ko darīsiet, kad dīzels maksās 1Ls/litrā

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Izskatās, ka tie laiki nav tālu. Pāris mēnešu un ok.

Ko saka ekonomisko dīzeļmotoru lietotāji?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..15
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

curmis rakstīja: Nevajag raudāt ka degviela paliek dārgāka, vajag domāt kā vairāk nopelnīt un vispār dieselauto normāls ir tikai kamēr jauns. Man šķiet ka pārkāpjot no dieseļa kurš tērēja 7,5L/100 uz benzīsu kurš tērē 12L/100 naudiski es neesmu zaudētājs, jo atkrīt dārgie sūkņi, ziemas rītos jautājums vai pieleks un nav melnā mākoņa ieminot.

Noteikti naudiski neesi zaudējis tāpēc, ka no veca dīzeļa pārsēdies uz jaunāku benzīnu.

Piemēram es pēdējos piecus gadus braucu ar dīzeļiem un ne reizi nav bijis jāmaina sūkņi, kā arī visus ziemas rītus bez problēmām esmu iedarbinājis savus auto (arī veco audi ar nobrauktu, sulojošu dzinēju). Man problēmas ar iedarbināšanu ziemā bija tieši ar benzīnnieku. Par melno mākoni, ja visulaiku sēņo un reizi mēnesī izdomā iemīt tad protams parādās melnais mākonis, bet ja regulāri, katru dienu, min tad nekāda melnā mākoņa nav (no personīgās pieredzes)

Paskaties, piemēram, uz vecām jopeļvētrām ar benzīnniekiem un uz jaunām jopeļvētrām ar ķīseļiem un uzmini, kuram lielāka iespēja, ka sūknis atkodīsies

Uh_ti Reģ.: 22.03.2008
0 0 Atbildēt

Vaajprats rakstīja: Man ir 2,7i ar 15 l/100km pateerinju pilseetaa, bet ir GAAAAZE!!!!!

Un ar visu to, es domaaju parketnieku mainiit uz kaadu japaani ar 2 litru benziinnieku un uzlikt gaazes sprici.

Kush, nevajag lieki reklamēt gāzi, savādāk praidisti pacels vēl arī tai cenu līdz -10 sant. no benzīna cenas!

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

jaaanis rakstīja:

curmis rakstīja: Nevajag raudāt ka degviela paliek dārgāka, vajag domāt kā vairāk nopelnīt un vispār dieselauto normāls ir tikai kamēr jauns. Man šķiet ka pārkāpjot no dieseļa kurš tērēja 7,5L/100 uz benzīsu kurš tērē 12L/100 naudiski es neesmu zaudētājs, jo atkrīt dārgie sūkņi, ziemas rītos jautājums vai pieleks un nav melnā mākoņa ieminot.

Noteikti naudiski neesi zaudējis tāpēc, ka no veca dīzeļa pārsēdies uz jaunāku benzīnu.

Piemēram es pēdējos piecus gadus braucu ar dīzeļiem un ne reizi nav bijis jāmaina sūkņi, kā arī visus ziemas rītus bez problēmām esmu iedarbinājis savus auto (arī veco audi ar nobrauktu, sulojošu dzinēju). Man problēmas ar iedarbināšanu ziemā bija tieši ar benzīnnieku. Par melno mākoni, ja visulaiku sēņo un reizi mēnesī izdomā iemīt tad protams parādās melnais mākonis, bet ja regulāri, katru dienu, min tad nekāda melnā mākoņa nav (no personīgās pieredzes)

Paskaties, piemēram, uz vecām jopeļvētrām ar benzīnniekiem un uz jaunām jopeļvētrām ar ķīseļiem un uzmini, kuram lielāka iespēja, ka sūknis atkodīsies

Ticība neļauj uz tādām skatīties, kurnu vēl tuvoties

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

msh rakstīja:

jaaanis rakstīja:

curmis rakstīja: Nevajag raudāt ka degviela paliek dārgāka, vajag domāt kā vairāk nopelnīt un vispār dieselauto normāls ir tikai kamēr jauns. Man šķiet ka pārkāpjot no dieseļa kurš tērēja 7,5L/100 uz benzīsu kurš tērē 12L/100 naudiski es neesmu zaudētājs, jo atkrīt dārgie sūkņi, ziemas rītos jautājums vai pieleks un nav melnā mākoņa ieminot.

Noteikti naudiski neesi zaudējis tāpēc, ka no veca dīzeļa pārsēdies uz jaunāku benzīnu.

Piemēram es pēdējos piecus gadus braucu ar dīzeļiem un ne reizi nav bijis jāmaina sūkņi, kā arī visus ziemas rītus bez problēmām esmu iedarbinājis savus auto (arī veco audi ar nobrauktu, sulojošu dzinēju). Man problēmas ar iedarbināšanu ziemā bija tieši ar benzīnnieku. Par melno mākoni, ja visulaiku sēņo un reizi mēnesī izdomā iemīt tad protams parādās melnais mākonis, bet ja regulāri, katru dienu, min tad nekāda melnā mākoņa nav (no personīgās pieredzes)

Paskaties, piemēram, uz vecām jopeļvētrām ar benzīnniekiem un uz jaunām jopeļvētrām ar ķīseļiem un uzmini, kuram lielāka iespēja, ka sūknis atkodīsies

Ticība neļauj uz tādām skatīties, kurnu vēl tuvoties

AUDI muuks. mans ar.

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

sanak, ka LV sodien litrs dd jau maksa 1GBP litra, te, esmu sodien UK, maksa videji 1,25-1,35 GBP litra.... (1gbp=0.86Ls perc parex.lv sodien

nu ko neesam vairs taalu kur videja alga valti ir 1000-1300GBP menesi

zjbis!

GirtzB Reģ.: 18.03.2002
0 0 Atbildēt

tu ko iekš uk tikkai 1300 GBP vidējā?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

a vot tieši tā!

tajā pašā ASV un Vācijā vidējās algas nav nemaz tik kosmiski lielas.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: a vot tieši tā!

tajā pašā ASV un Vācijā vidējās algas nav nemaz tik kosmiski lielas.

Tikai tur viss ir krietni letaks

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

bummerr rakstīja: sanak, ka LV sodien litrs dd jau maksa 1GBP litra, te, esmu sodien UK, maksa videji 1,25-1,35 GBP litra.... (1gbp=0.86Ls perc parex.lv sodien

nu ko neesam vairs taalu kur videja alga valti ir 1000-1300GBP menesi

zjbis!

nu nezinu gan... gliemezhu ganiem un visaaadiem taadiem jau varbuut ka ir...

bracka kazino straadaa, jamam 2 k kaut kur sanaak....

es kaa mediciinas tehnikjis sanjemtu no 50 gadaa....viss jau atkariigs no taa, cik kvalificeetu darbu dari...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pirms vai pēc nodokļiem?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: pirms vai pēc nodokļiem?

parasti jau noraada pirms nodokljiem.... bet tas bij pirms 3 gadiem, tagad neesmu intereseejies...

a brackam, jams tur reizeem taa kaa zaales uzraugs vai kas...tam uz rokas...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bet tajaa pasaa laikaa- hata ap 500 maarcinjaam meenesii, metro kaut kaadi ka tik ne 300 bija...

un tad taads gliemezhu gans par paareejo naudu var eest sunju konservus...jo mazkvalificeetaa darba dariitaaju tur ka vai biezs...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

gliemežu gani parasti hatā dzīvo viens uz katriem 4 kvadrātmetriem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: gliemežu gani parasti hatā dzīvo viens uz katriem 4 kvadrātmetriem.

es taa vispaarinaati runaaju...

ja nav ne gjimenes ne vispaar nekaadu iluuziju par naakotni un pats neko nemaaki- tad jaa varbuut ir veerts mukt uz turieni, ja esi gana gudrs un neljauj leitim/babajam sevi apjaat, tad parijis buusi, kloziite arii kvalitatiivaaka par humpalu adidaseneem sanaaks, kaut kaada sadziives elektronika tur ir pat leetaaka kaa pie mums, pakalpojumi labaaki...zinaama eksistence nodrosinaata...bet kaut ko sakraat taapat nesanaaks...un par tiem paaris simtiem, ko aktiivaakie sataupiija meenesii u suutiija uz LV...tagad tiem nau noziimes ne te ne tur

bet ja gribeesi atveezeeties uz savu kvalitatiivu mitekli, normaalu dziivi, tad ar gliemezhu ganiisanu buus daudz par maz...

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

ja jau ierunājās par gāzi...

ir kāds kaut ko par šo dzirdējis, lietojis utt.

www.chilterngascars.co.uk/... un reku skatos ka au tas ir pat valstiski atbalstīts - www.d-gas.com.au/...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

baigi sarezgjiitaa sisteema, ko liek tikai smagajiem....taapat tur diizelis jaasmidzina, tikai mazaakos daudzumos...un pie mums valsts nekaadaa veidaa neatbalsta gaazes lietosanu automobiiljiem.

Atslaabsti....

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

neviens jau nav sasprindzis tikai interese par to vai kāds ir saskāries dzīvē.

tas kas šeit LV valsts nevienu neatbalsta ir tāpat skaidrs.

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: Starp citu es jau sen Tuļika vietā izvēlos Boņuku (nu parasti gan Hektoru). Tā kvalitātes/cenas attiecība Tuļikam neietilpst nekādos rāmjos. Par tuļiku ir daudz labāki dzeramie nopērkami pa 10ls,

Jū, Hektors ruļz. Pa piečuku litrs, ar kolu un ledu garšo visnotaļ labi un fenomenālā kārtā no rīta nekādas galvas sāpes. Ok, no tuļika/jamesona/jackija arī nav ne vainas no rīta, bet tā cenu starpība...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Vot pastāstiet man zābakam no kurienes rodas šīs degvielas cenas? Es nu nekādi nevaru saprast??? Jēlnaftas cena pacēlās? Labi. Bet no tā disell dārgāks nekļūst. Jeb ir izmainījies tehnoloģiskais process dīzeļa iegūšanai? Mažeiķu nafta pārcēlās uz Āfriku? It kā nē. Kāds no Ņujorkas vai citas biržas uzmetās par starpnieku degvielas piegādē no Mažeiķiem? Norvēģija aizskalota līdz ziemeļpolam? Ko es šajā visā nesaprotu?

Kāpēc amērikā degvielas cena ir 4 zaļie par galonu. Pie tam lielākā daļa naftas tiek importēta un vesta ar kuģiem. Mažeiķi no sibirijas ir krietni mazākā attālumā kā arābiem līdz amērikai. Un tad viņiem 50 santīmi litrā ir traģēdija?

Kur pie mums tās cenas rodas?

Es nesaprotu kāpēc Baltijas reģions nevar (vai neprot) sevi aizstāvēt. Kāpēc nevar tiem pašiem lauksaimniekiem nodrošināt degvielu par normālu cenu un nosvaidīt eiropu ar kartupeļiem, vistām, cūkgaļu un nolaistīt ar pienu?

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Pēc 1.5 gada būs topiks `ko darīsiet, kad dīzels maksās 2Ls/litrā?`

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ja šādi turpināsies tad būs cits topiks – «Meklēju killeri pārdesmit žīdmasonu neitralizēšanai»

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Amerika var diktēt arābiem, nu kaut kādā mērā, kamēr mēs krievam ņihu-a.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja: Amerika var diktēt arābiem, nu kaut kādā mērā, kamēr mēs krievam ņihu-a.

Pag pag Statoilis tak visiem klārē ka degvielu vedot no Norvēģijas. Jeb tā tagad pievienojusies krievijai?

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Vot pastāstiet man zābakam no kurienes rodas šīs degvielas cenas? Es nu nekādi nevaru saprast??? Jēlnaftas cena pacēlās? Labi. Bet no tā disell dārgāks nekļūst. Jeb ir izmainījies tehnoloģiskais process dīzeļa iegūšanai? Mažeiķu nafta pārcēlās uz Āfriku? It kā nē. Kāds no Ņujorkas vai citas biržas uzmetās par starpnieku degvielas piegādē no Mažeiķiem? Norvēģija aizskalota līdz ziemeļpolam? Ko es šajā visā nesaprotu?

Kāpēc amērikā degvielas cena ir 4 zaļie par galonu. Pie tam lielākā daļa naftas tiek importēta un vesta ar kuģiem. Mažeiķi no sibirijas ir krietni mazākā attālumā kā arābiem līdz amērikai. Un tad viņiem 50 santīmi litrā ir traģēdija?

Kur pie mums tās cenas rodas?

Es nesaprotu kāpēc Baltijas reģions nevar (vai neprot) sevi aizstāvēt. Kāpēc nevar tiem pašiem lauksaimniekiem nodrošināt degvielu par normālu cenu un nosvaidīt eiropu ar kartupeļiem, vistām, cūkgaļu un nolaistīt ar pienu?

pieļauju, ka US ir mazāki nodokļi degvielai nekā EU

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

No viena barela naftas iegūst 2x mazāk dīzeļa nekā benzīna. Tehnoloģiskais process tāds. Tā kā visādi vwfani un citi praideri pēdējos gados sapirkušies dīzeļvāģus, plus kitajoziem sapelnīts piķis, plus citas hrenjas un līdz ar to pakaļa.

par ASV diktātu arābiem. Muahahā! neko šie nediktē. Sauda Arābijas karaliste ir visnedemokrātiskākā musulmaņu šariata valsts tuvajos austrumos. par saplenīto piķi Saudi prinči sponsorē osamu un visu pārējo varzu un pērk milzu uzņēmumus ASV (tajā skaitā ASV ostas!)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti