I birojs vai tmldz laukus

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004

Viens rada gabals dzīvo tālos laukos un lattelecoms internetam piedāvā tikai iezvanpieeju (dārgi un lēni). Tā kā ir laptops un tagad visi reklamē ibirojus un citus internetus, kas strādā laukos, tad ir viņam doma paņemt kādu no šiem pakalpojumiem, bet nav pārliecības, ka reāli būs kāda jēga no tā.

Traitel viens džeks palietoja un aiznesa šiem atpakaļ, tie gan baigi taisnojās, ka viņš kā reizi nepareizajos laukos ir bijis, bet viņš diezgan daudz braukā apkārt un galīgi nebija apmierināts.

Tad ir ibirojs no LMT, viņi paši saka (pa uzziņu tālruni), ja ir zona telefonam, tad jau viss ir OK, bet citi zin teikt, ka netam ir citi raidītāji un ārpus Rīgas ir diezgan sūdīgi. Tā slēdzot līgumu jāuzņemas saistības par to karti uz 24mēnešiem (nopirkt nepiedāvā), tad būtu stulbi iegrābties uz 2 gadiem un maksāt ne par ko vai par kaut ko ļoti vāju.

Satelītu internets ir atkal dārgāks.

Ir kāda pieredze vai ieteikumi???

 
1 2
Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Viņi visi parasti piedāvā paņemt modēmu uz testēšanu ~3 dienas. Nekāds ilgtermiņa līgums nav jāslēdz. LMT jāmaksā tikai par izmantoto traffiku. Bitei vispār viss par brīvu.

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

žēl, ka satelīts dārgs, bet tas ir ļoti labs risinājums. ar triatelu var sarunāt testu uz kādu nedēļu un tad ja patīk, ņem ciet. pamēģini ar lmt sarunāt testu uz pāris dienām.

p.s. vislabāk sagaidīt, kad latvenergo i-netu palaidīs elektriskajā tīklā, tā tik būs štelle. visur i-nets, kur sivēns sienā

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pamatā svarīgi vai būsi parastā pārklājuma zonā vai jau modernizētajā. Tur kur ir tikai GPRS, telefonam zona var būt ideāla, bet interneta ātrums būs nelietojams.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

911 rakstīja:

p.s. vislabāk sagaidīt, kad latvenergo i-netu palaidīs elektriskajā tīklā, tā tik būs štelle.

Kad sapņo, aizver acis!

(C) deksters....

Maardza Reģ.: 17.05.2006
0 0 Atbildēt

Iztestēju TELE2, BITE, TRIATEL...Beigu beigās paliku pie Triatel mazā "modēma", kuru nopirku uzreiz bez jebkādām līgumsaistībām... Lietoju jau mēnešus 3-4, bez jebkādām problēmām.

LMT ir kaimiņiem. Paņēma ticot, ka, ja ir zona mobilajam, tad nets ies... Iet viņš iet, bet lapas veras tādos tempos, ka pa vidam var droši iet uzpīpēt..

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Ņemot ibiroju noskaidro, vai tavā apkārtnē ir 3G tīkls! Es jau kādu mēnesi lietoju izreklamēto open ibiroju - ir pat ļoti OK! Kaimiņi ar šādu LMT pakalojumu lieto un ir pat ļoti apmierināti. Tiesa ja internetu gribi lietot vietās, kur nav 3G - tas ir lēns un nebaudāms. Jā un LMT arī brīdina, ja sāksi filmas vilkt caur šo pieslēgumu, tiks samazināts interneta ātrums uz kādu laiku - tipa lai netraucētu citus ibiroja lietotājus apkārtnē.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

911 rakstīja: žēl, ka satelīts dārgs, bet tas ir ļoti labs risinājums. ar triatelu var sarunāt testu uz kādu nedēļu un tad ja patīk, ņem ciet. pamēģini ar lmt sarunāt testu uz pāris dienām.

p.s. vislabāk sagaidīt, kad latvenergo i-netu palaidīs elektriskajā tīklā, tā tik būs štelle. visur i-nets, kur sivēns sienā

Kaa saka sapnjot NEVIENAM nav liegts, bet dziivee VISS ir savaadaak... NEVAR tacju iet pret fizikas likumiem... Pareizaak sakot tas viss notiks tikai tad kad viiri ar gaisjaam galvaam atradiis risinaajumu kaa apiet t.s. transformaatoru sadales punktus t.i. vietas kur augstspriegums paarveersjas par zemspriegumu... Bija igaunjiem testi, bija meegjinaajumi, bet... Tas viss beidzaas ar NEKO...

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja: LMT jāmaksā tikai par izmantoto traffiku. Bitei vispār viss par brīvu.

Tagad ir iBirojs Open un ir tikai fiksēta mēnešmaksa par trafiku nav jāuztraucas..

Pēc pieredzes ja ir reāli lauki tad LMT faktiski ir vienīgais risinājums..

Pašreiz lietošanā ir arī Tele2 (kas tika paņemt sākotnēji dēļ tā ka nava maksa par trafiku) tad ja arī pārklājums ir tad jams raustās nemērā un es patērēju vairāk laika reconetējoties ar to huawei softu nekā faktiski pie tīkla.

Triatel saviem testiem (vismaz kādus 3-4mēn apakaļ) prasija baiso drošības naudu (likās ka tas viņu modēms apzeltīts).. i tāpat pārklājuma kartē nevarēja saprast vai būs vai nebūs..

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Es lietoju laptopu+ caur vadu piesleegta Nokia. Stradaa caur GPRS, nekaads atrais nav, bet darbam pietiek. Firmas mobilais taapeec rekins paraak neuztrauc, bet ja taa vairaak no `krumiem` pastradaa tad kaadi 20lvl aiziet uz i-netu, bet toties var copeet un straadaat reizee

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

Maardza rakstīja: Iztestēju TELE2, BITE, TRIATEL...Beigu beigās paliku pie Triatel mazā "modēma", kuru nopirku uzreiz bez jebkādām līgumsaistībām... Lietoju jau mēnešus 3-4, bez jebkādām problēmām.

LMT ir kaimiņiem. Paņēma ticot, ka, ja ir zona mobilajam, tad nets ies... Iet viņš iet, bet lapas veras tādos tempos, ka pa vidam var droši iet uzpīpēt..

Cik maxā tas Triatels???

Bij man test Tele2 modems pa latiem 20 mēnesī- nu tas bij nenormali lēns - vislaik rekonektējies

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

Painteresējies, vai tuvumā nav kāds provaiders, kas caur to Internetu laukiem vai kā to projektu sauca piedāvā pieslēgties. Man sievas vecāki pieslēdzās, ātrums down kāds 1Mb, up kādi 400kb, sērfošanai nekāda vaina.

Triatles atkal sola pārklājumu uz gada beigām 100%, un solījums varētu būt diezgan reāls, jo viņiem līgums ar Satiksmes ministriju.

Man te uzņēmums arī taisās izmantot Traitel pakalpojumus tipa rāciju sakariem , arī datu pārraidei, būšot arī izdalītie kanāli. Tagad arī iedeva vienu modēmu patestēt, kam jau iebūvēts wi-fi rūteirs, ir arī parastais, tīkla vadiem.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Mja, juriza variants ir visjēdzīgākais - man mamucim laukos arī pagasts taisīja aptauju, cik būs i-neta gribētāju. Ta nu viņa man ar prasīja vai pieteikties vai ne. Pēc parametriem - 5xx KB up/down par 15 latiem mēnesī uz radiolinka.

Es gan ieteicu atturēties - internetu viņa tāpat var skolā vai bibliotēkā dabūt, ja vajag, bet mājās pie akūtas vajadzības var arī ar LMT iezvanu iztikt. 15 lati par lietu, ko nelieto, nav jēdzīgi.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tikai Latvijā neviens tādu tehniku netirgo un servisu nepiedāvā.

Ei nu....

www.unisat.lv/...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Magistrs rakstīja: Tikai Latvijā neviens tādu tehniku netirgo un servisu nepiedāvā.

Ei nu....

www.unisat.lv/...

Garām! Uz to pusi ir, bet tas nav tas. Un par šito vēl jāmaksā katru mēnesi.

Tad nestāsti, ka neviens netirgo tehniku.

Maardza Reģ.: 17.05.2006
0 0 Atbildēt

krupiss rakstīja:

Maardza rakstīja: Iztestēju TELE2, BITE, TRIATEL...Beigu beigās paliku pie Triatel mazā "modēma", kuru nopirku uzreiz bez jebkādām līgumsaistībām... Lietoju jau mēnešus 3-4, bez jebkādām problēmām.

LMT ir kaimiņiem. Paņēma ticot, ka, ja ir zona mobilajam, tad nets ies... Iet viņš iet, bet lapas veras tādos tempos, ka pa vidam var droši iet uzpīpēt..

Cik maxā tas Triatels???

Bij man test Tele2 modems pa latiem 20 mēnesī- nu tas bij nenormali lēns - vislaik rekonektējies

Man ir pieslēguma programma ar ikmēneša maksu 23.90Ls, bet tā kā pašu "modemu" pirku bez līgumsaistībām, tad varu jebkurā momentā viņus informēt, ka, piemēram, 2 mēnešus man viņu pakalpojumus nevajadzēs... Un tad atkal pieslēgt, kad nepieciešams.

Problēmas ar netu vēl nav bijušas, strādā ļoti ok.

Paņem uz testu un tad jau redzēsi kā ir ar darbošanos pie tevis..

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Satelītinterneta monstri - nočekojiet upload ātrumu tam pieslēgumam un tad fantazējiet...

A tam, kas meklē padomu - vienkārši jāiet pie operatora, jāprasa aparāts uz testu un lieta darīt. LMT dod, Bite arī, Triatels arī - kur problēma?! LMT ir vislabākais pārklājums šobrīd, bet Triatel arī nesnauž. Ar Triatel vien jāuzmanās - ir 5 GB limits mēnesī (līgumā māāāāziņiem burtiņiem)! Jaunajam Open iBirojam nezinu par ierobežojumiem, bet noteikti ka filmas kačāt nesanāks.

Un starp citu - Lattelecom tak ar Triatelu draudzējas un tur, kur dārgi rakt kabeli, tur tak liek klientiem CDMA modemus (Triatel izmantotā tehnoloģija) un telefosakari/internets rullē. Tā kā vajag pie LTC par šitādu lietu painteresēties.

Aber internetu pa elektrības vadiem var reāli pārraidīt savas mājas ietvaros - ir redzēti reāli consumer risinājumi. Nekādu problēmu, lai gan WiFi man pašam šķiet ērtāks.

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
0 0 Atbildēt

Nezināju par testēšanas iespējām, tā ir lauku viensēta pa tālu radiolinks no ciema nevelk, it kā esot bijusi kaut kāda rosība, bet tā arī īsti variantu nav. Būs jāpaņem jāpatestē

amiz Reģ.: 05.12.2003
0 0 Atbildēt

Par to LATVENERGO variantu domājot, drīzāk viņi varētu kaut ko izbīdīt uz tīklu, releju vadības vai līdzīga tīkla, kas domāts info sūtīšanai. Nezinu cik plašas iespējas tās varētu būt, bet gan jau ka laukos kādam var noderēt.

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Telia kko vicināja pirkstus, ka varot bez probļēmām pieslēgt netu, ja tiešās redzamības zonā pagastmāja vai biblene, mosh vērts painteresēties? Man ar interese uz Triatel, cik skatījos viņu mājaslapas kartē, mans ģerevņas reģions ir ar labu pārklājumu, tad nu gribētu redzēt reālus skaitļus, cik ātrs ir "ļoti Ok", negribas iegrābties uz kādu nelāgo, kur ne iauto reklāmas ielūrēt, ne rādžu paklausīties...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Autoram - palasi www.notepad.lv/...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

amiz rakstīja: Par to LATVENERGO variantu domājot, drīzāk viņi varētu kaut ko izbīdīt uz tīklu, releju vadības vai līdzīga tīkla, kas domāts info sūtīšanai. Nezinu cik plašas iespējas tās varētu būt, bet gan jau ka laukos kādam var noderēt.

Tev veciit ir novecojusi infa! T.s. vecas RRL vairs netiek izmantotas. Visai telemehaanikai izmanto ETH kanalus, jo no tiikla rajona dispecjeru punktiem paarsvaraa ir tiesjaas redzamiibas trases ar apaksjstacijaam. Ja esi kadas apaksjstacijas tornja tiesjaas redzamiibas zonaa var meegjinaat runaat Latvenergo telekomunikaaciju ljaudiim...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Man būt domāt ka lattelecoms būtu baigi labs provideris - nez kā jamiem sastāvētu ar augstas frekvences signālu pārvadīšanu pa divām drātīm?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

tfu, latvenergo, sajuka

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Lai testētu nekāds modēms nevienam nav jāprasa. Pieslēdz kompim caur bluetooth telefonu un paskaties kā ir. Ja negribās čakarēties - ieej netā caur to pašu telefonu, nokia vismaz uzrāda kādā tīklā strādā - ja augšā parādīts kvadrātā ievilkts G burts, tad ir lēnā datu pārraide (GPRS), ja E burts tad ātrāka (EDGE). Šobrīd šito rakstu no dziļiem laukiem pieslēdzies caur EDGE. Modēma iegūšana tikai samazina interneta lietošanas izmaksas, bet ja vajag drusku un šad tad, tad kā modēmu vajag izmantot pašu telefonu. Laukos uz mega ātro HSDPA visticamāk var necerēt.

Intruder Reģ.: 26.02.2002
0 0 Atbildēt

Man manos laukos laikam nespīd...LMT zonas nav... Bitei sūdīga, Tele 2 arī so so... būs laikam japieslēdz EMT

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti