Airbagi un stikls front.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Šodien mans A6 (C4) nedaudz (es ceru) cieta, airbagi nostrādāja perfekti Kadam ir pieredze to atjaunošanā, un cik tas ir latos apmēram. Iepriekš tencinu par atbildēm. Logs priekšējais arī pa kāju, cik aptuveni maksā jauna ielīmēšana?

 
1 2 3 4 5
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

anonimikis rakstīja: man japānim bampers jauns oriģinālais maksā 160Ls. vai tik tie šroti tevi neuzmeta.

Godīgi runājot jau pats audi ir nenormāls uzmetiens. Par orģinālo bamperi p[rasa apmēram 400

Un kur tur jābrīnās? Lētak varbūt būs kādam kujdajam

P.S. Ja šitie ir sīkumi, tad kā nosauksiet šito - pirms dažām nedēļām gadījās viegli vienam B4 avantam viegli ieslīdēt pakaļā, mani izdevumi manas mucas atgriešanai pirmsavārijas stāvoklī mazpadsmit latu - labi, vēl neesmu saremontējis bik bojātos lukturu stiprinājumus un tāpēc braucu bez restes, bet zinu,ka nekas vairāk nebūs jāpērk

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Laikam neesi pamanījis, ka detaļām, kuras ražo VAG, nevis kādi OEM'i, ceņņiks vienmēr ir skaists - kaut vai, piemēram, VW ir slimība - lūkām mēdz salūzt kreisajā pusē tāds kaut kāda hujovija sakausējuma sūdelis, kuru motoriņš vai kloķis ar trosi velk - jauns tas sūdelis ar trosi maksā 90 ls , šrotā visa lūka 25-30ls Un tā var turpināt...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Vajag konsultāciju no vīriem, kam poņa ir par pēc avārijas remontētajiem autiņiem. Lieta tāda, ka parādījās jauna fīča, liekas pirms klopes nebija. Uzņemot ātrumu sāk parādīties gaisa šņākoņa. Tas rada zināmu diskomforta sajūtu. Kādam ir gadījies cīnīties ar kaut ko līdzīgu? Mainīts tika panelis un priekša (kapots pat dzīvs un reste priekšējā).

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

logi ciet?stulbs jautaajums.pa mazo kapotu kur gaisu njem-ventilaacijas truba labi pielikta?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

tikai uzņemot ātrumu vai vienkārši ātrāk braucot?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

vakar volvim pa 12 ls iegaadaajos jaunu!!! antenu ar visu siksnu skanteha iepakojumaa.jaauzzvana uz Musa joka peec

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: tikai uzņemot ātrumu vai vienkārši ātrāk braucot?

jo ātrāk brauc, jo vairāk šņāc

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: logi ciet?stulbs jautaajums.pa mazo kapotu kur gaisu njem-ventilaacijas truba labi pielikta?

Baidos, ka to noskaidrot būs pagrūti

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Vajag konsultāciju no vīriem, kam poņa ir par pēc avārijas remontētajiem autiņiem. Lieta tāda, ka parādījās jauna fīča, liekas pirms klopes nebija. Uzņemot ātrumu sāk parādīties gaisa šņākoņa. Tas rada zināmu diskomforta sajūtu. Kādam ir gadījies cīnīties ar kaut ko līdzīgu? Mainīts tika panelis un priekša (kapots pat dzīvs un reste priekšējā).

Gar durvju gumijām.. Sāc samierināties, nav tas būris vairs ideāli taisns, vai arī kāda būtiska skaņas izolācijas komponente palikusi meistaram plauktā

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Šņākt var arī nekvalitatīvi ielīmēts priekšējais stikls.

Stiklu vēl mainījis neesmu... skatu pasauli caur ieplaisājušu...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

andzha rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Vajag konsultāciju no vīriem, kam poņa ir par pēc avārijas remontētajiem autiņiem. Lieta tāda, ka parādījās jauna fīča, liekas pirms klopes nebija. Uzņemot ātrumu sāk parādīties gaisa šņākoņa. Tas rada zināmu diskomforta sajūtu. Kādam ir gadījies cīnīties ar kaut ko līdzīgu? Mainīts tika panelis un priekša (kapots pat dzīvs un reste priekšējā).

Gar durvju gumijām.. Sāc samierināties, nav tas būris vairs ideāli taisns, vai arī kāda būtiska skaņas izolācijas komponente palikusi meistaram plauktā

Vajadzēs pačekot, vai visas priekšas gumijas ir vietā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

andzha rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Vajag konsultāciju no vīriem, kam poņa ir par pēc avārijas remontētajiem autiņiem. Lieta tāda, ka parādījās jauna fīča, liekas pirms klopes nebija. Uzņemot ātrumu sāk parādīties gaisa šņākoņa. Tas rada zināmu diskomforta sajūtu. Kādam ir gadījies cīnīties ar kaut ko līdzīgu? Mainīts tika panelis un priekša (kapots pat dzīvs un reste priekšējā).

Gar durvju gumijām.. Sāc samierināties, nav tas būris vairs ideāli taisns, vai arī kāda būtiska skaņas izolācijas komponente palikusi meistaram plauktā

Vajadzēs pačekot, vai visas priekšas gumijas ir vietā.

Durvju gumijas jau var būt arī vietā un uz aci neredzēsi, ka pēc crasha durvis un/vai rāmis ir mazliet šķībi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

andzha rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Vajag konsultāciju no vīriem, kam poņa ir par pēc avārijas remontētajiem autiņiem. Lieta tāda, ka parādījās jauna fīča, liekas pirms klopes nebija. Uzņemot ātrumu sāk parādīties gaisa šņākoņa. Tas rada zināmu diskomforta sajūtu. Kādam ir gadījies cīnīties ar kaut ko līdzīgu? Mainīts tika panelis un priekša (kapots pat dzīvs un reste priekšējā).

Gar durvju gumijām.. Sāc samierināties, nav tas būris vairs ideāli taisns, vai arī kāda būtiska skaņas izolācijas komponente palikusi meistaram plauktā

Vajadzēs pačekot, vai visas priekšas gumijas ir vietā.

Durvju gumijas jau var būt arī vietā un uz aci neredzēsi, ka pēc crasha durvis un/vai rāmis ir mazliet šķībi.

Redzēt varbūt neredzēs, toties uz durvju virināšanu manīs ļoti labi

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Kādā sakarā pēc avārijas, kurā mēreni traumēta priekša un bik salocīti lanžeru gali, būtu visai bundžai jālokās? Tādu lietu es diez vai varētu sagaidīt pat no mana leišu frankenšteina

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.S. Kādā sakarā pēc avārijas, kurā mēreni traumēta priekša un bik salocīti lanžeru gali, būtu visai bundžai jālokās? Tādu lietu es diez vai varētu sagaidīt pat no mana leišu frankenšteina

Tu esi savu superbundžu kādreiz pacēlis uz domkrata? Pacel un pamēģini atvērt durvis.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Viktor, tev Gimalajiešu lācis uzkāpis uz ausīm? Vismaz aptuvenu virzienu no kuras puses šņāc - to tak var pamēģināt saklausīt pats, nevis gaidīt ka šeit kāds virtuāli sadzirdēs.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

msh rakstīja: P.S. Kādā sakarā pēc avārijas, kurā mēreni traumēta priekša un bik salocīti lanžeru gali, būtu visai bundžai jālokās? Tādu lietu es diez vai varētu sagaidīt pat no mana leišu frankenšteina

Tu esi savu superbundžu kādreiz pacēlis uz domkrata? Pacel un pamēģini atvērt durvis.

Un? Ne mazākās līdzības ar šitentā A6 frontālo avāriju

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Viktor, tev Gimalajiešu lācis uzkāpis uz ausīm? Vismaz aptuvenu virzienu no kuras puses šņāc - to tak var pamēģināt saklausīt pats, nevis gaidīt ka šeit kāds virtuāli sadzirdēs.

es vienalga saku, ka galveno gaisa savaaceejtrubu nav pielikusi...

jebkurai masiinai liekot klaat paneli ir sekss ar taam trubaam...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kuru C4 pečkas šlangu tu sauc par "galveno gaisa savācējtrubu"? Nekāds dižais sekss tur nav, bez tam, ja reiz kādas trubas nebūtu - to ļoti labi dzirdētu stāvot uz vietas - tu domā, ka ieskrienoties veņķiks sāk griezties ātrāk?

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

Varbūt nav ielikti plastmasas paspārņi jeb podkriļņiki.Bez tiem arī vējš svilpo.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nomainītais airbāgs šņāc.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Nomainītais airbāgs šņāc.

nea...

sievasmāti izsēdini....

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti