Garantija uz detaļām un darbu

theerny Reģ.: 08.02.2004

Dīleru servisi deklarē ka viņiem ir 2gadu garantija uz oziģinālajām detaļām ja tās ir uzstādītas pie viņiem, protams ar atrunu ka tas neattiecas uz slotiņām, kolodkām, bremžu klučiem utt.

Vai rokas bremzes trosītes ietilpst šajā kategorijā vai arī mēģinās iestāstīt ka tās ir mehāniski nolietojušās?

 
Zoga Reģ.: 01.11.2002
0 0 Atbildēt

Vai rokas bremzes trosītes ietilpst šajā kategorijā vai arī mēģinās iestāstīt ka tās ir mehāniski nolietojušās?

Interesanti,kā gan vēl viņas var nolietoties,morāli vai!!!

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Veho nav nekādu atrunu, bet garantija oriģinālajām detaļām uz gadu. Ja bremžu klucis ir pārsprādzis, nevis nodilis darbības rezultātā, garantijai jābūt. Vispār tas tā interesanti - piem zobsiksnas maiņa ik pēc 250tkm, bet garantija uz gadu. Dūšīgi jāvico))

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Veho nav nekādu atrunu, bet garantija oriģinālajām detaļām uz gadu. Ja bremžu klucis ir pārsprādzis, nevis nodilis darbības rezultātā, garantijai jābūt. Vispār tas tā interesanti - piem zobsiksnas maiņa ik pēc 250tkm, bet garantija uz gadu. Dūšīgi jāvico))

Pasaki man ar, kuram autinjam jaamaina zobsiksna, ik peec 250k?

Es ar taadu gribu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Veho nav nekādu atrunu, bet garantija oriģinālajām detaļām uz gadu. Ja bremžu klucis ir pārsprādzis, nevis nodilis darbības rezultātā, garantijai jābūt. Vispār tas tā interesanti - piem zobsiksnas maiņa ik pēc 250tkm, bet garantija uz gadu. Dūšīgi jāvico))

Iedomājies, tev pārtrūkst - un ko nu? Kaut ko citu kā jaunu zobsiksnu dabūsi? Garantija tak ir uz zobsiksnu, ne motoru

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja:

Pasaki man ar, kuram autinjam jaamaina zobsiksna, ik peec 250k?

Es ar taadu gribu

Labs jautājums..

bet vispār jaunajām ķerrām oriģinālās siksnas mūžs paredzēts diezgan liels. Kolēģim Oktāvijai 180 kkm. Un tā viņš arī mainīs, tagad ir nobraucis kādus 160. Ja pierēķina klāt rezervi, iespējams ka tāda siksna tos 250 kkm arī izvelk.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Savukārt auto ar spožu nākotni - renaults...

siksnas maiņa paredzēta pie 90 kkm, bet pārtrūkst pie 50...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti