Airbagi un stikls front.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Šodien mans A6 (C4) nedaudz (es ceru) cieta, airbagi nostrādāja perfekti Kadam ir pieredze to atjaunošanā, un cik tas ir latos apmēram. Iepriekš tencinu par atbildēm. Logs priekšējais arī pa kāju, cik aptuveni maksā jauna ielīmēšana?

 
1 2 3 4 5
viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Viena spilvena atjaunošana velk uz 400 - 500 Ls.

Cik, cik??? laikam jau nepārskatījos((

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pats spilvens neko daudz nemaksā. bieži vajag jaunu kompi un kaudzi ar datčikiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Autoram - tu esi vasjuks?

audi80_90 Reģ.: 20.05.2008
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Šodien mans A6 (C4) nedaudz (es ceru) cieta, airbagi nostrādāja perfekti Kadam ir pieredze to atjaunošanā, un cik tas ir latos apmēram. Iepriekš tencinu par atbildēm. Logs priekšējais arī pa kāju, cik aptuveni maksā jauna ielīmēšana?

Nu stikls maksā kautkur 50-60 Ls plus ielikšana 25-30Ls!

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Varbūt var pārlikt no kāda no UK atceļojušā.. ss`ā vajadzēt būt!!! Tik ļoti prātīgi, zinu reālu gadījumu, kad džeks kādu laiciņu staigāja ar 3ā golfa airbag pēdām sejā

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

pag, dabūji logā kko palielāku un jau izšāva airbagus??

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

andzha rakstīja: pag, dabūji logā kko palielāku un jau izšāva airbagus??

Vispār jau parasti airbagi vējstiklu sabojā.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

orion rakstīja:

andzha rakstīja: pag, dabūji logā kko palielāku un jau izšāva airbagus??

Vispār jau parasti airbagi vējstiklu sabojā.

Tieši tā. ja ne nolāpītie airbegi, skāde buūtu tīri paciešama. Stulbākais tas, ka pēc tā airbega nebija nekādas vajadzības.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

A ko tu cepies?

Kasko iesipi un neuztaisiji vienai no zagtākajām mašīnām pasaulē?!

Airbagu var tiešām ielikt no citas, lietotas/sasistas mašīnas.

Pameklē kādu sakarīgu placi un pasūti lai atved no kāda vāģa kuram iznīcināta pakaļa, bet likt ļoti, ļoti iesaku pie dīlere.

Pirmkārt saliks pareizi un kā cilvēks minēja nedabūsi sejā no kļūdaini pieslēgta spilvena otrkārt garantija, ka nesasips elektroniku pieslēdzot(kas nav retums) treškārt ja vajadzības gadījumā nenostrādās tad būs no kā jautāt.

p.s. Nelādi spilvenu, labāk lai lieku reizi nostrādā nekā atstāt sejas nospiedumu stūrē un stiklā.

+Jautājums. Kā tieši viņš sabojāja stiklu? Esmu redzējis simtiem avāriju, nekad nav bijis, ka spilvens sabojā stiklu, parasti tikai atver paneli!

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

orion rakstīja:

andzha rakstīja: pag, dabūji logā kko palielāku un jau izšāva airbagus??

Vispār jau parasti airbagi vējstiklu sabojā.

Tieši tā. ja ne nolāpītie airbegi, skāde buūtu tīri paciešama. Stulbākais tas, ka pēc tā airbega nebija nekādas vajadzības.

Hm, diez vai tantiņa ar tirgus somu spēj izsaukt airbagu izšaušanos. Cik nu šeit pat esmu lasījis, tad airbagu aktivizācijas sensori nostrādā pie lonžeru deformācijas..

keikei Reģ.: 08.11.2005
0 0 Atbildēt

Hm, diez vai tantiņa ar tirgus somu spēj izsaukt airbagu izšaušanos. Cik nu šeit pat esmu lasījis, tad airbagu aktivizācijas sensori nostrādā pie lonžeru deformācijas..

Te nu varētu tev nepiekrist

www.youtube.com/...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

keikei rakstīja:

Hm, diez vai tantiņa ar tirgus somu spēj izsaukt airbagu izšaušanos. Cik nu šeit pat esmu lasījis, tad airbagu aktivizācijas sensori nostrādā pie lonžeru deformācijas..

Te nu varētu tev nepiekrist

www.youtube.com/...

Šo klipu redzēju jau labu laiku atpakaļ.

Toreiz sazinājos ar speciem kuri noskatijušies šo klipu atbildēja, ka 99% ka tas ir nedabīgi, vis drīzāk safabricēts. Spilvena dačiks ir uzreiz aiz bampera pie lonžeroniem, lai tas nostrādādu vajag diezgan pamatīgi uzbliezt pa to, principā triecienam ir jābūt tik stipram lai pēc bampera salauzšanas tas vēl saglabātu 60% spēka. Nu tā apmēram ja vienkārši apraksta.

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

nu kā to stiklu ,airbegus un sensoru airbegu ieslēgšanai nevajag ?Es tak audi-style .lv tev tak piedāvāju !saliec visu un problēma atrisināta.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Nelādi spilvenu, labāk lai lieku reizi nostrādā nekā atstāt sejas nospiedumu stūrē un stiklā.

Em... Priekš kam tad ir drošības jostas? Kāda heka pēc mūsdienās tie drošības spilveni ir domāti - ja salonu saliec lupatās, lai ir mīkstāk?

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Gregers rakstīja:

Nelādi spilvenu, labāk lai lieku reizi nostrādā nekā atstāt sejas nospiedumu stūrē un stiklā.

Em... Priekš kam tad ir drošības jostas? Kāda heka pēc mūsdienās tie drošības spilveni ir domāti - ja salonu saliec lupatās, lai ir mīkstāk?

gan jau inženieri labāk zin

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Nu gadaas, ka tie puushlji noder Pazinja rulleeja pa pilseetu, draudzene blakus kraasojaas, peekshnji izbrauca viens priekshaa, nobremzeet pa veelu un iemauca ar purnu saanaa, draudzene tikai pagarshoja airbagu un luupkraasu. Nebuutu airbags, buutu pamatiigi bietee atraavusies.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: A ko tu cepies?

Kasko iesipi un neuztaisiji vienai no zagtākajām mašīnām pasaulē?!

Airbagu var tiešām ielikt no citas, lietotas/sasistas mašīnas.

Pameklē kādu sakarīgu placi un pasūti lai atved no kāda vāģa kuram iznīcināta pakaļa, bet likt ļoti, ļoti iesaku pie dīlere.

Pirmkārt saliks pareizi un kā cilvēks minēja nedabūsi sejā no kļūdaini pieslēgta spilvena otrkārt garantija, ka nesasips elektroniku pieslēdzot(kas nav retums) treškārt ja vajadzības gadījumā nenostrādās tad būs no kā jautāt.

p.s. Nelādi spilvenu, labāk lai lieku reizi nostrādā nekā atstāt sejas nospiedumu stūrē un stiklā.

+Jautājums. Kā tieši viņš sabojāja stiklu? Esmu redzējis simtiem avāriju, nekad nav bijis, ka spilvens sabojā stiklu, parasti tikai atver paneli!

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: A ko tu cepies?

Kasko iesipi un neuztaisiji vienai no zagtākajām mašīnām pasaulē?!

Airbagu var tiešām ielikt no citas, lietotas/sasistas mašīnas.

Pameklē kādu sakarīgu placi un pasūti lai atved no kāda vāģa kuram iznīcināta pakaļa, bet likt ļoti, ļoti iesaku pie dīlere.

Pirmkārt saliks pareizi un kā cilvēks minēja nedabūsi sejā no kļūdaini pieslēgta spilvena otrkārt garantija, ka nesasips elektroniku pieslēdzot(kas nav retums) treškārt ja vajadzības gadījumā nenostrādās tad būs no kā jautāt.

p.s. Nelādi spilvenu, labāk lai lieku reizi nostrādā nekā atstāt sejas nospiedumu stūrē un stiklā.

+Jautājums. Kā tieši viņš sabojāja stiklu? Esmu redzējis simtiem avāriju, nekad nav bijis, ka spilvens sabojā stiklu, parasti tikai atver paneli!

Atbilde. Tieši tā. Uzšķērstais panelis uzblieza pa stiklu. Var būt, ka uz paneļa kaut kas uzlikts bija, jo pats neesmu kraša dalībnieks.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

andzha rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

orion rakstīja:

andzha rakstīja: pag, dabūji logā kko palielāku un jau izšāva airbagus??

Vispār jau parasti airbagi vējstiklu sabojā.

Tieši tā. ja ne nolāpītie airbegi, skāde buūtu tīri paciešama. Stulbākais tas, ka pēc tā airbega nebija nekādas vajadzības.

Hm, diez vai tantiņa ar tirgus somu spēj izsaukt airbagu izšaušanos. Cik nu šeit pat esmu lasījis, tad airbagu aktivizācijas sensori nostrādā pie lonžeru deformācijas..

Lonžeronu gali tiešām ir paplacināti.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

varbūt kāds aptuveni var pateikt, par cik šrotā šo varētu atdot. Autiņš tikko apskati pa nullēm izgājis, arī tagad ir braucams, kapots dzīvs, lukturi dzīvi ar visām ausīm. Beigts pr. stikls, panelis, bampers un lonžeronu gali paplacināti 2,5 TDi, 140 zs, 6mkārba, ādas beņķi, subis, 97 gads.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: +Jautājums. Kā tieši viņš sabojāja stiklu? Esmu redzējis simtiem avāriju, nekad nav bijis, ka spilvens sabojā stiklu, parasti tikai atver paneli!

No pieredzes, Mazda MX3 un 323, Volvo V40, Toyota Corolla, Mitsubishi Eclise - nostrādājot airbag, tas paneļa vāks izsit stiklā iedobīti/plaisu.

P.S. Ir nostrādājis spilvens, kad ļoti precīzi trāpija ar stieni pa sensoru caurdurot bampera plastmasu, škrobe jau bija.

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: varbūt kāds aptuveni var pateikt, par cik šrotā šo varētu atdot. Autiņš tikko apskati pa nullēm izgājis, arī tagad ir braucams, kapots dzīvs, lukturi dzīvi ar visām ausīm. Beigts pr. stikls, panelis, bampers un lonžeronu gali paplacināti 2,5 TDi, 140 zs, 6mkārba, ādas beņķi, subis, 97 gads.

Ātri padodies. Bet ja tā, esmu gatavs nolocīt 500 Ls vai maiņa pret B3 Passatu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Nu gadaas, ka tie puushlji noder Pazinja rulleeja pa pilseetu, draudzene blakus kraasojaas, peekshnji izbrauca viens priekshaa, nobremzeet pa veelu un iemauca ar purnu saanaa, draudzene tikai pagarshoja airbagu un luupkraasu. Nebuutu airbags, buutu pamatiigi bietee atraavusies.

Ja nebūtu gaisa spilvenu, nebūtu nogaršojusi ne vienu, ne otru Bet ja nebija piesprādzējusies - ar stulbu galvu tak nav žēl stiklu izsist

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: varbūt kāds aptuveni var pateikt, par cik šrotā šo varētu atdot. Autiņš tikko apskati pa nullēm izgājis, arī tagad ir braucams, kapots dzīvs, lukturi dzīvi ar visām ausīm. Beigts pr. stikls, panelis, bampers un lonžeronu gali paplacināti 2,5 TDi, 140 zs, 6mkārba, ādas beņķi, subis, 97 gads.

Ak kungs...

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: varbūt kāds aptuveni var pateikt, par cik šrotā šo varētu atdot. Autiņš tikko apskati pa nullēm izgājis, arī tagad ir braucams, kapots dzīvs, lukturi dzīvi ar visām ausīm. Beigts pr. stikls, panelis, bampers un lonžeronu gali paplacināti 2,5 TDi, 140 zs, 6mkārba, ādas beņķi, subis, 97 gads.

dodu 700ls

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti