jāskatās divreiz?????

opelis Reģ.: 03.10.2005

Man kā braucējam tradicionālajam besī šitā reklāma, kas motociklistus noliek ārpus likuma... Viņiem noteikumi laikam nav jāievēro- mani var apdzīt, ja es taisu kreiso pagriezienu, viņi man var tuvoties ar ātrumu, kas vismaz divreiz pārsniedz atļauto. Būtu jāaudzina šitie donori, nevis autovadītāji, kas normāli brauc...

 
1 2 3 4 5 6 ..13
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

elementaari..labaa mala tiek piesegta taa lai nelido garaam... a pa kreiso... nu tur tieshaam ir jaaskataas

patiesiibaa vairaak traucee tie motopelji kas tikko saak braukt... i provee zoliidi propkaas nostaaveet katra 3aa 4taa uzsaakshana ar noslaapshanu (shodien 3gabali taadi traapiijaas...)

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

morāle īsa - sargi pats sevi, tad arī dies tevi sargās ...

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja: Man kā braucējam tradicionālajam besī šitā reklāma, kas motociklistus noliek ārpus likuma... Viņiem noteikumi laikam nav jāievēro- mani var apdzīt, ja es taisu kreiso pagriezienu, viņi man var tuvoties ar ātrumu, kas vismaz divreiz pārsniedz atļauto. Būtu jāaudzina šitie donori, nevis autovadītāji, kas normāli brauc...

Pilnīgi Tev piekrītu!!!

Šī reklāma tiešām ir galīgi stūlba! Ka vienreiz redzētu tie motociklisti, ka paņemtu stangu un izbāstu mazliet ārā pa logu un tad redzēs, kā spraukties starp mašīnām. Noteikumi visiem vieni, tad kāpēc motociklists nevarētu normāli braukt!!???

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Šitādus Tv skatītājus un postētājus arī vajadzētu audzināt.

Šī tēma ir sen nosūkāta.

www.iauto.lv/...

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Man arī kaut kā nepatīk tā reklāma. Ar močiem ir divas nelaimes, kas tur netiek apskatītas:

1) Vienmēr lien un visur spraucas;

2) Nesas kā "psihie".

Vot i h.j viņus vienmēr pamanīsi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

TG/AM

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: TG/AM

+1

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

A kad uz Drāšu tilta autiņi veido trīs joslas divu vietā, tad viss ir ok?

Kad no apļa kolonā trijatā iet ārā, arī?

Un tā var turpināt bez gala!

P.S. Nejau visi moči lido ar 2x ātrumu...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja: A kad uz Drāšu tilta autiņi veido trīs joslas divu vietā, tad viss ir ok?

Kad no apļa kolonā trijatā iet ārā, arī?

Un tā var turpināt bez gala!

P.S. Nejau visi moči lido ar 2x ātrumu...

kā no apļa kolonnā? Kā to saprast?

PS - un ne jau visus močus arī tautietis lamā!

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

Stendzenieks vienkārši moci nopircis - grib justies droši

p.s.

Stendzenieka !MOOZ taisa to akciju priekš CSDD

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

alisters rakstīja: A kad uz Drāšu tilta autiņi veido trīs joslas divu vietā, tad viss ir ok?

Kad no apļa kolonā trijatā iet ārā, arī?

Un tā var turpināt bez gala!

P.S. Nejau visi moči lido ar 2x ātrumu...

kā no apļa kolonnā? Kā to saprast?

PS - un ne jau visus močus arī tautietis lamā!

No apļa nobrauc kolonā pa trīs. No apļa būtu jābrauc no pirmās joslas, labi tur no divām, a trīs vienlaicīgi, piem. Slāvu loks.

P.S. Ā, un tas gudrītis MGO, nūjas bāzējs pa logu, nepadomāja, ka nūjas otrs gals ta iedurtos pašam ribās?!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Vai ta nebija noteikums,ka slimniekiem aizliegts taisīt topikus?

Tiko pavizinājos no Bauskas un tikko atbraucu no Jūrmalas. Nu, 97% autovadītāju pat pabrauc pa labi un palaž mocistus. Tādi aunapieres kā topika autors un vēl te daži SPĪTĪGI brauc pa kreiso malējo,kaut divas labās ir brīvas,tādējādi paši pārkāpjot noteikumus.

Tendence tāda-zituācija uz ceļiem uzlabojas,savstarpējā attieksme arī. Šodien uz Bauskas ceļa viens Q7 dzina veselu virkni auto, es ar moci pabraucu pa labi,lai netraucētu viņam, pusis pacēla roku,satiekoties,pateica paldies. Zolīda attieksme.

Bet te tam vienam nūjas vai trubas bāzējam-skaties,ka tev to neiestumj no aizmugures,varoni....tādi jāmāca,kamēr vēl maziņi.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

tur jau tas joks- PA LABI ...

Tu skaties... da i veel... 30%... a paareejie pokujaa uz pakaljeejaa pa labo pusi...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Karoče, TG/AM . Aprilia rulz un jefiņi nerulz.

PN!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja:

smaidiigais rakstīja:

alisters rakstīja: A kad uz Drāšu tilta autiņi veido trīs joslas divu vietā, tad viss ir ok?

Kad no apļa kolonā trijatā iet ārā, arī?

Un tā var turpināt bez gala!

P.S. Nejau visi moči lido ar 2x ātrumu...

kā no apļa kolonnā? Kā to saprast?

PS - un ne jau visus močus arī tautietis lamā!

No apļa nobrauc kolonā pa trīs. No apļa būtu jābrauc no pirmās joslas, labi tur no divām, a trīs vienlaicīgi, piem. Slāvu loks.

P.S. Ā, un tas gudrītis MGO, nūjas bāzējs pa logu, nepadomāja, ka nūjas otrs gals ta iedurtos pašam ribās?!

kolonna (un nevis kolona) ir kau kas pilnīgi cits, kā nobraukšana no apļa no otrās un trešās joslas.

P.S. Bet Tu gribētu lai otro un trešo joslu atstāj močiem? jeb grasies kādam iestāstīt, ka pats tur brauc vienmēr pa pirmo joslu, pat ar moci?

Prātvēderi

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Prātvēders,kāreiz, esi tu,smaidīgais. Es biju domājis,ka tu esi normāls un korekts autovadītājs,jo ceļo pa pasauli. Taču izrādās,ka esi prasts Latvijas ceļu burlaks....

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Autovadītāj, atceries, motociklists visbiežāk ir tas pats tavs kolēģis-autovadītājs, tikai uz vasaras sezonu atļaujas ko vairāk... nu neesi pret viņu cinisks.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Autovadītāj, atceries, motociklists visbiežāk ir tas pats tavs kolēģis-autovadītājs, tikai uz vasaras sezonu atļaujas ko vairāk... nu neesi pret viņu cinisks.

Atlaujas parkapt CSN "nu neesi pret viņu cinisks"

Un ari tad man ir jabut laipnam kad izkapjot no auto man viens tads uzdrazaas virsu, un pac aizlaidas pa zalaju no notikuma vietas "nu neesi pret viņu cinisks"

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Reklāma ir uztaisīta nekorekti! tas tiesa! - uz jūrmalas šosejas 4 sekundēs no maza punktiņa pārvērsties par moci blakus, pat ja ar auto pārvietojas "sēne" ar likumā ierakstītajiem 90 km/h tad motocikla pārvietošanās ātrums ir vismaz 150 km/h - un to CSDD reklamē visos mēdijos!! - Vai tik nav dubult morāle? - Reklāmas kampaņa varētu saukties "Orvela Satiksmes noteikumi" visi ir vienādi bet dažiem tomēr drīkst neievērot satiksmes noteikumus kuros ir rakstīts ka man ir tiesības uzskatīt ka citi satiksmes dalībnieki arī ievēros CSN!

P.S. te nav runa moči labi slikti! Te ir runa par nekorektu reklāmas kampanu kuras mērķis ir rasu naida kurināšana! Kas manuprāt ir pretrunā ar Satversmi! - Vai tik kādam kāds amatiņšh nebūtu jāpamaina??????

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Tā kā spoguļos skatos reti, man no močiem bail!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Tā kā spoguļos skatos reti, man no močiem bail!

šorīt vannas istabā paskatījos spogulī... skats bija pabaiss, bet močus neredzēju. diena liakam būs izdevusies

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Smart7 rakstīja: Tā kā spoguļos skatos reti, man no močiem bail!

šorīt vannas istabā paskatījos spogulī... skats bija pabaiss, bet močus neredzēju. diena liakam būs izdevusies

a varbūt vajadzēja paskatīties divrez

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

šito gan es arī nesaprotu - kādēļ paši motociklisti drīkst divreiz pārsniegt ātrumu un man ir divreiz jāskatās? Jo ja krietni viņi nepārsniegtu ātrumu, viņi man nevarētu tik strauji pietuvoties...

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja: šito gan es arī nesaprotu - kādēļ paši motociklisti drīkst divreiz pārsniegt ātrumu un man ir divreiz jāskatās? Jo ja krietni viņi nepārsniegtu ātrumu, viņi man nevarētu tik strauji pietuvoties...

Dari to,kas tev labāk sanāk, bet tik nedomā,OK ?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Manuprāt, reklāma nelūdz vadītājam spriest par moča ātrumu, bet par faktu,ka vajag paskatīties spogulī, mirkli pirms manevra izpildīšanas un tieši PIRMS. Neviens mocis nelido ar gaismaz ātrumu un ,ja paskatījies spogulī 3 sek pirms manevra, neviens nepietuvosies pa šo laiku, nevajag te demagoģēt.

1 2 3 4 5 6 ..13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti