atkal sakains baneris/reklāma

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

eplus karogs pa visu ekrānu.

un krustiņš kur? ir jau ir tas krustiņš, bet ārpus ekrāna! aiztaisīt ciet reāli nav iespējams.

kādam kretīnam jābūt, lai taisītu un liktu tādu reklāmu?

 
1 2 3 4
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja:

msh rakstīja: Par kuru banneri ir cepiens? Izmetiet tak vienreiz laukā savus desmitgadīgos 640x480 vai 800x600 moņus! Jau ar 1024x768 mūsdienās ir par īsu - nu jau visas lapas taisa priekš 1280x768...

nu Tu nu gan esi gudrinieks! ko tad darīt portatīvo datoru īpašniekiem ar 14-15 collu ekrāniem?

A neko nedarīt. 1280x800 pilnīgi pietiek.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja:

msh rakstīja: Par kuru banneri ir cepiens? Izmetiet tak vienreiz laukā savus desmitgadīgos 640x480 vai 800x600 moņus! Jau ar 1024x768 mūsdienās ir par īsu - nu jau visas lapas taisa priekš 1280x768...

nu Tu nu gan esi gudrinieks! ko tad darīt portatīvo datoru īpašniekiem ar 14-15 collu ekrāniem?

Spiest krustu tāpat kā citiem - pat tādai izmirusij sugai kā galda 15" LCD ir 1024x768, par porķiku ekrāniem nerunājot

maxgroup Reģ.: 26.03.2004
0 0 Atbildēt

Es tajā lapa ielīdu - patika auto Mitsubishi Lancer Evoliution

Vairs tur nelīdīšu

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

ingusster rakstīja:

msh rakstīja: Par kuru banneri ir cepiens? Izmetiet tak vienreiz laukā savus desmitgadīgos 640x480 vai 800x600 moņus! Jau ar 1024x768 mūsdienās ir par īsu - nu jau visas lapas taisa priekš 1280x768...

nu Tu nu gan esi gudrinieks! ko tad darīt portatīvo datoru īpašniekiem ar 14-15 collu ekrāniem?

Spiest krustu tāpat kā citiem - pat tādai izmirusij sugai kā galda 15" LCD ir 1024x768, par porķiku ekrāniem nerunājot

pašam ir tāds portatīvais un tevis nosauktā izšķirtspēja ir maksimālā...un pie tādas to pluss.lv krustiņu nevar nospiest!!!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tad nomaini brauzeri pret normālāku - man ir divi parasti, veci 17" CRT moņi @ 1024x768, viss ir smuki, varu aizvērt, piedevām uz augšējā bannera netrāpot

P.S. LCD moņiem un ekrāniem ir tikai viens režīms Tas, ka var uzslēgt arī zemākas izšķirtspējas vai kadru frekvences, neko nenozīmē.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

reda arguments par augstām izšķirtspējām neiztur kritiku

daudzi vismaz reizi mēģina skatīties iauto arī no dažādiem mobiļnikiem un pda ....

man pouhj, bet viedoklis ir

iauto reklāmas daļa domā tikai virzienā "kā ŠODIEN iekāst vairāk piķa"

reklāmdevēji tak arī nav idioti.... mūžīgi jau piķi pa logu ārā nekaisīs

retorisks jautājums - kas traucē reklāmai paskatīties uz kādas iekārtas viņa veras valā????

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tad nomaini brauzeri pret normālāku - man ir divi parasti, veci 17" CRT moņi @ 1024x768, viss ir smuki, varu aizvērt, piedevām uz augšējā bannera netrāpot

P.S. LCD moņiem un ekrāniem ir tikai viens režīms Tas, ka var uzslēgt arī zemākas izšķirtspējas vai kadru frekvences, neko nenozīmē.

es nezinu ko normālāku par Mozillu...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja:

msh rakstīja: Tad nomaini brauzeri pret normālāku - man ir divi parasti, veci 17" CRT moņi @ 1024x768, viss ir smuki, varu aizvērt, piedevām uz augšējā bannera netrāpot

P.S. LCD moņiem un ekrāniem ir tikai viens režīms Tas, ka var uzslēgt arī zemākas izšķirtspējas vai kadru frekvences, neko nenozīmē.

es nezinu ko normālāku par Mozillu...

Žēl gan

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

ingusster rakstīja:

msh rakstīja: Par kuru banneri ir cepiens? Izmetiet tak vienreiz laukā savus desmitgadīgos 640x480 vai 800x600 moņus! Jau ar 1024x768 mūsdienās ir par īsu - nu jau visas lapas taisa priekš 1280x768...

nu Tu nu gan esi gudrinieks! ko tad darīt portatīvo datoru īpašniekiem ar 14-15 collu ekrāniem?

A neko nedarīt. 1280x800 pilnīgi pietiek.

Man darba sakainam 15,4" portikam 1280x800 ir max izšķirtspēja, krustiņu neredz, nākas lietot F5.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nupat atvēru iauto ar īīīī-ēēē, tur tiešām krustu nerāda Laikam sešus gadus vecs brauzeris ir pārāk novecojis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Cepiens ir par šito reklāmu? content5-foto.inbox.lv/...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Diez kaads ir arii peetiijis cik efektiivi ir shitie sakainie baneri? Es pat bildi parasti veel neesmu "uztveeris", kad pele jau ir uz krustinja. Laikam Reds i gudraaks un krustinju aarpus ekraana taapeec pasleepa un atrunaajas, ka brauzeri neriktiigi, izhkjirtspeejas visiem pa mazu utt Shas ka aizskrieshu liidz kioskam un nopirkshu darbam monitoru lielaaku un apsolu arii uzlikt pareizo reklaamu krustinju raadosho brauzeri

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Apskaties manu bildīti

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Apskaties manu bildīti

Vaau, pingviins ar dzeltenaam peedaam

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bildīti, kuras linku iemetu, nevis avataru!

baxi2 Reģ.: 12.07.2003
0 0 Atbildēt

Visi raud,cik slikti baneri un popupi,bet tāpat iesvīdušio mēģina nospiest to krustiņu! Reds vienkārši atrakciju lapā ieviesis,lai nav tukši jāpļūta forumā,bet arī jāiespringst drusciņ!

PS,bet ja nopietni,tad F11 ,un tikt krustam klāt nekādui problēmu

PPS,pats reizes desmit retāk šito lapu apmeklēju,jo slinkums katreiz F11 spiest

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: no normāla mobīlā telefona( Nokia Communicator, N95 utt) iAuto vispār nav iespējams apmeklēt, jo nu visu ekrānu uzreiz aizņem milzīgie pop-upi

miniopera mok jaaliek?

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja:

nu Tu nu gan esi gudrinieks! ko tad darīt portatīvo datoru īpašniekiem ar 14-15 collu ekrāniem?

nez, man 15" ir 1920x1200

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: priekš kam man pielādēt pinu Simbianu ar visādiem softiem?

vienkārši iekš IAuto neeju, kad sērfoju ar mobile

autoritatiivi pazinjoju ka miniopera rullee daudz labaak nekaa simbijaanja softs... nekaadu popapu utml šņagas...

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

ja kliko uz autonet baneri kreisajaa augshejaa sturii, tad lapa norefreshojas un tupaa reklama pazuud!

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Man jau tie debīlie baneri sāk piegriezties. Vismaz pamainītu, piemēram, katru dienu cita meitene. Un nahuj man jāgaida kamēr pazūd, jo krusta ta nav, vai jālieto cits pārlūks? Kkā dziji pohuj, ka kkur kko var atslēgt uzinstalēt utt, ja man standarta explorer nepiedāvā krustu redzamā vietā, tas nav normāli.

Var jau lietot tos F-hvz kādus, mākslīgā apaugļošana arī esot efektīvāka. Bet vai tāpēc vajag citiem smadzenes pist ar normāli neaizveramām reklāmām?

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Ideots rakstīja: priekš kam man pielādēt pinu Simbianu ar visādiem softiem?

vienkārši iekš IAuto neeju, kad sērfoju ar mobile

autoritatiivi pazinjoju ka miniopera rullee daudz labaak nekaa simbijaanja softs... nekaadu popapu utml šņagas...

jams tak nezin kas tas taads.. i ja proletaarietis ko iesaka- tad tas nav pa pillu njemams... i kur nu veel liekams uz supertruper simbiaanja

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja: Man jau tie debīlie baneri sāk piegriezties. Vismaz pamainītu, piemēram, katru dienu cita meitene. Un ******* man jāgaida kamēr pazūd, jo krusta ta nav, vai jālieto cits pārlūks? Kkā dziji *******, ka kkur kko var atslēgt uzinstalēt utt, ja man standarta explorer nepiedāvā krustu redzamā vietā, tas nav normāli.

Var jau lietot tos F-hvz kādus, mākslīgā apaugļošana arī esot efektīvāka. Bet vai tāpēc vajag citiem smadzenes pist ar normāli neaizveramām reklāmām?

Standarta seksploreris ir sešus gadus vecs sūds, tikai diemžēl web standarti virzās uz priekšu diezgan ātri, tāpēc aizvēsturisku brauzeru lietotājiem nevajadzētu sūdzēties, jo paši to izvēlas

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

recluse rakstīja: Man jau tie debīlie baneri sāk piegriezties. Vismaz pamainītu, piemēram, katru dienu cita meitene. Un ******* man jāgaida kamēr pazūd, jo krusta ta nav, vai jālieto cits pārlūks? Kkā dziji *******, ka kkur kko var atslēgt uzinstalēt utt, ja man standarta explorer nepiedāvā krustu redzamā vietā, tas nav normāli.

Var jau lietot tos F-hvz kādus, mākslīgā apaugļošana arī esot efektīvāka. Bet vai tāpēc vajag citiem smadzenes pist ar normāli neaizveramām reklāmām?

Standarta seksploreris ir sešus gadus vecs sūds, tikai diemžēl web standarti virzās uz priekšu diezgan ātri, tāpēc aizvēsturisku brauzeru lietotājiem nevajadzētu sūdzēties, jo paši to izvēlas

Darba kompis, po kas 'pa pārlūku, ja nepieciešmais darbam strādā bez problēmām. Tad jau varbūt visus auto, kas vecāki pa hvz cik gadiem, arī atzīt par sūdiem, jo autobūve tak ar nestāv uz vietas? Padomā vai Tev ir kādas tiesības saukāt kko pa sūdu, vai tiešām Tavi sasniegumi ir tik diži, ka vari noniecināt citu izvēlētos datorus un izvēlētās programmas.

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

jaunaa opera 9.5 ruljii... uzspied labo pogu- i block kontent iauto ar novaaktaam reklaamaam- skaitiitaajiem i viskautko kas veel aciis iekrita- ielaadeejaas vnk zibeniigi

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti