Sveiciens fotoradaru saimniekiem :)

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
 
1 2 3 4 5 6 7 8
marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka Zivtiņš arī nezin atšķirību starp antiradaru un radardetektoru. Var jau būt, ka antiradars tām kastēm nav spējīgs ķīseli sataisīt, bet detektori toč ķer.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Vobšem, daprigajeķesj tovarišči. Beigās kāds umņiks izdomās vizuālās analīzes sistēmu (a mok jau ir izdomāts, hvz) - stāvēs parasta Panasonic kamera, a kompis analizēs kurš ar kādu ātrumu brauc.

I visi radardetektori miskastē.

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Vobšem, daprigajeķesj tovarišči. Beigās kāds umņiks izdomās vizuālās analīzes sistēmu (a mok jau ir izdomāts, hvz) - stāvēs parasta Panasonic kamera, a kompis analizēs kurš ar kādu ātrumu brauc.

I visi radardetektori miskastē.

Aizver ačelītes, kad sapņo

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Vobšem, daprigajeķesj tovarišči. Beigās kāds umņiks izdomās vizuālās analīzes sistēmu (a mok jau ir izdomāts, hvz) - stāvēs parasta Panasonic kamera, a kompis analizēs kurš ar kādu ātrumu brauc.

I visi radardetektori miskastē.

Latvietis būs gudrāks par visu pasauli? Diez vai

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Sen jau pastāv ātruma kontroles sistēma, kas nosaka ātrumu ar uz asfalta izvietotiem devējiem (tāda ir pat mūsu ceļu dienestam), kas pēc tam dod signālu fočukam un radaru detektori iet pensijā.

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Vobšem, daprigajeķesj tovarišči. Beigās kāds umņiks izdomās vizuālās analīzes sistēmu (a mok jau ir izdomāts, hvz) - stāvēs parasta Panasonic kamera, a kompis analizēs kurš ar kādu ātrumu brauc.

I visi radardetektori miskastē.

Terorētiski kādu laiku atpakaļ Zebrā rādīja auto plūsmas skaitītājus, kuri var noteikt braukšanas ātrumu - vienīgā problēma, ātri pamanāma iekārta, jo divi striķi pāri pa ceļu iet

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: Sen jau pastāv ātruma kontroles sistēma, kas nosaka ātrumu ar uz asfalta izvietotiem devējiem (tāda ir pat mūsu ceļu dienestam), kas pēc tam dod signālu fočukam un radaru detektori iet pensijā.

Tikai pēc rokas un CP iebūvētajiem radariem....

Laucinieks Reģ.: 27.02.2007
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: Sen jau pastāv ātruma kontroles sistēma, kas nosaka ātrumu ar uz asfalta izvietotiem devējiem (tāda ir pat mūsu ceļu dienestam), kas pēc tam dod signālu fočukam un radaru detektori iet pensijā.

Vien problēma ir ar verifikāciju, man liekas ka MK noteikumos Nr. 40 nekas nav teikts par tādu iekārtu verifikāciju - automātiski visi dati ko viņi dod, nevar tikt izmantoti soda piemērošanai

Uij, sore, punkts 1.5. ir "autotransporta līdzekļu ātruma kontroles mērierīces" ... moš tur var pavilkt apakšā arī šitos verķus ...

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Protams ka Latvijas menti tādas neizmanto, bet vienkārši fakts kā tāds, ir pariktes kuras neķer radaru detektori.

galant Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja: Radardetektori ķer viņus 100 punkti.... Tikai hvz kādā frekvencē Būs jāieslēdz visas

Ja viens ir Rīga - Ķekava, tad man liekas, ka zinu, kur viņš ir - aptuveni pie pirmā līkuma (kā reiz labs, taisns skrejceļš, kur ieskrieties ) braucot no Rīgas puses. Tur man vairākas reizes konstanti radardetektors ir sācis bļaut īstajā (Ka) frekvencē, bet nekad menti nav redzēti (pieļauju, ka testēja).

Man arī ir detaktors, kurš gandrīz pastāvīgi Ieriķos bļauj, lai arī menti tur redzēti labi ja pāris reizes.

Nu K frekvenci negribās slēgt, tad par visiem benzīntankiem un veikalu durvīm tiks signalizēts

Jautājums tāds, kādā attālumā tas detektors nosaka signālu no foto radara un kādā attālumā tas fotoradars knipsē mašīnas un tās ātrumu?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Principā man tas radars netraucētu, jo īpaši neskrienu, vienīgā sāpe, ka saliks visādās vietās, kur bezjēdzīgi 70 uz šosejām salikts un dienišķo +20 vietā sanāks +40

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

galant rakstīja:

marrutkis rakstīja: Radardetektori ķer viņus 100 punkti.... Tikai hvz kādā frekvencē Būs jāieslēdz visas

Ja viens ir Rīga - Ķekava, tad man liekas, ka zinu, kur viņš ir - aptuveni pie pirmā līkuma (kā reiz labs, taisns skrejceļš, kur ieskrieties ) braucot no Rīgas puses. Tur man vairākas reizes konstanti radardetektors ir sācis bļaut īstajā (Ka) frekvencē, bet nekad menti nav redzēti (pieļauju, ka testēja).

Man arī ir detaktors, kurš gandrīz pastāvīgi Ieriķos bļauj, lai arī menti tur redzēti labi ja pāris reizes.

Nu K frekvenci negribās slēgt, tad par visiem benzīntankiem un veikalu durvīm tiks signalizēts

Jautājums tāds, kādā attālumā tas detektors nosaka signālu no foto radara un kādā attālumā tas fotoradars knipsē mašīnas un tās ātrumu?

Nu uz KA falš-alarm nevar būt. Pieņemot to, ka normāls detektors stabili savus 2-3km ķer 360 grādot, bļaut var arī uz ekipāžu ar defaultā ieslēgtu radaru, kura tobrīd takštellē belašus ēd

galant Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja: Radardetektori ķer viņus 100 punkti.... Tikai hvz kādā frekvencē Būs jāieslēdz visas

Klau, tu mani ar to vārdu Radardetektors esi izsitis no sliedēm... tas ir tas pats, kas prosta detektors, ja?

Piem man ir šāds www.radarreviews.net/... detektors, un esmu apmierināts

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

galant rakstīja:

marrutkis rakstīja: Radardetektori ķer viņus 100 punkti.... Tikai hvz kādā frekvencē Būs jāieslēdz visas

Klau, tu mani ar to vārdu Radardetektors esi izsitis no sliedēm... tas ir tas pats, kas prosta detektors, ja?

Piem man ir šāds www.radarreviews.net/... detektors, un esmu apmierināts

Tas pats tas pats

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

nu tā šorīt redzēju darbībā tos fotoradarus. aiz baložiem, pret kokzāģētavu laikam. braucu no Kekvas puses un jau no līkuma whistlerpro58 draudzīgi uzmaida Ka frekvence. attiecīgi ~ 500m pirms sanāk, ka jau ņem

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt
marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Ja visi viņi strādā uz Ka, tad Zivtiņam cepums no manis

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja: www2.videogaga.lv/...

tas ir tas par ko runāju

galant Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja: www2.videogaga.lv/...

īsti nesapratu..kur viņš ir uzstellēts??

Braucot no Ķekavas puses uz Rīgu pirms pagrieziena uz katlakalnu??

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

es arī kad garām braucu, likās ka tā ir šodienas pokazuha - žurnālisti ar kamerām utt. Tā teikt - lielajiem puikām jaunas spēļmantiņas un tagad stāv visi riņķī, rīvējas un klaigā "iedo man, iedo" kad apniks, tad noliks zaļos vīriņus, lai sāk atpelnīt.

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

galant rakstīja:

marrutkis rakstīja: www2.videogaga.lv/...

īsti nesapratu..kur viņš ir uzstellēts??

Braucot no Ķekavas puses uz Rīgu pirms pagrieziena uz katlakalnu??

Tur, kur nāk no mežā ārā ceļš. Radas uz trijkāja ceļa malā un krūmos vairāki privātie auto. Mentus tur neredzēju. Laikam kautkāda izmēģināšana tikai bija. Jo pie 140 nekas nezibsnīja.

Pavisam teorētiski - gaišā diennakts laikā nav vajadzīga zibspuldze - rezultāts sūdīgāks nekā bez. Tā ka ja mauci 140, iespējams ka jau esi viens no pirmajiem laimīgajiem

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Tas videogaga klipinjsh kaut kaads liiks. Var kaads normaalu klipu uztaisiit?

galant Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja:

Magistrs rakstīja:

galant rakstīja:

marrutkis rakstīja: www2.videogaga.lv/...

īsti nesapratu..kur viņš ir uzstellēts??

Braucot no Ķekavas puses uz Rīgu pirms pagrieziena uz katlakalnu??

Tur, kur nāk no mežā ārā ceļš. Radas uz trijkāja ceļa malā un krūmos vairāki privātie auto. Mentus tur neredzēju. Laikam kautkāda izmēģināšana tikai bija. Jo pie 140 nekas nezibsnīja.

Pavisam teorētiski - gaišā diennakts laikā nav vajadzīga zibspuldze - rezultāts sūdīgāks nekā bez. Tā ka ja mauci 140, iespējams ka jau esi viens no pirmajiem laimīgajiem

Tad naktī būz zibspuldze?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

naktī tas verķis būs noglabāts seifā

OIZO Reģ.: 02.04.2002
0 0 Atbildēt

Lieta ir apsolūti vienkārša. Pašlaik darbā tiek laisti pārvietojamie fotoradari kuri pastāvīgi raida signālu, līdz ar to ir labi pamanāms. Vēlāk būs arī stacionārie fotoradari. Tur lieta savādāka. asfaltā tiek iestrādātas trīs pjezomateriāla joslas. uz tā pamata arī tiek nomērīts auto ātrums, līdz ar to šie rradari nebūs redzami ar detektoriem un nebūs arī tik pamanāmi kā ceļu statistikas pārvaldes iekārtas ar pār ceļu pārvilktajiem devējiem. Tā kā pašlaik vēl viss ir vairāk vai mazāk vienkārši. Nāks stacionārās iekārtas, tad arī būs jācheko kurās vietās izliks, bet pēc laiciņa jau visas vietas būs zināmas.

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti