Renault Club Latvija dibināšana

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Ar šo visiem Renault markas interesentiem paziņoju, ka t.s. Bonifācija brīvdienās tiek organizēts Renault kluba pirmā tikšanās. Patreizējais datums ir 2.maijs. Tikšanās vieta un laiks tiks precizēts pēc interesentu aptaujas www.renaultclub.lv. Visticamāk tas būs kautkur Rīgā un visticamāk pēcpusdienā.

P.s. ĻOTI, ĻOTI L I E L S LŪGUMS msh, deskteru un citus t.s. spamerus ŠOREIZ savus spamainos komentus paturēt pie sevis!!!

 
1 2 3 4 5 6 7
juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: Da ko jūs ņematies. lai jau dibina un ņemās. gan jau ka kaut kāda filozofija ir.

piemēram kā Daewoo klubam - sabrauc ar saviem matiziem un kopā raud, ka nopirkuši tādu sūd*

Es jau neraudu, lai taču taisa klubu un darbojas. Vienkārši padalījos iespaidos, kādi radās, apmeklējot šī kluba mājaslapu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

P.s. rodaas iespaids, ka ja topiks vai teema nav par BMW, AUDI tml masjiinu "pagarinaasjanu" taa OBLIGAATI buus indiviidi, kuri gaaniisies, njirgaasies un izteiks savus "suliigos" epitetus...

Tev laikam renis ir iedevis mazvērtības kompleksus, ka tu regulāri piesauc pagarināšanu Nu traki, ne - citiem pagarinās, tev ne

Un tgaad iedomājies, ka mūsu - iauto spameru - nemaz nebūtu Reiz bija reņu kluba topiks, kas nogrima...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tfu, kļūda, vārds "kluba" aizvietojams ar "klubiņa" vai "pulciņa"

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

juha rakstīja:

Es jau neraudu, lai taču taisa klubu un darbojas. Vienkārši padalījos iespaidos, kādi radās, apmeklējot šī kluba mājaslapu.

da jebkurā jaunā lapā sākumā ir 5-10 cilvēki.

pēc gada jau redzēs kas būs.

Un vai labāk būtu ja tiktu spamots kā te???

un kaadeelj ne?

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

juha rakstīja:

Es jau neraudu, lai taču taisa klubu un darbojas. Vienkārši padalījos iespaidos, kādi radās, apmeklējot šī kluba mājaslapu.

da jebkurā jaunā lapā sākumā ir 5-10 cilvēki.

pēc gada jau redzēs kas būs.

Un vai labāk būtu ja tiktu spamots kā te???

Es tur saskaitīju 32 dalībniekus. Un man ir pilnīgi vienalga, kā kur spamo vai nespamo. Atkārtoju vēlreiz, ka pirmais iespaids, palasot reņa forumus, man radās tāds, kā radās. Nezinu vai tas ir slikti, vai labi, taču diezgan smieklīgi gan. Jā, man nav obligāti šī mājaslapa jāapmeklē un savi nervi tur jābendē. Es to arī turpmāk netaisos darīt - ne mana cūka, ne mana druva, vienkārši šeit klubs tiek reklamēts, tad nu intereses pēc apskatīju un izpaudu savu viedokli.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ak šī līkrocība - tie laikam ir phbb noklusētie uzstādījumi uz kuriem tur viss griežas Desmit jūzeri vienā lapā, desmit komentāri vienā lapā...

Man bik sanāca smiekli par 32. lietotāju - kaut gan dacīte galu galā ir renis

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

un kaadeelj ne?

lai spamotu ir iauto

nu tas i PSC...shitaa te pateikt shito dinamisko portaalu...par spamkasti?

Kalnietis Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka te dažs labs grib pretendēt uz aļa mini-deksters/nuhajs/baisulis.. Nepatīk - nelien un ned***!

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ak šī līkrocība - tie laikam ir phbb noklusētie uzstādījumi uz kuriem tur viss griežas Desmit jūzeri vienā lapā, desmit komentāri vienā lapā...

Man bik sanāca smiekli par 32. lietotāju - kaut gan dacīte galu galā ir renis

Paklau TU IISTAIS un MEGAKRUTAIS sjrotaudi fans... TINIES ar labu, kameer neesi padziits ar kuutsmietu... Ko tu te spamo... TINIES no KURIENES ESI NAACIS un NEJAUC LUUDZU GAISU!!!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 Piebaldzeens

paklau, ontuun----

neviens neko megasliktu veel nav pateicis...jo vairaak klaigaasi, jo arii man buus lielaaka interese pazvaigaat...

ja kas nepatiik- fis uz savu hrenoklubu un iidi viens pats...

vai arii mums aiziet un visiem draudziigi pieregjistreeties

hreno-klab vareetu buut jaunaa NSNF vasaras rezidence!

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Beidzot atvadīsimies no šitiem kloniem? ok - nav problēmu. Uz [ne]redzēšanos!

ibio abās savās izpausmēs dzēsts.

Kurš nākošais?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

oibi rakstīja:

ibio rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

un kaadeelj ne?

lai spamotu ir iauto

pisu ******* šito megadinamisko portālu.

zinu ka bans - *******

upss....

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: sveiki,

vēlētos tik ieteikt tiem, kas paši nav, nav bijuši un nebūs nevienos klubos un nesaprot jēgu tam utt. nelīst ar saviem subjektīvajiem komentāriem un nenotirst visu, kas pašiem nav aktuāli utt.

Piebaldzēnam ieteiktu "savākties" un nereaģēt/ignorēt to jūzeru komentārus, kuru viedokļi tāpat nepalīdzēs un nav no svara

P.S. veixmi procesā.

OK!!! Paldies par padomu!!! Njemsju veeraa Tavus ieteikumus!!! Un paldies par atbalstu... Nu vismaz moraalo!!!

Par teemu runaajot... Pamzaam saak izkristalizeeties tiksjanaas laiks - 3.maijs un veela peecpusdiena. Tiksjanas vieta - veel tiek domaats optimaalaakais variants!!! Bet visa infa preciizaak buus kluba forumaa!!!

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Kloni, klauni utt!

Nelasīju šito visu, bet kam reno clubs

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Kloni, klauni utt!

Nelasīju šito visu, bet kam reno clubs

a man tev pret jautaajums - kam ir domaats SUBARU, BMW, AUDI... etc klubs??? Nepatiik NELASI!!!

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Smart7 rakstīja: Kloni, klauni utt!

Nelasīju šito visu, bet kam reno clubs

a man tev pret jautaajums - kam ir domaats SUBARU, BMW, AUDI... etc klubs??? Nepatiik NELASI!!!

Tu esi psihs?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Kloni, klauni utt!

Nelasīju šito visu, bet kam reno clubs

renooo klabs ir prieksh taa , lai tie nelaimiigie , kuri ir iepirkushi renooo , ar apvienotiem speekiem , dotos ciinja ar bezceriigajiem renooo diilerservisiem , kuri nespeej izpildiit pat garantijas saistiibas , man piem. tuudalinj jau gac buus rinjkjii kaa neshancee A/C un musljumotoorz turpina tik piezvaniit 'peec nedeeljas' , bet man ira pox , jo ne jau es ar to renooo braucu , kaa klabina vaacu Karstad bodees: praise gutt - alles gutt , karoch mee zinaaju kaadu 'kluci' peerku un iluuzijas neloloju un ko tur veel var gribeet meibii klubu??!! o emoociju

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Smart7 rakstīja: Kloni, klauni utt!

Nelasīju šito visu, bet kam reno clubs

renooo klabs ir prieksh taa , lai tie nelaimiigie , kuri ir iepirkushi renooo , ar apvienotiem speekiem , dotos ciinja ar bezceriigajiem renooo diilerservisiem , kuri nespeej izpildiit pat garantijas saistiibas , man piem. tuudalinj jau gac buus rinjkjii kaa neshancee A/C un musljumotoorz turpina tik piezvaniit 'peec nedeeljas' , bet man ira pox , jo ne jau es ar to renooo braucu , kaa klabina vaacu Karstad bodees: praise gutt - alles gutt , karoch mee zinaaju kaadu 'kluci' peerku un iluuzijas neloloju un ko tur veel var gribeet meibii klubu??!! o emoociju

nu un ko tu ar to gribeeji pateikt??? Maybe iztiksim BEZ spama - neveidosim bezteemu sjinii topikaa??? Ja tev nepatiik sjii marka, tad LIECIES MIERAA!!!

P.s. ar ko gan kautkaads AUDI vai BMW ir paaraaks par RENAULT???

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

negribu nevienam aizraadiit, bet te ir iauto nevis reno-klab.lv

es uz savu forumu un tur arii diktee savi noteikumi.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

es ar to gribeeju pateikt ka viss kam beigaas ira 'O' ir pelnijis savu klabu un kaadas teu ir probleemas ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: es ar to gribeeju pateikt ka viss kam beigaas ira 'O' ir pelnijis savu klabu un kaadas teu ir probleemas ?

O beigās ir tikai oooo

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: 2 Piebaldzeens

paklau, ontuun----

neviens neko megasliktu veel nav pateicis...jo vairaak klaigaasi, jo arii man buus lielaaka interese pazvaigaat...

ja kas nepatiik- fis uz savu hrenoklubu un iidi viens pats...

vai arii mums aiziet un visiem draudziigi pieregjistreeties

hreno-klab vareetu buut jaunaa NSNF vasaras rezidence!

davaj sipam un rešistrējamies renaultlapā

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDIOTS rakstīja: es ar to gribeeju pateikt ka viss kam beigaas ira 'O' ir pelnijis savu klabu un kaadas teu ir probleemas ?

O beigās ir tikai oooo

nu ja diemzjeel

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: 2 Piebaldzeens

paklau, ontuun----

neviens neko megasliktu veel nav pateicis...jo vairaak klaigaasi, jo arii man buus lielaaka interese pazvaigaat...

ja kas nepatiik- fis uz savu hrenoklubu un iidi viens pats...

vai arii mums aiziet un visiem draudziigi pieregjistreeties

hreno-klab vareetu buut jaunaa NSNF vasaras rezidence!

bik stresinjsh netraucee nevienam moderim vai adminim...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: IRC spēli "Mafija"

Pļa Vot kur tādi dolpajobi rodās? Labi, labi, vari neatbildēt - tas ir ritorisks jautājums

Kārtējo reizi parliecinos ka esi losis!

p.s. Par tēmu, ir ok, kad pārādas cilvēks kurš meiģina kaut-ko tādu organizēt - tādu ir daudz.. Bet šo visu uzturēt... nezinu, nezinu

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti