Airbagi un stikls front.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Šodien mans A6 (C4) nedaudz (es ceru) cieta, airbagi nostrādāja perfekti Kadam ir pieredze to atjaunošanā, un cik tas ir latos apmēram. Iepriekš tencinu par atbildēm. Logs priekšējais arī pa kāju, cik aptuveni maksā jauna ielīmēšana?

 
1 2 3 4 5
viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

jurkins rakstīja:

viktors1961 rakstīja: varbūt kāds aptuveni var pateikt, par cik šrotā šo varētu atdot. Autiņš tikko apskati pa nullēm izgājis, arī tagad ir braucams, kapots dzīvs, lukturi dzīvi ar visām ausīm. Beigts pr. stikls, panelis, bampers un lonžeronu gali paplacināti 2,5 TDi, 140 zs, 6mkārba, ādas beņķi, subis, 97 gads.

dodu 700ls

Tu nopietni? tas tak vecais A6, vēl pēc C4 ģīmja un līdzības

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

jurkins rakstīja:

viktors1961 rakstīja: varbūt kāds aptuveni var pateikt, par cik šrotā šo varētu atdot. Autiņš tikko apskati pa nullēm izgājis, arī tagad ir braucams, kapots dzīvs, lukturi dzīvi ar visām ausīm. Beigts pr. stikls, panelis, bampers un lonžeronu gali paplacināti 2,5 TDi, 140 zs, 6mkārba, ādas beņķi, subis, 97 gads.

dodu 700ls

Tu nopietni? tas tak vecais A6, vēl pēc C4 ģīmja un līdzības

uzbliez man epastu thephenom@inbox.lv

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

jurkins rakstīja:

viktors1961 rakstīja: varbūt kāds aptuveni var pateikt, par cik šrotā šo varētu atdot. Autiņš tikko apskati pa nullēm izgājis, arī tagad ir braucams, kapots dzīvs, lukturi dzīvi ar visām ausīm. Beigts pr. stikls, panelis, bampers un lonžeronu gali paplacināti 2,5 TDi, 140 zs, 6mkārba, ādas beņķi, subis, 97 gads.

dodu 700ls

Tu nopietni? tas tak vecais A6, vēl pēc C4 ģīmja un līdzības

Normālu, nedaudz sistu mašīnu par šitādu sviestmaizi gribēt notirgot? Cik tad tur tas remonts izmaksātu - 300-400 ls? [neskaitot bufera nokrāsošanu]

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

jurkins rakstīja:

viktors1961 rakstīja: varbūt kāds aptuveni var pateikt, par cik šrotā šo varētu atdot. Autiņš tikko apskati pa nullēm izgājis, arī tagad ir braucams, kapots dzīvs, lukturi dzīvi ar visām ausīm. Beigts pr. stikls, panelis, bampers un lonžeronu gali paplacināti 2,5 TDi, 140 zs, 6mkārba, ādas beņķi, subis, 97 gads.

dodu 700ls

Tu nopietni? tas tak vecais A6, vēl pēc C4 ģīmja un līdzības

uzraksti kur zvaniit uz manu epastu au90di@inbox.lv

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Ko lai saka:" Bagāts un neapdomīgs cilvēks! " Vienīgais izskaidrojums.

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaads tad ir risinaajums par audi?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

jurkins rakstīja: Kaads tad ir risinaajums par audi?

paklau, veči, jūs mani galīgi par idiotu uzskatāt? pajokot vairs nevar? Ko man vajadzēja atbildēt uz piedāvājumu par 700 Ls???

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

jurkins rakstīja: Kaads tad ir risinaajums par audi?

paklau, veči, jūs mani galīgi par idiotu uzskatāt? pajokot vairs nevar? Ko man vajadzēja atbildēt uz piedāvājumu par 700 Ls???

ar piedaavajumiem jau nejoko .ja nepaardod ,tad taa arii saki .ja gribi vairaak tad taa arii saki .

Nevar jo no taviem jokiem saprast ,vai gribi paardot taisiit vai tikai izklaideeties fufeli dzenaajot pie datora.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

jurkins rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

jurkins rakstīja: Kaads tad ir risinaajums par audi?

paklau, veči, jūs mani galīgi par idiotu uzskatāt? pajokot vairs nevar? Ko man vajadzēja atbildēt uz piedāvājumu par 700 Ls???

ar piedaavajumiem jau nejoko .ja nepaardod ,tad taa arii saki .ja gribi vairaak tad taa arii saki .

Nevar jo no taviem jokiem saprast ,vai gribi paardot taisiit vai tikai izklaideeties fufeli dzenaajot pie datora.

+1

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

jurkins rakstīja: Kaads tad ir risinaajums par audi?

paklau, veči, jūs mani galīgi par idiotu uzskatāt? pajokot vairs nevar? Ko man vajadzēja atbildēt uz piedāvājumu par 700 Ls???

kas Tev liek domaat, ka šrots dos daudz vairaak

ejošās lietas ir dzineejs un kaarba (varbuut, ja paveiksies), paareejo naglaas nah....

ja jau lanžeri ir dabuujuši ciest un ir velkami, purns vajag jauns un kraasojams un elektrosekss ar paneli...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

par Ls 25 nopirku stūres airbegu, vēl par tik pat paneli ar visu pūsli. Mož kāds var pateikt, vai paneli mainot šos droši var slēgt klāt? Pēc lonžerinu galu iztaisnošanas tad šo dzīšu uz sertificētu kantori, lai saliek datčikus un kompi. Starp citu, cik viņi ir un kur šiem jābūt?

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: par Ls 25 nopirku stūres airbegu, vēl par tik pat paneli ar visu pūsli. Mož kāds var pateikt, vai paneli mainot šos droši var slēgt klāt? Pēc lonžerinu galu iztaisnošanas tad šo dzīšu uz sertificētu kantori, lai saliek datčikus un kompi. Starp citu, cik viņi ir un kur šiem jābūt?

kādi tev tur datčiki ? tur tik jāmaina kastiite kas airbegus ieslēdz ,tā atrodas uz vidējā tuneļa gandrīz pie pečkas ,diezgan liela jaukšana kamēr līdz tai tiek .Pēc airbegu pievienošanas droši kā jāslēdz pie kompja un jānodzēš kļūda, lai viss atkal strādātu.

un nekādu jau kruto sertificēto servisu tur nevajag .ja jau esi bagāts tad vari sertificēta Auto riga veikt šo operāciju

Ja kas man tā kastīte ir!!!varu to tev piespēlēt par kādiem latiem

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Pēc lonžerinu galu iztaisnošanas tad šo dzīšu uz sertificētu kantori, lai saliek datčikus un kompi. Starp citu, cik viņi ir un kur šiem jābūt?

Nu tad noteikti būs izdevīgāk pārdot pa 700LS uzreiz

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

da vinsh zadjorganijs, pac nezin grib pardot vaj ne, daudzi taadi

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: par Ls 25 nopirku stūres airbegu, vēl par tik pat paneli ar visu pūsli. Mož kāds var pateikt, vai paneli mainot šos droši var slēgt klāt? Pēc lonžerinu galu iztaisnošanas tad šo dzīšu uz sertificētu kantori, lai saliek datčikus un kompi. Starp citu, cik viņi ir un kur šiem jābūt?

Hi....gadu atpakaļ Latvijā bij tikai viens sertificēts autoserviss.Nedomāju ka šogad viņu ir stipri vairāk...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

jurkins rakstīja:

viktors1961 rakstīja: par Ls 25 nopirku stūres airbegu, vēl par tik pat paneli ar visu pūsli. Mož kāds var pateikt, vai paneli mainot šos droši var slēgt klāt? Pēc lonžerinu galu iztaisnošanas tad šo dzīšu uz sertificētu kantori, lai saliek datčikus un kompi. Starp citu, cik viņi ir un kur šiem jābūt?

kādi tev tur datčiki ? tur tik jāmaina kastiite kas airbegus ieslēdz ,tā atrodas uz vidējā tuneļa gandrīz pie pečkas ,diezgan liela jaukšana kamēr līdz tai tiek .Pēc airbegu pievienošanas droši kā jāslēdz pie kompja un jānodzēš kļūda, lai viss atkal strādātu.

un nekādu jau kruto sertificēto servisu tur nevajag .ja jau esi bagāts tad vari sertificēta Auto riga veikt šo operāciju

Ja kas man tā kastīte ir!!!varu to tev piespēlēt par kādiem latiem

OK, paldies par piedāvājumu, iespējams, ka izmantošu tavu piedāvājumu. Bet kāds var īsumā pateikt, uz kāda principa notiek airbedu nostrādāšana?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja: da vinsh zadjorganijs, pac nezin grib pardot vaj ne, daudzi taadi

Pac zadjorganijs)) Es skaidri zinu, ka par 700 Ls to mašiņu nevienam neatdošu)) Remonta izmaksas jau piemetu, sanāks ap 1kLs.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

tadsjautues rakstīja: da vinsh zadjorganijs, pac nezin grib pardot vaj ne, daudzi taadi

Pac zadjorganijs)) Es skaidri zinu, ka par 700 Ls to mašiņu nevienam neatdošu)) Remonta izmaksas jau piemetu, sanāks ap 1kLs.

nu ja es tevi saprotu, muuzha ieguldijums un taa

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

tadsjautues rakstīja: da vinsh zadjorganijs, pac nezin grib pardot vaj ne, daudzi taadi

Pac zadjorganijs)) Es skaidri zinu, ka par 700 Ls to mašiņu nevienam neatdošu)) Remonta izmaksas jau piemetu, sanāks ap 1kLs.

nu ja es tevi saprotu, muuzha ieguldijums un taa

Mūža ieguldījums tas nav, bet par 700Ls (no nesavtīgajiem pircējiem labdariem) + 1000Ls (ietaupīšu neremontējot) neko braucamu nopirkt nevar.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Kā iet ar remontiem?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja: Kā iet ar remontiem?

Paldies, sūdīgi Vnk nav naudas, par ko sapirkt nepieciešamās daļas. Visādu citu vajadzību pa pilnam Varbūt līdz gada beigām salikšu ...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Baigā nepieciešamība pēc auto, ja var pusgadu garāžā marinēt?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

phenom rakstīja: Kā iet ar remontiem?

Paldies, sūdīgi Vnk nav naudas, par ko sapirkt nepieciešamās daļas. Visādu citu vajadzību pa pilnam Varbūt līdz gada beigām salikšu ...

Dīvainis tu vecais esi!

Ja zināji, ka nevarēsi pacelt citu īdzvērtīgu auto ja sasitīsi esošo nah nepaņēmi kasko?!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

phenom rakstīja: Kā iet ar remontiem?

Paldies, sūdīgi Vnk nav naudas, par ko sapirkt nepieciešamās daļas. Visādu citu vajadzību pa pilnam Varbūt līdz gada beigām salikšu ...

Dīvainis tu vecais esi!

Ja zināji, ka nevarēsi pacelt citu īdzvērtīgu auto ja sasitīsi esošo nah nepaņēmi kasko?!

atsipies nelaime...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Gregers rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

phenom rakstīja: Kā iet ar remontiem?

Paldies, sūdīgi Vnk nav naudas, par ko sapirkt nepieciešamās daļas. Visādu citu vajadzību pa pilnam Varbūt līdz gada beigām salikšu ...

Dīvainis tu vecais esi!

Ja zināji, ka nevarēsi pacelt citu īdzvērtīgu auto ja sasitīsi esošo nah nepaņēmi kasko?!

atsipies nelaime...

Ko es tev vau teikt izduli, PN!!!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti