Mukusalas ielas sacakaresana

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Sastrēgums ir pa visu mūķeni virzienā no akmens uz salu tiltu. Kuram stulbenim ienāca prātā "uzlabot satiksmi" ar jauno uzbrauktuvi?

Stulbeņi!

Iepriekš vismaz bija laba ieskriešanās josla, lai varētu tikt uz apļa. Vienīgā uzbrauktuve bez korķa.

A tagad - 90 grādu līkums

 
1 2 3 4
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Vakarā gan bija. Īss, bet ilgs un neizturams. Aizmaucu visiem garām pa veco ceļu

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Epilators rakstīja: rigaplaza.lv/...

izskatās, ka apbraukšana būs caur veikalu

Apzavēros plānā - būs psec.

Vismaz labi, ka Maxima vietā būs Celtniecība pasaule

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Epilators rakstīja: rigaplaza.lv/...

izskatās, ka apbraukšana būs caur veikalu

apskatot planu man nav īsti skaidrs kāda mārutka pēc uzbrauktuve uz apļa bija jāsačakarā?

Lai vecās uzbrauktuves vietā varētu zālīti iestādīt???

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

tas aplis tāds nenoslēgts izskatās!!!

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

apskatot planu man nav īsti skaidrs kāda mārutka pēc uzbrauktuve uz apļa bija jāsačakarā?

Lai vecās uzbrauktuves vietā varētu zālīti iestādīt???

tak nē, lai pircējam ērtāk pie veikala piebraukt....

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

diena.lv/...

cik noprotu, jauno uzbrauktuvi maybe jauks nost

lai dzīvo muļķu zeme

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: diena.lv/...

cik noprotu, jauno uzbrauktuvi maybe jauks nost

lai dzīvo muļķu zeme

Kāda muļķu zeme? SIA, kas uzbūvēja jauks nost.

Bez tam, es īsti neredzu risinājumu. Tagad liekas stulbi ko viņi ir uztaisījuši, bet ja būtu atstājuši pa vecam, tad jūs nolādētu to dienu kad viņi tā izdomāja, jo pēc pusgada pirmajā joslā starp Mūkusalas ielu un iebrauktuvi jaunajā veikalā būtu tuss ne pa jokam - satiksme no apļa, mūkusalas ielas, daļa griestu iekšā veikalā, daļa brauktu nost no riņķa, daļa turpinātu pa riņķi un vēl krietns bars sēdētu un gaidītu izbraukšanu no veikala.

Ja kādam ir idejas kā šo jeralašu atrisināt, lūdzu nekautrējieties, dariet to zināmu.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

prātīgi būtu aiztaisīt apļa malējo joslu ciet pirms uzbrauktuvēm.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Master_D rakstīja: diena.lv/...

cik noprotu, jauno uzbrauktuvi maybe jauks nost

lai dzīvo muļķu zeme

Kāda muļķu zeme? SIA, kas uzbūvēja jauks nost.

Bez tam, es īsti neredzu risinājumu. Tagad liekas stulbi ko viņi ir uztaisījuši, bet ja būtu atstājuši pa vecam, tad jūs nolādētu to dienu kad viņi tā izdomāja, jo pēc pusgada pirmajā joslā starp Mūkusalas ielu un iebrauktuvi jaunajā veikalā būtu tuss ne pa jokam - satiksme no apļa, mūkusalas ielas, daļa griestu iekšā veikalā, daļa brauktu nost no riņķa, daļa turpinātu pa riņķi un vēl krietns bars sēdētu un gaidītu izbraukšanu no veikala.

Ja kādam ir idejas kā šo jeralašu atrisināt, lūdzu nekautrējieties, dariet to zināmu.

Pa to veikalu tur tieshaam vareetu buut taada pati situaacija kaa pie Shtokmanja- viena josla aiznjemta ar rindu, kas meegjina tikt stajankaa.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

iebrauktuve veikalā jātaisa no Bieķensalas ielas.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

vai arī atļaut nogriezties arī no 2. joslas, bet aizliegt braukt taisni pa malējo...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

...kā ir visā pasaulē

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Viens no risinājumiem

www.postimage.org/...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: vai arī atļaut nogriezties arī no 2. joslas, bet aizliegt braukt taisni pa malējo...

Shitaa ir lieta ko izsenis jau bija jaaieviesh gan uz muuksalas gan stahanchika aplja...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Smukāk uzzīmēju

www.postimage.org/...

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Master_D!

Gadi ar maisu ka pie mums kaut ko tādu realizēs....

Nevajag aizmirst kurā valstī dzīvojam....

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Smukāk uzzīmēju

www.postimage.org/...

Zīmējums jauks, centies esi dikti.

Tikai tas neatrisina iebraukšanu/izbraukšanu topošajā veikalā. Šis atrisinās tikai vienu virzienu - no salu tilta uz ķekavu. Visiem pārējiem tas radīs tikai problēmas. Bez tam nobrauktuve uz mūkusalas ielu centra virzienā ir visbrīvākā, tur nogriežas vismazāk mašīnu, tapēc taisīt lieku pārvadu nav racionāli.

un [hipotētiski] pieņemot ka kāds uzņemsies šo realizēt, tu būsi ārkārtīgi izbrīnīts par izmaksām.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja: Master_D!

Gadi ar maisu ka pie mums kaut ko tādu realizēs....

Nevajag aizmirst kurā valstī dzīvojam....

Ja jāteic godīgi es nezinu nevienu valsti kurā šādus ceļa infrastruktūras projektus būvē pamatojoties uz trim līnijām kas uzvilktas uz googlemaps

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Smukāk uzzīmēju

www.postimage.org/...

Man liekas,ka labi atrisinātu korķu problēmu, ja salu tiltā satiksmi organizētu pa otru pusi (kā iekš UK) Visi smuki varētu visur nokļūt

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

nu mukusalas aplis un salu tilts dabūs ciest arī pēc lucavsalas attīstības. kādu gadu atpakaļ sanāca redzēt pāris plānus. gan grandiozi.

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: 2 ned atpakaļ biju Tallinā. draugi tur dzīvo savus 25 gadus vismaz. nez varbūt lēnajiem ripinātājiem patīk, bet nu vilkties pa centru uz 40-45 un stāvēt pie katra krusta - man ne visai.

A Tallinnā izdomāts viss ir alimentāri. paprovē nākošreiz no rīgas puses uz centru braukt ne ātrākkā 55 km/h. Tici man, ne pie viena luksafora pat neapstāsies. Vnk estiņi ir izdomājuši kā cīnīties ar zemajiem lidotājiem

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Arnis76 rakstīja:

hmnc rakstīja: 2 ned atpakaļ biju Tallinā. draugi tur dzīvo savus 25 gadus vismaz. nez varbūt lēnajiem ripinātājiem patīk, bet nu vilkties pa centru uz 40-45 un stāvēt pie katra krusta - man ne visai.

A Tallinnā izdomāts viss ir alimentāri. paprovē nākošreiz no rīgas puses uz centru braukt ne ātrākkā 55 km/h. Tici man, ne pie viena luksafora pat neapstāsies. Vnk estiņi ir izdomājuši kā cīnīties ar zemajiem lidotājiem

Tos ātruma luksoforus pirmo reizi redzēju darbībā Beļģijā! Strādā precīzi - pārsniedz par 5km/h un dabūni stāvēt pie sarkanā!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Ronalds_ rakstīja: Master_D!

Gadi ar maisu ka pie mums kaut ko tādu realizēs....

Nevajag aizmirst kurā valstī dzīvojam....

Ja jāteic godīgi es nezinu nevienu valsti kurā šādus ceļa infrastruktūras projektus būvē pamatojoties uz trim līnijām kas uzvilktas uz googlemaps

Laikam viņam vajadzēja sagatavot un iesniegt šejienes ekspertu izskatīšanai visu pārbūves projektu ar tehniskām niansēm un izmaksu tāmi, ne?

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Kaut ko šie mēģinās labot:

www.delfi.lv/...

Tik nav skaidrs, kāpēc vienk. nevar sataisīt kā bija...

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Tik nav skaidrs, kāpēc vienk. nevar sataisīt kā bija...

Redzi, tas kā bija, bija/ir labi kamēr nevienam nav jāgriež iekšā tirdzniecības centrā. Tiklīdz uz apļa parādās vēl viena vieta, kas ģenerē bremzēšanu/iebraukšanu/izbraukšanu, tā esošais risinājums vairs neģeld. Tas ko izdarīja projektētāji bija OK – viņi nodalīja fiziski divas plūsmas – vienu no mūkusalas ielas un otru potenciālo uz tirdzniecības centru, tikai viņi neņēma vērā vienu sīkumu – līdz šim no Mūkusalas ielas varēja tikt uz apļa pa divām joslām, viņi šīs joslas salika vienā un momentā radīja sastrēgumu. Ja jaunajā risinājumā viņi būs atstājuši vienu joslu, arī tas nederēs, vienalga vai leņķis būs 90 vai 30 grādi, viena josla tur ir par maz.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti