Airbagi un stikls front.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Šodien mans A6 (C4) nedaudz (es ceru) cieta, airbagi nostrādāja perfekti Kadam ir pieredze to atjaunošanā, un cik tas ir latos apmēram. Iepriekš tencinu par atbildēm. Logs priekšējais arī pa kāju, cik aptuveni maksā jauna ielīmēšana?

 
1 2 3 4 5
sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

phenom rakstīja: Kā iet ar remontiem?

Dīvainis tu vecais esi!

Ja zināji, ka nevarēsi pacelt citu īdzvērtīgu auto ja sasitīsi esošo nah nepaņēmi kasko?!

Greg,Tu tāds sūrais drošinātāju stellīšu zinātājs. Nu, uztaisi konkrētu piedāvājumu 1998.gada Opeļ Omegai. Pa etak 250Ls/gadā ar pašrisku 100Ls nah.......... nepiedāvāt. Būs jēdzīgs bazars no Tevis, kas zin kas zin.......mož izskatīšu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Gregers rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

phenom rakstīja: Kā iet ar remontiem?

Paldies, sūdīgi Vnk nav naudas, par ko sapirkt nepieciešamās daļas. Visādu citu vajadzību pa pilnam Varbūt līdz gada beigām salikšu ...

Dīvainis tu vecais esi!

Ja zināji, ka nevarēsi pacelt citu īdzvērtīgu auto ja sasitīsi esošo nah nepaņēmi kasko?!

atsipies nelaime...

Ko es tev vau teikt izduli, PN!!!

labpraat... tik tava kaarta trektereen

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

Gregers rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

phenom rakstīja: Kā iet ar remontiem?

Dīvainis tu vecais esi!

Ja zināji, ka nevarēsi pacelt citu īdzvērtīgu auto ja sasitīsi esošo nah nepaņēmi kasko?!

Greg,Tu tāds sūrais drošinātāju stellīšu zinātājs. Nu, uztaisi konkrētu piedāvājumu 1998.gada Opeļ Omegai. Pa etak 250Ls/gadā ar pašrisku 100Ls nah.......... nepiedāvāt. Būs jēdzīgs bazars no Tevis, kas zin kas zin.......mož izskatīšu

Piedāvājumu varu uztaisīt, bet pārdot gan neko nepārdošu, tik pateikšu kur i. Ok?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

Gregers rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

phenom rakstīja: Kā iet ar remontiem?

Dīvainis tu vecais esi!

Ja zināji, ka nevarēsi pacelt citu īdzvērtīgu auto ja sasitīsi esošo nah nepaņēmi kasko?!

Greg,Tu tāds sūrais drošinātāju stellīšu zinātājs. Nu, uztaisi konkrētu piedāvājumu 1998.gada Opeļ Omegai. Pa etak 250Ls/gadā ar pašrisku 100Ls nah.......... nepiedāvāt. Būs jēdzīgs bazars no Tevis, kas zin kas zin.......mož izskatīšu

Cik tev maksā tā Omega vai ņemt tirgus vērtību?

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Greg, cik var vecs Opels maksāt? ss.lv ;reklama.lv & co tirgus cenu ap 3200-3500 eiro stāsta.

exParex tagad Gjensidige gribēja gadā ap 200Ls, un pašrisks ap 50 latiem; ja ir kas labāks-lūgtum

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Greg, cik var vecs Opels maksāt? ss.lv ;reklama.lv & co tirgus cenu ap 3200-3500 eiro stāsta.

exParex tagad Gjensidige gribēja gadā ap 200Ls, un pašrisks ap 50 latiem; ja ir kas labāks-lūgtum

Ja tikai pēc cenas skaties Labāk vai ne tad visiem ap topašu būs.

Kgan Gjensa nav zemē metama. Rīt uzrakstīšu.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

phenom rakstīja: Kā iet ar remontiem?

Paldies, sūdīgi Vnk nav naudas, par ko sapirkt nepieciešamās daļas. Visādu citu vajadzību pa pilnam Varbūt līdz gada beigām salikšu ...

Ja kas kontaktu manu zini - par airbagiem, sataisīšu uz goda

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: A ko tu cepies?

Kasko iesipi un neuztaisiji vienai no zagtākajām mašīnām pasaulē?!

Airbagu var tiešām ielikt no citas, lietotas/sasistas mašīnas.

Pameklē kādu sakarīgu placi un pasūti lai atved no kāda vāģa kuram iznīcināta pakaļa, bet likt ļoti, ļoti iesaku pie dīlere.

Pirmkārt saliks pareizi un kā cilvēks minēja nedabūsi sejā no kļūdaini pieslēgta spilvena otrkārt garantija, ka nesasips elektroniku pieslēdzot(kas nav retums) treškārt ja vajadzības gadījumā nenostrādās tad būs no kā jautāt.

p.s. Nelādi spilvenu, labāk lai lieku reizi nostrādā nekā atstāt sejas nospiedumu stūrē un stiklā.

+Jautājums. Kā tieši viņš sabojāja stiklu? Esmu redzējis simtiem avāriju, nekad nav bijis, ka spilvens sabojā stiklu, parasti tikai atver paneli!

Nu nav tā viena no zagtākajām mašīnām pasaulē. Lielākā daļa pasaules tādu auto nemaz patiesībā nepazīst.

Zagtākā tā ir Latvijā šeit esošā audi kulta dēļ, bet piem. ASV zagtākais auto ir Honda (Acura) Accord

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: varbūt kāds aptuveni var pateikt, par cik šrotā šo varētu atdot. Autiņš tikko apskati pa nullēm izgājis, arī tagad ir braucams, kapots dzīvs, lukturi dzīvi ar visām ausīm. Beigts pr. stikls, panelis, bampers un lonžeronu gali paplacināti 2,5 TDi, 140 zs, 6mkārba, ādas beņķi, subis, 97 gads.

Ja šis auto līdz šim ir labi kalpojis, salabo un mauc tālāk. nekādi sarežģīti un dārgi remonti nav nepieciešami- stikls jauns, bamperis, lampas un panelis lietuvas šrotos u.t.t, airbagu vari arī neatjaunot ja jau tik dārgi maksā

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Gregers rakstīja: A ko tu cepies?

Kasko iesipi un neuztaisiji vienai no zagtākajām mašīnām pasaulē?!

Airbagu var tiešām ielikt no citas, lietotas/sasistas mašīnas.

Pameklē kādu sakarīgu placi un pasūti lai atved no kāda vāģa kuram iznīcināta pakaļa, bet likt ļoti, ļoti iesaku pie dīlere.

Pirmkārt saliks pareizi un kā cilvēks minēja nedabūsi sejā no kļūdaini pieslēgta spilvena otrkārt garantija, ka nesasips elektroniku pieslēdzot(kas nav retums) treškārt ja vajadzības gadījumā nenostrādās tad būs no kā jautāt.

p.s. Nelādi spilvenu, labāk lai lieku reizi nostrādā nekā atstāt sejas nospiedumu stūrē un stiklā.

+Jautājums. Kā tieši viņš sabojāja stiklu? Esmu redzējis simtiem avāriju, nekad nav bijis, ka spilvens sabojā stiklu, parasti tikai atver paneli!

Nu nav tā viena no zagtākajām mašīnām pasaulē. Lielākā daļa pasaules tādu auto nemaz patiesībā nepazīst.

Zagtākā tā ir Latvijā šeit esošā audi kulta dēļ, bet piem. ASV zagtākais auto ir Honda (Acura) Accord

Vēl līdz šodienai domāju ka dzīvojam Latvijā, bet nu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Gregers rakstīja: A ko tu cepies?

Kasko iesipi un neuztaisiji vienai no zagtākajām mašīnām pasaulē?!

Airbagu var tiešām ielikt no citas, lietotas/sasistas mašīnas.

Pameklē kādu sakarīgu placi un pasūti lai atved no kāda vāģa kuram iznīcināta pakaļa, bet likt ļoti, ļoti iesaku pie dīlere.

Pirmkārt saliks pareizi un kā cilvēks minēja nedabūsi sejā no kļūdaini pieslēgta spilvena otrkārt garantija, ka nesasips elektroniku pieslēdzot(kas nav retums) treškārt ja vajadzības gadījumā nenostrādās tad būs no kā jautāt.

p.s. Nelādi spilvenu, labāk lai lieku reizi nostrādā nekā atstāt sejas nospiedumu stūrē un stiklā.

+Jautājums. Kā tieši viņš sabojāja stiklu? Esmu redzējis simtiem avāriju, nekad nav bijis, ka spilvens sabojā stiklu, parasti tikai atver paneli!

Nu nav tā viena no zagtākajām mašīnām pasaulē. Lielākā daļa pasaules tādu auto nemaz patiesībā nepazīst.

Zagtākā tā ir Latvijā šeit esošā audi kulta dēļ, bet piem. ASV zagtākais auto ir Honda (Acura) Accord

Ar ko cilvēki brauc un kam ir sūdīgs detaļu piedāvājums, to zog. Un kāds mums sakars ar to, ko jeņķi zog? Jamu klimatā arī honda ir mašīna...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Baigā nepieciešamība pēc auto, ja var pusgadu garāžā marinēt?

Man ir otrs, Volvo S70. Bija pirkts pārdošanai, nesanāca, tagad noder.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

phenom rakstīja: Kā iet ar remontiem?

Paldies, sūdīgi Vnk nav naudas, par ko sapirkt nepieciešamās daļas. Visādu citu vajadzību pa pilnam Varbūt līdz gada beigām salikšu ...

Dīvainis tu vecais esi!

Ja zināji, ka nevarēsi pacelt citu īdzvērtīgu auto ja sasitīsi esošo nah nepaņēmi kasko?!

Nu ne jau es pats viņu sasitu Aizdevu, nu tā sanāca tfu, tfu, tfu pār kreiso plecu un trīs reizes pie koka piesitu, bet KASKO par šo plēš vairāk, nekā es pats savas vainas dēļ parasti buktēju Šis ir neplānots gadījums

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Gregers rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

phenom rakstīja: Kā iet ar remontiem?

Paldies, sūdīgi Vnk nav naudas, par ko sapirkt nepieciešamās daļas. Visādu citu vajadzību pa pilnam Varbūt līdz gada beigām salikšu ...

Dīvainis tu vecais esi!

Ja zināji, ka nevarēsi pacelt citu īdzvērtīgu auto ja sasitīsi esošo nah nepaņēmi kasko?!

Nu ne jau es pats viņu sasitu Aizdevu, nu tā sanāca tfu, tfu, tfu pār kreiso plecu un trīs reizes pie koka piesitu, bet KASKO par šo plēš vairāk, nekā es pats savas vainas dēļ parasti buktēju Šis ir neplānots gadījums

Ticēsi ja teikšu, ka visos savos 10 gados pie stūres esmu tikai divas reizes ar buktētu auto bijis un abas reizes dzērīši saskādēja auto, bet tāpat tak katru gadu godīgi pērku kasko jo zinu cik liela ir iespēja tieši neplānotos priekus dabūt

Katrā ziņā lai tev veicās ar remontiem.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Greg, cik var vecs Opels maksāt? ss.lv ;reklama.lv & co tirgus cenu ap 3200-3500 eiro stāsta.

exParex tagad Gjensidige gribēja gadā ap 200Ls, un pašrisks ap 50 latiem; ja ir kas labāks-lūgtum

Nu cenas ja es izvēlētos kompāniju tad 200 LVL pie 60 LVL pašrisku, kompāniju iz'vēlos jo izmaksās vidēji 10 dienās.

Ja ieinteresēja došu pārējos datus.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Kasko tā ir zemē nomesta nauda. Liekēžu barošana.

Ja braukā ar 500 eur vērtu auto tad tev piekritīšu, citos gadījumos Kasko ir veids kā saprāīgi plānot savus izdevumus t.i. izvairīties no neplānotiem izdevumiem.

Bet visā visumā PN, tirsējs jeb kā tev pašam patīk teikt TUKŠPĻŪTIS tu esi vecais!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Gregers rakstīja:

Magistrs rakstīja: Kasko tā ir zemē nomesta nauda. Liekēžu barošana.

Ja braukā ar 500 eur vērtu auto tad tev piekritīšu, citos gadījumos Kasko ir veids kā saprāīgi plānot savus izdevumus t.i. izvairīties no neplānotiem izdevumiem.

Bet visā visumā PN, tirsējs jeb kā tev pašam patīk teikt TUKŠPĻŪTIS tu esi vecais!

Atkal kārtējais tukšais koments no tevis. Kasko ir veids kā saprātīgi plānot izdevumus??? Bet protams, katru gadu pa pus štukai atmest apdrošinātāju tukšajām rīklēm. To par saprātīgu var nosaukt tikai ieinteresētā puse...

Jā esmu, esmu ieinteresēts lai nebūtu pārsteigumu! Samaksāt reizi gadā kasko ir sīkums, bet ja nolikšu auto mierā tad izvairīšos no izdevumiem kuri saistīti ar jauna aut iegādi un punkts, ja man ir kasko tad man absolūti neuztrauc tas ka kkāds līkrocis pārkingā man ar durvīm saskrāpē auto, vai akmeni paceļ priek'sā braucošais vai zvērs izskrien utt a tu bez kasko ja kas notiks varēsi ietūkāt un meklēt naudu jaunam auto!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Cik švīkas var sataisīt par 500 Ls gadā un kā ir jābrauc, lai tā sašvīkātu auto? Trekteriski...

Normālam auto viena švīka un kasko atpelnijies...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Nupat piemetu aptuvenu aprēķinu.

Braucu apmēram 10 gadus. Kasko gadā ap 500 Ls. Značit 5000 Ls 10 gados. Kautkādu sīku bojājumu un pašizraisītu avāriju seku likvidācijai esmu iztērējis ar rezervi max 300 Ls.

5000-300 = 4700

4700 Ls pēc trektera būtu saprātīgi jāatdod viņam. Ta tādi procenti nav pat parex līzingam.

Parēķini cik nodzēri pa šo laiku!!!

A cik tu pazaudētu ja būtu savu braucamo norakstījis?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Gregers rakstīja:

Magistrs rakstīja: Nupat piemetu aptuvenu aprēķinu.

Braucu apmēram 10 gadus. Kasko gadā ap 500 Ls. Značit 5000 Ls 10 gados. Kautkādu sīku bojājumu un pašizraisītu avāriju seku likvidācijai esmu iztērējis ar rezervi max 300 Ls.

5000-300 = 4700

4700 Ls pēc trektera būtu saprātīgi jāatdod viņam. Ta tādi procenti nav pat parex līzingam.

Parēķini cik nodzēri pa šo laiku!!!

A cik tu pazaudētu ja būtu savu braucamo norakstījis?

Ja pareizi noraksta, tad paliek vēl diezgan lielos plusos. Braukt vajag mācēt.

Tad kāda mārrutka pēc tev kasko 500 LVL??!!! Pat rupji piemetot 200!!!

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Gregers rakstīja: A ko tu cepies?

Kasko iesipi un neuztaisiji vienai no zagtākajām mašīnām pasaulē?!

Airbagu var tiešām ielikt no citas, lietotas/sasistas mašīnas.

Pameklē kādu sakarīgu placi un pasūti lai atved no kāda vāģa kuram iznīcināta pakaļa, bet likt ļoti, ļoti iesaku pie dīlere.

Pirmkārt saliks pareizi un kā cilvēks minēja nedabūsi sejā no kļūdaini pieslēgta spilvena otrkārt garantija, ka nesasips elektroniku pieslēdzot(kas nav retums) treškārt ja vajadzības gadījumā nenostrādās tad būs no kā jautāt.

p.s. Nelādi spilvenu, labāk lai lieku reizi nostrādā nekā atstāt sejas nospiedumu stūrē un stiklā.

+Jautājums. Kā tieši viņš sabojāja stiklu? Esmu redzējis simtiem avāriju, nekad nav bijis, ka spilvens sabojā stiklu, parasti tikai atver paneli!

Nu nav tā viena no zagtākajām mašīnām pasaulē. Lielākā daļa pasaules tādu auto nemaz patiesībā nepazīst.

Zagtākā tā ir Latvijā šeit esošā audi kulta dēļ, bet piem. ASV zagtākais auto ir Honda (Acura) Accord

Ar ko cilvēki brauc un kam ir sūdīgs detaļu piedāvājums, to zog. Un kāds mums sakars ar to, ko jeņķi zog? Jamu klimatā arī honda ir mašīna...

Oho! Audi un sūdīgs detaļu piedāvājums? Ja ir rez.daļu veikals , tas 99,9% tirgos Audi daļas.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Magistrs rakstīja: Kasko tā ir zemē nomesta nauda. Liekēžu barošana.

Ja braukā ar 500 eur vērtu auto tad tev piekritīšu, citos gadījumos Kasko ir veids kā saprāīgi plānot savus izdevumus t.i. izvairīties no neplānotiem izdevumiem.

Bet visā visumā PN, tirsējs jeb kā tev pašam patīk teikt TUKŠPĻŪTIS tu esi vecais!

Kasko atkarībā no auto vecuma maksā 200-100Ls, nu vidēji kādi 400-500ls.

Tie ir ikgadējie izdevumi.

Ja auto nākas remontēt, apdrošinātāji to novilcina, marinē mēnešus 3. Tātad tajos 3 mēnešos man ir nepieciešams auto, tad ir jānopērk vismaz kaut kāds 500Ls šrots ar apskati ar ko pārvietoties.

Un beidzamais- ka remonts bieži vien parasti tiek izpildīts viduvējā vai sliktā kvalitātē, uzliek tavam auto lietotas daļas,u.t.t.

Nu nez, manuprāt tas ir vērts tikai ļoti jauniem, ļoti dārgiem, retiem auto. Parastam 10 gadīgam širopotrjobam (fordi, audi, WV,Opel, Mazda, Toyota) nav vērts, ja ņem vērā cik daudz rez.daļu par kasko gada cenu var iepirkt piem.Lietuvas šrotos.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Gregers rakstīja:

Magistrs rakstīja: Kasko tā ir zemē nomesta nauda. Liekēžu barošana.

Ja braukā ar 500 eur vērtu auto tad tev piekritīšu, citos gadījumos Kasko ir veids kā saprāīgi plānot savus izdevumus t.i. izvairīties no neplānotiem izdevumiem.

Bet visā visumā PN, tirsējs jeb kā tev pašam patīk teikt TUKŠPĻŪTIS tu esi vecais!

Labojums 200-1000Ls

Kasko atkarībā no auto vecuma maksā 200-100Ls, nu vidēji kādi 400-500ls.

Tie ir ikgadējie izdevumi.

Ja auto nākas remontēt, apdrošinātāji to novilcina, marinē mēnešus 3. Tātad tajos 3 mēnešos man ir nepieciešams auto, tad ir jānopērk vismaz kaut kāds 500Ls šrots ar apskati ar ko pārvietoties.

Un beidzamais- ka remonts bieži vien parasti tiek izpildīts viduvējā vai sliktā kvalitātē, uzliek tavam auto lietotas daļas,u.t.t.

Nu nez, manuprāt tas ir vērts tikai ļoti jauniem, ļoti dārgiem, retiem auto. Parastam 10 gadīgam širopotrjobam (fordi, audi, WV,Opel, Mazda, Toyota) nav vērts, ja ņem vērā cik daudz rez.daļu par kasko gada cenu var iepirkt piem.Lietuvas šrotos.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Ko jūs te vipendronus taisat kā kaska jūs čakarē. Lūk man reāls gadījums:

- sievai jātaisa kreisais pagrieziens, pa galveno no kreisās tā lēnu garu nāk auto un rāda labo. Sieva padomā, padomā un izdomā, ka laikam jābrauc. Fig vam - otrā auto 20+ gadīga čiksa ieraugot priekšā autiņu sačurā pastalas un sajauc gāzi ar bremzi. Sieva, redzot ka nu ir mēsli, beidz griezt stūri un vīlē taisni (T veida krusts). Rezultātā, pateicoties blakussēdētājam otram auto stūre tiek sagriezta līdz galam pa kreisi un abi auto apstājas purniem kopā ielas otrā pusē pie apmales.

- skāde: sievas auto ielocīts kreisais spārns, nošņāpts un atrauts bampers, pēc demontāžas - arī lukturim apakšējais stiprinājums (bojājumi tādi, ko vienā nedēļas nogalē ar pīpēšanu un kules kasīšanu par 100 lašiem ne-garantijas auto var savest kārtībā). Otram auto - nošņāpts bampers labais stūri un sadauzīts logu skalojamā šķidruma bačoks (tagad tā pārpīpējot - visticamāk ne no sadursmes, bet pret trotuāra malu)

- pēc Amserva novērtējuma pirmajā piegājienā 5xx laši. Pakasīju pauri, izdomāju, ka nav ko apdrošināšanas vēsturi čakarēt un gaidīt n-tos mēnešus uz naudām. Saku, davai taisiet, samaksāšu pats. OK. Braucu mājās, Amservs atzvana - tā un šitā, sarēķinājām, sanāk 765: spārns, bamperis, krāsošana (lukturis vēl nebija zināms). Nu ja jau, tad jau - atrādīju Ergo, lai šie sarēķina.

- tikmēr pieteicos Amservā rindā uz krāsošanu ar norunu - ja Ergo laikā neapstiprina tāmi, es pa to rindu vienkārši bīdos uz priekšu.

- 2 nedēļas oficiāli nogaidīju, 3 sāku trezvoņīt

Un neko - pāris zvani, pāris meili un viss. Auto sataisīts, no manis pašrisks un uz redzēšanos.

Kas būs nākamgad ar KASKO, nezinu, OCTAi gan atkal 6 klase.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Ko jūs te vipendronus taisat kā kaska jūs čakarē. Lūk man reāls gadījums:

- sievai jātaisa kreisais pagrieziens, pa galveno no kreisās tā lēnu garu nāk auto un rāda labo. Sieva padomā, padomā un izdomā, ka laikam jābrauc. Fig vam - otrā auto 20+ gadīga čiksa ieraugot priekšā autiņu sačurā pastalas un sajauc gāzi ar bremzi. Sieva, redzot ka nu ir mēsli, beidz griezt stūri un vīlē taisni (T veida krusts). Rezultātā, pateicoties blakussēdētājam otram auto stūre tiek sagriezta līdz galam pa kreisi un abi auto apstājas purniem kopā ielas otrā pusē pie apmales.

- skāde: sievas auto ielocīts kreisais spārns, nošņāpts un atrauts bampers, pēc demontāžas - arī lukturim apakšējais stiprinājums (bojājumi tādi, ko vienā nedēļas nogalē ar pīpēšanu un kules kasīšanu par 100 lašiem ne-garantijas auto var savest kārtībā). Otram auto - nošņāpts bampers labais stūri un sadauzīts logu skalojamā šķidruma bačoks (tagad tā pārpīpējot - visticamāk ne no sadursmes, bet pret trotuāra malu)

- pēc Amserva novērtējuma pirmajā piegājienā 5xx laši. Pakasīju pauri, izdomāju, ka nav ko apdrošināšanas vēsturi čakarēt un gaidīt n-tos mēnešus uz naudām. Saku, davai taisiet, samaksāšu pats. OK. Braucu mājās, Amservs atzvana - tā un šitā, sarēķinājām, sanāk 765: spārns, bamperis, krāsošana (lukturis vēl nebija zināms). Nu ja jau, tad jau - atrādīju Ergo, lai šie sarēķina.

- tikmēr pieteicos Amservā rindā uz krāsošanu ar norunu - ja Ergo laikā neapstiprina tāmi, es pa to rindu vienkārši bīdos uz priekšu.

- 2 nedēļas oficiāli nogaidīju, 3 sāku trezvoņīt

Un neko - pāris zvani, pāris meili un viss. Auto sataisīts, no manis pašrisks un uz redzēšanos.

Kas būs nākamgad ar KASKO, nezinu, OCTAi gan atkal 6 klase.

Nekas neb'us, kasko vnk pa standart cenu ka pirmo reiz, a octa gan skrobigi...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti