ko darīsiet, kad dīzels maksās 1Ls/litrā

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Izskatās, ka tie laiki nav tālu. Pāris mēnešu un ok.

Ko saka ekonomisko dīzeļmotoru lietotāji?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..15
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

maxgroup rakstīja: Es kā lēju 98, tā arī liešu, manis pēc lai viņš maksā 5Ls

Kads tu krutsBagats papiņš ne??

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

uupis rakstīja: Njā – šogad ražas nebūs...

ko ta nepieminēji tramvajus?

Nav jēga piminēt jo ar šo degvielas enu kāpumu RS nākamgad kā bankā cels cenas minimums 2 x, ja ne visas 3 x. Un tad atkal varēsi lēkāt ka Tramvajs ir lētākais un labākais transports.

Aizliegt tramvajus – degviela būs lētāka – kustība raitāka...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

uupis rakstīja: Njā – šogad ražas nebūs...

ko ta nepieminēji tramvajus?

Un vēl kas – tu ar tramvaju vedīsi graudus un kartupeļus no lauka?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

maxgroup rakstīja: Es kā lēju 98, tā arī liešu, manis pēc lai viņš maksā 5Ls

optimists, atgriezīsimies pie šīs sarunas pēc pāris gadiem

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Da *******. Kamēr alga palielinās līdz ar cenām, tikmēr uztraukumam nav pamata.

Kurā kantorītī tad tik labi klājas?????????????????????

JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

Neko nedarīšu....

Braukšu ar savu bendzīnieku, kas ar gāzes iekārtu aprīkots

0,40 ls par litru.....

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Da *******. Kamēr alga palielinās līdz ar cenām, tikmēr uztraukumam nav pamata.

Latvija kaut ka algas atpaliek par 5x reizem vismaz

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Varu nomierinàt satrauktos pràtus-sodrèji plausàs nenonàk,prieks tam ir mati degunà.un plausas spèj pasas attìrìties.un no jebkura skurstenja nàk àrà apmèram tas pats kas no dìzelja.Cietàs dalinjas vnk nokrìt zemé.Toties nojàts benzìnmotors gandé atmosfèru krietni vairàk.

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Nevajag raudāt ka degviela paliek dārgāka, vajag domāt kā vairāk nopelnīt un vispār dieselauto normāls ir tikai kamēr jauns. Man šķiet ka pārkāpjot no dieseļa kurš tērēja 7,5L/100 uz benzīsu kurš tērē 12L/100 naudiski es neesmu zaudētājs, jo atkrīt dārgie sūkņi, ziemas rītos jautājums vai pieleks un nav melnā mākoņa ieminot.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Žēl, ka visa lauksaimniecība un arī transporta joma strādā ar dīzeli. Nav jau īsti alternatīvu. Tā kā nākamais cenu kāpums pārtikai un arī pārējam vēl tikai gaidāms

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Varu nomierinàt satrauktos pràtus-sodrèji plausàs nenonàk,prieks tam ir mati degunà.un plausas spèj pasas attìrìties.un no jebkura skurstenja nàk àrà apmèram tas pats kas no dìzelja.Cietàs dalinjas vnk nokrìt zemé.Toties nojàts benzìnmotors gandé atmosfèru krietni vairàk.

bet ja elpo caur muti? piem, iesnas.

rīklē arī tie mati ?

ir man gadījies ar moci pa pilsētu aiz dīzeļa kādu brītiņu braukt; vienmēr licies tad, ka gals aiz noslāpšanas pavisam tuvu.

un plaušas attīrās daļēji, protams, ne jau nu pilnībā. Arī attīrīšanās process ir samērā nepatīkams, bez tam, kā jau jebkurš process, atstāj arī savas sekas. Tās summējas.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja: Nevajag raudāt ka degviela paliek dārgāka, vajag domāt kā vairāk nopelnīt un vispār dieselauto normāls ir tikai kamēr jauns. Man šķiet ka pārkāpjot no dieseļa kurš tērēja 7,5L/100 uz benzīsu kurš tērē 12L/100 naudiski es neesmu zaudētājs, jo atkrīt dārgie sūkņi, ziemas rītos jautājums vai pieleks un nav melnā mākoņa ieminot.

Noteikti naudiski neesi zaudējis tāpēc, ka no veca dīzeļa pārsēdies uz jaunāku benzīnu.

Piemēram es pēdējos piecus gadus braucu ar dīzeļiem un ne reizi nav bijis jāmaina sūkņi, kā arī visus ziemas rītus bez problēmām esmu iedarbinājis savus auto (arī veco audi ar nobrauktu, sulojošu dzinēju). Man problēmas ar iedarbināšanu ziemā bija tieši ar benzīnnieku. Par melno mākoni, ja visulaiku sēņo un reizi mēnesī izdomā iemīt tad protams parādās melnais mākonis, bet ja regulāri, katru dienu, min tad nekāda melnā mākoņa nav (no personīgās pieredzes)

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

batka rakstīja:

Magistrs rakstīja: Da *******. Kamēr alga palielinās līdz ar cenām, tikmēr uztraukumam nav pamata.

Latvija kaut ka algas atpaliek par 5x reizem vismaz

Atpaliek, ta atpaliek. Bet ja palielina par tik, par cik ceļas cenas, tad ir ok. Vismaz mīnusos neiebrauc.

Ja palielina,bet kaut ka nepalielina...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Žēl, ka visa lauksaimniecība un arī transporta joma strādā ar dīzeli. Nav jau īsti alternatīvu. Tā kā nākamais cenu kāpums pārtikai un arī pārējam vēl tikai gaidāms

Vot vot – par šito vajag uztraukties Un nevis kā anonīmiķis par tramvajiem.

Bet mans domāt ka cenu kāpuma nebūs. Jo sakņu un graudu iepircēji iespraudīs rokas sānos un pateiks ka nemaksās vairāk par 5 santīmi par kilogramu kartupeļu, bet tirgos pēctam par 80 santīmiem.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Un tas jau saucas konkrētais D un galvassāpes ne tikai tiešajiem iesaistītajiem, bet pārējiem, kuri ir pakārtoti. Nodokļi, bankas, nodarbinātība un kā likums devalvācija.

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Nu uz bēdām iedzertu kādu aliņu un 1 Ls vēl paciestu.

Vot pie 2 Ls un tagadējiem ienākumiem es gan kristu panikā un zaudētu samaņu.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Lūk mums būtu arī jāsāk

money.newsru.com/...

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Vissss - pasaules gals ir klāt ...

Kaut ātrāk Daisels maksātu 1,- litrā - vieglāk būtu sarēķināt cik jāmaksā pie kases ...

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt
krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Lūk mums būtu arī jāsāk

money.newsru.com/...

Šorīt pa kautkādu krievu kanālu (toļi PTP, vai OPT) skatījos ziņas: jeņķos sācies degv zagšanas bums , karoč smago a/m īpašnieki kā traki mēģina domāt kā aizslēgt bākas un DUS apsverot iespēju ieviest priekšapmaksu... neesam vienīgie, kas cepjas

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

amerikāņiem ta dolāra kurss nekrītas. mums vēl jāpriecājas, ka lats piesiets eiro.

wvfans Reģ.: 24.08.2004
0 0 Atbildēt

Da tepat pie mums no smagajiem fenderējot uz nebedu ...

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja: Da tepat pie mums no smagajiem fenderējot uz nebedu ...

Arī fakts, pie kam brutālajā- pat urbj bākā caurumus...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

wvfans rakstīja: Da tepat pie mums no smagajiem fenderējot uz nebedu ...

Arī fakts, pie kam brutālajā- pat urbj bākā caurumus...

Tur urbt nevajag – dornis komlektā ar veseri – caurums 5-10 mm

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

Man ir 2,7i ar 15 l/100km pateerinju pilseetaa, bet ir GAAAAZE!!!!!

Un ar visu to, es domaaju parketnieku mainiit uz kaadu japaani ar 2 litru benziinnieku un uzlikt gaazes sprici.

1 2 3 4 5 6 7 8 ..15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti