, GMC u.c. USA briinumi. Parunajos ar puishiem un shie atzinas, ka vinji suta 1 nedeljais laika detaljas no USA un cenu zinja "palien" gan zem Atlas, gan AmAuto. Varbut painteresejieties tur kas un ka?

jēgas no topikien sen jau nav - te informāciju atrast varēja pirmo gadu ,nu vairs tikai uzbraucienus ka aizņem n-tās lapas bez satura ))

Bet Tu jau pats arī esi uzbraucienu ģenerators. Cilvēku nepazīsti, pat redzējis neesi (a varbūt esi, hvz ), bet izdari secinājumus, kā kāds Delfu orākuls būtu.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Nesaprotu šī topika jēgu un saturu ar n-tajām lpp.

Ja nepatīk Atlas - kvalitāte, cenas, cilveki utt.. varbut vajag pakusteties un sameklet kaut ko labaku. Kas izmainijas no ta, ka sheit kolektivi vaimana un velak viss teksts pariet slimigos uzbraucienos.

Vakardien Bikjernieku 61 ABS AUTO redzeju, ka pagalma stav vairaki Pacific, GMC u.c. USA briinumi. Parunajos ar puishiem un shie atzinas, ka vinji suta 1 nedeljais laika detaljas no USA un cenu zinja "palien" gan zem Atlas, gan AmAuto. Varbut painteresejieties tur kas un ka?

Paldies!

Veiksmi uz ceļa!

Ja padoms palīdzēs tad pudele no manis!

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

AutoNets rakstīja: Nesaprotu šī topika jēgu un saturu ar n-tajām lpp.

Ja nepatīk Atlas - kvalitāte, cenas, cilveki utt.. varbut vajag pakusteties un sameklet kaut ko labaku. Kas izmainijas no ta, ka sheit kolektivi vaimana un velak viss teksts pariet slimigos uzbraucienos.

Vakardien Bikjernieku 61 ABS AUTO redzeju, ka pagalma stav vairaki Pacific, GMC u.c. USA briinumi. Parunajos ar puishiem un shie atzinas, ka vinji suta 1 nedeljais laika detaljas no USA un cenu zinja "palien" gan zem Atlas, gan AmAuto. Varbut painteresejieties tur kas un ka?

Paldies!

Veiksmi uz ceļa!

Ja padoms palīdzēs tad pudele no manis!

Neviens Tevi "aiz mēles neraustija"

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

krishus rakstīja: Offtopc:

Skatos, ka "Topperam" ar kaut kā gālīgi neiet... ZB jau viņi savu spamu zem šķotkām bāzt. Kādas 6 špargalkas jau esu izmetis...

Par šitiem vispār nav ko runāt - tā kā viņi ievācās kā reizi man blakus garāžām bijušajā Rīgas Siltuma mājā, tad visu ko esmu atskatījies/atklausījies. I autoakustikas izdotus krievu šlāgerus 2 kvartālu dzirdamības rādiusā, i to kā uz kājām nostāvēt nespējoši mehāniķi ar mersi braukā pa trotuāru un cenšas izlīst pa šķirbu, kas, grozies kā gribi, ir nedaudz šaurāka par auto platumu (un izlien arī, protams, virsbūvei aerodinamika nedaudz uzlabojas procesā).

Mums pāris cilvēkiem 'klubā' pēc lielveikala apmeklējuma pēkšņi parādijušās švīkas dziļas vai arī izsisti miglinieki un kur gadījies, kur ne - Topera hujopera lapiņa aiz stikla. Mārketings viņiem tādā pat līmenī kā augstāk minētie mehāniķi...

vagis4 Reģ.: 12.03.2009
0 0 Atbildēt

...varbūt nevajag to negatiivo, ja nepaīk pie vieniem var taču izvēlēties citu firmu pakalpojumus, teiksim SIA Amerikas Auto, esmu šīs firmas patstāvīgais klients...ir ok!!!!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Gregers rakstīja: Servisa vecis bij atvedis to eļļu man parādīt jo zvēºeja ka tai eļļai ir vismaz 100k!

psec, supermens ir tavs servisa vecis.

Viņš pēc garšas nosaka...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

nesen mekleeju stures sukni amiishu busam. Amerikas auto solijaas DIVU nedelju laikaa tik dabuut, bet par 85ls. Atlas pardeva par 125 (nositu uz 112). TC vispaar no sakuma pardod, bez izradaas ka noliktavaa nav

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Arī man ir amerikāņu auto- Lincoln LS. Pirms tam ir bijuši gan Dodge Intrepid, Caravan, Ford Explorer un Focus USA. Diemžēl amerikāņu auto ir tālu no Eiropas automobiļiem. No vienas puses tie ir viegli remotējami, bet no otras - dārgas detaļas, maz servisu'. Mani traku padar, ka pagrieziena spuldz;ites USA kāriem ir 10x dārgākas nekā Eiropas a/m. Kas attiecas uz remontiem tad man ir viss salikts pa plauktiem-

piekari, bremzes - MOTORS A5 . Mūksalas ielā (blakus trodeks veikalam).

dzinējs- privāts meistars Vienības gatvē.

elektrība/ diagnostika- ATLAS MOTORS (Vagonu iela).

virsbūve/krāsošna- AK Motors ( Krūzes ielā).

Detaļas pērku vai nu caur ebay, rockauto.com vai atlasā ! Vēlu veiksmi

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Plā, ne tur iepriekš postoju... te viena varde kvākšķēja ka es esot gregers.... Ceru, ka tagad vinja vares doties mierigi riesta ceļos ar apziņu, ka pasaule tomēr ir apaļa un ka but kurkulim ir labak ka aapsha chupai!

sorry par offtopic, bet nokaitināja tas ******

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: Plā, ne tur iepriekš postoju... te viena varde kvākšķēja ka es esot gregers.... Ceru, ka tagad vinja vares doties mierigi riesta ceļos ar apziņu, ka pasaule tomēr ir apaļa un ka but kurkulim ir labak ka aapsha chupai!

sorry par offtopic, bet nokaitināja tas ******

tu uz trektera postu datumiem paskatiijies, jaunuzceptais polishu kurjers ?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

da nu , kuru šitā taisnošnās ssip , pilnīgi pouxj . Centies cilvim pastāstīt padomu 'iz pieredzes' a šass ņem un nogānās .

vienkārši PN 'v nature' un jautajums slegts.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Dark_Side rakstīja: Plā, ne tur iepriekš postoju... te viena varde kvākšķēja ka es esot gregers.... Ceru, ka tagad vinja vares doties mierigi riesta ceļos ar apziņu, ka pasaule tomēr ir apaļa un ka but kurkulim ir labak ka aapsha chupai!

sorry par offtopic, bet nokaitināja tas ******

tu uz trektera postu datumiem paskatiijies, jaunuzceptais polishu kurjers ?

nu ir tak trekteris briinums ka neslavee savu opeljsaabu vaj kas tur vinjam bij peedeejais

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti