Airbagi un stikls front.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Šodien mans A6 (C4) nedaudz (es ceru) cieta, airbagi nostrādāja perfekti Kadam ir pieredze to atjaunošanā, un cik tas ir latos apmēram. Iepriekš tencinu par atbildēm. Logs priekšējais arī pa kāju, cik aptuveni maksā jauna ielīmēšana?

 
1 2 3 4 5
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Gregers rakstīja:

Magistrs rakstīja: Kasko tā ir zemē nomesta nauda. Liekēžu barošana.

Ja braukā ar 500 eur vērtu auto tad tev piekritīšu, citos gadījumos Kasko ir veids kā saprāīgi plānot savus izdevumus t.i. izvairīties no neplānotiem izdevumiem.

Bet visā visumā PN, tirsējs jeb kā tev pašam patīk teikt TUKŠPĻŪTIS tu esi vecais!

Kasko atkarībā no auto vecuma maksā 200-100Ls, nu vidēji kādi 400-500ls.

Tie ir ikgadējie izdevumi.

Ja auto nākas remontēt, apdrošinātāji to novilcina, marinē mēnešus 3. Tātad tajos 3 mēnešos man ir nepieciešams auto, tad ir jānopērk vismaz kaut kāds 500Ls šrots ar apskati ar ko pārvietoties.

Un beidzamais- ka remonts bieži vien parasti tiek izpildīts viduvējā vai sliktā kvalitātē, uzliek tavam auto lietotas daļas,u.t.t.

Nu nez, manuprāt tas ir vērts tikai ļoti jauniem, ļoti dārgiem, retiem auto. Parastam 10 gadīgam širopotrjobam (fordi, audi, WV,Opel, Mazda, Toyota) nav vērts, ja ņem vērā cik daudz rez.daļu par kasko gada cenu var iepirkt piem.Lietuvas šrotos.

1.kasko atkariba no auto ir 100-5000!!!

2.Marine videji 20 dienas, bet visbiezak 7-10!!!

3.Remontu izpildis sunaini ja izvelesies sunainu servi, neviens tev neliek izveleties apdrosinataja servi!!!

4. ...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Ko jūs te vipendronus taisat kā kaska jūs čakarē. Lūk man reāls gadījums:

- sievai jātaisa kreisais pagrieziens, pa galveno no kreisās tā lēnu garu nāk auto un rāda labo. Sieva padomā, padomā un izdomā, ka laikam jābrauc. Fig vam - otrā auto 20+ gadīga čiksa ieraugot priekšā autiņu sačurā pastalas un sajauc gāzi ar bremzi. Sieva, redzot ka nu ir mēsli, beidz griezt stūri un vīlē taisni (T veida krusts). Rezultātā, pateicoties blakussēdētājam otram auto stūre tiek sagriezta līdz galam pa kreisi un abi auto apstājas purniem kopā ielas otrā pusē pie apmales.

- skāde: sievas auto ielocīts kreisais spārns, nošņāpts un atrauts bampers, pēc demontāžas - arī lukturim apakšējais stiprinājums (bojājumi tādi, ko vienā nedēļas nogalē ar pīpēšanu un kules kasīšanu par 100 lašiem ne-garantijas auto var savest kārtībā). Otram auto - nošņāpts bampers labais stūri un sadauzīts logu skalojamā šķidruma bačoks (tagad tā pārpīpējot - visticamāk ne no sadursmes, bet pret trotuāra malu)

- pēc Amserva novērtējuma pirmajā piegājienā 5xx laši. Pakasīju pauri, izdomāju, ka nav ko apdrošināšanas vēsturi čakarēt un gaidīt n-tos mēnešus uz naudām. Saku, davai taisiet, samaksāšu pats. OK. Braucu mājās, Amservs atzvana - tā un šitā, sarēķinājām, sanāk 765: spārns, bamperis, krāsošana (lukturis vēl nebija zināms). Nu ja jau, tad jau - atrādīju Ergo, lai šie sarēķina.

- tikmēr pieteicos Amservā rindā uz krāsošanu ar norunu - ja Ergo laikā neapstiprina tāmi, es pa to rindu vienkārši bīdos uz priekšu.

- 2 nedēļas oficiāli nogaidīju, 3 sāku trezvoņīt

Un neko - pāris zvani, pāris meili un viss. Auto sataisīts, no manis pašrisks un uz redzēšanos.

Kas būs nākamgad ar KASKO, nezinu, OCTAi gan atkal 6 klase.

Aizmirsu pebilst- nakamreiz ja gadisies tudi tad trezvoni jau otraja nedela, Ergo maksa zibenigi, bet biezi speci aizmirst, resp. kurs trobele vairak tas atrak sanem, vai perc polisi no brokera un lai vins nemas ar trobelesanu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Oho! Audi un sūdīgs detaļu piedāvājums? Ja ir rez.daļu veikals , tas 99,9% tirgos Audi daļas.

To tu labi pateici Teiksim, piemērs - topikā apspriestajai mašīnai oriģinālā haube maksā 600-800$ - orientējošā cena no lapas, uz kuru elcats.ru pārsūta. Pieņemu gan, ka vienalga tā ir zema, vismaz detonācijas datčiks priekš manas mucas, kas tur norādīts 52$, man izmaksās uz 40 ls. Nu un tātad, būs tev A6, nograusi nedaudz priekšu un iesi uz veikalu pirkt oriģinālos bleķus vai tomēr uz šrotu? Kaut kādus kreisos sūdus liks tikai feniņdrāte, kuram ieseksots sanis svarīgāks par kvalitāti un haubes gadījumā, arī paša drošību

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: Aizmirsu pebilst- nakamreiz ja gadisies tudi tad trezvoni jau otraja nedela, Ergo maksa zibenigi, bet biezi speci aizmirst, resp. kurs trobele vairak tas atrak sanem, vai perc polisi no brokera un lai vins nemas ar trobelesanu.

A man jau nebija arī kur steigties - Amservam rindas uz krāsošanu tā vai tā mēneša garumā.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

mazda3 2007 - viena sāna airbagu atjaunošana pie dīlera - 2.5k Ls. + griestu apšuvums tuvu 1k Ls.

gregers pareizi saka, ka kasko jātaisa, vienmēr vienmēr var gadīties kaut kādi neparedzēti gadījumi. kaut vai dzīvnieki uz ceļa - hren kādam pierādīsi ko pēctam.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: mazda3 2007 - viena sāna airbagu atjaunošana pie dīlera - 2.5k Ls. + griestu apšuvums tuvu 1k Ls.

gregers pareizi saka, ka kasko jātaisa, vienmēr vienmēr var gadīties kaut kādi neparedzēti gadījumi. kaut vai dzīvnieki uz ceļa - hren kādam pierādīsi ko pēctam.

Ar kasku ir tāpat kā ar loterijas biļetēm, iespēja vinnēt ir . Bet lielākoties nākas iztikt ar loterijas organizatoru lielo paldies

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

nu man jaunajam drapakam pa nedēļu gjensidige nokārtoja un saremontēja visu kas remontējams

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tāpēc arī kaskas ir tik dārgas, ka katrs losis ar saskrāpētu spārnu prasa motora nomaiņu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

be nu tik un tā - apdirsināšana ir BIZNESS neizbēgami kāds uz tā vārās....

pie tam to, kas vārās ir dauhjā.... sākot ar gregeru un beidzot ar pārapdrošināšanas kompānijām.....

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: be nu tik un tā - apdirsināšana ir BIZNESS neizbēgami kāds uz tā vārās....

pie tam to, kas vārās ir dauhjā.... sākot ar gregeru un beidzot ar pārapdrošināšanas kompānijām.....

Un ko tu ar to gribēji teikt?

Es ar varu pabļaut-KARTUPEĻU AUDZĒŠANA ir BIZNESS neizbēgami kāds uz tā vārās....

pie tam to, kas vārās ir dauhjā.... sākot ar BLABLABLA un beidzot ar centrāltirgus sētnieci!!!

Un???

Pats pa velti strādā?

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Gregers

Tas jau nebija tik personīgi, vienkārši tika paskaidrots, ka cilvēku un darbinieku loks ir ļoti plašs un ir nepieciešams daudz pelnīt, lai visiem pietiktu, tātad vajag lielas cenas

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Sorry par offtopics, bet viens jautājums ārpus apdrošināšanas - konstatēju, ka priekšējā pasažiera drošības siksna pēc kraša noķīlējusies Vai ir versijas un ko tur var lietas labā darīt?

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Sorry par offtopics, bet viens jautājums ārpus apdrošināšanas - konstatēju, ka priekšējā pasažiera drošības siksna pēc kraša noķīlējusies Vai ir versijas un ko tur var lietas labā darīt?

ja rokas no pecpuses neaug tad jau var ari ko izdarit

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Sorry par offtopics, bet viens jautājums ārpus apdrošināšanas - konstatēju, ka priekšējā pasažiera drošības siksna pēc kraša noķīlējusies Vai ir versijas un ko tur var lietas labā darīt?

nomainīt jostu un viss.droši ka otra arī nestrādā .jostām izšāvuši drošibas jekā viņus tur sauc pistongas .man pelēkas jostas mētājas, ja vajag.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Oho! Audi un sūdīgs detaļu piedāvājums? Ja ir rez.daļu veikals , tas 99,9% tirgos Audi daļas.

To tu labi pateici Teiksim, piemērs - topikā apspriestajai mašīnai oriģinālā haube maksā 600-800$ - orientējošā cena no lapas, uz kuru elcats.ru pārsūta. Pieņemu gan, ka vienalga tā ir zema, vismaz detonācijas datčiks priekš manas mucas, kas tur norādīts 52$, man izmaksās uz 40 ls. Nu un tātad, būs tev A6, nograusi nedaudz priekšu un iesi uz veikalu pirkt oriģinālos bleķus vai tomēr uz šrotu? Kaut kādus kreisos sūdus liks tikai feniņdrāte, kuram ieseksots sanis svarīgāks par kvalitāti un haubes gadījumā, arī paša drošību

Vai nav vieglāk tādā gadījumā aizlaist uz Uk ar ryaniaru pa divdesmit Ls, iepirkt pa kādiem 500Ls labā stāvoklī esošu šādu A6, ieliet benžu lai tiktu līdz latvijai (nu tā uz 400Ls), pa ceļam paskatīt eiropu, atdzīt to A6 uz latviju, noņemt visas sava autiņa salabošanai nepieciešamās daļas, pārējās daļas notirgot ss.lv (ja jau tu saki ka šrotos nekā nav, tad aizies uz urrā).

Un pēc visa šitāda vēl labā plusā var palikt.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Nu tā, projekts ar A6 atjaunošanu pēc kraša ir pabeigts. Varu padalīties ar ceņņiku:

bamperis b/u orģinālais- 160 Ls;

bampera kronšteini b/u 2x 10Ls

panelis b/u - 25 Ls

Stūres airbags b/u - 25 ls

Radiators motora (jauns no TD motors) -40 Ls (b/u nevienu ņemamu neatradu)

Radiators kondic b/u - 45 Ls

Drošības siksnas b/u - 2x10Ls

Motora aizsegs no apakšas (jauns no TD motors) - 20Ls

Ventilatora propellers (jauns no TD motors) - 15Ls

Elektriskais ventilators ar "rāmi" b/u - 15Ls

Airbags sensors b/u - 15 Ls

Meistara darbs ieskaitot bampera krāsošanu, antifrīzu, kondic uzpildi - Ls 360 (prasīja tikai 350)

Vēl 10 Ls aizgāja labiem cilvēkiem pateicībās par agregātu pievešanu no Rīgas

Kopā sanāk 770 latviešu naudiņas. Vēl jānomaina numurs priekšējais (10.89, ja nemaldos) un laikam par priekšējo stiklu aizies kādi 100. Itogo apmēram Ls 900, sanāk, ka 100 vēl esmu ietaupījis Nez kur šie ietaupītie ir

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Stūres airbags b/u - 25 ls

Airbags sensors b/u - 15 Ls

nu vai zini saprotu ka ne izshautus biji domaajis... bet vienalga labs

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Nu tā, projekts ar A6 atjaunošanu pēc kraša ir pabeigts. Varu padalīties ar ceņņiku:

bamperis b/u orģinālais- 160 Ls;

bampera kronšteini b/u 2x 10Ls

panelis b/u - 25 Ls

Stūres airbags b/u - 25 ls

Radiators motora (jauns no TD motors) -40 Ls (b/u nevienu ņemamu neatradu)

Radiators kondic b/u - 45 Ls

Drošības siksnas b/u - 2x10Ls

Motora aizsegs no apakšas (jauns no TD motors) - 20Ls

Ventilatora propellers (jauns no TD motors) - 15Ls

Elektriskais ventilators ar "rāmi" b/u - 15Ls

Airbags sensors b/u - 15 Ls

Meistara darbs ieskaitot bampera krāsošanu, antifrīzu, kondic uzpildi - Ls 360 (prasīja tikai 350)

Vēl 10 Ls aizgāja labiem cilvēkiem pateicībās par agregātu pievešanu no Rīgas

Kopā sanāk 770 latviešu naudiņas. Vēl jānomaina numurs priekšējais (10.89, ja nemaldos) un laikam par priekšējo stiklu aizies kādi 100. Itogo apmēram Ls 900, sanāk, ka 100 vēl esmu ietaupījis Nez kur šie ietaupītie ir

njaa..... tādi sīkumi vien ir...

pie tam par crashu grūti nosaukt.... manējā gadījumā tikai par kuzova darbiem paņēma 460...

Motora radiators par 40 Ls... limonāde no Ķīnas nāk? Spāņu brīnums ar uzlīmi Volvo 145Ls...

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

. Vēl jānomaina numurs priekšējais (10.89, ja nemaldos) un laikam par priekšējo stiklu aizies kādi 100. Itogo apmēram Ls 900, sanāk, ka 100 vēl esmu ietaupījis

priekšejais stikls lietots neinteresē -pa 15ls atdošu -apriebies viņu glabāt garažā

tel 22184954

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Nu tā, projekts ar A6 atjaunošanu pēc kraša ir pabeigts. Varu padalīties ar ceņņiku:

bamperis b/u orģinālais- 160 Ls;

bampera kronšteini b/u 2x 10Ls

panelis b/u - 25 Ls

Stūres airbags b/u - 25 ls

Radiators motora (jauns no TD motors) -40 Ls (b/u nevienu ņemamu neatradu)

Radiators kondic b/u - 45 Ls

Drošības siksnas b/u - 2x10Ls

Motora aizsegs no apakšas (jauns no TD motors) - 20Ls

Ventilatora propellers (jauns no TD motors) - 15Ls

Elektriskais ventilators ar "rāmi" b/u - 15Ls

Airbags sensors b/u - 15 Ls

Meistara darbs ieskaitot bampera krāsošanu, antifrīzu, kondic uzpildi - Ls 360 (prasīja tikai 350)

Vēl 10 Ls aizgāja labiem cilvēkiem pateicībās par agregātu pievešanu no Rīgas

Kopā sanāk 770 latviešu naudiņas. Vēl jānomaina numurs priekšējais (10.89, ja nemaldos) un laikam par priekšējo stiklu aizies kādi 100. Itogo apmēram Ls 900, sanāk, ka 100 vēl esmu ietaupījis Nez kur šie ietaupītie ir

njaa..... tādi sīkumi vien ir...

pie tam par crashu grūti nosaukt.... manējā gadījumā tikai par kuzova darbiem paņēma 460...

Motora radiators par 40 Ls... limonāde no Ķīnas nāk? Spāņu brīnums ar uzlīmi Volvo 145Ls...

J;a, par jaunu orģinālo Auto Rīga apmēram 400 lūdza. A šeit tikai 40, TD motors teica, ka spāņu. Vispār tas TD motors labs kantorīts, daudz b/u daļas tik tiešām labā stāvoklī, nevis no miskastes izvilktas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man japānim bampers jauns oriģinālais maksā 160Ls. vai tik tie šroti tevi neuzmeta.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Jauns radiators par 40 Ls....aizdomīgi lēts. Bet nu- lai labi kalpo.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: man japānim bampers jauns oriģinālais maksā 160Ls. vai tik tie šroti tevi neuzmeta.

Godīgi runājot jau pats audi ir nenormāls uzmetiens. Par orģinālo bamperi p[rasa apmēram 400

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Tev garantiju tam, ka airbags nākošreiz nostrādās, iedeva?

Nomainīja airbags senoru un ar kompi nometa avārijas signālus Domāju, ka visam jābūt štokos.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

oriģinālās detaļas tirgo ne tikai dīlers. es ņēmu dažas daļas no handlera.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti