BMW

tomats Parkingaa vel pakustaas

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

karoch, jautajums: vai tas ir labi un vai taa tam ir jaabut, ka mans automats pec ielikshanas parkingaa un bremzes pedelja atlaishanas vel kadus 2-3 cm pakustas uz priekshu, a?

nu itkaa jau siikums, ne? bet nu taakaa es piemajas shauriibas sakaraa parasti parkojos ar purnu mega tuvu sienai vai kaiminja autinjam, tad kaa reiz shie 2-3 cm var pachakaret pasakumu!

a?

 
Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja:

karoch, jautajums: vai tas ir labi un vai taa tam ir jaabut, ka mans automats pec ielikshanas parkingaa un bremzes pedelja atlaishanas vel kadus 2-3 cm pakustas uz priekshu, a?

nu itkaa jau siikums, ne? bet nu taakaa es piemajas shauriibas sakaraa parasti parkojos ar purnu mega tuvu sienai vai kaiminja autinjam, tad kaa reiz shie 2-3 cm var pachakaret pasakumu!

a?

Ir normāli.

Tikai parkojoties neaizmirsti, ka novietojot auto slīpumā obligāti vajag noraut arī roceni, j savādāk var sasipt to blķētāju kā arī stiprā aukstumā brīdi ilgāk pasildi dzinēju/kārbu jo automātiem braukšana aukstam kaitē vairāk nekā manuālajai, kā arī velkt kko smagu vajag bloķēt vienā ātrumā(ja iespējams)

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja:

karoch, jautajums: vai tas ir labi un vai taa tam ir jaabut, ka mans automats pec ielikshanas parkingaa un bremzes pedelja atlaishanas vel kadus 2-3 cm pakustas uz priekshu, a?

nu itkaa jau siikums, ne? bet nu taakaa es piemajas shauriibas sakaraa parasti parkojos ar purnu mega tuvu sienai vai kaiminja autinjam, tad kaa reiz shie 2-3 cm var pachakaret pasakumu!

a?

es savam automātmobilim šadu problēmu parasti novēroju vienīgi novietojot auto slīpumā. tādēļ, lai izvairītos no šādiem starpgadījumiem, parasti rīkojos sekojoši:

1.pie nospiestas bremzes ieslēdzu N

2.nospiežu stāvbremzi

3.atlaižu bremzi

4.ieslēdzu P

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja:

karoch, jautajums: vai tas ir labi un vai taa tam ir jaabut, ka mans automats pec ielikshanas parkingaa un bremzes pedelja atlaishanas vel kadus 2-3 cm pakustas uz priekshu, a?

nu itkaa jau siikums, ne? bet nu taakaa es piemajas shauriibas sakaraa parasti parkojos ar purnu mega tuvu sienai vai kaiminja autinjam, tad kaa reiz shie 2-3 cm var pachakaret pasakumu!

a?

man parasti biku pakustās ja slīpi novietots savādāk nē ja uz taisnas virsmas tad nevajag kustēties

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Un kaa kaiminjam patiik tas, ka tu noparkojies pie vinja 2-3 cm?

vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Un kaa kaiminjam patiik tas, ka tu noparkojies pie vinja 2-3 cm?

starp divam iebrauktuvem seetaas ir tikai tik vietas, lai noliktu divus auto tuvu tuvu vienu pie otra, tad nu mes ar kaininju draudzigi salipinam purnus

virsma ir pilnigi lidzena un tomer manejais parasti pakustas un tieshi uz priekshu! kapec gan ne uz aizmuguru?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

P variantā tiek sabloķēta kārba -vienkāršākajā variantā ieslēgti 2 ātrumi.

Bet galveno pārvadu vai "tiltu" nekas nebloķē, tāpēc auto var pakustēties par sazobes brīvgājiena tiesu.

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Slaisti

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas tur īpašs ja ar purniem nejauši saskaras?

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kas tur īpašs ja ar purniem nejauši saskaras?

tavam šrotam nekas, bet ir arī auto, kam maksā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, mūsdienās diemžēl izskats uzvarēja funkcionalitāti Nevis kā, teiksim, trešajam golfam - ieliekas šmigains leitis ar passātu pakaļā, a tur viena maza švīka, kuru pat pamanīt nevar Kamēr ja tas būtu kāds ceturtais golfs, uzreiz "ĀĀĀĀĀĀ, BUFERIS JĀPĀRKRĀSO!!!!1!"

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Jā, mūsdienās diemžēl izskats uzvarēja funkcionalitāti Nevis kā, teiksim, trešajam golfam - ieliekas šmigains leitis ar passātu pakaļā, a tur viena maza švīka, kuru pat pamanīt nevar Kamēr ja tas būtu kāds ceturtais golfs, uzreiz "ĀĀĀĀĀĀ, BUFERIS JĀPĀRKRĀSO!!!!1!"

lielākai daļai auto dabūs bukti vai vnk salauzīs to bamperi. un tā tas ir ne tikai jauniem auto. ir pieredze

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti