Sveiciens fotoradaru saimniekiem :)

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
 
1.. 3 4 5 6 7 8
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Biju aizbraucis aplūkot to radaru,kurš šodien atradās 300m aiz iebraukšanas Baltezerā (virzienā uz Rīgu) Piebraucu ar velo, aplūkoju to brīnumu,tiku pat bildē,jo ātrie nesās

Tur pat pie radara dežūrē ierīces uzstādītāji,pieskatītāji (nevis menti) Kad jau biju pabraucis mazliet tālāk,redzu,ka šie pienāk pie radara,tad nu es ar piebraucu klāt un šo to uzjautāju. Protams pirmais jautājums, vai velosipēdu ar var radars piefiksēt - šie īsti nezinot,bet ja nebūtu tur tik daudz auto,tad pat piekristu experimentam uzregulētu uz minimālo 30km/h! Tad nu man jautājums,cik tad tagad uzlikts - esot 74km/h, nju jā tik daudz ar ričuku neizspiedīšu. Tad nu palikām pie tā,ka šie esot atvērti experimentam (ar velo)

Pa to laiku (10min) tika safočētas 4 mašinas (vieni ātrie) Un vēl,kas- radars fočē arī aizbraucošās mašīnas,respektīvi šajā gadījumā tās bija Ādažu virzienā braucošās.

Tāds nu man izziņas un ziņkāres treniņš iznāca!

nu super! šis ir gadījums , kad ieraugot apdzīvotas vietas beigas pa kilometru nevar spiest grīdā.

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

seaman rakstīja:

Velomens rakstīja: Biju aizbraucis aplūkot to radaru,kurš šodien atradās 300m aiz iebraukšanas Baltezerā (virzienā uz Rīgu) Piebraucu ar velo, aplūkoju to brīnumu,tiku pat bildē,jo ātrie nesās

Tur pat pie radara dežūrē ierīces uzstādītāji,pieskatītāji (nevis menti) Kad jau biju pabraucis mazliet tālāk,redzu,ka šie pienāk pie radara,tad nu es ar piebraucu klāt un šo to uzjautāju. Protams pirmais jautājums, vai velosipēdu ar var radars piefiksēt - šie īsti nezinot,bet ja nebūtu tur tik daudz auto,tad pat piekristu experimentam uzregulētu uz minimālo 30km/h! Tad nu man jautājums,cik tad tagad uzlikts - esot 74km/h, nju jā tik daudz ar ričuku neizspiedīšu. Tad nu palikām pie tā,ka šie esot atvērti experimentam (ar velo)

Pa to laiku (10min) tika safočētas 4 mašinas (vieni ātrie) Un vēl,kas- radars fočē arī aizbraucošās mašīnas,respektīvi šajā gadījumā tās bija Ādažu virzienā braucošās.

Tāds nu man izziņas un ziņkāres treniņš iznāca!

nu super! šis ir gadījums , kad ieraugot apdzīvotas vietas beigas pa kilometru nevar spiest grīdā.

A cik lielā attālumā šis kastes jau spēj piefiksēt,ka es esmu sliktais kas pārsniedz ātrumu?

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

uldiskru rakstīja:

seaman rakstīja:

Velomens rakstīja: Biju aizbraucis aplūkot to radaru,kurš šodien atradās 300m aiz iebraukšanas Baltezerā (virzienā uz Rīgu) Piebraucu ar velo, aplūkoju to brīnumu,tiku pat bildē,jo ātrie nesās

Tur pat pie radara dežūrē ierīces uzstādītāji,pieskatītāji (nevis menti) Kad jau biju pabraucis mazliet tālāk,redzu,ka šie pienāk pie radara,tad nu es ar piebraucu klāt un šo to uzjautāju. Protams pirmais jautājums, vai velosipēdu ar var radars piefiksēt - šie īsti nezinot,bet ja nebūtu tur tik daudz auto,tad pat piekristu experimentam uzregulētu uz minimālo 30km/h! Tad nu man jautājums,cik tad tagad uzlikts - esot 74km/h, nju jā tik daudz ar ričuku neizspiedīšu. Tad nu palikām pie tā,ka šie esot atvērti experimentam (ar velo)

Pa to laiku (10min) tika safočētas 4 mašinas (vieni ātrie) Un vēl,kas- radars fočē arī aizbraucošās mašīnas,respektīvi šajā gadījumā tās bija Ādažu virzienā braucošās.

Tāds nu man izziņas un ziņkāres treniņš iznāca!

nu super! šis ir gadījums , kad ieraugot apdzīvotas vietas beigas pa kilometru nevar spiest grīdā.

A cik lielā attālumā šis kastes jau spēj piefiksēt,ka es esmu sliktais kas pārsniedz ātrumu?

Internetā specifikācijā minēti kaut kādi ~50m!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja:

uldiskru rakstīja:

seaman rakstīja:

Velomens rakstīja: Biju aizbraucis aplūkot to radaru,kurš šodien atradās 300m aiz iebraukšanas Baltezerā (virzienā uz Rīgu) Piebraucu ar velo, aplūkoju to brīnumu,tiku pat bildē,jo ātrie nesās

Tur pat pie radara dežūrē ierīces uzstādītāji,pieskatītāji (nevis menti) Kad jau biju pabraucis mazliet tālāk,redzu,ka šie pienāk pie radara,tad nu es ar piebraucu klāt un šo to uzjautāju. Protams pirmais jautājums, vai velosipēdu ar var radars piefiksēt - šie īsti nezinot,bet ja nebūtu tur tik daudz auto,tad pat piekristu experimentam uzregulētu uz minimālo 30km/h! Tad nu man jautājums,cik tad tagad uzlikts - esot 74km/h, nju jā tik daudz ar ričuku neizspiedīšu. Tad nu palikām pie tā,ka šie esot atvērti experimentam (ar velo)

Pa to laiku (10min) tika safočētas 4 mašinas (vieni ātrie) Un vēl,kas- radars fočē arī aizbraucošās mašīnas,respektīvi šajā gadījumā tās bija Ādažu virzienā braucošās.

Tāds nu man izziņas un ziņkāres treniņš iznāca!

nu super! šis ir gadījums , kad ieraugot apdzīvotas vietas beigas pa kilometru nevar spiest grīdā.

A cik lielā attālumā šis kastes jau spēj piefiksēt,ka es esmu sliktais kas pārsniedz ātrumu?

Internetā specifikācijā minēti kaut kādi ~50m!

tad jau sanāk, ka var paspēt sadzēsties, ja nav sevišķi labi paslēpti?

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Tāda jau īstenībā ir tā fotoradaru jēga, piespiest samazināt ātrumu, bet, ja man nekas nepīkstētu salonā, tad diez vai es pievērstu uzmanību ceļmalā nekustīgiem objektiem! Piemēram, Baltezerā tas radars bija pie pašiem krūmiem no Ādažu puses braucot - bez papildierīcēm pamanāms tikai jau to 50m robežās!

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

uz to fotoradaru Baltezerā sabremzejos,talak iegazeju,aiz laimes ka nesmu nofočets, pie baznicas bija jau 100,ieraudziju draugus kas brauca pretim un maja sveicienu ar zilām ugunim,sabremzejos lidz 81,atvadijos no viena laba polša ar labu zaceni,ieguvu jaunus čomus

morale;xvz pa diviem gadiem reizi jau var pabalstit policistu bernus a visā visumā dziļi po.xy.j uz šo debilo valsti kopa ar deģeneretiem ieredņiem un tikpat debiliem pilsoņiem

visi kuriem nepatika mans koments var atsukat

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Fotoradaru jēga ir ievākt $

Lai samazinātu ātrumu, pietiek ar gulošajiem policistiem. Ķekavā uz Pliederu ielas, kur visi kādreiz vilka uz 100, tagad uzlika 2 pampakus. Vadītāji brauc kā jēiņi

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Tad kad nopirks tos 100 radarus, plūsmas ātrumam vajadzētu samazināsies. Un pa jūrmalenes 3 joslu vilksies uz 90 visādi opīši un idioti.

Bet tie, kam ir detektori kā lidoja, tā arī lidos, jo tās visas uzpariktes ir kā pīlei ūdens - dzirdamas pa kilometru.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Tāda jau īstenībā ir tā fotoradaru jēga, piespiest samazināt ātrumu

Teorētiski jā, bet pie mums jau tikai runā, cik ilgā laikā viņi atmaksāsies.

232 Reģ.: 05.03.2003
0 0 Atbildēt

O johaidī... ja pa weekendu šitais zvērs stāvēja baltezera teritorijā... tad tas nozīmē, ka es varu gaidīt veselu čupu ar sodiem tagad? ekselenti...

johansons Reģ.: 02.01.2004
0 0 Atbildēt

Toerētiski. Ja jau tos foto radarus apkalpo parasti mirstīgie, tad vajag tikai sameklēt labus paziņas tajā kantorī, un ja zini, ka esi nobildēts, tad lieta ir runājama. Tjipa izdzēst gan jau ka var! Tur jābūt tak kaut kādam cietajam diskam, vai atmiņas kartei. Un dati jebkurā gadījumā ir dzēšami.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

johansons rakstīja: Toerētiski. Ja jau tos foto radarus apkalpo parasti mirstīgie, tad vajag tikai sameklēt labus paziņas tajā kantorī, un ja zini, ka esi nobildēts, tad lieta ir runājama. Tjipa izdzēst gan jau ka var! Tur jābūt tak kaut kādam cietajam diskam, vai atmiņas kartei. Un dati jebkurā gadījumā ir dzēšami.

Var jau brutālāk - uzmeistarot kaut ko no šitiem. www.amazing1.com/...

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Starp citu piektdien vakarā uz Ainažu šosejas visi skaisti brauca 95-100km/h un pa visu ceļu līdz salacgrīvai tikai 4 autiņi brauca ātrāk apsteidzot visus.

Un nemaz neizskatījās lai kāds pārāk stresotu.

Turpretīm uz Liepājas šosejas divas kāzinieku kolonnas izdomāja ka braukt uz 70km/h cieši vienam aiz otra ir labākais risinājums. Tā kā kolonnas bija garas tad apdzīšanas iespējas bija minimālas.

Tika zvanīts uz CP lai patrenkā šos, jēgas saprotams ka nekādas.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Varētu būt ka sakarā ar BBP piektdien-svētdien šitie būs salikti uz Liepājas šosejas

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

A Bembupowerii tai kartei ir kirdik vai, zinjotaaji klusee?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: A Bembupowerii tai kartei ir kirdik vai, zinjotaaji klusee?

vienkārši labi cilvēki paprasīja edžulim staigājot joprojām ir redzams lodāmura kāds āra no biksēm

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Tad kad nopirks tos 100 radarus, plūsmas ātrumam vajadzētu samazināsies. Un pa jūrmalenes 3 joslu vilksies uz 90 visādi opīši un idioti.

Bet tie, kam ir detektori kā lidoja, tā arī lidos, jo tās visas uzpariktes ir kā pīlei ūdens - dzirdamas pa kilometru.

tieši tā-man nebūs žēl vieni 500 rubuļi normālai braukšnai

fokss Reģ.: 26.10.2006
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: A Bembupowerii tai kartei ir kirdik vai, zinjotaaji klusee?

A Bembu poveristi tai iekārtai šķauda virsū un spiež grīdā...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

A nevar pie Rīgas rajona sākuma uzlikt zīmi fotoradaru zona un pie izbraukšanas zīmi zonas beigas?

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: A nevar pie Rīgas rajona sākuma uzlikt zīmi fotoradaru zona un pie izbraukšanas zīmi zonas beigas?

A ko tu mums prasi? Prasi zivei!

A jēga kāda no tā?

A uz 90 slabo braukt?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tas bija domāts tiem, kuriem vajag zīmi pirms katra radara. labāk uzliek vienu zīmi radaru zona uz 100 km un miers.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Tas bija domāts tiem, kuriem vajag zīmi pirms katra radara. labāk uzliek vienu zīmi radaru zona uz 100 km un miers.

Pie valsts robežas tak likšot (varbūt jau ir, pēdēja laikā neesmu bijis).

Vai tad jūs visi neizbraucat vismaz pāris reizes nedēļā no valsts, lai būtu updeitoti ceļa zīmju jautājumā?

1.. 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti