savirze

gatisk Reģ.: 27.09.2005

Vai tauta var ieteikt kādu labu kantori, kur taisa savirzi autiņam ar 20 collu diskiem?

 
1 2
pans_janeks Reģ.: 25.03.2007
0 0 Atbildēt

Pazvani pa tel. 29863449 un izstāsti, kas pa auto.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

toč savirzei ir kāda atšķirība 12 vai 20 collas uz tā lūžņa stāv????

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: toč savirzei ir kāda atšķirība 12 vai 20 collas uz tā lūžņa stāv????

Atšķirība nav. Tikai 20 collīgo īpašniekam kāda colla pie garuma nāk klāt, kad publiski visiem ir izbazūnēts.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: toč savirzei ir kāda atšķirība 12 vai 20 collas uz tā lūžņa stāv????

Ja ma būtu auto ar 20 collu disku, tad man arī rūpētu, lai savirzi uztaisa kvalitatīvi, jo pretējā gadījumā var sanākt vajadzība mainīt kādu riepu- te arī atbilde par to atšķirību.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

Pirmais rakstīja: toč savirzei ir kāda atšķirība 12 vai 20 collas uz tā lūžņa stāv????

Ja ma būtu auto ar 20 collu disku, tad man arī rūpētu, lai savirzi uztaisa kvalitatīvi, jo pretējā gadījumā var sanākt vajadzība mainīt kādu riepu- te arī atbilde par to atšķirību.

Jā, 13 collu diskiem, ja savirze nepareiza, riepu mainīt nepavisam nevajadzēs.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

nevar gadīties, ka ir stendi, kur nevar uzkabināt aperātus ?

Nezinu, vienkārši muldu

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: toč savirzei ir kāda atšķirība 12 vai 20 collas uz tā lūžņa stāv????

Nepagāja ne 14 minūtes, kad auto eksperts ar diagnozi klāt...

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: toč savirzei ir kāda atšķirība 12 vai 20 collas uz tā lūžņa stāv????

tur jau tā lieta ka 20 collu diskiem ne visur var uztaisīt savirzi, jo savirzi uz aci parasti netaisa

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

gatisk rakstīja:

Pirmais rakstīja: toč savirzei ir kāda atšķirība 12 vai 20 collas uz tā lūžņa stāv????

tur jau tā lieta ka 20 collu diskiem ne visur var uztaisīt savirzi, jo savirzi uz aci parasti netaisa

Margjeris sanitàrà autotransporta bàzé no 8-16 taisa ar spoguljiem,toties gadus 30 jau kà stràdà

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Jo lielāks disks, jo lielāka savirze.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Bija laiki kad stendu nebija-sasēja kopā divus lineālus.Vaina nekāda-riepas neēda.

gatisk Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

hmm, topiks izdevies, lai uzzinātu kur taisa labi savirzi man te lekcija par to kas tas ir utt.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Iesaku Māri, kas strādā Dalanā uz Krustpils ielas pārbrauktuves, tel 29287518

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

gatisk rakstīja: hmm, topiks izdevies, lai uzzinātu kur taisa labi savirzi man te lekcija par to kas tas ir utt.

Wellcome

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

gatisk rakstīja: hmm, topiks izdevies, lai uzzinātu kur taisa labi savirzi man te lekcija par to kas tas ir utt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: toč savirzei ir kāda atšķirība 12 vai 20 collas uz tā lūžņa stāv????

ir...

veselas 8 collas...

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: Iesaku Māri, kas strādā Dalanā uz Krustpils ielas pārbrauktuves, tel 29287518

Dalans

DeSuns Reģ.: 20.11.2002
0 0 Atbildēt

klau, bet tieshaam, kaadi veel ieteikumi kur labs serviss kur labi regulee? Es, diemzheel varu tik pateikt, kur labaak nevest auto reguleet. Nevediet uz Kemi (pie Muukusalas aplja). Varbuut te antireklaamu tagat taisu, bet nu esmu tur divas reizes dabuujis sliktu savirzi, vienreiz Voyageram un pirms trim nedeljam Celicai un abas reizes vaina taada, ka sture shkjiibi atstaata, lai arii ciitiigi viirinsh njeemaas un taisnoja- skatiijaas vai taisna! Voyageram par savirzi kaa taadu nez cik laba bij uztaisiita nepateikshu, bet par Celicu, kuru taa vairaak liikumos testeeju, varu teikt, ka iipashi apmierinaats neesmu, jo sajuuta, ka viens ritens pagriezienaa aatraak saak izsliideet. Un protams stuure shkjiibi staav! Bet atpakalj vairs pie vinjiem nevediishu (Voyageru vedu-sareguleeja), jo gribu kvalitatiivaaku regulaaciju. Vispaar nebij te iAuto kautkur topiks ar +- servisiem?

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

DeSuns rakstīja: klau, bet tieshaam, kaadi veel ieteikumi kur labs serviss kur labi regulee? Es, diemzheel varu tik pateikt, kur labaak nevest auto reguleet. Nevediet uz Kemi (pie Muukusalas aplja). Varbuut te antireklaamu tagat taisu, bet nu esmu tur divas reizes dabuujis sliktu savirzi, vienreiz Voyageram un pirms trim nedeljam Celicai un abas reizes vaina taada, ka sture shkjiibi atstaata, lai arii ciitiigi viirinsh njeemaas un taisnoja- skatiijaas vai taisna! Voyageram par savirzi kaa taadu nez cik laba bij uztaisiita nepateikshu, bet par Celicu, kuru taa vairaak liikumos testeeju, varu teikt, ka iipashi apmierinaats neesmu, jo sajuuta, ka viens ritens pagriezienaa aatraak saak izsliideet. Un protams stuure shkjiibi staav! Bet atpakalj vairs pie vinjiem nevediishu (Voyageru vedu-sareguleeja), jo gribu kvalitatiivaaku regulaaciju. Vispaar nebij te iAuto kautkur topiks ar +- servisiem?

Aizbrauc uz Faktorija BR, Dignājas 7. Regulē labi, vismaz maniem auto ir ok.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

hmm, es te tagad sāku domāt.

3 gadus braucu ar auto - kādas 4 piekares detaļas ir mainītas, vienreiz visu priekšas piekari noņēma lai tiktu iekšā ātrumkārbā un izņemtu tur iekritušo mazu skrūvītes gabalu.. Savirze ne reizi nav regulēta un tajā servisā nemaz nav nekāda savizes stenda.

Kā viņi to savirzi regulē?

Riepas arī neēd.

Neatkarīgā visu 4 riteņu piekare.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

M77 rakstīja:

Pirmais rakstīja: toč savirzei ir kāda atšķirība 12 vai 20 collas uz tā lūžņa stāv????

Ja ma būtu auto ar 20 collu disku, tad man arī rūpētu, lai savirzi uztaisa kvalitatīvi, jo pretējā gadījumā var sanākt vajadzība mainīt kādu riepu- te arī atbilde par to atšķirību.

Jā, 13 collu diskiem, ja savirze nepareiza, riepu mainīt nepavisam nevajadzēs.

Kā tev šķiet, cik maksā 13" riepa un cik 20"? Tagad redzi atšķirību?

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: hmm, es te tagad sāku domāt.

3 gadus braucu ar auto - kādas 4 piekares detaļas ir mainītas, vienreiz visu priekšas piekari noņēma lai tiktu iekšā ātrumkārbā un izņemtu tur iekritušo mazu skrūvītes gabalu.. Savirze ne reizi nav regulēta un tajā servisā nemaz nav nekāda savizes stenda.

Kā viņi to savirzi regulē?

Riepas arī neēd.

Neatkarīgā visu 4 riteņu piekare.

par kādu servisu runā? ir servisi, kuri dzen pie citiem regulēt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

gatisk rakstīja:

Pirmais rakstīja: toč savirzei ir kāda atšķirība 12 vai 20 collas uz tā lūžņa stāv????

tur jau tā lieta ka 20 collu diskiem ne visur var uztaisīt savirzi, jo savirzi uz aci parasti netaisa

nu ka padalies pieredzē, kur NEvar uztaisīt savirzi 20collu ratiem????

bet ideāli taisa 12collīgajiem????

p.n.

un kas tev traucē uzlikt atpakaļ 12collīgos, uztaisīt savirzi un tad sastutēt atpakaļ tos 20collu brīnumsūdus????

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

esmu taisījis uz Lāčplēša ielas FORD servisā ()kādas 3 reizes, dažādiem autosiem), kādreiz saucās RIPO2,un uz Matīsa ielas, kur Pirelli keypoint (1x). Kontaktus pameklē 1188.lv

Abos bija ok, gan attieksme, gan rezultāts. Par collaam zvani katram konkrēti, tur atkarīgs vai diska malas ar tiem viņu aņķīzeriem ir saderīgas, net tik daudz izmērs.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Cik isam jabut kraniņam lai pa musu ceļiem liktu 20 collu diskus

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti