Ko sedz vainīgās a/m OCTA?

Petka Reģ.: 09.09.2001

Labdien!

Ko īsti sedz vainīgās a/m OCTA. Situācijā neesmu vainīgs - visi tikām hospitalizēti. Automašīna norakstāma.

Saprotu, ka apmaksā evakuatoru, stāvvietu, pašu mašīnas tirgus vērtību. Bet ko man darīt līdz naudas saņemšanai - vai citu transportu arī segs vainīgās a/m OCTA, piem., taksi vai nomas auto?

Par medicīnu, it kā, iet strīdi, bet mani, pēc pilnīgas pārbaudes, atlaida mājās un teica, ka viss esot kārtībā.

Paldies!

 
1 2
Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: 1.kaart liidzjuutiibas .

2.kaart sanjemies ar pacietiibu , reaalaa dziive galiigi neatbilst reklaamrulliitii redzeetajai izmaksu sheemai - ar smaidu un rindas nummurinju , jautra solii , dodies peec $$$$$$ kaudziites

Ja Teu 'zanachkaa' $$$$ nau , kaadu 1/2 gadu , 'kak pikj dakj' , staigaasi tramvajaa waj citaa sabtransaa

nav tik traki vismaz ar BTA! Man iebrauca pakaļā mašīnai un kāpostu dabūju 19 dienas pēc negadījuma pie tam par 40% vairāk kā reāli maksāja sataisīt nu un par to kas paliek parri sanaak arii nomas auto

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: ja un vel uz nakamo dienu bija sarunats sekss ar kaiminieni uz aizmugureja benkja. tas ari izpalika. nez to ari pieprasit no apdrosinataja vel civiltiesiska karta no avarijas izraisitaja?

tagam lietam ir kasko, kuru var papildinat ar punktu par transporta lidzekla ires segsanu uz laiku kamer auto ir remonta utml.

neesi tik tups!!! lieta vnk - esi vainīgs, maksā! kasko domāts, ja pats tūdus savāri. vispār jau tas būtu normāli, ja vainīgā apdirsinātājs man nomas auto vai tml apmaksātu, jo arī man ir jābrauc normāls gabaliņš uz darbu un tml.

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 1 Atbildēt

theerny rakstīja: ja un vel uz nakamo dienu bija sarunats sekss ar kaiminieni uz aizmugureja benkja. tas ari izpalika. nez to ari pieprasit no apdrosinataja vel civiltiesiska karta no avarijas izraisitaja?

tagam lietam ir kasko, kuru var papildinat ar punktu par transporta lidzekla ires segsanu uz laiku kamer auto ir remonta utml.

kad tev ieliks viens daunis sānā un varēsi pāris mēnešus braukt ar sabtransu uz darbu + maksāt līzi par savu jauno auto, domāju dziedāsi citu valodu

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

a man taa bija. Nopirku dziivokli kautkaados Balozjos, saakaam remontu taisiit, hrjass un viens dornis daltonikjis iemauca pie sarkanaa man saanos. Autinjsh norakstiits, apdrisinaataajs veel centaas pieraadiit ka es pats liidzvainiigs, jo man vajadzeeja paredzeet ka braucot pie zaljaa, man saanos kaads var ievilkt. Plus veel tam visam klaat, sieva bija staavoklii 8meenesii un vinjai bija probleemas ar veseliibu. bez auto biju 2meeneshus, buutu bijis arii ilgaak, ja shefene neapzjeelotos un neieshkjirtu firmas auto. Un tos 2 meeneshus es vareeju noshauties. Ar sab transu miiciities... Tagad kopsh taas reizes vienmeer noiireeju auto un zinu ka mani nervi ir vairaak veerti nekaa auto iire. Nav jau tik daudz jaamaksaa, lai gan katrs jau skataas peec savaam iespeejaam.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: iedomaajos tos cilveekus kas dziivo kautkaados Mazfisaanos un straadaa 40km attaalajaa Lielfisaanu stringu ruupniicaa. Autobuss kursaa 1X no riita (plkst:4.15) un 1X vakaraa (23:15), turklaat atkariibaa no zvaigznju staavoklja veel var arii nekurseet. Tad veel beerni, kas maacaas skolaa un beernudaarzaa. Cilveekam gribot negribot naakas njemt un iireet traktoru ar piekabi no kaiminju koljas, kam pieder traktoru iire. Tie arii ir izdevumi, pie kuriem cietushais nav vainiigs. A ja nav taas naudinjas lai to traktoru noiireetu? Pats netiec uz darbu un siikie paliek bez izgliitiibas.

Nevajag pārspīlēt.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

theerny rakstīja: ja un vel uz nakamo dienu bija sarunats sekss ar kaiminieni uz aizmugureja benkja. tas ari izpalika. nez to ari pieprasit no apdrosinataja vel civiltiesiska karta no avarijas izraisitaja?

tagam lietam ir kasko, kuru var papildinat ar punktu par transporta lidzekla ires segsanu uz laiku kamer auto ir remonta utml.

kad tev ieliks viens daunis sānā un varēsi pāris mēnešus braukt ar sabtransu uz darbu + maksāt līzi par savu jauno auto, domāju dziedāsi citu valodu

ja tev ir lize par tavu jauno auto, tad tev ir ari kasko. tatad tur pavisam cits izmaksu process.

un pats esmu 2 reizes pec avarijas staigajis ar kajam menesi un tris meneshus un nekas, vel dzivs.

kad loti vajadzeja braukt/kautko vest nemu auto noma un nekurneju.

bet te jau izskatas ka braucu es ar savu audi B4 ar tirgus vertibu 1000Ls un peksni noklustu avarija. tad nu es tagad nemsu VW Passat ieksh avis un braukashos kamer man autinu sataisit.

kad jums mashina saluzt un servisa sola sataisit tikai pec nedelas ari kadam meginat pieprasit autonomas pakalpojumus?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Petka rakstīja: Ko Tu, Greger, saki par šo?

Atsūti savu telefona numuru, man lai kko sadarītu vajag vairāk info.

Dom'aju, ka par vair'akiem m'ene'siem nerun'ajam, bet 30 dienas l'idz izmaks'am parasti paiet, reiz'em 45 dienas ja sare'z'gijumi ar policiju, vair'ak gan neb'us.

Apdrosinatajs@inbox.lv

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

theerny rakstīja: ja un vel uz nakamo dienu bija sarunats sekss ar kaiminieni uz aizmugureja benkja. tas ari izpalika. nez to ari pieprasit no apdrosinataja vel civiltiesiska karta no avarijas izraisitaja?

tagam lietam ir kasko, kuru var papildinat ar punktu par transporta lidzekla ires segsanu uz laiku kamer auto ir remonta utml.

neesi tik tups!!! lieta vnk - esi vainīgs, maksā! kasko domāts, ja pats tūdus savāri. vispār jau tas būtu normāli, ja vainīgā apdirsinātājs man nomas auto vai tml apmaksātu, jo arī man ir jābrauc normāls gabaliņš uz darbu un tml.

Tiem kuri tanka- Kasko ari gadijumos kad neesi vainigs var tev palidzet, resp. izmaksa pa kasko bez pasriska, sipsanas un uzreiz+pasi tiek gala ar vainigo+nesipjas ar tamem ka octas speci+izpaliek attieksme ka pret noziedznieku+++++

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Izmaksātā atlīdzī'ba neierobežo tavas tiesībvas vēlāk vērsties ar civilprasības pieteikumu tiesā pret avārijas vaininieku.

Tas nozīmē, ja apdrošinātājs izmaksā, tavuprāt, nepamatoti mazu atlīdzību, tad par starpību, ja spēj to pierādīt vari vērsties tiesā prt vainīgo. Cits jautājums, kā tiesa novērtēs papildus izmaksas. Principā, degvielas čeki, nomas auto, tramvaja biļetes u.tml. varētu būt OK, ja tie nav pārspīlēti un ir reāli pamatojami.

Ierobezo gan, ja sanemsi kkadu naudu no vainiga tad apdrosinataja samaksato vai samaksas dalu vairakuma gadijumu bus jaatdod.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

nomiks rakstīja: Izmaksātā atlīdzī'ba neierobežo tavas tiesībvas vēlāk vērsties ar civilprasības pieteikumu tiesā pret avārijas vaininieku.

Tas nozīmē, ja apdrošinātājs izmaksā, tavuprāt, nepamatoti mazu atlīdzību, tad par starpību, ja spēj to pierādīt vari vērsties tiesā prt vainīgo. Cits jautājums, kā tiesa novērtēs papildus izmaksas. Principā, degvielas čeki, nomas auto, tramvaja biļetes u.tml. varētu būt OK, ja tie nav pārspīlēti un ir reāli pamatojami.

Ierobezo gan, ja sanemsi kkadu naudu no vainiga tad apdrosinataja samaksato vai samaksas dalu vairakuma gadijumu bus jaatdod.

Sory, ieprieksejo komentu oficiali atzistu par tuksu tirsanu, neizlasiju uzmanigi.

Bivaet, nogurums pec gara brauciena

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

theerny rakstīja: ja un vel uz nakamo dienu bija sarunats sekss ar kaiminieni uz aizmugureja benkja. tas ari izpalika. nez to ari pieprasit no apdrosinataja vel civiltiesiska karta no avarijas izraisitaja?

tagam lietam ir kasko, kuru var papildinat ar punktu par transporta lidzekla ires segsanu uz laiku kamer auto ir remonta utml.

kad tev ieliks viens daunis sānā un varēsi pāris mēnešus braukt ar sabtransu uz darbu + maksāt līzi par savu jauno auto, domāju dziedāsi citu valodu

Gandr'iz visam kompanijam var ielikt punktu par auto aivietosanu, nevajag sipt vardi, bet to punktu nopirkt...bet protams, kurnu, ne katrs pat normalu polisi nopirks...

Starp citu ir kompanijas(2) kuram jau standarta ir nomas auto apmaksa.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 1 Atbildēt

Starpcitu, jautājums.

Ja auto pirmā polise bijusi gadu un gads bez CSNg, klase 6.

Tad otrā polise un maziņš CSNg.

Bonus-malus pārskata tikai reizi gadā 15. septembrī, līdz ar to šī gada septembrī bija jābūt 7, bet vairs nebūs, jo ir viens CSNg.

Šobrīd ar sesto klasi, uz 3 mēnešiem polise ap 55Ls, uz gadu ap 160Ls.

Tad jautājums, vai ir izdevīgi pirkt ātrāk (pirms klases samazināšanas) polisi uz gadu vai arī nesteigties un pirkt pēc 15. septembra.

Par cik apmēram varētu mainīties OCTA polises cena ja ir viens CSNg?

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

aizej uz www.ltab.lv/... un izlasi, pie viena apskaties grafiku- tur viss uzskatāmi uzzīmēts.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: Starpcitu, jautājums.

Ja auto pirmā polise bijusi gadu un gads bez CSNg, klase 6.

Tad otrā polise un maziņš CSNg.

Bonus-malus pārskata tikai reizi gadā 15. septembrī, līdz ar to šī gada septembrī bija jābūt 7, bet vairs nebūs, jo ir viens CSNg.

Šobrīd ar sesto klasi, uz 3 mēnešiem polise ap 55Ls, uz gadu ap 160Ls.

Tad jautājums, vai ir izdevīgi pirkt ātrāk (pirms klases samazināšanas) polisi uz gadu vai arī nesteigties un pirkt pēc 15. septembra.

Par cik apmēram varētu mainīties OCTA polises cena ja ir viens CSNg?

LTAB nefiš kas, kam un cik dziļi. CSNg reģistrēts, vainīgais atrasts, 30% no klases nost. Un dziļi pajāt vai tu ar OKU kamazam riepā trāpīji vai ar ceļa rulli pāri maibaham pārbrauci.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti