Ērta \"M\" zīmes pielikšana.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003

Zb jau līmēt ar skoču virsū un nost tās zīmes. Nav kādam ideja, kā varētu ērti un ātri to piestiprināt un noņemt. 2 jaunās paaudzes pārstāvji trennējas braukt, tapēc iznāk bieži ar to noņemties un gribās kaut kā padarīt ērtāku.

 
1 2
Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

Ir taču tādi speciāli štruntiņi, kuros, teiksim, caurlaidi vai ko tādu iespraust un pielikt pie stikla ar piesūcekni...

Jamaklē laikam pie šķūninga.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pats savulaik priekšā un pakaļā tās zīmes lipināju ar lipekli Priekšējo aiz spoguļa, pakaļējo pakaļējajā stiklā. Nu var jau arī standarta variantu - ārpusē

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jā, bija tādi...

galvaspilsētas CSDD (uz Bauskas ielas) bija tāda auto piparbode... tur varētu būt... un tad vēl autodvēselē uz Vienības gatves...

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Paldies par ideju. Būs jāiegriešās kādā šķūninga bodē. Vēl pie reizes kādas zilās/zaļās gaismņas vai apgaismota antena jāiepērk. Nu vismaz pedāļu uzlikas

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

A Tev kādi kompleksi? Pielīmēji 1x un lai stāv.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Viņam bail, ka viņu noturēs par agresīvu mācītiesgribētāju

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Da nē, man trauma no tās reizes, kad braucu ar zīmi 70 mani apturēja un norāvos sodiņu. Un es nebraucu tai brīdī ātrāk par 70 vienkārši tā zīme man nepienācās un laikam nebija nekas cits par ko piekasīties. Tas gan bija sen.

Zoga Reģ.: 01.11.2002
0 1 Atbildēt

Jā,smags gadījums,zīme atcelta pasen,bet Tev vajag zilās lampiņas...

Par M zīmi: Nopērc 2as zīmes pielīmē pie biezāka kartona gabala,nogriez tā,lai apakšā paliek liki 5cm kartona,kuru noloka un pielīmē pie lielāka magnēta.Magnētam,savukārt pielīmē plānu,mīkstu auduma gabalu (apakšā),lai neskrāpē krāsu un liec uz jumta! Uzlikt/noņemt-1sek.!

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Zoga, bet tas atļauts arī individuālajiem mācītgribētājiem? Man kaut kā likās, ka uz jumtiem liek tikai profesionāli aprīkotiem mācību auto. Ja tā, tad toč jāsalipina tas sūds un jāaizmirst par čakaru.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 1 Atbildēt

HRE ar savu dacīti braukā un nemaz Maucību zīmi nost neņem

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: HRE ar savu dacīti braukā un nemaz Maucību zīmi nost neņem

A ko man njemt nost - gan maasa shad tad ar baltajaam seezhas pie stuures un es vinjai blakus, gan draudzene tieshi taapat dara. Saakumaa tika saakot braukt pielikts, beidzot braukt nonjemts. Man kaut kaa tas uzlikshanas nonjemshanas process apnika nu i braucu tagad ar M burtiem gan priekshaa gan pakaljaa visu laiku.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Zoga rakstīja: Jā,smags gadījums,zīme atcelta pasen,bet Tev vajag zilās lampiņas...

Par M zīmi: Nopērc 2as zīmes pielīmē pie biezāka kartona gabala,nogriez tā,lai apakšā paliek liki 5cm kartona,kuru noloka un pielīmē pie lielāka magnēta.Magnētam,savukārt pielīmē plānu,mīkstu auduma gabalu (apakšā),lai neskrāpē krāsu un liec uz jumta! Uzlikt/noņemt-1sek.!

Nesanāks pēc noteikumiem

260. Mehāniskajiem transportlīdzekļiem (arī to piekabēm), kurus lieto mācību braukšanai, jābūt

piestiprinātai pazīšanas zīmei - baltam vienādmalu trijstūrim (malas garums no 200 līdz 300 mm - atkarībā no

transportlīdzekļa veida) ar sarkanu apmali (apmales platums - 1/10 no malas garuma), uz kura ir melns "M"

burts (4.pielikuma 5.punkts).

261. Izgaismota 260.punktā minētā pazīšanas zīme jānovieto uz kabīnes vai salona jumta (autobusiem

apgaismotu pazīšanas zīmi atļauts novietot aiz priekšējā stikla vai maršruta plāksnes vietā). Autobusiem, kravas

automobiļiem un to piekabēm aizmugurē jābūt piestiprinātai papildu pazīšanas zīmei, kas izgatavota no gaismu

atstarojoša materiāla.

262. Automobiļiem, kurus izmanto individuālai mācību braukšanai, šo noteikumu 260.punktā minētās

pazīšanas zīmes atļauts piestiprināt tikai iekšpusē pie priekšējā un aizmugures stikla. Motocikliem priekšā un

aizmugurē jābūt piestiprinātai pazīšanas zīmei, kas izgatavota no gaismu atstarojoša materiāla.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja:

Pirmais rakstīja: HRE ar savu dacīti braukā un nemaz Maucību zīmi nost neņem

A ko man njemt nost - gan maasa shad tad ar baltajaam seezhas pie stuures un es vinjai blakus, gan draudzene tieshi taapat dara. Saakumaa tika saakot braukt pielikts, beidzot braukt nonjemts. Man kaut kaa tas uzlikshanas nonjemshanas process apnika nu i braucu tagad ar M burtiem gan priekshaa gan pakaljaa visu laiku.

tev ir draudzene?????

un ko par to saka tavs draugs??????

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

HRE rakstīja:

Pirmais rakstīja: HRE ar savu dacīti braukā un nemaz Maucību zīmi nost neņem

A ko man njemt nost - gan maasa shad tad ar baltajaam seezhas pie stuures un es vinjai blakus, gan draudzene tieshi taapat dara. Saakumaa tika saakot braukt pielikts, beidzot braukt nonjemts. Man kaut kaa tas uzlikshanas nonjemshanas process apnika nu i braucu tagad ar M burtiem gan priekshaa gan pakaljaa visu laiku.

tev ir draudzene?????

un ko par to saka tavs draugs??????

nespried peec sevis par visiem, ka visi ir geji !

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja:

Pirmais rakstīja:

HRE rakstīja:

Pirmais rakstīja: HRE ar savu dacīti braukā un nemaz Maucību zīmi nost neņem

A ko man njemt nost - gan maasa shad tad ar baltajaam seezhas pie stuures un es vinjai blakus, gan draudzene tieshi taapat dara. Saakumaa tika saakot braukt pielikts, beidzot braukt nonjemts. Man kaut kaa tas uzlikshanas nonjemshanas process apnika nu i braucu tagad ar M burtiem gan priekshaa gan pakaljaa visu laiku.

tev ir draudzene?????

un ko par to saka tavs draugs??????

nespried peec sevis par visiem, ka visi ir geji !

ko tu t

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja:

Pirmais rakstīja:

HRE rakstīja:

Pirmais rakstīja: HRE ar savu dacīti braukā un nemaz Maucību zīmi nost neņem

A ko man njemt nost - gan maasa shad tad ar baltajaam seezhas pie stuures un es vinjai blakus, gan draudzene tieshi taapat dara. Saakumaa tika saakot braukt pielikts, beidzot braukt nonjemts. Man kaut kaa tas uzlikshanas nonjemshanas process apnika nu i braucu tagad ar M burtiem gan priekshaa gan pakaljaa visu laiku.

tev ir draudzene?????

un ko par to saka tavs draugs??????

nespried peec sevis par visiem, ka visi ir geji !

ko tu tāds uzvilkts????? draugu paņēma armijā??????

Zoga Reģ.: 01.11.2002
0 0 Atbildēt

262. Automobiļiem, kurus izmanto individuālai mācību braukšanai, šo noteikumu 260.punktā minētās

pazīšanas zīmes atļauts piestiprināt tikai iekšpusē pie priekšējā un aizmugures stikla.

Nu tad paliek līmēšana pie iespējami plāna bleķa,kuru viegli aizbāzt aiz stikla gumijas,tikai sadārdzinās tas process 2x,jo vajadzēs 2vus bleķus!!!

Aigarcix Reģ.: 15.07.2007
0 0 Atbildēt

Paņem pasmalku tērauda stiepli,saloc puslokā un galus akurāt ieštepselē aiz loga gumijas,dziļums pēc vajadzības,tad to trijstūri vari akurāt aizbāzt un noņemt a stieple paliek.Iespējams var kaut kā savādāk,bet tas idejai,nu tā.

did33 Reģ.: 26.08.2003
0 0 Atbildēt

Pielīmē caurspīdīgo celofāna kabatiņu pie stikla no iekšpuses, tad tik ieleic vai izņem.kā patīkas.

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Es kaut kā pēdējās reizes dresējot māsai stūrētprasmi, labāk vispār nelieku to M burtu. Jo tas ir kā likts - kā M burts logā, tā katrs sevi cienošs mūsu banānzemes šoferis centīsies aizlīst garām par katru cenu. Lai arī apmācāmais nebūt nebrauc raustoties pa maliņu un ar zemāku ātrumu kā pienāktos. Brauc gana ok, labāk par lielu daļu pendžu un ne tikai. Bez M burta viss kā pienākās, citi tevi uztver kā līdzvērtīgu satiksmes dalībnieku. Un audzēknis tad var arī normāli mācīties, nevis skatīties, kā visi lido garām. Protams, tā var darīt vien tad, ja tas apmācāmais kaut necik prot stūrēt un neapjukt CSN grāmatā neaprakstītās situācijās.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

..un ja aptur izprotoši CPisti

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Es vienreiz skatījos - sods vai tik nebija kaut kādi pieci lati vai brīdinājums. Un, ja audzēknis nekādus mēslus nav vārījis uz ceļa un satiksmi nav traucējis, tad īsti nav jau pamata likt sodu. Jo M zīmes ideja tak ir brīdināt pārējos CSN dalībniekus, ka reku pa priekšu brauc viens pagaidām neko neprotošs mūjābelis. Taču, ja tas mūjābelis nav tālu no vadītāja apliecības iegūšanas, noteikumus zin teicami, stūrē kā pienākās un nevienam netraucē, tad neredzu tam M burtam lielu jēgu. Jo nav vairs vajadzības nevienu apkārtējo par kaut ko brīdināt. Tad jau drīzāk manam opim vajadzēja brīdinošu zīmi uz jumta pēdējos desmit gadus. Tnx god, beidzot viņš ir metis pie malas stūrēšanu - bet tam bija vajadzīgs neliels starpgadījums. Līdz tam - es tak vēl varu!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Un, ja audzēknis nekādus mēslus nav vārījis uz ceļa un satiksmi nav traucējis, tad īsti nav jau pamata likt sodu.

Audzēknim jau vienmēr liekas, ka šis neko netraucē. Instruktoram (un īpaši jau pa radu būšanai) tak vispār viss do lampočķi. Tādēļ arī attieksme rodas.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Es vienreiz skatījos - sods vai tik nebija kaut kādi pieci lati vai brīdinājums. Un, ja audzēknis nekādus mēslus nav vārījis uz ceļa un satiksmi nav traucējis, tad īsti nav jau pamata likt sodu. Jo M zīmes ideja tak ir brīdināt pārējos CSN dalībniekus, ka reku pa priekšu brauc viens pagaidām neko neprotošs mūjābelis. Taču, ja tas mūjābelis nav tālu no vadītāja apliecības iegūšanas, noteikumus zin teicami, stūrē kā pienākās un nevienam netraucē, tad neredzu tam M burtam lielu jēgu. Jo nav vairs vajadzības nevienu apkārtējo par kaut ko brīdināt. Tad jau drīzāk manam opim vajadzēja brīdinošu zīmi uz jumta pēdējos desmit gadus. Tnx god, beidzot viņš ir metis pie malas stūrēšanu - bet tam bija vajadzīgs neliels starpgadījums. Līdz tam - es tak vēl varu!

kārtējais gadījums no sērijas - likums ir stulbs, es viņu nepildu, sods jau tikai piečuks)

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Paldies visiem par idejām un spam

Pagaidām taisos izmēģināt did33 ideju par kabatiņām

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti