Renault Club Latvija dibināšana

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Ar šo visiem Renault markas interesentiem paziņoju, ka t.s. Bonifācija brīvdienās tiek organizēts Renault kluba pirmā tikšanās. Patreizējais datums ir 2.maijs. Tikšanās vieta un laiks tiks precizēts pēc interesentu aptaujas www.renaultclub.lv. Visticamāk tas būs kautkur Rīgā un visticamāk pēcpusdienā.

P.s. ĻOTI, ĻOTI L I E L S LŪGUMS msh, deskteru un citus t.s. spamerus ŠOREIZ savus spamainos komentus paturēt pie sevis!!!

 
1 2 3 4 5 6 7
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

sfiskjec , viens gan ira skaidrs , briizjos kad pietruukst ideju un domas lidojuma + gribaas buut 'origjinalam' , atliek tikkai pazvizinaaties kaada svaa renjohlamaa un wiss notiksies ak paldies jums piebalgas duumenji , par maniim , nu toksh beidzot , ir naakusi , pateicoties jums , apskaidriiba

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ja ja...

es ar taa domaaju...

peec tam dibinaasim "vieteejo zeķu ražotaaju atbalsta klubu" utt

da nafig, labāk taisiet vietējo līzēto zīmuļu biedrību

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: sfiskjec , viens gan ira skaidrs , briizjos kad pietruukst ideju un domas lidojuma + gribaas buut 'origjinalam' , atliek tikkai pazvizinaaties kaada svaa renjohlamaa un wiss notiksies ak paldies jums piebalgas duumenji , par maniim , nu toksh beidzot , ir naakusi , pateicoties jums , apskaidriiba

ņem par labu, sāc vēl lasīt kādus stila žurnālus, citas iespējas Tev nav

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

smoke rakstīja: Es, braucot ar Renault, izjūtu pagodinājumu, ka "urlas" man nepievērš uzmanību un neapbrīno.

Citiem varbūt tā nav un uzmanība/jebkāda/ ir svarīgāka par visu

aizej pie speciaalista....ir tak visaadas atbalsta grupas, kuraas trennee, ka Cilveeks ir galvenais, ne pribambasi!

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

smoke rakstīja: Es, braucot ar Renault, izjūtu pagodinājumu, ka "urlas" man nepievērš uzmanību un neapbrīno.

Citiem varbūt tā nav un uzmanība/jebkāda/ ir svarīgāka par visu

Es arii braucu ar reni un neesmu NEKAD izjutis pastiprinaatu interesi un uzmaniibu no CP puses, savukaart t.s. KRUTO auto useri gan... Ir dzirdeetas legjendas ka CP šjos tipa krutos auto apstaadina taa sakot profilaksei...

Man teiksim patiik sjiis masjiinas eertums, tehniskie parametri un ekspluataacijas izmaksas, kuras, ja seko liidzi savam auto nav nemaz TIK astronomiskas...

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

ozz,

nesaskati pretrunas?

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Aiziet, darbavietu datoru deldētāju, uzturiet šo saturīgo diskusiju.

Tēmas nosaukums un tēmas atrašanās pirmajās rindās ir ļoti svarīga jaunai lapai

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

smoke rakstīja: Es, braucot ar Renault, izjūtu pagodinājumu, ka "urlas" man nepievērš uzmanību un neapbrīno.

Citiem varbūt tā nav un uzmanība/jebkāda/ ir svarīgāka par visu

Es arii braucu ar reni un neesmu NEKAD izjutis pastiprinaatu interesi un uzmaniibu no CP puses, savukaart t.s. KRUTO auto useri gan... Ir dzirdeetas legjendas ka CP šjos tipa krutos auto apstaadina taa sakot profilaksei...

Man teiksim patiik sjiis masjiinas eertums, tehniskie parametri un ekspluataacijas izmaksas, kuras, ja seko liidzi savam auto nav nemaz TIK astronomiskas...

Bļembas ar pa nakti nepazū

Nevienam nevajag, jo Renis sūds taču

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Kur ta visi pazuda? Kur sportists pirmais, kur visi kārtīgie veči.

Pirmais, softs ir, bet varēji uzrakstīt kāds kabelis, visdrīzāk to būs citā vietā jāsprauž

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

smoke rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

smoke rakstīja: Es, braucot ar Renault, izjūtu pagodinājumu, ka "urlas" man nepievērš uzmanību un neapbrīno.

Citiem varbūt tā nav un uzmanība/jebkāda/ ir svarīgāka par visu

Es arii braucu ar reni un neesmu NEKAD izjutis pastiprinaatu interesi un uzmaniibu no CP puses, savukaart t.s. KRUTO auto useri gan... Ir dzirdeetas legjendas ka CP šjos tipa krutos auto apstaadina taa sakot profilaksei...

Man teiksim patiik sjiis masjiinas eertums, tehniskie parametri un ekspluataacijas izmaksas, kuras, ja seko liidzi savam auto nav nemaz TIK astronomiskas...

Bļembas ar pa nakti nepazū

Nevienam nevajag, jo Renis sūds taču

tu nenoticeesi , bet pazuud

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Esmu braucis ar kango 4x4, riktigs traktors!!!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Renisms laikam ir tāds mazohisma paveids - jo vairāk apliek, jo vairāk čivina, lai apliktu vēl vairāk.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

lai lietotu to softu biku ir jaaceert zivs sjinii laucinjaa... Jo ko gan tev dos, ka redzeesi ka kompis teiksim tev izmet error ar code 35 vai 223??? Domaaju ka maz ko izteiks... Ar softu ir JAAMAAK straadaat un nepietiek tikai ar to ka nodzeesiis tos error code, manupraat ir JAAMAAK nolasiit tie code un jaazin kas zem taa sleepjaas! Nevelti diilreservisu autoelektrikji REGULAARI brauc maaciities jaunaako pie razjotaaja... taakaa nevajag dziit dumju demagogjiju!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja: lai lietotu to softu biku ir jaaceert zivs sjinii laucinjaa... Jo ko gan tev dos, ka redzeesi ka kompis teiksim tev izmet error ar code 35 vai 223??? Domaaju ka maz ko izteiks... Ar softu ir JAAMAAK straadaat un nepietiek tikai ar to ka nodzeesiis tos error code, manupraat ir JAAMAAK nolasiit tie code un jaazin kas zem taa sleepjaas! Nevelti diilreservisu autoelektrikji REGULAARI brauc maaciities jaunaako pie razjotaaja... taakaa nevajag dziit dumju demagogjiju!

Tad jau Pirmajam nekas nesanāks Kā Dorisa reiz teica, tad šis autmobīļos tikpat stūlps kā šahā (un otrādi). BET DORISA NEKAD nemelo!!!

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Kāds tur softs renim, kādas mācības, stulbeni Autogēns un kuvalda - tie ir reno oficiālā pārstāvja Latvijā a/s "Tolmets & Reno Gmbh" vienīgie darba instrumenti.

NAV sarkans mersedess un rolex no zelta, BET GRIBĒTOS ieklepojās

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ...

un juus saviem jaunajiem renjiem pasi lampinju neverat nomainiit bez kompja resetosanas un ritenja noskruuveesanas

vot tu ti bateņka prav. vēlos redzēt to spranču inženierģēniju, kurš ir izdomājis MeganeII kreisā luktura izvietojumu. Jo man interesē kā caur to paspārnes spraugu var veikt lampiņu nomaiņu?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Ozz rakstīja: ...

un juus saviem jaunajiem renjiem pasi lampinju neverat nomainiit bez kompja resetosanas un ritenja noskruuveesanas

vot tu ti bateņka prav. vēlos redzēt to spranču inženierģēniju, kurš ir izdomājis MeganeII kreisā luktura izvietojumu. Jo man interesē kā caur to paspārnes spraugu var veikt lampiņu nomaiņu?

ai nu baigi daudziem jaunajiem autosiem ir ar to probleemas, it iipasi ar migliniekiem, kad bez maz vai lukturis jaanjem aaraa lai vareetu lampinju nomainiit....

bet pirmo reizi redzu subjektus, kas paši priecaajaas par to ka nopirkuši apšaubaamas kvalitaates produktu...

neizsleedzu kaardeiz savaa dziivee reni, bet nedomaaju ka uzreiz metiisos staaties klubaa

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Ozz rakstīja: ...

un juus saviem jaunajiem renjiem pasi lampinju neverat nomainiit bez kompja resetosanas un ritenja noskruuveesanas

vot tu ti bateņka prav. vēlos redzēt to spranču inženierģēniju, kurš ir izdomājis MeganeII kreisā luktura izvietojumu. Jo man interesē kā caur to paspārnes spraugu var veikt lampiņu nomaiņu?

ljoxka , tik nevajaga slinkot :

1.iznjem damkratu

2.pacel njergaanu

3.nojem ratu

4.pasipies ar lampinju

5.uzliec ratuu

6.nolaid njergaanu

7.noliec dumkratu

8.iestaajies www.renaultclub.lv

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

krix rakstīja:

Ozz rakstīja: ...

un juus saviem jaunajiem renjiem pasi lampinju neverat nomainiit bez kompja resetosanas un ritenja noskruuveesanas

vot tu ti bateņka prav. vēlos redzēt to spranču inženierģēniju, kurš ir izdomājis MeganeII kreisā luktura izvietojumu. Jo man interesē kā caur to paspārnes spraugu var veikt lampiņu nomaiņu?

ljoxka , tik nevajaga slinkot :

1.iznjem damkratu

2.pacel njergaanu

3.nojem ratu

4.pasipies ar lampinju

5.uzliec ratuu

6.nolaid njergaanu

7.noliec dumkratu

8.iestaajies www.renaultclub.lv

Es ar tā domāju. Līdz brīdim kamēr necentos to izdarīt. Tagad zinu ka oficālie dīleri pamatā '"vienkārši" noņem priekšējo bamperi un izņem lukturi. Inače ņe kak. Un vai tu brauc uz kursiem vai nē, lampočka citādi neizņemas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

smoke rakstīja: Kur ta visi pazuda? Kur sportists pirmais, kur visi kārtīgie veči.

Pirmais, softs ir, bet varēji uzrakstīt kāds kabelis, visdrīzāk to būs citā vietā jāsprauž

kāds tev softs ir? kabelis spraužās ar vienu galu mašīnā (megānei zem maģa pataisās vaļā plastmasa un tur ir štepselis) ar ortu galu kompja usb....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Ozz rakstīja: ...

un juus saviem jaunajiem renjiem pasi lampinju neverat nomainiit bez kompja resetosanas un ritenja noskruuveesanas

vot tu ti bateņka prav. vēlos redzēt to spranču inženierģēniju, kurš ir izdomājis MeganeII kreisā luktura izvietojumu. Jo man interesē kā caur to paspārnes spraugu var veikt lampiņu nomaiņu?

elementāri.... atbrauc, es tev pa 7 lati nomainīšu lampiņu.... tikai nebrauc ziemā, tad ir auksts un man negribēsies līst ārā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

krix rakstīja:

Ozz rakstīja: ...

un juus saviem jaunajiem renjiem pasi lampinju neverat nomainiit bez kompja resetosanas un ritenja noskruuveesanas

vot tu ti bateņka prav. vēlos redzēt to spranču inženierģēniju, kurš ir izdomājis MeganeII kreisā luktura izvietojumu. Jo man interesē kā caur to paspārnes spraugu var veikt lampiņu nomaiņu?

ljoxka , tik nevajaga slinkot :

1.iznjem damkratu

2.pacel njergaanu

3.nojem ratu

4.pasipies ar lampinju

5.uzliec ratuu

6.nolaid njergaanu

7.noliec dumkratu

8.iestaajies www.renaultclub.lv

pateikšu priekšā - pietiek, ja pagriež stūri tajā virzienā, kuras puses lampiņa ir jāmaina

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Nu re- tipiski Renault lietotāju foruma jautājumi, bet nē džeki, nereģistrējieties, turpiniet tepat muļķi laist un turēt pozu

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

smoke rakstīja: Kur ta visi pazuda? Kur sportists pirmais, kur visi kārtīgie veči.

Pirmais, softs ir, bet varēji uzrakstīt kāds kabelis, visdrīzāk to būs citā vietā jāsprauž

kāds tev softs ir? kabelis spraužās ar vienu galu mašīnā (megānei zem maģa pataisās vaļā plastmasa un tur ir štepselis) ar ortu galu kompja usb....

Tavai meganai ir kwp2000, reti kurš vads un softs ar viņu draudzējas

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Ko darīt, ja saimniecībā ir vairāki un dažādu marku autiņi? Stāties visos klubos?

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti