Renault Club Latvija dibināšana

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Ar šo visiem Renault markas interesentiem paziņoju, ka t.s. Bonifācija brīvdienās tiek organizēts Renault kluba pirmā tikšanās. Patreizējais datums ir 2.maijs. Tikšanās vieta un laiks tiks precizēts pēc interesentu aptaujas www.renaultclub.lv. Visticamāk tas būs kautkur Rīgā un visticamāk pēcpusdienā.

P.s. ĻOTI, ĻOTI L I E L S LŪGUMS msh, deskteru un citus t.s. spamerus ŠOREIZ savus spamainos komentus paturēt pie sevis!!!

 
1 2 3 4 5 6 7
alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

alisters rakstīja: Beidziet tak nabaga Piebaldzēnu kairināt!

Jamais nosūdzēs Redam un viņš, savukārt, jūs sodīs pēc 121.panta.

kurās panta daļas?

12! 12! lasi2x! un pēc iauto krim.likuma

a 121. daļu nav! ne pēc APK, ne pēc Krim.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Sveiciens Piebaldzēnam no izbanotā msh. Puisis lūdza pasveicināt dižo sūdzambībeli un kļauzu rakstītāju

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

savu , pirktu jaunu ieksh EA , 97' gada lasuudaguunu ar vnz DA6220 , veel gadus 3 atpakalj redzeeju taadu labi nopuvushu nu jau kaadu laiku neesu vinju manijis mosh jau sapuvuse galiigos reizinaataajos

mans 98'gada VWcentraa pirktais golps un 98'gada Camry no WESSa , nezkaapeec nebij sapuvushi un faaree joprojaam .

00'gada kjanga , odo 189kkm !!!! ,ir viegli appuvusi un2x nelaikaa ??!! motoorsiksnu paarpleesuse + torsions mainiic , visi amiishi utt utml , vieniigas kas tur bija laps un joprojaam nepaarspeec - bija jauns un pa 6kls

07'gada nafigs -A/C kirdik peec 2meeneshu expluataacijas , joprojaam gaidu atzvanu no ojbannaa MM - atkal , vieniigais labums -cena 14kls

secinaajumi - visi renoo beidzaas ar ''O'' ,taapeec wajag klabu - vismaz tas beigsies ar ''S'' , nu tjippo MersedeSSS

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja:

Pirmais rakstīja:

alisters rakstīja: Beidziet tak nabaga Piebaldzēnu kairināt!

Jamais nosūdzēs Redam un viņš, savukārt, jūs sodīs pēc 121.panta.

kurās panta daļas?

12! 12! lasi2x! un pēc iauto krim.likuma

a 121. daļu nav! ne pēc APK, ne pēc Krim.

krimināllikumā tagad nav, bet savulaik bija kriminālkodekss

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

eu, nedris

volv arii beizas ar O bet tik suudiigs kaa hreno gan nau....

lai gan- ja Tu buutu vecs ôpis kas savu 97 gada laguunu buutu tik reizi nedeeljaa uz bazniicu braucis- kas tad buutu- buutu sapuvusi, bet ar garantiju

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: eu, nedris

volv arii beizas ar O bet tik suudiigs kaa hreno gan nau....

lai gan- ja Tu buutu vecs ôpis kas savu 97 gada laguunu buutu tik reizi nedeeljaa uz bazniicu braucis- kas tad buutu- buutu sapuvusi, bet ar garantiju

atkal strīdamies par visiem zināmu patiesību, ka renault mašīnas sāka ražot tikai 1999gada aprīlī?????

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: eu, nedris

volv arii beizas ar O bet tik suudiigs kaa hreno gan nau....

lai gan- ja Tu buutu vecs ôpis kas savu 97 gada laguunu buutu tik reizi nedeeljaa uz bazniicu braucis- kas tad buutu- buutu sapuvusi, bet ar garantiju

atkal strīdamies par visiem zināmu patiesību, ka renault mašīnas sāka ražot tikai 1999gada aprīlī?????

beidz piipeet baisuļa kuudru!

kas notika tajaa apriilii

briivi izveeleets datums

tas ja nu es arii sev hreno gribu nopirkt...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Es taa juutu ka te saak aiziet BEZTEEMAA un sjis topiks peec buutiibas ir SLEEDZAMS!!!

Kalnietis Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

ivarinators rakstīja: Izolējoties no Renault kluba veidošanas nepieciešamības un lietderības (kā bijušais Renault 5 īpašnieks), man radās jautājums: ar ko pārāk asprātīgais tirsējs msh pats braukā?

msh Tev nevarēs atbildēt, jo viņš ir izbanots, iemesls: "Citu lietotaju vai automarku apvainosana/noniecinasana. Sanemtas daudzas sudzibas."

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: eu, nedris

volv arii beizas ar O bet tik suudiigs kaa hreno gan nau....

lai gan- ja Tu buutu vecs ôpis kas savu 97 gada laguunu buutu tik reizi nedeeljaa uz bazniicu braucis- kas tad buutu- buutu sapuvusi, bet ar garantiju

atkal strīdamies par visiem zināmu patiesību, ka renault mašīnas sāka ražot tikai 1999gada aprīlī?????

beidz piipeet baisuļa kuudru!

kas notika tajaa apriilii

briivi izveeleets datums

tas ja nu es arii sev hreno gribu nopirkt...

ja tu sadomā pirkt konkrētu mašīnu, tad paprasi man

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kaa bezteema

ļoti saturiigs topiks....pēc šaa topika izlasiisanas neviens izgliitots cilveeks kursh prot lasiit, sev renaultu nepirks

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: Es taa juutu ka te saak aiziet BEZTEEMAA un sjis topiks peec buutiibas ir SLEEDZAMS!!!

netirz.... mēs te ar Ozz runājam par viņam piemērota renaulta iegādi

p.n.

a tu, praider, man tā arī nepateici - vai kādam tajā tavā megaklubā ir softs ar kuru var tikt klāt megānes kompim????

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: eu, nedris

volv arii beizas ar O bet tik suudiigs kaa hreno gan nau....

lai gan- ja Tu buutu vecs ôpis kas savu 97 gada laguunu buutu tik reizi nedeeljaa uz bazniicu braucis- kas tad buutu- buutu sapuvusi, bet ar garantiju

atkal strīdamies par visiem zināmu patiesību, ka renault mašīnas sāka ražot tikai 1999gada aprīlī?????

beidz piipeet baisuļa kuudru!

kas notika tajaa apriilii

briivi izveeleets datums

tas ja nu es arii sev hreno gribu nopirkt...

ja tu sadomā pirkt konkrētu mašīnu, tad paprasi man

ok, bet tas tik driiz nebuus

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Vakar iejutos gruščika ādā. Gruzīju un pats stūrēju renault busu 6gang dīzeli Kruts auto! Kā tur tajā klubā varēja iestāties?

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Vakar iejutos gruščika ādā. Gruzīju un pats stūrēju renault busu 6gang dīzeli Kruts auto! Kā tur tajā klubā varēja iestāties?

EJ BEKOT edzuli... Ka tik panjirgaaties...

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: Es taa juutu ka te saak aiziet BEZTEEMAA un sjis topiks peec buutiibas ir SLEEDZAMS!!!

Kāpē Tu vienmēr daļu no vārdiem raksti ar LIELAJIEM burtiem? Tas domāts, ka Tu tos izkliedz, vai kā?

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: es ar to gribeeju pateikt ka viss kam beigaas ira 'O' ir pelnijis savu klabu un kaadas teu ir probleemas ?

O beigās ir tikai oooo

Ja OOOO sadala uz pusēm tad sanāk divām durvīm izkārtnes.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Vakar iejutos gruščika ādā. Gruzīju un pats stūrēju renault busu 6gang dīzeli Kruts auto! Kā tur tajā klubā varēja iestāties?

man ir pamatotas aizdomas ka es šodien arii testeešu jaunu hrenault firmas kaut ko

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: es ar to gribeeju pateikt ka viss kam beigaas ira 'O' ir pelnijis savu klabu un kaadas teu ir probleemas ?

O beigās ir tikai oooo

Ja OOOO sadala uz pusēm tad sanāk divām durvīm izkārtnes.

Kaa Tu domaa, vai shis darbojas arii reno lietotaajiem attieciibaa pret audi?

msh Tev nevarēs atbildēt, jo viņš ir izbanots, iemesls: "Citu lietotaju vai automarku apvainosana/noniecinasana. Sanemtas daudzas sudzibas."

Gribeetu arii atziimeet, ka redaktors nav diez ko konsekvents arii uz citu noteikumu punktu ieveeroshanu. Piemeeram par reklaamaam shajaa portaalaa, ieskaitot jauna autokluba reklaamu, kas aizvilinaas no shejienes reklaamdeveejam atraadaamo klikshkju iipashniekus

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Lasot visu šo šaurpieru gānīšanos, manī vēl vairāk nostiprinās pārliecība par pareizās auto markas izvēli. Nožēlojamie neapzinās, ka paši ir visīstākie "širpotrebitjeļi" ar savu mietpilsonisko domāšanu un mūsdienu patērētāju sabiedrības standartizēto vērtību izvēli. Par laimi ir tomēr arī sabiedrības daļa, kuras vērtību skalā ir arī kaut kas oriģinālāks un runa neiet tikai par auto izvēli.

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

iauto publika nesapratīs, bet ir sabiedrības daļa, kurā pārvietošanos ar dažiem labiem mūsu banānu republikā ļoti iecienītiem autņiem uzskatīs par slikto toni vai bezgaumību.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

smoke jau kaa trusiitis no leksusa reklaamas laiž

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

edzulis rakstīja: Vakar iejutos gruščika ādā. Gruzīju un pats stūrēju renault busu 6gang dīzeli Kruts auto! Kā tur tajā klubā varēja iestāties?

man ir pamatotas aizdomas ka es šodien arii testeešu jaunu hrenault firmas kaut ko

es ar mosh taisam klabinju - tjippo 'augsto pieru ,nemietpilsonju ,uzkapotrebu pameegjinajusho , uzkalobu/shirpotrebljaajusho clabzs' ??

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Es, braucot ar Renault, izjūtu pagodinājumu, ka "urlas" man nepievērš uzmanību un neapbrīno.

Citiem varbūt tā nav un uzmanība/jebkāda/ ir svarīgāka par visu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ja ja...

es ar taa domaaju...

peec tam dibinaasim "vieteejo zeķu ražotaaju atbalsta klubu" utt

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti