Renault Club Latvija dibināšana

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Ar šo visiem Renault markas interesentiem paziņoju, ka t.s. Bonifācija brīvdienās tiek organizēts Renault kluba pirmā tikšanās. Patreizējais datums ir 2.maijs. Tikšanās vieta un laiks tiks precizēts pēc interesentu aptaujas www.renaultclub.lv. Visticamāk tas būs kautkur Rīgā un visticamāk pēcpusdienā.

P.s. ĻOTI, ĻOTI L I E L S LŪGUMS msh, deskteru un citus t.s. spamerus ŠOREIZ savus spamainos komentus paturēt pie sevis!!!

 
1 2 3 4 5 6 7
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

smoke rakstīja:

Pirmais rakstīja:

smoke rakstīja: Kur ta visi pazuda? Kur sportists pirmais, kur visi kārtīgie veči.

Pirmais, softs ir, bet varēji uzrakstīt kāds kabelis, visdrīzāk to būs citā vietā jāsprauž

kāds tev softs ir? kabelis spraužās ar vienu galu mašīnā (megānei zem maģa pataisās vaļā plastmasa un tur ir štepselis) ar ortu galu kompja usb....

Tavai meganai ir kwp2000, reti kurš vads un softs ar viņu draudzējas

ahā, pasaki vēl kauko gudrāku speciālists ibio pļā, kur tu tādas gudrības sagrābstījies???? reti kurš softs un reti kurš vads

mašinai ir parasts OBD2 interfeiss....

tas pats kwp2000 ir gandrīz katrā otrajā fofāgena ražojumā

kwp2000 ir tikai maza daļiņa no tā, kas tajā mašīnā ir iekšā - es jau otro dienu prasu jums "KRUTAJIEM RENAULTKLUBISTIEM" vai jums kādam ir pieejams softs, kas man atļautu izpildīt kautko līdzīgu kā vagkoms...

a ko jūs? šķidri drišat no mežonīgiem megaaugstumiem un sakiet, ka jūsu krutās 2004 gada bezmotora 1.4 megānes ir tehnikas sasnieguma galngals

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

smoke rakstīja:

Pirmais rakstīja:

smoke rakstīja: Kur ta visi pazuda? Kur sportists pirmais, kur visi kārtīgie veči.

Pirmais, softs ir, bet varēji uzrakstīt kāds kabelis, visdrīzāk to būs citā vietā jāsprauž

kāds tev softs ir? kabelis spraužās ar vienu galu mašīnā (megānei zem maģa pataisās vaļā plastmasa un tur ir štepselis) ar ortu galu kompja usb....

Tavai meganai ir kwp2000, reti kurš vads un softs ar viņu draudzējas

ahā, pasaki vēl kauko gudrāku speciālists ibio pļā, kur tu tādas gudrības sagrābstījies???? reti kurš softs un reti kurš vads

mašinai ir parasts OBD2 interfeiss....

tas pats kwp2000 ir gandrīz katrā otrajā fofāgena ražojumā

kwp2000 ir tikai maza daļiņa no tā, kas tajā mašīnā ir iekšā - es jau otro dienu prasu jums "KRUTAJIEM RENAULTKLUBISTIEM" vai jums kādam ir pieejams softs, kas man atļautu izpildīt kautko līdzīgu kā vagkoms...

a ko jūs? šķidri drišat no mežonīgiem megaaugstumiem un sakiet, ka jūsu krutās 2004 gada bezmotora 1.4 megānes ir tehnikas sasnieguma galngals

kush , kush , rimsties gaaniities , ka neibaano na xundaj galiigi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Pirmais rakstīja:

smoke rakstīja:

Pirmais rakstīja:

smoke rakstīja: Kur ta visi pazuda? Kur sportists pirmais, kur visi kārtīgie veči.

Pirmais, softs ir, bet varēji uzrakstīt kāds kabelis, visdrīzāk to būs citā vietā jāsprauž

kāds tev softs ir? kabelis spraužās ar vienu galu mašīnā (megānei zem maģa pataisās vaļā plastmasa un tur ir štepselis) ar ortu galu kompja usb....

Tavai meganai ir kwp2000, reti kurš vads un softs ar viņu draudzējas

ahā, pasaki vēl kauko gudrāku speciālists ibio pļā, kur tu tādas gudrības sagrābstījies???? reti kurš softs un reti kurš vads

mašinai ir parasts OBD2 interfeiss....

tas pats kwp2000 ir gandrīz katrā otrajā fofāgena ražojumā

kwp2000 ir tikai maza daļiņa no tā, kas tajā mašīnā ir iekšā - es jau otro dienu prasu jums \"KRUTAJIEM RENAULTKLUBISTIEM\" vai jums kādam ir pieejams softs, kas man atļautu izpildīt kautko līdzīgu kā vagkoms...

a ko jūs? šķidri drišat no mežonīgiem megaaugstumiem un sakiet, ka jūsu krutās 2004 gada bezmotora 1.4 megānes ir tehnikas sasnieguma galngals

kush , kush , rimsties gaaniities , ka neibaano na xundaj galiigi

par šito mani nevar izbanot

man ir renaults www.iauto.lv/...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nuja , bet Teu jau nau TIKKAI renaulc - tobish , sirdii tomeer esi 'sliktais'

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

smoke rakstīja:

Pirmais rakstīja:

smoke rakstīja: Kur ta visi pazuda? Kur sportists pirmais, kur visi kārtīgie veči.

Pirmais, softs ir, bet varēji uzrakstīt kāds kabelis, visdrīzāk to būs citā vietā jāsprauž

kāds tev softs ir? kabelis spraužās ar vienu galu mašīnā (megānei zem maģa pataisās vaļā plastmasa un tur ir štepselis) ar ortu galu kompja usb....

Tavai meganai ir kwp2000, reti kurš vads un softs ar viņu draudzējas

ahā, pasaki vēl kauko gudrāku speciālists ibio pļā, kur tu tādas gudrības sagrābstījies???? reti kurš softs un reti kurš vads

mašinai ir parasts OBD2 interfeiss....

tas pats kwp2000 ir gandrīz katrā otrajā fofāgena ražojumā

kwp2000 ir tikai maza daļiņa no tā, kas tajā mašīnā ir iekšā - es jau otro dienu prasu jums "KRUTAJIEM RENAULTKLUBISTIEM" vai jums kādam ir pieejams softs, kas man atļautu izpildīt kautko līdzīgu kā vagkoms...

a ko jūs? šķidri drišat no mežonīgiem megaaugstumiem un sakiet, ka jūsu krutās 2004 gada bezmotora 1.4 megānes ir tehnikas sasnieguma galngals

Varu tev saprotami izteikties- sip pa reni

Ir gan softs, bet nafig man izpausties, kretīnam, kurš mani jau pirmajā teikumā kaut kā tur apsauca.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

reāli es gribu pieslēgties tai miskastei un paskatīties vai viņā iekšā ir riepu spiediena monitoringa sistēma, bet negribu tāda tūda dēļ apmeklēt narkodīleri

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja: Ko darīt, ja saimniecībā ir vairāki un dažādu marku autiņi? Stāties visos klubos?

Dibini kolchozu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

smoke rakstīja:

Pirmais rakstīja:

smoke rakstīja:

Pirmais rakstīja:

smoke rakstīja: Kur ta visi pazuda? Kur sportists pirmais, kur visi kārtīgie veči.

Pirmais, softs ir, bet varēji uzrakstīt kāds kabelis, visdrīzāk to būs citā vietā jāsprauž

kāds tev softs ir? kabelis spraužās ar vienu galu mašīnā (megānei zem maģa pataisās vaļā plastmasa un tur ir štepselis) ar ortu galu kompja usb....

Tavai meganai ir kwp2000, reti kurš vads un softs ar viņu draudzējas

ahā, pasaki vēl kauko gudrāku speciālists ibio pļā, kur tu tādas gudrības sagrābstījies???? reti kurš softs un reti kurš vads

mašinai ir parasts OBD2 interfeiss....

tas pats kwp2000 ir gandrīz katrā otrajā fofāgena ražojumā

kwp2000 ir tikai maza daļiņa no tā, kas tajā mašīnā ir iekšā - es jau otro dienu prasu jums "KRUTAJIEM RENAULTKLUBISTIEM" vai jums kādam ir pieejams softs, kas man atļautu izpildīt kautko līdzīgu kā vagkoms...

a ko jūs? šķidri drišat no mežonīgiem megaaugstumiem un sakiet, ka jūsu krutās 2004 gada bezmotora 1.4 megānes ir tehnikas sasnieguma galngals

Varu tev saprotami izteikties- sip pa reni

Ir gan softs, bet nafig man izpausties, kretīnam, kurš mani jau pirmajā teikumā kaut kā tur apsauca.

ja tu spēj izspiest tikai, citēju "Tavai meganai ir kwp2000, reti kurš vads un softs ar viņu draudzējas", tad man nerodas pilnīgi nekāda ticība, ka tev varētu būt kautkas vairāk par KWP2000 Flasher, nu varbūt KWP2000 PLUS Flasher

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

smoke rakstīja:

Pirmais rakstīja:

smoke rakstīja:

Pirmais rakstīja:

smoke rakstīja: Kur ta visi pazuda? Kur sportists pirmais, kur visi kārtīgie veči.

Pirmais, softs ir, bet varēji uzrakstīt kāds kabelis, visdrīzāk to būs citā vietā jāsprauž

kāds tev softs ir? kabelis spraužās ar vienu galu mašīnā (megānei zem maģa pataisās vaļā plastmasa un tur ir štepselis) ar ortu galu kompja usb....

Tavai meganai ir kwp2000, reti kurš vads un softs ar viņu draudzējas

ahā, pasaki vēl kauko gudrāku speciālists ibio pļā, kur tu tādas gudrības sagrābstījies???? reti kurš softs un reti kurš vads

mašinai ir parasts OBD2 interfeiss....

tas pats kwp2000 ir gandrīz katrā otrajā fofāgena ražojumā

kwp2000 ir tikai maza daļiņa no tā, kas tajā mašīnā ir iekšā - es jau otro dienu prasu jums "KRUTAJIEM RENAULTKLUBISTIEM" vai jums kādam ir pieejams softs, kas man atļautu izpildīt kautko līdzīgu kā vagkoms...

a ko jūs? šķidri drišat no mežonīgiem megaaugstumiem un sakiet, ka jūsu krutās 2004 gada bezmotora 1.4 megānes ir tehnikas sasnieguma galngals

Varu tev saprotami izteikties- sip pa reni

Ir gan softs, bet nafig man izpausties, kretīnam, kurš mani jau pirmajā teikumā kaut kā tur apsauca.

ja tu spēj izspiest tikai, citēju "Tavai meganai ir kwp2000, reti kurš vads un softs ar viņu draudzējas", tad man nerodas pilnīgi nekāda ticība, ka tev varētu būt kautkas vairāk par KWP2000 Flasher, nu varbūt KWP2000 PLUS Flasher

un vispaar winjsh ir zilais walis , nau weerc sapiities , ka neatnjem megainiibu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un poc visa šitā tie praideri vēl grib lai es iestājos tajā klubā????????????

kur parādās kluba varka, aizbraukt ar renault brīvdienās piekosties kā lopam?????

man reku ir reāla vajadzība un normāls klubs man spētu palīdzēt

spēlītes man patīk, bet tik liels mazohists es neesmu

uztaisam eksperimentu ar ritīgiem klubistiem, saderam, ka būs sakarīga (nevis retais vads der un softs arī tur ir vajadzīgs kaukāds speciālais) atbilde tiklīdz viņš šito izlasīs - edzulīīīīīīīī, u-uuuu vai tev gadījumā nav pie rokas diagnostikas softs priekš bēmēvē 328i???

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: un poc visa šitā tie praideri vēl grib lai es iestājos tajā klubā????????????

Kam tu esi vajadzīgs? Pagaidām tur ir tikai forums, kur varētu kāreiz šādus tehniskas dabas jautājumus pacilāt, neviens nesauc tevi mīlēties, ja labāk patīk te kopā ar pārējo ganāmpulku, paša problēmas.

Softs ir speciālais Renault- ar kaunināšanas metodi vari savus mazbērnus mēģināt pierunāt

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

smoke rakstīja:

Kam tu esi vajadzīgs?

Pisec,varens sākums. Nu tad turpiniet vien.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

smoke rakstīja:

Pirmais rakstīja: un poc visa šitā tie praideri vēl grib lai es iestājos tajā klubā????????????

Kam tu esi vajadzīgs? Pagaidām tur ir tikai forums, kur varētu kāreiz šādus tehniskas dabas jautājumus pacilāt, neviens nesauc tevi mīlēties, ja labāk patīk te kopā ar pārējo ganāmpulku, paša problēmas.

Softs ir speciālais Renault- ar kaunināšanas metodi vari savus mazbērnus mēģināt pierunāt

da iebāz pakaļā to savu softu... ne tev viņš ir nekā (varbūt ja nu vienīgi tev ir serviss)

renault softs viņam kas ne katru mašīnu ņem pretī, jo viņai redz ir ņivjebenna izplatīts boša agregāts virsū (ko stutē pusei no visiem eiropas dīzeļiem)

smoke Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: da iebāz pakaļā to savu softu...

Nē, vecīt, ar šito es tev nepalīdzēšu, krāmējies vien pats ar savu pakaļu

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

smoke rakstīja:

Pirmais rakstīja: da iebāz pakaļā to savu softu...

Nē, vecīt, ar šito es tev nepalīdzēšu, krāmējies vien pats ar savu pakaļu

+1

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Testéju dacìti 1.6 16v tàds lètums. opelkadec tad jau ir izskjèrdígi noformèc jumts uzliekot roku ieliecas ,ar pakaljdurvìm var vèsi izpiest làkturus,par ko brìdina atbilstosa uzlíme,haubei nau pneimocilindrìsu,bet ir atbaidosh metàla stienis.grab kà zigulis,sédi kà uz poda utt ilùzija par jaunu masìnu 8D

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Testéju dacìti 1.6 16v tàds lètums. opelkadec tad jau ir izskjèrdígi noformèc jumts uzliekot roku ieliecas ,ar pakaljdurvìm var vèsi izpiest làkturus,par ko brìdina atbilstosa uzlíme,haubei nau pneimocilindrìsu,bet ir atbaidosh metàla stienis.grab kà zigulis,sédi kà uz poda utt ilùzija par jaunu masìnu 8D

autoreview.ru- daciitei duravas aizveraas ar nokritusha blekja spainja skanju...

neesmu tikk bagaats lai izgruuztu veejaa 8-9K par jaunu auto...kursh nepatiik...nav eerts...(neieshana-subjektiivi) ...i kuram aftermarket $$$ =0

protams...ja jaaizveelaas starp vazni kjiinieti un sho...viennoziimiigi- daciite mcv ...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

jau laiciigi- HRE- nekaa personiigi... your choice

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

krix rakstīja:

Ozz rakstīja: ...

un juus saviem jaunajiem renjiem pasi lampinju neverat nomainiit bez kompja resetosanas un ritenja noskruuveesanas

vot tu ti bateņka prav. vēlos redzēt to spranču inženierģēniju, kurš ir izdomājis MeganeII kreisā luktura izvietojumu. Jo man interesē kā caur to paspārnes spraugu var veikt lampiņu nomaiņu?

elementāri.... atbrauc, es tev pa 7 lati nomainīšu lampiņu.... tikai nebrauc ziemā, tad ir auksts un man negribēsies līst ārā

Ari pagriezienam?Ja ja, tad nakamreiz griezisos pei Tevis, nevis ardisu ara pasparni.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Pirmais rakstīja:

krix rakstīja:

Ozz rakstīja: ...

un juus saviem jaunajiem renjiem pasi lampinju neverat nomainiit bez kompja resetosanas un ritenja noskruuveesanas

vot tu ti bateņka prav. vēlos redzēt to spranču inženierģēniju, kurš ir izdomājis MeganeII kreisā luktura izvietojumu. Jo man interesē kā caur to paspārnes spraugu var veikt lampiņu nomaiņu?

elementāri.... atbrauc, es tev pa 7 lati nomainīšu lampiņu.... tikai nebrauc ziemā, tad ir auksts un man negribēsies līst ārā

Ari pagriezienam?Ja ja, tad nakamreiz griezisos pei Tevis, nevis ardisu ara pasparni.

jamajam vajadzeetu arii Jumper tuvaas gaismas h7 -10 graados nomainiit ...bez treninja...

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

smoke rakstīja:

Pirmais rakstīja: da iebāz pakaļā to savu softu...

Nē, vecīt, ar šito es tev nepalīdzēšu, krāmējies vien pats ar savu pakaļu

-1

tiksi Pirmajā dušā, tad arī krāmēsies...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Testéju dacìti 1.6 16v tàds lètums. opelkadec tad jau ir izskjèrdígi noformèc jumts uzliekot roku ieliecas ,ar pakaljdurvìm var vèsi izpiest làkturus,par ko brìdina atbilstosa uzlíme,haubei nau pneimocilindrìsu,bet ir atbaidosh metàla stienis.grab kà zigulis,sédi kà uz poda utt ilùzija par jaunu masìnu 8D

a kas tev zem haubes ir pazudis????? tas tak nav nekāc vulvo

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

reku viens piedāvā pribambasu, ko es tieši dažus postus atpakaļ minēju

kā tad ir??? renistiem ir tas diagnostikas sofc vai nav?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

idiņu kašķis...

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Tagad vairāk vai mazāk visi autoražotāji dara visu, la saviem klientiem apgrūtinātu dzīvi- par visādiem sīkumiem spiež griezties autoservisos un maksāt naudu par NEKO- t.i.lampiņas,kļūdu dzēšanas,dizgnostikas u.c.

Renault šajā ziņā ir viens no līderiem, cik dzirdēts un lasīts

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti